Dyskusja na temat 1.20 - ''Blood Brothers''

Annie1602    15 październik 2017    83
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 20 odcinka 1 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 20 odcinka 1 sezonu pt. "Blood Brothers'' polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące







*Zwiastun



*Opis odcinka

ELENA DOWIADUJE SIĘ CO NAPRAWDĘ SIĘ WYDARZYŁO GDY STEFAN I DAMON ZOSTALI PRZEMIENIENI W WAMPIRÓW?- Podczas gdy Stefan usiłuje pogodzić się z własną przeszłością, zarówno on jak i Damon ujawniają kawałki swojej historii Elenie, aż do momentu gdy poznaje ona prawdę o tym jak Stefan i Damon stali się wampirami. Pearl ma nieprzyjemną konfrontację z Johnem Gilbertem. Damon i Alaric starają się znaleźć tajemniczy wynalazek zanim zrobi to John. Przyjaźń i flirt między Jeremym i Anną rozwijają się


Reżyseria: Liz Friedlander
Scenariusz: Kevin Williamson & Julie Plec
Pierwsza emisja: 29.04.2010r.
Oglądalność: 3.39 mln


*Lista utworów z 1.20

1."Marchin on (Timbo Version)" – Timbaland with One Republic
2."Click" – Little Boots
3."In Line" – Robert Skoro
4."I'll Be Thinking of You" – Jamie McDonald
5. "Son for the Waiting" – Aron Wright
6. "We'll Be A Dream" – We The Kings

Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (83)
madziunka169 - 11 grudzień 2017 o 12:47:04 - (284 dni temu)

zawsze zaczynam pisanie od tego co będzie w tym odcinku tym razem nie zapomniałam o tym ze jeremi kumpluje się z anna chodzi z nia i przeczytał szperając w jej pokoju pamiętnik eleny i dowiedział się tym samym wszystkiego o wampirach na razie nie ujawnia tego elenie mówi skoro ona ma przed nim tajemnicę to on też będzie miał. W tym odcinku mamy dużo retrospekcji z życia deymona i stefana salvatore mamy retrospekcje jak próbowali ratować katherine ale zostali postrzeleni jak siępózniej okazuje przez własnego ojca... nie wyobrażam sobie tego pózniej stefan się u niego zjawił by się pozegnać ale ojciec chciał go zaatakować wieć go odepchnoł i ojciec miał wbity kołek w pierś stefan go wyciągnoł ale zobaczył krew i zaczoł ją pić wtedy nastąpiła przemiana w w wampira przyszedł z jakąs kobiete by deymon też zakończył przemianę ale on nie chciał więc go zmusił i pożywił się i on również został wampirem stefan jest zamknięty w celi nie chce pić krwi elena jest bezradna i myśli że to wina deymona ale stefan opowiada jej całą prawdę wtedy wszystko zrozumiała anna przychodzi do jeremiego by się z nim pożegnać bo wyjezdza z matką pearl po rozmowie z gilbertem który szuka wynalazku który dała deymonowi postanawia wyjechac ale john gilbert był szybszy i przebił ją kołkiem i harpera również na szczęście anny tam nie było była u jeremiego stefan postanawia skończyć ze sobą idzie tam gdzie namówił deymona do przemiany bez pierscienia by się spalić na popiół elena zdążyła na czas i go namawia by tego nie robił stefan w końcu jej posłuchał i powiedział że będzie walczył i się całują och jak romantycznie anna przychodzi do domu gotow do wyjazdów widzi że harper i jej mama pearl leżą przebici kołkiem jest zapłakana nie wie co ma robić john dzwoni do szeryf forbes mówiąc że coś się wydarzyło chyba logiczne że chodzi o wampiry że są przebite kołkiem stefan przychodzi do domu deymon mówi że stefan nie jest zły za zło które wyrządził mówi że go nie nawidzi za względy katherine bo mówi że katherine miała przemienić tylko jego a wujek eleny john wie że elena się spotyka z wampirem mówi co by powiedziała jego matka a elena mówi która ta odpowiedz mi się podobała :D zapomniała dodać że deymonz ricem odwiedzili dom który zamieszkiwał znajomy deymona wampir z krypty mówi że john wszystkiego go nauczył i jest mu wdzięczny pózniej dzwoni john deymon mówi że z nim pogada a ten drugi wampir pyta się czy odbierze a deymon się pyta rica czy odbiorę a ric kręci głową wampir rzuca się na rica a deymonz ricem go zabijają i deymon mówi powiedziałeś że nikogo nie zbaijemy twoje słowa cool super ta kewstia mi się podobała :D pózniej ric siedzi w barze a ktoś mówi witaj ric jak się okazało była to izabelle :D a jeszcze jedna kwestia gdy odwiedzali ten deymon w którym był wampir ric myślał że tu będzie izabelle a deymon na to spodziewałeś się tu izabell z cygarem i w kapciach też super kwestia :D

Adria - 20 październik 2017 o 10:32:27 - (336 dni temu)

no i właśnie to błąd, że mu pozwala włazić sobie na głowę. Słusznie zrobiła, wyjeżdżając z NOLA, ale po co wracała po bękarta, tego nie zrozumiem.
Rebekah zasługuje na szczęśliwe życie daleko od Klausa i reszty tej patologii. Najlepiej ze Stefanem.

black_bird80 - 19 październik 2017 o 23:02:50 - (337 dni temu)

Ona nie ma swoich spraw, bo w każdą jej sprawę wtrąca się Klaus.

Adria - 19 październik 2017 o 17:31:32 - (337 dni temu)

Bex powinna się zająć swoimi sprawami, a nie niańczeniem bękarta swojego jebniętego brata.

black_bird80 - 19 październik 2017 o 15:27:16 - (337 dni temu)

Czy ja wiem... Ja tam uważam, że Bex jest dobrą ciotką dla Hope.

Adria - 19 październik 2017 o 14:54:07 - (337 dni temu)

ja jakoś rozumiałam ten wątek Rosalie i dla mnie akurat był jednym z niewielu sensownych w Tłajszicie, mówię o książkach. Niemniej podobny wątek u Bex nie ma sensu, bo jakoś nie pasuje do jej charakteru, nie jest w żaden sposób uzasadniony. Rosalie miała swojego Emmetta, nic dziwengo, że chciała mieć taką "pełną" rodzinę z dzieckiem. Bex sama zachowuje się jak dziecko przez większość czasu. ;/
pomijam wątek w drugą stronę, z Caro, która NIJAK nie pasuje do osoby z instynktem macierzyńskim. O Hejli nawet nie wspominam, nie warto sobie klawiatury strzępić.^^

black_bird80 - 19 październik 2017 o 12:58:19 - (337 dni temu)

Myślę, że z dzieckiem to jest na zasadzie: nie mogę go mieć, więc CHCĘ. Pod tym względem zgapili to z Tłajlajta - Rosalie miała taką samą sytuację.

Adria - 19 październik 2017 o 12:19:00 - (337 dni temu)

ja dalej nie obejrzałam tej serii z Kolem, a jestem wielką fanką jego i samego Nejciaczka. ;p
Co do Bex, to niestety Julie traktuje ją po macoszemu od zawsze, a od kiedy Claire nie gra w TO na pełen etat, to już w ogóle. ;/ Szkoda tej postaci, na pocz. s3 miała zadatki na zagubioną dziewczynę, która pozuje na femme fatale i usiłuje uciec od molestującego ją brata, a wyszła z niej chwilami tępa cheerleaderka, której jedyną ambicją jest chłop i bachor. ;/

black_bird80 - 19 październik 2017 o 12:08:55 - (337 dni temu)

Zgon xD
Mnie się też podobały te krótkie epizody z Kolem, który pomagał wiedźmom. Szkoda, że nie zamieścili tego jako retrosów w TO zamiast robić z tego osobną mini serię, którą pewnie mało kto obejrzał. Chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej o przeszłości Bex - przecie musiało być coś więcej niż ona ganiająca za mężczyznami, których nie mogła mieć przez Kluska.
To z Hayley to racja, sorki. Popieprzyły mi się sezony xD

Adria - 19 październik 2017 o 12:00:45 - (337 dni temu)

ale Hejli to w s4 dopiero. Dlatego ten sezon był taki wstrętny. klaroline i Hejli naraz.

druga część s3 jest trochę mało przemyślana, za dużo wątków naraz, przecież sporo wskazywało na to, że Elena posłucha rad Klausa i weźmie sobie Matta za ogiera rozpłodowego ;D ale jakby wyjebać sceny klaroline, to s3 jest najlepszym sezonem, nawet mimo dram tysiącletnich gówniarzy. xD
Sage i Finn to jest wątek godny spin offa, w sensie, że mogli w TO go spokojnie dać, ale przecież nie było czasu ani kasy, lepiej pokazywać bagniaka z łukiem i Nołpem w nosidełku. ;/ Sage była mega interesującą postacią, a jej związek z Finnem byłby fajny, bo bardzo trudny, ona sie przez 900 lat zmieniła, zrobiła sie okrutnym wampirem, a Finn nienawidził wampiryzmu, ale ją kochał. To byłby wątek dorosłych ludzi, którzy muszą przezwyciężyć naprawdę duże trudności, a nie wątek jak KC - "ojej, ładna sukienka, co tam że zamordowałeś Jennę i innych ludzi" "wow, jesteś pełna światła, wbiję cię na lampę, to cię doświetli mocniej". xD

black_bird80 - 19 październik 2017 o 11:19:16 - (337 dni temu)

O, zapomniałam jeszcze o Hayley, Stefanie Rippah, historii Stefana i Bex, Bex zarywającej do Tylera i zazdrosnej Caro będącej przynętą na Kluska xD

black_bird80 - 19 październik 2017 o 11:17:44 - (337 dni temu)

Adria, nie torturuj nas. Właśnie to sobie wyobraziłam i to byłoby takie świetne!
Szczerze mówiąc, w wirze wydarzeń to zapomniałam, że Sage w ogóle tam była. Jakoś tak wtopiła się w tło przy tym wszystkim - hybrydy, powrót całej rodziny Pierwotnych, drama rodzinna 1000-letnich wampirów zachowujących się jak dzieci, Elena flirtująca z Damonem, przemiana Alarcika w psychopatę, wypadek Elki - ogólnie dużo tego było w 3 sezonie. Sage to kolejny zmarnowany wątek.

Adria - 19 październik 2017 o 10:49:54 - (337 dni temu)

to ja nie wiedziałam, że on jes Lee nawet. xD taka ze mnie fanka ;(


@fly, obejrzałam 3x16, zwracam honor. Damon chciał mu pokazać zabawę, jak Sage jemu. Tyle że potem w 2010 już powiedział, że wtedy za nim nie poszedł, pozwolił mu odejść, bo tak naprawdę nie chciał wtedy iść, czy jakoś tak. Ale że w teraźniejszości nie odejdzie, bo Stefan to jeydne, co ma <3 #defan
i tam jest ta fajna scenka Salvatores + Bekah polujący na ludzi <3 jakby tak Nina odeszła w s3 i zostawiła Claire główną rolę, to byłoby fajnie^^

black_bird80 - 18 październik 2017 o 21:42:13 - (338 dni temu)

"Lee is a vampire who was turned by Lexi Branson, his late girlfriend, many years before Lexi's death, so they could be together forever."
"He has not been seen on the show ever since his encounter with Damon and Elena. However, it's quite possible that Lee died after Finn Mikaelson, or his brother Kol Mikaelson"

Adria - 18 październik 2017 o 21:41:05 - (338 dni temu)

Elena jest mary sue, to może iść do szpitala. ;D Stefan nie mógł, a chciał być doktorem przecież (wgl tego aspektu SE nie ciągnęli nigdy, bo w s5 to już nie bylo SE zanadto, ale oboje chcieli być lekarzami; choć Elka dopiero po zostaniu wampirem, mam nieodparte wrażenie, że po to, by mieć dostęp do świeżej krwi^^).

Adria - 18 październik 2017 o 21:39:51 - (338 dni temu)

@black, też o tym myślałam, trochę w kontekście potem 1x22/2x01 i jeranny. ale fagas powiedział, że przemienił się dla niej, bo "if you wanna be with somebody forever, you must live forever", a i ona o "love of my life" pieprzyła w takim kontekście, że to sie nie wczoraj stało, że go poznała. Ale jak Nyn pisze, jak im pasowalo do fabuły, tak zrobili, mógł mieć nawet 2 miesiące jako wampir. albo 500 lat. ostatecznie anna jest równie silna co Damon, a musi mieć co najmniej 500 lat jak pearl, która Damona jedną ręką pokonywała.

black_bird80 - 18 październik 2017 o 21:37:48 - (338 dni temu)

Chociaż w sumie...skoro Elena była w stanie zdobyć fuchę w szpitalu będąc wampirem i nie oszaleć tam od zapachu krwi, to on też chyba mógł.

Nynaeve - 18 październik 2017 o 21:30:45 - (338 dni temu)

Wydaje mi się, że jeśli byłby takim świeżo przemienionym wampirem to Damon nie dałby mu się tak napierdzielać jak to wyglądało, ale mogę się mylić, bo tam zwykle nie zwracają uwagi na takie rzeczy kiedy im to nie pasuje do zamysłu.

black_bird80 - 18 październik 2017 o 21:26:02 - (338 dni temu)

A co jeśli Lexi przemieniła go tuż przed śmiercią?

flyhigh123 - 18 październik 2017 o 21:24:02 - (338 dni temu)

Ręki sobie nie dam uciąć ale wydaje mi się, że to była taka niedźwiedzia przysługa. Damonowi się wydawało, że skoro jemu się udaje żyć sposobem, jaki mu pokazała Sage to może tego nauczyć tez Stefana, a wyszło jak wyszło.

Adria - 18 październik 2017 o 21:23:49 - (338 dni temu)

hope, co do fagasów Lexi to właśnie nie wiadomo, moim zdaniem to nieścisłość scenariusza, bo w 1x08 Lexi mówi Stefanowi, że ma bloodbags od pielęgniarza, z którym sie umawia. Jednocześnie mówi Elenie że "love of my life - he was human".
Fagas z 1x11 jest wampirem, tym "love of life Lexi, przemienionym przez nią. Nie sądzę, by jednocześnie był pielęgniarzem. Wiec albo lexi umawiała sie z jakimś pigułą tylko dla bloodbags dla siebie i fagasa, albo - co bardziej prawdopodobne - Plec coś nie wyszło.

ostatecznie w 1x20 jest Henry jako jakis random, a bodaj w s7 czy 8 to wg Plec jest super przyjaciel Damona.

Adria - 18 październik 2017 o 21:21:21 - (338 dni temu)

fly, a ja myślałam, że w 1917 on właśnie celowo zrobił z niego Rippah? muszę rewatchować 3x17 (?), to był dobry odcinek, z Sejdż i bez klaroline.

Nynaeve - 18 październik 2017 o 21:19:44 - (338 dni temu)

Stefan chciał być Rippah, a Damon go zostawił z ględzącą Lexi, która przerobiła go na wampira-wege-Edzia ;p

flyhigh123 - 18 październik 2017 o 21:19:23 - (338 dni temu)

A z Lexi to była prawie przysługa, niestety się nie udalo :pppp

flyhigh123 - 18 październik 2017 o 21:18:52 - (338 dni temu)

Ale w latach 20. on tego nie zrobił celowo czy złośliwie, myślał, że mu pomoże i nie wiedział, że Stefanowi tak odwali. Wiec nie wiem czy to się do końca liczy :/

black_bird80 - 18 październik 2017 o 21:16:51 - (338 dni temu)

W sumie racja. Może to eternity of misery dla Stefa było właśnie to, że nie miał przy sobie brata? Z tego, co wiemy, Stef chciał zrobić z Damona swojego kompana.

black_bird80 - 18 październik 2017 o 21:15:13 - (338 dni temu)

fly o to sorry xD

Nynaeve - 18 październik 2017 o 21:14:54 - (338 dni temu)

Ale go porzucił i zostawił z Lexi i to już było to eternity of misery ;p

Nynaeve - 18 październik 2017 o 21:14:04 - (338 dni temu)

I jeszcze Damon go nakłonił do ponownego picia krwi. To w tych czasach z Sage - ta komiczna scena jak Stefan tak się wgryzł w kogoś, ze mu głowa odpadła ;p

flyhigh123 - 18 październik 2017 o 21:12:25 - (338 dni temu)

Ale chodzi mi o to, że Damon mu obiecał eternity of misery a w sumie za bardzo mu w drogę nie wchodził przez te wszystkie lata :/

black_bird80 - 18 październik 2017 o 20:55:10 - (338 dni temu)

Myślę, że chodziło o jego wampirze życie - o to, że tak naprawdę
nigdy nie zaznał prawdziwego szczęścia. Przemienił własnego brata wbrew własnej woli, został Rippah i takie inne. Może Stefcio z natury jest pesymistą? Są takie osoby, które wiecznie widzą tylko złe rzeczy. Myślę, że on po prostu ma taki charakter albo coś. Albo jest nadwrażliwy jak Werter.

hopeless_penguin - 18 październik 2017 o 20:49:21 - (338 dni temu)

Po eksperymentach, normalnie jestem ciemną blondynką. Miałam już za ciemne, teraz mam za jasne, może następnym razem trafię ;p

flyhigh123 - 18 październik 2017 o 20:46:09 - (338 dni temu)

To całe eternity of misery to był jeden wielki bullshit fabularny z perspektywy czasu, Damon tylko narozrabial z premedytacją w latach 90. I chyba w 50, zanim trafił do Whitmore? Zabił jakiegoś wujka czy coś tam? Nie pamiętam :((( jedyne co mi przychodzi do głowy z tym eternity of misery to chodziło o to, żeby Stefan żył ze świadomością, że skazał brata na potępienie. Na początku bycia wampirem Damon ani nie zabijał ani nic, wiec tez nie wiem skąd się wzięła drama o to, że jego ofiary idą na konto Stefana. Spora nieścisłośc moim zdaniem albo niedopowiedzenie. Albo robienie ze Stefana męczennika, czyli klasyk (niestety)

black_bird80 - 18 październik 2017 o 19:43:58 - (338 dni temu)

Ruda z natury czy po eksperymentach? ;)

Pamiętam, że 2009 - 2011 to była taka wielka moda na proste włosy. To się chyba jakoś nazywało - brazylijskie coś tam. (nie, nie chodzi mi o woskowanie ;))

hopeless_penguin - 18 październik 2017 o 19:35:05 - (338 dni temu)

Ja próbuję uzyskać jej kolor włosów xD Na razie jestem ruda xD

black_bird80 - 18 październik 2017 o 18:19:57 - (338 dni temu)

To ona w końcu miała dwóch różnych fagasów czy jednego? Lexi to taka cicha woda...
A o włosach mówiąc, kiedyś zapuszczałam, żeby mieć taką fryzurę jak Elena xD

Adria - 18 październik 2017 o 17:21:43 - (338 dni temu)

a kto się nie gubi...

hopeless_penguin - 18 październik 2017 o 16:39:38 - (338 dni temu)

To ja cos popieprzylam, gubie sie w Placoversum ;p

Adria - 18 październik 2017 o 16:33:17 - (338 dni temu)

No własnie jak dla mnie gdzieś się rąbnęli, bo Lexi tweirdziła, że spotyka się z pielęgniarzem, który załatwia jej krew. nie wierzę, że wampir daje radę być pielegniarzem, wiec na moje, to lexi, by zdobyć krew dla siebie i chłopaka, uwodziła pielegniarza.

tak, hope, on żyje, nie zabił Damona i sobie poszedł do Czarnej Dziury Fabularnej. I o tym mówię, Lexi miała wyjebane, bo wolała na TOS interesowac sie dramami steroida. ;/

hopeless_penguin - 18 październik 2017 o 15:50:40 - (338 dni temu)

on żyje? XDDD Rewatchowałam to parę miesięcy temu, a myślałam że umarł ups xDD To jeszcze lepiej ;p

Nynaeve - 18 październik 2017 o 14:48:36 - (338 dni temu)

Ona z nim była, bo jej kradł krew ze szpitala ;p Nawet się z nim nie spotkała po śmierci tylko ze Stefanem ;p

Adria - 18 październik 2017 o 13:53:59 - (338 dni temu)

ładniutki. Parę lig wyżej niż Lexi. ;D i wyglądał na wampira, z tym mrocznym wyrazem twarzy.

a jak mówimy o postaciach, które miały byc wazniejsze, to np. Lucy Bennett obiecywała, że się pojawi jeszcze, i nic ;/ wolałabym tysiąc razy w s3 ją niż Abby, ale przecież flama Josepha musiała dostać rolę...

black_bird80 - 18 październik 2017 o 13:53:02 - (338 dni temu)

Nie żebym zauważała takie rzeczy, bo przecie oglądam takie seriale dla fabuły... :D
https://media.giphy.com/media/lDsSIF b5bzbzy/giphy.gif

black_bird80 - 18 październik 2017 o 13:50:18 - (338 dni temu)

Ten chłopak Lexi też był całkiem ładniutki xD

Adria - 18 październik 2017 o 13:35:03 - (338 dni temu)

hope, ale chłopak Lexi właśnie żyje xDDD


serio Ollie znowu jest męczennikiem? ja pierdzielę...

hopeless_penguin - 18 październik 2017 o 13:15:14 - (338 dni temu)

Oliverowi nie przeszło, w s4 tylko się nasililo i jeszcze do tego Felicity i John co chwila go w tych przekonaniach
utwierdzali ;p. Idk co tam dalej było w s5 xd.
A chłopaku Lexi producenci na 1000% zapomnieli zaraz po jego śmierci ;p.

Adria - 18 październik 2017 o 11:58:05 - (338 dni temu)

po s3 to był jeszcze chociaż Kai, rodzynek wśród skutecznych villainów. ;p

Chłopak Lexi powinien się pojawić gdzieś po drodze, ale po co. ;D Lexi wgl on nie obchodził po jej śmierci, ważne dla niej na The other Side bylo tylko shipowanie steroida.. ;/

black_bird80 - 18 październik 2017 o 11:14:23 - (338 dni temu)

Nawet chłopak Lexi, który zaatakował Damona w 1x11 był lepszy niż wszystko, co było po 3 sezonie.

Adria - 18 październik 2017 o 11:07:27 - (338 dni temu)

o jezu, tak, Oliver i jego TO WSZYSTKO MOJA WINA. Łącznie z Tommy, który polazł ratować Laurel. tacy męczennicy są denerwujący. Ale w sumie Olliemu potem trochę przeszło chyba. nie wiem, skonczyłam na finale s3 i dalej nie zamierzam oglądać.

i fakt, w s1 villain to był villain, a nie dupa wołowa. Anna w zasadzie też jest lepszym villainem od np. Marcosa.

black_bird80 - 18 październik 2017 o 11:05:56 - (338 dni temu)

Mnie rozśmiesza fakt, że patrząc wstecz z perspektywy 8 sezonów, wampiry z grobowca to chyba były najgorsze charaktery w TVD razem z Johnem, Kat i Isobel. Smutne to.

black_bird80 - 18 październik 2017 o 11:02:44 - (338 dni temu)

Adria Stef z tą swoją postawą męczennika kojarzy mi się z tym gościem z Arrow. Jak on miał? Oliver chyba. On też non stop chodził i powtarzał: "To moja wina, tamto też moja wina, gdyby nie ja to..." Dlatego przestałam to oglądać, bo ile można?

black_bird80 - 18 październik 2017 o 10:59:38 - (338 dni temu)

Tak, tylko że na wszystkich ma takie loczki/fale. Ja bym go chciała widzieć w prostych, długich włosach.

Adria - 18 październik 2017 o 10:41:39 - (338 dni temu)

obejrzałam odcinek, czy ten koleś, co go Dalaric wykończyli, to jest ten wielki przyjaciel Damona z s7/8? LOL. Nie wiedziałam, że w 19 wieku w USA do przyjaciół mówiono "yes, sir" całkiem na poważnie. ;p

Jeranna byli słodcy. Szkoda mi Pearl i Harpera, oboje byli spoko postaciami.

Stefan jakiż drama queen i attention whore, serio. "MY FAULT" cały czas i te jego egzystencjalne cierpienia. Werter przy nim to radosny chłopak.
I zauważmy, usiłował ominąć w swojej historii te niewygodne fragmenty. ;p

Swoją droga, ja nie wierzę Damonowi, że z tym eternity of misery chodziło o Kath i przemianę Stefana. Wg mnie jednak chodziło o to, że zmusił Damona, cokolwiek by Damon nie gadał.

piękna scena SE w kamieniołomie. Elka zachowała się idealnie- nie pocieszała go na siłę, tylko kazała walczyć, a potem zostawiła mu wybór. Szanuję takie podejście.

maladict - 18 październik 2017 o 0:17:22 - (339 dni temu)

Cóż, mnie Ian podobał się na początku 3 sezonu, z tymi dłuższymi włosami, natomiast kiedy w piątym ostrzygli go na krótko, to już nie było to - nie pasował mi po prostu. Są gusta i guściki, jak widać w komentarzach :)

@black_bird80 - najdłuższe włosy (prawie jak Lucjusz) Ian miał kiedy grał w "Marco Polo" oraz w serialu "Tell Me You Love Me". Obydwa są z 2007 roku.

Ian jako Marco Polo - długie włosy, zarost i chińskie czapeczki - wypalało oczy normalnie :)))

Adria - 17 październik 2017 o 23:43:12 - (339 dni temu)

hope, nie tyle zatrudnił, co może mu za darmo obcinają kłaki, a wiesz, mleko w proszku i śpioszki dużo kosztują. A Nikki cały czas kupuje tabletki, które Ian pracowicie wyrzuca, na to też idzie sporo kasy.^^

Jer z krótkimi włosami i napakowany jest sexy. W s1 we fryzurze a'la dawna Katie Holmes jest.. okropny.

hopeless_penguin - 17 październik 2017 o 23:15:38 - (339 dni temu)

No ale przecież piszę, że Ian od kilku miesięcy nie gra ani w VD, ani chyba w niczym innym (?) a wlosy wciaz ma długie xd. No chyba ze zatrudnił stylistow CW na stałe ;p

black_bird80 - 17 październik 2017 o 23:11:20 - (339 dni temu)

Wiesz, ja myślę, że te jedyną funkcją tych przydługich kudłów było odmłodzenie aktorów. A że wyglądali nietwarzowo? No cóż.
W momencie kiedy ścięli Jera na krótko w 4 sezonie to się raptownie postarzał o 5 lat.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 23:09:04 - (339 dni temu)

JoMo wyglądał, jakby mu mopa przytwierdzili do czaszki. :D

Adria - 17 październik 2017 o 23:05:16 - (339 dni temu)

a fryzjer notorycznie krzywdzący Buzolica? ;p
Jer to wgl beznadziejny fryzjerski przypadek. Aczkolwiek kolorowe pasemko Eleny też bylo niepokojące.
fryzjerstwo w CW nie jest nawysokim poziomie, ale własnie myślę, że to może byc kwestia tego, że aktorzy robią to na własną rękę, bo CW nie stać na fryzjera, i stąd takie potworki.. a w retrosach używają kiepskich peruk. To, co JoMo miał w 2x19, zgroza ogarnia..

black_bird80 - 17 październik 2017 o 22:32:03 - (339 dni temu)

Nie sądzę, żeby fryzury to były decyzje aktorów. Szczególnie wszystkie te tragiczne fryzy Jera xD Po prostu styliści robią co mogą, żeby zrobić z 25-latka hot 17-stkę.
Btw, na drugim zdjęciu Stef wygląda jakby miał na sobie piżamę. I ten dziadowski sweter Damona, omg xD

hopeless_penguin - 17 październik 2017 o 21:37:16 - (339 dni temu)

Ale Ian teraz też ma takie włosy mimo, że skończył kręcić VD już dłuższy czas temu, więc obawiam się, że to raczej jego decyzja ;p. W dodatku mnie się właśnie w długich wydaje starszy.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 21:20:50 - (339 dni temu)

hopeless mnie też. Problem w tym, że oni chyba zauważyli, że z krótkimi Ian wygląda dojrzalej/starzej, dlatego zapuszczali go jak kundla.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 21:15:30 - (339 dni temu)

Mnie się to podobało w Emily - ten jej brak kręgosłupa moralnego. Bonnie to tam tylko robiła za wtyczkę pomiędzy światami, nigdy się jakoś bardzo nie zagłębiała w mroczne magiczne odmęty przez co wydawała się nudna jak flaki z olejem.

hopeless_penguin - 17 październik 2017 o 21:07:37 - (339 dni temu)

Mnie się fryz Damona podobał tylko na etapie s5 ;/.

Adria - 17 październik 2017 o 21:06:38 - (339 dni temu)

@black bird - co do Emily to racja, była mniej światłodupna niż reszta Bennettów, ale moim faworytem w kategorii czarownice, biorąc pod uwagę: bycie bezwzględnym i złym, umiejętności czarowania, potęgę (plus seksowny wygląd) zawsze będzie Maddox, ten przydupas Klausa, jedyny biały czarownik. ;D

black_bird80 - 17 październik 2017 o 20:01:54 - (339 dni temu)

Ogólnie. Czasem go tam poczesali, ale to rzadko było.

flyhigh123 - 17 październik 2017 o 19:56:28 - (339 dni temu)

Ale w Pilocie czy ogólnie? Bo ja Pilota nawet nie wliczam, tam wszyscy wyglądali słabo XD

black_bird80 - 17 październik 2017 o 19:37:17 - (339 dni temu)

fly to dla mnie najgorszą miał zdecydowanie w 1 sezonie - były przydługie i Ian wyglądał jak obgryziony kundelek.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 19:32:24 - (339 dni temu)

Ian ma taki rodzaj włosów, które zapuszczone, rosną we wszystkich kierunkach. Zbyt wiele też nie da się zrobić z męskimi włosami żeby fanki nie pomyślały zaraz, że wygląda gejowsko.
Ja tam jestem ciekawa, jak wyglądałby w takich mega długich włosach, a'la Lucjusz Malfoy xD

black_bird80 - 17 październik 2017 o 19:27:59 - (339 dni temu)

Ja go właściwie lubiłam w krótkich włosach.

flyhigh123 - 17 październik 2017 o 19:26:12 - (339 dni temu)

Najgorsza fryzurę dla mnie Damon miał na początku S3. Pamiętam, że czekałam z niecierpliwością na tez sezon i jak go zobaczyłam to mi się odechciało wszystkiego :(((( #rozczarowanie

hopeless_penguin - 17 październik 2017 o 18:20:57 - (339 dni temu)

Mnie sie te loczki juz bardziej podobały niż jego fryz w tym czasie teraźniejszym xD.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 16:44:25 - (339 dni temu)

A propo odcinka jeszcze - Emily była chyba najlepszą przedstawicielką wiedźm w tym serialu. Była nie tylko inteligentna i sprytna, ale też w jakiś sposób niegodziwa. Szkoda, że nie sprowadzili jej z tamtej strony - byłaby ciekawszą postacią niż Bonnie.

black_bird80 - 17 październik 2017 o 16:40:19 - (339 dni temu)

Co nie zmienia faktu, że wygląda w niej śmiesznie. Zdziwiło mnie, że Stefciowi nie zrobili takich zalotnych loczków xD

PaolaiAndrea - 17 październik 2017 o 16:25:25 - (339 dni temu)

Zgadzam się co do fryzury, Idealnie oddaje charakter Damona z 1864 roku :)

maladict - 17 październik 2017 o 16:15:49 - (339 dni temu)

@black_bird80 - a mnie się te jego loczki i fale podobają. Damon był wtedy tak idiotycznie-słodko niewinny i myślę, że fryzura to podkreślała :)

black_bird80 - 17 październik 2017 o 10:48:38 - (339 dni temu)

Btw, fryz Damona z 1864 był tragiczny xD

maladict - 16 październik 2017 o 20:34:52 - (340 dni temu)

Miało być "może", a nie "noże":/

maladict - 16 październik 2017 o 20:32:30 - (340 dni temu)

Odcinek pierwsza klasa. Retrosy - rewelacja ! Ciekawa rzecz - pierwsza ludzka krew, którą posmakował Stefan należała do jego ojca; natomiast Damonowi przypadła krew całkiem niezłej laski. Czy pierwsza ofiara noże jakoś wpływać na charakter wampira ? Chociaż minimalnie ?

harry92 - 16 październik 2017 o 19:52:53 - (340 dni temu)

To pierwsze zdjęcie jest jak kadr z jakiegoś porno. Tylko logo brazzers brakuje.

hopeless_penguin - 16 październik 2017 o 13:30:04 - (340 dni temu)

Elka, w butach na kanapę? Gdzieś ty się uchowała? ;/ ;pp

PaolaiAndrea - 16 październik 2017 o 12:29:19 - (340 dni temu)

Świetny odcinek,w którym w końcu dowiadujemy się jak Damon i Stefan zostali wampirami. =D
Damon i Elena się zaprzyjaźniają i razem pomagają Stefanowi. Uwielbiam i scenki DE, i SE. <3
Damon i Alaric współpracujący - za pierwszym razem nie domyślałam się, że zostaną przyjaciółmi, ale ogromnie mi się podobało.

black_bird80 - 15 październik 2017 o 21:15:36 - (341 dni temu)

Odcinek genialny! Tyle wyjaśnia, ale jednocześnie wszystko robi się jeszcze bardziej zagmatwane.
Podobał mi się ten zwrot akcji kiedy okazało się, że Stef nie do końca jest taki, jakim go Elka widziała, a Damon nie do końca jest tym złym w całej tej historii. Poza tym, w końcu dowiadujemy się, dlaczego Damon żywił tyle nienawiści do Stefana.
I te teksty Damona xD "Stefan likes...puppy blood"
Scena Steleny nad wodą była wzruszająca.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: