Nathaniel Buzolic na Welcome To Mystic Falls Paris 24-25 czerwca 2017

maladict    25 lipiec 2017    4
Relacja z konwentu w Paryżu z Nathanielem Buzolic'iem. Zapraszamy na relację naszej użytkowniczki.


Na konwencie fanów TVD/TO w Paryżu pojawił się m.in. Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson). Wyluzowany i uśmiechnięty, chętnie odpowiadał na pytania podczas podpisywania zdjęć, dawał się ustawiać w różnych pozach podczas sesji fotograficznej, a podczas spotkania w "prywatnym salonie" oraz na zakończenie konwentu dał niesamowite świadectwo swojej wiary. Nate razem z Danielem Gilliesem byli najbardziej dynamicznym duetem konwentu; błaznowali, podpuszczali się nawzajem; niczym rasowi showmani dostarczyli fanom znakomitej rozrywki. Można było popłakać się ze śmiechu.

"WYNURZENIA" NATHANIELA:
1)Podczas podpisywania zdjęć.
Fan: - Która część "Gwiezdnych wojen" podobała ci się najbardziej ?
Nate: - Najlepsze są filmy ze starej trylogii. To jest prawdziwe kino ! "Powrót Jedi" jest świetny. I Ewoki [postać ze SW]. Chciałbym być Ewokiem [śmiech].

2) W "prywatnym salonie"
Fan: - Co lubisz robić w czasie wolnym ?
Nate: - Słuchać muzyki, oglądać filmy, uprawiać sport.

Fan: - Kiedy zacząłeś myśleć o aktorstwie ?
Nate: - Trudno powiedzieć. Nie pamiętam dokładnie. Ale pamiętam jak pierwszy raz, oglądałem "Titanica" i poczułem się dziwnie. Coś jakby deja vu. Przez Leonardo DiCaprio. Mając 12 lat, wyglądałem zupełnie jak on. Sami zobaczcie ! [wyjął komórkę i pokazał nam swoje czarno - białe zdjęcie z dzieciństwa - rzeczywiście kubek w kubek DiCaprio !]

Fan: Jakie rzeczy, wartości są dla ciebie ważne i dlaczego ?
Nate: - Najważniejsze są dwie rzeczy, to co powiedział Jezus: I - miłość do Boga, II - miłość do innych ludzi. Ja wierzę, że Bóg nas kocha, jest zawsze przy nas i nigdy nie pozostawia nas samych. Jeśli myślimy tylko o sobie, to zamykamy się na Boga i żyjemy tylko w swoim malutkim świecie, często cierpiąc z samotności. A przecież Bóg jest wszędzie dookoła ! Ja widzę to tak... [zaczyna rysować na ścianie taki jakby schemat]. Jeśli otwieramy się na Boga, to nigdy nie jesteśmy sami, On chce dla nas jak najlepiej. Jezus poświęcił swe życie dla nas i my też powinniśmy robić coś dobrego dla innych ludzi, a nie zamykać się w swojej skorupie ze swoimi problemami. Co jest lepsze: dawać czy brać ? Chyba znacie to wspaniałe uczucie, kiedy coś komuś daliśmy, coś dla kogoś zrobiliśmy i widzimy radość tej osoby. To jest niezwykłe uczucie.
Kochać Boga i innych ludzi - to jest najważniejsze. [cała salka płacze ze wzruszenia, ludzie pożyczają sobie chusteczki higieniczne]

Fan: - Podróż, do jakiego miejsca na świecie była dla ciebie najciekawsza, najbardziej ekscytująca ?
Nate: - Podróż do Izraela, śladami Jezusa. To było niesamowite, być w tych miejscach, w których On żył, pracował, nauczał. Być w miejscu, w którym poniósł śmierć. Został zdradzony. Zdradzony przez rodaków, przez towarzyszy, przez przyjaciela. Możecie to sobie wyobrazić ? Taką zdradę i taką okrutną śmierć ? A przecież głosił miłość. Ja przeżyłem tę podróż dogłębnie. Mam do was pytanie - czy ktoś z was cierpiał kiedyś na depresję albo na stany około depresyjne ? [kilka osób nieśmiało podnosi rękę] A, czy wśród waszych znajomych, przyjaciół, rodziny są osoby chorujące na depresję ? [zgłaszają się prawie wszyscy obecni] Ja rok temu przeżywałem bardzo trudny okres. Rozstałem się z dziewczyną i nie chciało mi się żyć. To okropne uczucie po przebudzeniu, kiedy nic ci się nie chce: wstać, jeść, pracować, imprezować, żyć. Jest tylko ból - twój ból, który odcina cię od świata. No i jakiś czas później miałem okazję przebywać wśród uchodźców z Syrii. To były dzieci. Syryjskie sieroty. Dzieci, które straciły wszystko i wszystkich. Nie miały rodziców, żadnych krewnych i domu. Były same w obcym kraju. Widziałem w ich oczach ból i strach. I porównałem sobie - jeśli ja tak bardzo cierpiałem po odejściu dziewczyny (która przecież żyje, jest zdrowa i prawdopodobnie szczęśliwa) - to CO muszą czuć te dzieci ? Niewyobrażalne, prawda ? [cała salka znowu płacze] Dlatego tak ważne jest, aby nie skupiać się tylko na sobie i swoich problemach, ale wyjść naprzeciw drugiego człowieka. Kochać Boga i ludzi, tak jak głosił to Jezus.

Nathaniel całą tę przemowę wygłosił na stojąco, z wielką żarliwością i pasją. Temat Jezusa i miłości podjął jeszcze podczas pożegnania z fanami, na sali głównej.


Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (4)
Adria - 10 sierpień 2017 o 20:49:36 - (339 dni temu)

Tak. Nejciak przylatuje jutro do Wawy, łapiemy pendolino na Częstochowę Stradom i udajemy, żeśmy z pielgrzymką przyszli. xD

sevendays - 9 sierpień 2017 o 18:14:57 - (340 dni temu)

Adria rozumiem, że nabożeństwa i czytanie Biblii to dla Ciebie codzienność w tej chwili :D

Adria - 31 lipiec 2017 o 22:45:23 - (349 dni temu)

kocham Nejciaka, liczyłam, że wyrósł trochę z tego kaznodziejstwa, ale widzę, że nie...
Btw, mogę go pocieszyć po tej lasce.^^ Nawet urodzić mu te dzieci, co je tak chce, albo adoptować jakieś syryjskie sierotki, whatever.

klausmikaelsonsfan - 31 lipiec 2017 o 22:00:47 - (349 dni temu)

Jeden z pożądniejszych ludzi z TVD, nie dziwię się, że tak Gillies się z nim trzyma :D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
outfitypaznokcie
dobijacze
rym do

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi


Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2018 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.