Nowa scena z finału The Vampire Diaries

Claire    14 wrzesień 2017    25
Producentka wykonawcza Julie Plec na swoim profilu na twitterze udostępniła rozszerzoną scenę pogrzebu Stefana z ostatniego odcinka serialu.


Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (25)
black_bird80 - 18 wrzesień 2017 o 21:56:19 - (90 dni temu)

Mogła dać obrączkę, skoro i tak wybiera się do NOLA, żeby przelecieć Klausa.

Delenalove - 18 wrzesień 2017 o 16:21:56 - (91 dni temu)

@hopeless_penguin ja także uważam, że Caro mogła dać coś lepszego no ale poprostu zwyczajnie nie chce mi się tego kwestionować :P @Dabien wiem, że tutaj ludzie mają zamiłowanie do hejtów dlatego tak sb zażartowałam xD a moje gimbusowanie skończyło się jeszcze zanim ludzie wymyślili takie określenie :P

flyhigh123 - 16 wrzesień 2017 o 12:50:17 - (93 dni temu)

Ale ona ma okropna peruke, to jest stwierdzenie faktu. Jeśli w scenach jej prawdziwe włosy wystawaly spod tego to chyba jest coś nie tak? To był serial z oglądalnościa milionów widzów, a nie przebieranki na imprezie. Nina jest piękna kobieta, a wystylizowali ja wyjątkowo niekorzystnie.

Mimo że nie jestem fanka Steroline, ale przychodza mi do głowy lepsze rzeczy, które Caro mogła tam położyć, niż ta nieszczęsna kulka, wyciągnięta (nomen omen) z tyłka w retorsach w S6, żeby uwiarygodnic ten pairing w czasie umierania Liz.

Dabien - 15 wrzesień 2017 o 22:58:01 - (93 dni temu)

@Delenalove bardziej bym cie za to gimbusowskie hejtujcie mnie zhejtowała niż za to co napisałaś

hopeless_penguin - 15 wrzesień 2017 o 22:52:00 - (93 dni temu)

Ale skąd Stefan ma wiedzieć, że to akurat poznanie z Caroline symbolizuje? Stef poznał dużo osób w MF ;p

Delenalove - 15 wrzesień 2017 o 22:44:05 - (93 dni temu)

rzadko się wypowiadam ale nie mogę patrzeć na niektóre komentarze. ja p*dl co z tego, że Elena ma okropną perukę, Matt przyliz, Alaric stoi jakby był zudzony a Damon ma zmarszczki :/ jak dla mnie scena była sama w sobie piękna i wzruszająca szczególnie moment Damona, nawet Caro złapała mnie za serce chociaż nie shippowałam Steroline a kulka miała pewnie symbolizować Stefana i Mystic Falls jako miejsce gdze się poznali i zaczęli się w sb zakochiwać itp. niektórzy chyba oglądali serial, tylko żeby mieć na co wicznie narzekać :P no dalej, hejtujcie mnie xD

harry92 - 15 wrzesień 2017 o 21:37:56 - (93 dni temu)

rozumiem Caro, Ricka i małpiate (rzyg) ale po jaka cholerę wciskać bambo Alarica? ;/ chyba, że idzie na rzeź to może być

flyhigh123 - 15 wrzesień 2017 o 18:36:54 - (93 dni temu)

Małżeństwo niby nie zostało skonsumowane, no ale Caro na płycie nagrobka kazała mu napisać "husband" :(

Annie1602 - 15 wrzesień 2017 o 15:39:37 - (94 dni temu)

Hehe ale była żona strefa, a to już coś innego. Hehe

flyhigh123 - 15 wrzesień 2017 o 14:14:52 - (94 dni temu)

Annie, ale Caro nie jest pamiątka tylko po Stefanie xD

Nyn, to wspaniałe, szkoda by było, żeby tak wartościowe postacie przepadły tylko dlatego, że TVD się skończyło :p

Patrząc na to, że w jakimś sensie wraca moda na pokazywanie utalentowanych dzieciaków (np. Stranger things czy nawet teraz "To" w kinach, to ten spin off ze szkołą może mieć realne szansę na powstanie.

Nynaeve - 15 wrzesień 2017 o 13:33:28 - (94 dni temu)

@fly No pojawi się. Przecież głównie jej pojawieniem się jest promowany przez Plec ostatni sezon. Plec chce też dać Alarica i małpiate. Pojawi się także ten studencik Alarica co prawie sprzątnął Stefana.

Annie1602 - 15 wrzesień 2017 o 11:59:34 - (94 dni temu)

flyhigh123 klaus weźmie wdowę caroline jako pamiątkę po Stefanie

flyhigh123 - 15 wrzesień 2017 o 11:09:04 - (94 dni temu)

A postać Caro pojawi się w końcu w nowym sezonie TO? Bo jak tak to powinna uważać, Klaus pewnie też chciałby mieć jakąś pamiątkę po Stefanie :((

Dabien - 15 wrzesień 2017 o 7:39:59 - (94 dni temu)

0na ten pierścionek na szyi na łańcuszku będzie nosić.

hopeless_penguin - 15 wrzesień 2017 o 7:18:24 - (94 dni temu)

Ja myślałam przez chwilę, że właśnie położy pierścionek zaręczynowy xd.

Nynaeve - 14 wrzesień 2017 o 21:11:19 - (94 dni temu)

Dobra już wiem. W pierwotnej wersji była położona tylko kulka i pierścień Damona.
Tu link:https://www.youtube.com/watch?v=ede-B 1mnwl4

Nynaeve - 14 wrzesień 2017 o 21:08:40 - (94 dni temu)

Kulka była kładziona w normalnej wersji, bo to pamiętam. To samo wtedy o tym myślałam co i teraz ;p

flyhigh123 - 14 wrzesień 2017 o 21:01:39 - (94 dni temu)

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w serialu był chyba tylko moment, jak Damon kładzie swój pierścień i wszyscy odchodzą? Nie mam siły tego oglądać :D

Przypomnę prawilnie, jeśli chodzi o tę śnieżną kulkę, że:
a) w sumie w S6 nie było wiadomo, czy Caro dostała ją od Stefana czy Stevena (chłopaka jej ojca),
b) Caro uznała to za najbardziej gówniany prezent, jaki mogła dostać (niewdzięczna jędza, w sumie od prawie obcego typa powinna się cieszyć, że dostała cokolwiek, poza tym darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda XD), więc w sumie pozbyła się balastu ;p

W całym finale fajne było tylko to zakończenie w zaświatach, poza tym jedno wielkie gówno i im dalej od finału tym mocniej się w tym utwierdzam. I jeszcze musiałam oglądać Lexi, bleh.

Nynaeve - 14 wrzesień 2017 o 20:48:10 - (94 dni temu)

A co tu jest dodane, bo mnie się wydaje, że to wszystko było w odcinku. Ogólnie scena jest ładna, ale pierwsze co mi przyszło na myśl jak zobaczyłam ją w finale to czy oni się nie boją, że ktoś tam przyjdzie i zabierze te rzeczy, które oni zostawili. A po drugie nie mogę uwierzyć, że Caroline zostawiła takie gówno, ale pewnie szkoda jej było zostawić pierścionek zaręczynowy ;p

black_bird80 - 14 wrzesień 2017 o 20:22:20 - (94 dni temu)

flyhigh123 I te brwi xD

flyhigh123 - 14 wrzesień 2017 o 18:32:05 - (94 dni temu)

Taka krótka scena, a przypomniała mi wszystkie rzeczy, które ostatnimi czasy działały mi na nerwy w TVD <33333 DZIĘKUJĘ :*

Nawet dzisiaj natrafiłam na YT na scenę śmierci Stefana i dalej mnie wkurza jego marny i bezsensowny koniec :/

Nina wyglądała w finale strasznie, nie wiem, kto się zajmował jej wyglądem, ale pewnie byłby wylany z roboty, gdyby nie to, że to był ostatni odcinek. Wygląda z 15 lat starzej niż normalnie i jeszcze ta fatalna peruka ://

maladict - 14 wrzesień 2017 o 18:19:26 - (94 dni temu)

Jakoś tak mało elegancko ubrali się na ten pogrzeb. Na wcześniejszych były garnitury, krawaty, eleganckie czarne sukienki, a teraz co ? Kolorowe sweterki, jeansy... Nie podoba mi się to :(

Delena7 - 14 wrzesień 2017 o 15:40:37 - (95 dni temu)

Jak miło 💕

Annie1602 - 14 wrzesień 2017 o 13:17:02 - (95 dni temu)

Aaa aa tak tak stelene. :)

Buffy - 14 wrzesień 2017 o 13:05:22 - (95 dni temu)

Naszyjnik symbolizujący Stelenę <3.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: