Dyskusja na temat 1.19- "Miss Mystic Falls''

Annie1602    8 październik 2017    25
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 19 odcinka 1 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 19 odcinka 1 sezonu pt. "Miss Mystic Falls'' polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące


*Zwiastun



*Opis odcinka

ELENA I CAROLINE RYWALIZUJĄ W KONKURSIE PIĘKNOŚCI?- Na gali z okazji Founder’s Day Elena i Caroline rywalizują o tytuł „Miss Mystic Falls” wraz z innymi dziewczynami z miasteczka, takimi jak Tina Fell i Amber Bradley. Elena cieszy się z powrotu Bonnie, lecz jej przyjaciółka wciąż musi zmierzyć się z pewnymi problemami. John Gilbert stara się zastraszyć Damona, lecz jego plan nie prowadzi do pożądanego efektu. Damon odkrywa, że Stefan skrywa niebezpieczny sekret, który mógłby silnie wpłynąć na wszystkich w miasteczku.


Reżyseria: Marcos Siega
Scenariusz: Bryan Oh & Caroline Dries
Pierwsza emisja: 22.04.2010r.
Oglądalność: 3.33 mln


*Lista utworów z 1.19
1. "Never Coming Down" – Faber Drive
2. "On The Beautiful Blue Danube" – Johann Strauss Jr.
3. "Yellow" – Vitamin String Quartet
4. "Clocks" – Vitamin String Quratet
5. "Menuet Célebre" – Luigi Boccherini
6. "All I Need" – Within Temptation

Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (25)
Adria - 18 październik 2017 o 10:37:45 - (6 dni temu)

klaroline zaczęło się od kilku prób zabicia, a rozwijało za pomocą nabijania na lampę, tego nic nie przebije.

Ale pamiętajmy, że Eliasz jest abusive i nie zasługuje na Kłin Hejli w TO wg Cariny i Julie. ;p

maladict - 18 październik 2017 o 0:20:58 - (6 dni temu)

@Adria - Enzo ją uratował; byli super parą. A najlepsze, że swego czasu odrąbała mu dłoń. Tak się zaczynają wielkie miłości, ha !

Adria - 17 październik 2017 o 21:03:51 - (6 dni temu)

@maladict - ale najlepsze jest to, że do 1x19 Bonnie jest bardzo sympatyczną i normalną postacią, dużo fajniejszą niż Caro. A tu nagle w 1x19 robi się z niej naburmuszona, wredna baba z wiecznym pms-em i bólem odwłoka o wszystko. przez nią zginęła Anna, bo nie zniszczyła nadajnika Gilbertów (ale w sumie moze zrobiła to po to, by móc macać Dżera potem^^) już nie wspomnę początku s2 - laska każe Damonowi nakarmić Caro krwią, potem mówi Kath, że to zrobiła, a na koniec "to wina Damona, że Caroline jest wampirem".
Bonnie miała potem fajne momenty, zwłaszcza Dżer pozytywnie na nią wpływał, a potem Shane i ekspresja. jako duch też była męcząca, na tej kanwie juz w s5 shipowałam ją z Enzo. ^^

maladict - 17 październik 2017 o 16:23:38 - (6 dni temu)

@Adria - pod Twoją opinią o Bonnie podpisuję się rękami i nogami. Wredna była do bólu, chociaż mnie najbardziej wpieniła w sezonie 7, kiedy najpierw leciała na Damona, a później strzeliła mega focha, kiedy ośmielił się z nią pożegnać listownie przed zasuszeniem się w trumnie. Normalnie ciśnienie mi skakało, jak widziałem ten jej wyraz twarzy, ten pogardliwy wzrok skierowany na Damona. Jakby pijawka - gigant przyssała się jej do tyłka i nie chciała puścić, wrrr !

Adria - 16 październik 2017 o 11:10:36 - (8 dni temu)

Dobra, obejrzałam wreszcie po raz n-ty, mam zastrzeżenie:
Anna włazi do domostwa Lockwoodów bez zaproszenia. W 1x04 zaś Stefan i Damon na nie wyraźnie czekają. wtf?

co do odcinka, Stefan <3 uwielbiam go w tej wersji ;p i ostatnia scena SE. Bardzo ładna i super zagrana.
Stefan z Amber, dobre to było. Mój ulubiony cytat z s1 - I AM NOT SAD, I AM FREAKING HUNGRY. To w zasadzie zawsze opisuje moje uczucia. Lubię cytować Stefana ;D

Taniec DE waidomo, sam seks. Do tej pory nie mogę wybaczyć VD, że w s4 zrobili podróbkę z Ejpril i szMattem w rolach głównych.

Wspominając o szMacie, nie to, by mi go brakowało, ale to jest serio potraktowanie postaci Caro nieuczciwie i na chama. Jej postać niby wygrywa wybory, ale przegrywa odcinek ;D Matta nie ma, jej matka nawet okiem nie mrugnie, gdy zostaje Miss MF, bo jest zajęta szukaniem wampirów, biedna Caro najpierw sama sie musi przyszykować, Elka, mimo że sierota, ma Jennę. Do Caro nie przylazł nawet ojciec-gej. ;/
I fajna scena Carleny na schodach, parę scen wczesniej Caro była wręcz chamska i namawiała elkę na wycofanie się, ale ostatecznie dodała jej otuchy i powiedziała, co Elena musi zrobić, to bylo bardzo ładne i - jak na Caroline - niespodziewane. Widać tu powolną przemianę Caro, niestety w s3 panna się uwsteczni i tak już pozostanie. Szkoda. ;/
Nawiasem, serio? JEFFREY LOCKWOOD HAMILTON? to już nie mógł to być Tyler Lockwood? ;p
Plus, teściowie Caro ustawili wszystko tak, by wygrała konkurs *__*
Z kolei Elka, mówiąc o mamie podczas tego wywiadu z Carol, wyglądała jak te durne laski w Mam talent, co opowiadają swoją sob story. ;D

Elka wgl była sliczna w tym odcinku, tylko ten wieśniacki naszyjnik Esther, jezusie. ;p Nadal żałuję, nawiasem, że w s4 Bexy nie startowała na Miss MF, raz mieliby porządną Miss, a nie niewychowane prowincjonalne kocmołuchy jak Caro i April.

Nadal rozśmiesza mnie, że w obecności całej Rady DES, a tuż obok Jer i Anna, wydzierają się o wampirach i piciu krwi. Brawo. ;D

Bonnie, to jest ten odcinek, w którym zaczęła mnie wkurwiać i na dobrą sprawę na dłuuuugo nie przestała. Nagle zrobiła się wredna, judgy, przestała byc dobrą przyjaciółką i uprzedziła sie do Stefana (przepraszam, jaka to jego wina, że jej babcia była tępa i chciała oszukać Damona i za słaba, by zdjąć zaklęcie? ;p)

Delena7 - 15 październik 2017 o 17:33:34 - (8 dni temu)

Jeden z ulubionych odcinków 💕💕💕 kocham delene w tym odcinku ❤️ wtedy dopiero zobaczyłam jak świetnie razem ze sobą wyglądają

black_bird80 - 14 październik 2017 o 12:27:50 - (10 dni temu)

I te sukienki takie bardzo 2009, szczególnie ta różowa xD

PaolaiAndrea - 14 październik 2017 o 9:35:49 - (10 dni temu)

Jeden z moich ulubionych odcinków! DELENA <3
Genialny klimat konkursu Mis Mystic, ale też szkoda mi było, że Elena nie wygrała

maladict - 12 październik 2017 o 20:29:59 - (11 dni temu)

Pozwolę sobie zacytować Crissy Calhoun: "PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW" w mistrzowski sposób zadowalają wszystkich i nikogo jednocześnie; tym razem widzom czekającym na romans Eleny i Damona podarowano zjawiskową scenę, w której jednak Elena nie dopuszcza się zdrady. Taniec tych dwojga - chemia, intensywność spojrzeń, intymna bliskość ciał, ale bez dotyku - jest punktem kulminacyjnym relacji budowanej od czasu odcinka WIĘZY KRWI".

maladict - 12 październik 2017 o 20:22:11 - (11 dni temu)

Jeden z najlepszych odcinków pierwszego sezonu: Stefan świruje, Delena tańczy, Caroline wygrywa...
Scena tańca zjawiskowa, wg mnie najlepsza jaką miała Delena; bardzo bardzo mi się podobali, mimo iż wtedy byłam jeszcze za Steleną.
Przyznaję się bez bicia, że ćwiczyłam ten taniec; "All I Need" na full i jechałam z tym koksem. Ech, to były czasy....

Adria - 10 październik 2017 o 23:08:13 - (13 dni temu)

kurde, to muszę po raz n-ty obejrzeć i zwrócić uwagę na outfity facetów. ;p


flyhigh123 - 10 październik 2017 o 21:47:59 - (13 dni temu)

No właśnie O DZIWO Damon nie ma śledzia i chyba nawet on jest bardziej ciemnogranatowy niż czarny (u mnie na ekranie przynajmniej :p). I nawet ma jakis wzorek, wiec pełen wypas, szok i niedowierzanie xd za to strój Stefana mi się nie podoba, wole takie klasyczne połączenia z białą koszula, a on ma wszystko ciemne i się zlewają kolory :/

Adria - 10 październik 2017 o 21:18:16 - (13 dni temu)

fly, ale czarne krawaty typu śledź się nie zmieniły ;D
Ale chociaż dziewczyny nie wyglądały jak bezdomne. Zresztą taka Bexy już w s3 miała sukienkę za 5$ z wyprzedaży, tę czerwoną. ;/

flyhigh123 - 10 październik 2017 o 18:21:22 - (13 dni temu)

Te stroje, w porównaniu z tym, w co oni byli ubierani w ósmym sezonie, to i tak niebo a ziemia.

_Ianowa_ - 9 październik 2017 o 23:16:20 - (14 dni temu)

Też sądzę, że najładniejsza sukienkę ma ta blondynka, śliczna. A co do urody, to jasne, że Elka bije na głowę Caro ;o i tak czy tak, najlepsza była scena i muzyka, przy tańcu DE, strasznie podobali mi się oni w tych sezonach, jak tak oglądam te sceny, a nagle mnie naszło na re-watch, to kurcze, no naprawdę niebo a ziemia do późniejszych sezonów ;>

Adria - 9 październik 2017 o 21:47:38 - (14 dni temu)

fly, mój ukochany cytat. W sumie poza wszystkim to moje motto życiowe. ;D

hope - <3 to jest jej jedyne osiągnięcie. To i urodzenie nieswoich małpiatek. i danie dupy Klausowi na drzewie, to ją najwyraźniej nobilituje w ozach wszystkich.

flyhigh123 - 9 październik 2017 o 21:04:37 - (14 dni temu)

I'm not sad, I'm freaking hungry <3333333333

Nynaeve - 9 październik 2017 o 20:14:37 - (14 dni temu)

Nie byłam za tym, żeby Caro wygrała, ale się jej bardziej należało za to, że była taka aktywna we wszystkim. Odpowiedzi Eleny były żenujące.
A tak przy okazji najładniejszą sukienkę miała ta trzecia laska ze zdjęcia.

Claire - 9 październik 2017 o 19:39:52 - (14 dni temu)

Elka powinna była wygrać. Pamiętam, że byłam zła, bo nienawidziłam wtedy Caroline (nadal nienawidzę, ale to szczegół). I to chyba jeden z nielicznych odcinków, w których nawet lubię Damona. Ładnie się zachował.

_Ianowa_ - 9 październik 2017 o 16:29:18 - (14 dni temu)

Najlepszy odcinek 1 sezonu! 10/10.

black_bird80 - 9 październik 2017 o 13:11:45 - (15 dni temu)

Jeden z moich ulubionych odcinków 1 sezonu <3
Szkoda, że tak spartaczyli DE. Nigdy nie widziałam ich jako pary, ale fajnie się ich oglądało jako takich pseudo przyjaciół, od których emanowało jakimś takim seksualnym przyciąganiem. Jak zostali parą w 4/5 sezonie, to już nie było to samo - właściwie wtedy odechciało mi się ich shipować.
Ten taniec! Czy tylko ja uwielbiałam to licealne życie MF? Wszystkie te imprezy, eventy, nawet car wash czy nawet scena z roznoszeniem ulotek przez Elenę i Bonnie - nie wiem, miało to jakiś klimat. Nie cierpię, kiedy przenoszą akcję do collegu - niby dobrze, że pokazują dorosłe życie bohaterów, ale ekipa się rozpada, bo każdy jest gdzie indziej i to nigdy nie jest to samo i strasznie kijowo się ogląda taki serial. Nie, żebym miała coś przeciwko dojrzewaniu postaci, ale scenarzyści nie umieją planować dobrych wątków z bohaterami na studiach. Tak samo było z PLL.
Strasznie tęsknię za Pamiętnikami z tamtych czasów. Pamiętam, jak podekscytowana byłam, kiedy w piątek pojawiał się odcinek.

hopeless_penguin - 9 październik 2017 o 12:33:04 - (15 dni temu)

7 sezonów później, bycie miss to wciąż największe osiągnięcie Caroline ;p

Annie1602 - 9 październik 2017 o 10:58:55 - (15 dni temu)

adria ja tez stelenówną byłam i dla mnie to było fajne :S (i pomyśleć jak Stefan skończył.)

Adria - 8 październik 2017 o 22:50:19 - (15 dni temu)

All I Need <3 i covery Coldplay'a w kwartetach smyczkowych ;D
taniec DE, jejku, mimo że byłam wtedy zapamiętałą shiperką SE, to podobał mi się bardzo. I ripper Stefan, najlepszy.
I byłam trochę obrażona, że Elena nie wygrala Miss, ale potem pomyślałam, że to oznacza, że nie jest taką straszną Mary sue i że Caro się w sumie bardziej należało jeśli chodzi o aspekt bycia społeczniczką i zaangażowaną w zycie miasta (no bo w kwestii urody to mogła Elce językiem buty czyścić. co najwyżej). tylko szkoda, że potem do s8 wiecznie sobie tym tytułem miss gębę wycierała.

Annie1602 - 8 październik 2017 o 14:13:21 - (15 dni temu)

uwielbiam ten odcinek :D no i oczywiście All I Need – Within Temptation kocham to

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: