Kat Graham i "Pamiętniki wampirów" z nagrodą Teens Choice Awards 2017!

klausmikaelsonsfan    19 sierpień 2017    19
W niedzielę 13 sierpnia 2017 r.(poniedziałek, 2.00 w nocy, czasu polskiego), odbyła się gala wręczenia nagród Teen Choice Awards.
W kategorii: Najlepszy serial SF/fantasy wygrały... "Pamiętniki wampirów"! Wyprzedziły takie produkcje jak: Teen Wolf, Shadowhunters, Timeless oraz Stranger Things!

Fani TVD mogą się cieszyć podwójnie, ponieważ tego samego wieczoru nagrodę za Najlepszą aktorkę serialu SF/fantasy otrzymała: Kat Graham, odtwórczyni roli Bonnie Bennet!
Pokonała tym samym Jennifer Morrison i Lanę Parrilla  z "Once Upon a Time", Elizę Taylor z "The 100", Emeraude Toubia z "Shadowhunters", Abigail Spencer z "Timeless".

Szczęścia w wygranej nie mieli Joseph Morgan(Klaus) i Ian Somerhalder (Damon), nominowani do nagrody za Najlepszego aktora serialu SF/fantasy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pełna lista zwycięzców

TACA, TVD, Kat Graham, wygranaKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
flyhigh123 - 27 sierpień 2017 o 8:18:38 - (58 dni temu)

Dopóki będą mieli oglądalność i kasę to wątpię, żeby komukolwiek to tam przeszkadzało ;p widać jesteśmy już za starzy i nie mieścimy się w nich grupie docelowych odbiorców, takie życie, co poradzić. Poza tym myślę, że te 8 lat temu, jak zaczynaly się Pamiętniki to wielu dorosłych widzów tez tak na to patrzyło, jako na serial dla dzieciaków.

harry92 - 27 sierpień 2017 o 7:35:28 - (58 dni temu)

Tak, tylko że CW powoli zamienia się w Disneya przez takie wątki w serialach

flyhigh123 - 26 sierpień 2017 o 22:36:40 - (58 dni temu)

W teorii TO było skierowane do dorosłych widzów (nie wiem jak to wyglądało w praktyce i czy są jakieś statystyki), wiec na pewno widzowie TO nie będą grupa docelową spin-offa. Widzowie TVD tez nie, bo to juz w większości starzy ludzie tacy jak my XD a serial, którego głównymi bohaterami jest młodzież, akcja dzieje się w jakiejś szkole zawsze ma powodzenie. Jakieś elementy supernaturalne to będzie tylko dodatek, bo główna os serialu pewnie będzie się tak czy siak kręciła wokół milostek, pairingow, problemów z rodzicami i jakimiś dramami z wredny ludźmi ze szkoły. Takie seriale były od lat i jeszcze długo będą gromadzić widzów przed telewizorem, tak mi seriale wydaje, wiec może się okazać, że to będzie strzał w dziesiątkę.

Nynaeve - 26 sierpień 2017 o 21:46:12 - (58 dni temu)

To nie będzie miało z niczym wspólnego, bo przejdą tam tylko te nowe gęby i Candice. A tematycznie bardziej TVD, bo będzie liceum i prywatki pewnie.

hopeless_penguin - 26 sierpień 2017 o 20:53:35 - (58 dni temu)

Czy ja wiem? The originals nie dostało żadnej nagrody i chyba tylko jedną nominację, a VD pewnie pomogło to, że serial się skończył. No a to całe Young and Gifted to chyba więcej będzie miało wspólnego z TO niż z VD.

flyhigh123 - 26 sierpień 2017 o 20:08:02 - (58 dni temu)

Z drugiej strony patrząc na wyniki TCA, to jeśli serio powstanie ten Young and Gifted jako spin-off w formie magicznej teendramy, to wróżę murowany sukces.

Enzolover - 26 sierpień 2017 o 17:34:51 - (58 dni temu)

No nie wiem. Kat Graham jeszcze nie dawno potrafila obleciec 3 imprezy dziennie. Akurat odmowilaby przyjscia na te gdzie ma odebrac nagrode? Moze i tak ale wedlug mnie to malo prawdopodobne.

hopeless_penguin - 26 sierpień 2017 o 13:34:47 - (58 dni temu)

Przecież nie ma info, że nie zostali zaproszeni, równie dobrze mogli nie chcieć przyjść. Możemy tylko gdybać ;p.

Enzolover - 26 sierpień 2017 o 11:47:59 - (59 dni temu)

Jesli dla niektorych z tych gwiazd to sa jedyne nagrody jakie dostaja to mnie akurat nie dziwi ze chca sie pojawic i odebrac.
Troche ujowo wyszlo bo dwa lata temu zaprosili sama Dobrev, bo odchodzi z serialu, a teraz nie zaprosili nikogo z TVD i nawet nie mieli okazji podziekowac fanom.

hopeless_penguin - 26 sierpień 2017 o 11:41:40 - (59 dni temu)

Mam na myśli gwiazdy, które są zapraszane na widownię. Nie fanów, bo dla nich to akurat musi być fajne show ;p.

Sry za dubla xd

hopeless_penguin - 26 sierpień 2017 o 11:40:30 - (59 dni temu)

Mnie to dziwi, że w ogóle ktoś chce przyjść na tą galę ;p Ja ich nie lubię i nie widzę w nich sensu. I wiem, że powtarzam to co roku, no ale jak nie jestem fanką Stranger things tak zgadzam się z tym, że wygrana VD z nimi albo nawet z Timeless to jakaś komedia ;p. Zresztą to nie jedyna kategoria, w której CW wygrywa z produkcjami/aktorami nominowanymi do Emmy XD.

Dabien - 26 sierpień 2017 o 7:30:39 - (59 dni temu)

Całkiem sporo osób, kóre wygrały nie było na gali. Laska z " Fuller house" się bulwersowała na snapchatcie, że ona wygrała, a zaprosili inne osoby nominowane w jej kategorii, a jej nie. Coś chyba w tym roku ogranizatorzy dali ciała, bo sporo osób nie było.

Nynaeve - 26 sierpień 2017 o 0:17:55 - (59 dni temu)

Moim zdaniem zagłosowali na TVD, bo była ostatnia okazja. Fani liczyli, że zobaczą ich na scenie, a tu dupa.

Adria - 25 sierpień 2017 o 21:21:04 - (59 dni temu)

@Kara, bo TCA to konkurs nawet nie popularności, tylko sympatii nastolatków. ;p Z całym szacunkiem do Graham, to daleko jej do Lany Parilli. Generalnie wygranie TCA oznacza, że dużo nastolatków w USA lubi daną gwiazdę/ serial i ma na tyle "karny" fandom, że głosuje w każdej kategorii codziennie. ;p

Karolinaxd - 25 sierpień 2017 o 11:19:49 - (60 dni temu)

Pamiętniki wampirów wyprzedziło Stranger Things?! Hahaha jaaaaasne XDD

_Ianowa_ - 24 sierpień 2017 o 23:02:43 - (60 dni temu)

Kat przynajmniej do końca grała przyzwoicie ;)

flyhigh123 - 23 sierpień 2017 o 21:05:43 - (61 dni temu)

No i to chyba ostateczne potwierdzenie faktu, że robienie z Caro głównej postaci żeńskiej w TVD było niewypałem.

Nynaeve - 23 sierpień 2017 o 18:18:39 - (61 dni temu)

Szkoda, że nikt się nie pojawił by te nagrody odebrać. Pytanie czy sami nie przyszli czy ich nie zaproszono. Moim zdaniem to drugie, bo Graham i Plec na twitterze sprawiały wrażenie jakby się z twittera dowiedziały o otrzymaniu nagród.

hopeless_penguin - 23 sierpień 2017 o 18:02:02 - (61 dni temu)

Fajne zdjęcie ;D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: