Nina Dobrev na premierze "Flatliners"

Annie1602    22 październik 2017    14
Nina Dobrev pojawiła się na premierze filmu "Flatliners" w nowej fryzurze. Dzięki portalowi JustJared.com mamy zdjęcia z imprezy.   Wcześniej publikowaliśmy zwiastun filmu tutaj.




Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (14)
sevendays - 2 listopad 2017 o 20:46:25 - (20 dni temu)

Lat to jej zdecydowanie dodaje niedowaga. Jest strasznie chuda. Fryz jak fryz, zmieni się za jakąś chwilę. Sukienka przepiękna.

PaolaiAndrea - 24 październik 2017 o 23:47:14 - (28 dni temu)

Sukienka ładna, ale ta grzywka zdecydowanie jej nie pasuje...

Nynaeve - 23 październik 2017 o 23:19:21 - (29 dni temu)

Dopiero teraz zauważyłam ten pasek ;p
No fryzura dodaje jej lat nie da się ukryć.

Claire - 22 październik 2017 o 22:10:18 - (30 dni temu)

Wygląda na 50+. Okropna babcina sukienka, fryz i ten pasek z węzłem szubienicznym. Nina, przestań już ćpać i zwolnij stylistów.

harry92 - 22 październik 2017 o 21:35:54 - (30 dni temu)

Ten fryz mi się kojarzy z Kath w latach XX. Sukienka fajna - Nikki i Fibs zakładały sto razy gorsze rzeczy. Może one mają piękne długie włosy, ale z ładnymi twarzami to u nich kiepsko ;/

flyhigh123 - 22 październik 2017 o 21:11:17 - (31 dni temu)

Moja nauczyciela z chemii (była po 50.) w gimnazjum zrobiła sobie taki fryz, wtedy się nabijalismy, że robi się na Rihanne, bo ona miała mniej wiecej coś takiego na głowie jak wyszedł album "Good girl gone bad". Swoją drogą to było 10 lat temu, jak ten czas zapierdziela :////

Annie1602 - 22 październik 2017 o 20:27:46 - (31 dni temu)

sukienka ładna, ale ta fryzura...

black_bird80 - 22 październik 2017 o 19:48:59 - (31 dni temu)

Ona w tej sukience wygląda jak babcia xD Zdecydowanie przesadza z bronzerami. Nie wiem, po co jej to, skoro ona naturalnie ma ładną karnację.

hopeless_penguin - 22 październik 2017 o 19:33:31 - (31 dni temu)

W tej fryzurze Nina kojarzy mi się z Constance Zimmer, a ona ma chyba prawie 50 lat ;/

Delena7 - 22 październik 2017 o 19:15:28 - (31 dni temu)

Nina jest śliczna,ale ta fryzura ja bardzo postarza

Dabien - 22 październik 2017 o 18:29:08 - (31 dni temu)

Nina powinna zwolnić stylistę, bo z każdą imprezą wygląda coraz gorzej.

hopeless_penguin - 22 październik 2017 o 17:56:55 - (31 dni temu)

Mnie by się w sumie może trochę bardziej podobała, gdyby po tej jednej falbance na dole była taka prosta, jakby ołówkowa xD. Ale jest dobrze ;)

Adria - 22 październik 2017 o 17:51:26 - (31 dni temu)

Straszny ten fryz :/

Ale sukienka cudowna <3 jakbym byla wyzsza niz jestem, to bym taka kupila...

hopeless_penguin - 22 październik 2017 o 16:55:37 - (31 dni temu)

Nina, włosy ;/
Ale ma spoko sukienkę ;p. Góra mi się podoba, dół tak średnio, ale nie jest źle ;D.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: