Dyskusja na temat 1.14 - ''Fool Me Once''

Annie1602    31 lipiec 2017    8
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 14 odcinka 1 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 14 odcinka 1 sezonu pt. "Fool Me Once" polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące



*Zwiastun



*Opis odcinka

TAJEMNICE GROBOWCAStefan pomaga Elenie i Bonnie znaleźć wyjście z niebezpiecznej sytuacji. Jeremy zaprasza Annę na imprezę w lesie, nie wiedząc, że ona ma swoje powody, by się tam z nim spotkać. Kiedy Stefan, Damon i Elena współpracują z Bonnie oraz jej babcią próbując otworzyć grobowiec, odkrywają coś, co szokuje ich wszystkich.


Reżyseria: Marcos Siega
Scenariusz: Brett Conrad
Pierwsza emisja:  11.02.2010r.
Oglądalność: 3.51 mln


*Lista utworów z 1.14
1. "Can't Fight It" – Oh Mercy
2. "Before It Gets Better" – Earlimart
3. "Answer To Yourself" – The Soft Pack
4. "In A Cave" – Tokyo Police Club
5. "Every Summer" – U.S. Royalty
6. "Out Tonight" – The Steps
7. "All You Do Is Talk" – Black Rebel Motorcycle Club
8. "Run" – Leona Lewis


Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (8)
harry92 - 9 sierpień 2017 o 11:43:10 - (76 dni temu)

cierpienie Damona top miód na moje serce <3 Kath idealnie z nim postąpiła ;p

Belzebub - 8 sierpień 2017 o 17:18:06 - (76 dni temu)

Oczywiscie, ze lubilem, a w 1wszym sezonie nawet ubostwialem. Swietnie napisana postac i jeszcze lepiej zagrana! Niestety, pozniej to wszystko zostalo zaprzepaszczone idiotycznymi decyzjami fabularnymi.

Adria - 7 sierpień 2017 o 22:00:21 - (77 dni temu)

Belzi, Ty lubiłeś Damona kiedykolwiek? Tego się po Tobie nie spodziewałam.

Belzebub - 7 sierpień 2017 o 18:36:14 - (77 dni temu)

Jeden z najlepszych odcinków w historii serialu. Szacunek na wieki. Uwielbiałem Damona w 1-wszym sezonie, a "I hope Elena dies" było kwintesencją jego stylu bycia. Uważam, że przejście Damona na "dobrą stronę mocy" było zdecydowanie za wczesne. Był to jeden z powodów, dlaczego poziom serialu zaczął drastycznie spadać.

Adria - 6 sierpień 2017 o 16:22:38 - (78 dni temu)

Ten odcinek zawsze rozdziera moje serce. Jak zwykle się poryczałam, jak Damon wrzasnął "she's not here!" ;( Szkoda mi go. Kath go paskudnie wystawiła.
I potem siedzi takie biedactwo przy kominku...

a właśnie. Defan. Stefan ostatecznie nie opuszczał grobowca bez niego. I potem był przy nim, po prostu milczał.

DE śliczne w tym odcinku. No, może poza "I hope Elena dies". ;/ Ale jak są w grobowcu i ona mówi "Damon, please" to mam wrażenie, że przez sekundę on sobie wyobraża, że to Kath, i dlatego rusza tyłek. ;( biedaczek.

śmierć babci Bonnie mnie nie rusza w rewatchach, teraz stara mnie wkurwia. Chciała zamknąć Damona w grobowcu. Stefana w sumie też bo "wyjebka, Bonnie, chciał to wlazł". -_-

PaolaiAndrea - 5 sierpień 2017 o 10:33:12 - (80 dni temu)

Świetny odcinek! =D Płakałam razem z Damonem,a naprawdę myślałam, że w końcu pojawi się Katherine wtedy.
No i Elena i Damon się zaprzyjaźniają, także super =D

Adria - 3 sierpień 2017 o 20:43:09 - (81 dni temu)

Nigdy nie zrozumiem klimatu w MF, tu Elka lata z szalikiem, a zaraz święta będzie spędzać w koszulce na ramiączkach. ;p

Zdjęcia promo takie mhroczne. Brakuje na nich Seana Farrisa ;(

maladict - 2 sierpień 2017 o 23:54:38 - (82 dni temu)

"Run" - jedna z najbardziej rozdzierających piosenek w TVD. Płakałam razem z Bonnie...
Bardzo żal mi Damona w tym odcinku. Tęsknił za Kath 145 lat, kombinował jak ją uwolnić - a tu taka surprise. Przewalone. Jak on się musiał czuć... I jeszcze wszyscy widzieli, jak Kath zrobiła go w bambuko. Biedny frajer.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: