Ian Somerhalder na konwencie w Paryżu

maladict    25 lipiec 2017    109
W dniach 24 - 25 czerwca 2017 r. w paryskim Novotelu Est odbyło się spotkanie fanów z aktorami "The Vampire Diaries" i "The Originals". Uczestniczy w nim  jedna z naszych użytkowniczek. Zapraszamy na jej relację.


Na konwencie pojawili się: Ian Somerhalder, Daniel Gillies, Michael Malarkey, Nathaniel Buzolic, Kristin Gutoskie oraz Chase Coleman.
Miałam szczęście brać udział w tym wydarzeniu i zrelacjonuję co, mówili aktorzy podczas spotkań w "prywatnych salonach" oraz podczas podpisywania autografów.

IAN SOMERHALDER
SPOTKANIE Z FANAMI W "PRYWATNYM SALONIE" zaraz po przyjeździe z lotniska.

IAN: szary t-shirt bez nadruku, jeansy, czapka z daszkiem, nieogolony i nieostrzyżony.
Pytania i odpowiedzi zaraz po przywitaniu.

Fani: - Czy z dzieckiem i z Nikki wszystko dobrze ?
Ian: - Tak, wszystko w porządku. Dziękuję wam bardzo.

Fan: - Wolałbyś chłopca czy dziewczynkę ?
Ian: - Wszystko jedno, byle by było zdrowe.

Fan: - Który sezon TVD jest twoim ulubionym i dlaczego ?
Ian: - Zdecydowanie pierwszy. Julie i Kevin świetnie go obmyślili i napisali; historia była interesująca; wszystko trzymało się kupy. Jego Damon był zabawny i groźny. Miałem najlepsze kwestie do wypowiedzenia. Damon w I sezonie był strasznym dupkiem, potem się zmienił. Takiego Damona z I sezonu nie chciałbym spotkać w ciemnym zaułku.

Fan: - Twój ulubiony kolor ?
Ian: Niebieski.

Fan: Jakie masz plany po zakończeniu TVD. Co teraz porabiasz ?
Ian: - Jestem non stop zajęty, zaangażowany w nowe projekty dla Warner Bros i CW, jako reżyser i jako producent, razem z Nikki i osobno.

Fan: - Czy jest szansa, abyś w przyszłości pojawił się w ewentualnej kontynuacji TVD albo w piątym sezonie TO ?
Ian: - Nie. Jak już mówiłem, jestem teraz bardzo zaangażowany gdzie indziej.

Fan: - Jeśli miałbyś maszynę czasu to, do której epoki byś się wybrał i jaką postać historyczną chciałbyś spotkać ?
Ian: - To bardzo trudne pytanie [zastanawia się]. Na pewno ciekawie byłoby wybrać się do starożytnego Rzymu, Grecji, Egiptu. Chciałbym też odwiedzić pierwotną Amerykę, sprzed Kolumba, przed przybyciem białego człowieka. Albo czasy amerykańskiej wojny o niepodległość i budowania naszego narodu i państwa. Postać ? Może Thomas Jefferson ? On przecież przebywał kiedyś w Paryżu. Hmmm.... Dobrze by było zobaczyć też świat sprzed 50 - 60 lat. Wtedy było inne, proste życie. Bez Facebooka, Instagrama, Twittera. Wtedy ludzie byli bliżej siebie w realu. Bo najważniejsza jest prawdziwa bliskość z innym człowiekiem, z rodziną, z przyjaciółmi. A nie robienie selfie i zbieranie ''lajków''. Nawet gigantyczna ilość ''lajków'' nie zastąpi ci bliskości z drugim człowiekiem. Dobrze jest podróżować z innym, poznawać piękne miejsca, poznawać swój kraj. Nie możemy uzależniać się od swoich telefonów, od robienia selfie [tu demonstracyjnie upuszcza swoją komórkę na podłogę; odbiera też telefon tłumaczce]. My ludzie zatraciliśmy się w bezmyślnej konsumpcji. Zastanówmy się: czy naprawdę potrzebujemy nowego auta albo kolejnego telefonu ? Czy musimy kupować tyle żywności, zużywać tyle wody, tyle drewna, a tymczasem umierają lasy deszczowe w Ameryce Południowej, zanieczyszczana jest gleba, woda, powietrze, cierpią zwierzęta? I wiecie co, jest najważniejsze ? Najważniejsza jest edukacja, a szczególnie edukacja kobiet. Dzisiejsze 10-cio, 15- to latki są przyszłością. Przyszłością ludzkości. Należy je więc odpowiednio, dobrze wyedukować, szczególnie dziewczynki.

Fan: - Co sądzisz o prezydencie Trumpie ?
Tutaj Ian poleciał strasznym hejtem; pojawiło się nawet "fuck" i "shit", ale zaraz zreflektował się i powiedział, że nie będzie więcej się wypowiadał o Trumpie, bo wśród publiczności są dzieci [była 10-letnia dziewczynka].

Na koniec spotkania dostał od jednej z fanek piękne pudełko, w którym miał być prezent "dla dziecka", ale nie rozpakował go w naszej obecności.
A ! Robił bardzo śmieszne miny, parodiując ludzi na lotnisku robiących selfie.

Kilka godzin później, podczas podpisywania zdjęć, zapytałam go o ulubioną książkę. Zastanowił się i powiedział, że nie potrafi mi odpowiedzieć; jest teraz tak zajęty, że w ogóle nie ma czasu na czytanie.
Autografy rozdawał od ok. 22 do 1 w nocy.


Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (109)
Buffy - 18 sierpień 2017 o 15:03:52 - (122 dni temu)

Ian na twitterze wykazał się niezwykle dojrzałym podejściem po wyborze Trumpa na USA, a teraz nagle go wyklina? Dziwak z niego, tak samo z Paulem czy Niną, ja uważam że jak na razie Trump spisuje się dobrze.

Belzebub - 10 sierpień 2017 o 22:30:42 - (129 dni temu)

Argumentów brak to i z dyskusji się wychodzi. Pozdrawiam!

harry92 - 10 sierpień 2017 o 20:48:42 - (129 dni temu)

@Belzebub nie mam ochoty z tobą rozmawiać.
Żegnam.

Hopeless_penguin - 10 sierpień 2017 o 19:02:14 - (129 dni temu)

Belzi, kiedy masz rozpoczęcie? ;pp

Belzebub - 10 sierpień 2017 o 17:27:32 - (130 dni temu)

@harry93 hahaha tak, na pewno było tak, jak piszesz odnośnie Niny i Paula :D

Dlalog #1:

Nina: "Jestem zmęczona tym ciągłym graniem.",
Plec: "Luuz, kochanie! Zabije Kath, abyś miała troszeczkę mniej pracy."

Dialog #2:

Paul: "Znudziło mnie już granie tych ciepłych kluch jako Stefana. Jestem nieszczęśliwy i znudzony!"
Plec: "Nic więcej nie mów, skarbie. Jutro wpisuje do scenariusza rippera. Pasuje, kochaniutki?
Stefan: "Postaraj się bardziej, Julie moja ty najlepsza przyjaciółko! Potrzymam cie za rękę na Comic Conie."
Plec: "ohhh Paul jesteś taki słodziak. Jutro ripper, a pojutrze Silasa."

Na głowę upadłeś, harry? A to, co mówi Julie, Nina, czy Paul jest gadką do mediów i fanów. Ty myślisz, że wszystko, co mówią w wywiadach, czy na konwentach jest prawdą? Proszę Cie!

A jeśli aktor jest niezadowolony to "pociesza" się go kasą, a nie zmienia cały scenariusz pod niego. Wyjątek to oczywiście moment, gdy aktor odchodzi (tak jak Nina).

harry92 - 10 sierpień 2017 o 15:02:58 - (130 dni temu)

ale Julie wytłumaczyła to tym, że Nina była zmęczona graniem Kath.
Zresztą to nie jest tak, że aktor nie może mieć nic do powiedzenia. Skoro scenarzyści TO i TVD jarają się shipem, który nie ma prawa istnieć (KC w TO) jak nastolatki to chyba oznacza, że nie powinny pisać scenariusza. A takie gadanie, że aktorzy nie maja wpływu to gówno, nie gadanie bo bez aktorów nie ma kto odgrywać jej beznadziejnych pomysłów.

Nynaeve - 10 sierpień 2017 o 14:47:51 - (130 dni temu)

Z tego co pamiętam to czytałam gdzieś, że Katherine miała zostać zabita na koniec sezonu 2., a zostawili ją tylko ze względu na sympatię fanów. Także nie do końca było tak, że Ninie nie chciało się jej grać. W sumie w 3 i 4 sezonie to Kath snuła się jak smród po gaciach i była wciskana na siłę, a piąty sezon z jej postacią przemilczę. O ósmym to już szkoda gadać, bo jedyne co tam robiła to wracała z Piekła w innym ubraniu i fryzurze.

Ripper to był zaplanowany od samego początku, bo były do niego odniesienia, a Silasa w wykonaniu Paula to było tyle co kot napłakał. Powrót do Rippera w sezonie 8. to już tylko było mielenie starych wątków, bo Plec nie miała pomysłów.

harry92 - 10 sierpień 2017 o 14:06:53 - (130 dni temu)

Skoro nie mają wpływu na daną postać to niby czemu Kath umarła? Bo Nina była zmęczona jej graniem, bo miała za dużo pracy.
Czemu Paul narzekał na Stefana i nagle dostał role Silasa i rippera.
Jednak aktorzy mają trochę do powiedzenia na temat ich losów ich postaci.
Candice się nie stara i została zwierzaczkiem Plec. Podlizywanie jej się opłaciło, bo wstawią Caroline do TO, która pasuje tam jak pięść do nosa. Tylko dlatego, bo Candice propsuje KC, narobiła nadziei Klarotardom i Plec nie ma wyjścia czy ta grubaska Makkenzi czy jak się to pisze.

BTW. Nie jesteśmy psychofanami ;) Klarotardy pisały Plec na tt, że ją zabiją. My tu oceniamy krytycznie i racjonalnie.

Nynaeve - 10 sierpień 2017 o 12:34:36 - (130 dni temu)

Ian, Paul czy Daniel i Joseph też grają to co mają w scenariuszu, ale nie przeszkadza to im mieć własnego zdania na ten temat. I jeśli coś im się np. nie podoba to głośno o tym mówią. Natomiast niestety panie z obsady TVD jak Candice i Nina tylko klepią co im nakazała Plec. Z tym, że Nina miała większe wyczucie, bo nie odcinała się od jakiegoś shipu tak kategorycznie jak Candice i dzięki temu nie wychodziła na hipokrytkę kiedy przychodziło jej nagle ten ship promować. A tak btw. to wypowiedzi Candice, o których mówimy nie są sprzed 5 lat tylko sprzed pół roku.

Plec doskonale wie, że wielu aktorów z obsady uważa, że robi ona shit z serialu i dlatego teraz tak się popisuje mówieniem, że nie interesuje jej to co aktorzy chcieliby aby było w serialu.

Belzebub - 10 sierpień 2017 o 12:15:10 - (130 dni temu)

I żeby było jasne - to, co napisałem nie odnosi się tylko do Candice, ale również do innych aktorów grających w serialikach dla nastolatków. O aktorach z poważniejszych produkcji nie chce się wypowiadać, bo nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Tzn. chciałbym, aby było inaczej i czasami naprawdę mam takie wrażenie, że jest inaczej! Gdy oglądało się np. I sezon True Detective i widziało się, jak gra McConaughey i Harrelson, a następnie słuchało się wywiadów z nimi i tego, jak rozmawiają o swojej roli, całej produkcji, etc., to naprawdę miało się wrażenie, że to jest cząstka ich samych.

Belzebub - 10 sierpień 2017 o 12:09:00 - (130 dni temu)

Przecież ona mówi to, co jej każą mówić. Wy naprawdę myślicie, że ona ma jakieś upodobania, czy jej postać będzie z jednym, czy z drugim? Na co dzień ma to w nosie! Powiem więcej, ona ma w nosie to, jakiego związku oczekują fani. Gra to, co każą jej grać, mówi to, co każą jej mówić, aby promować serial. W wywiadach i na spotkaniach z fanami mówi to, co musi mówić i tyle. Gdy kamery się wyłączą i światła zgasną idzie do domu i ma na to totalną wyjebke.

A psychofani dyskutują na forach o jej wypowiedziach, wyszukują jakiegoś głębszego dna w tym, co powie o relacji ze Stefanem, czy tam Klausem, analizują jej wypowiedź z 10 stycznia 2011 roku do tego, co powiedziała 15 lipca 2016.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 23:25:07 - (130 dni temu)

Trzeba wiedzieć, jak promować serial ;p. Shipowanie, a potem hejtowanie danego shipu, to raczej kiepska strategia ;p. Wydaje mi się, że najlepiej jest mówić o shipach, nie hejtując ich, ale też specjalnie się nimi nie ekscytować.
Ale wiadomo, że najlepiej jest nie mieć pierdyliard różnych shipów w serialu, choć na to niestety aktorzy nie mają wpływu XD.

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 23:25:04 - (130 dni temu)

Wcześniej jeszcze pewnie była za Maroline (Matt + Caroline) zwłaszcza, że ponoć była dziewczyną Zacha na początku kręcenia TVD.

harry92 - 9 sierpień 2017 o 22:43:55 - (130 dni temu)

Prawda jest taka, że Candice zachowuje się nie fair w stosunku do fanów. W sezonach 1-2 była za Frowoodem, potem Klaroline, znowu Forwood, steroline a teraz znowu KC.
Rozumiem, że musi promować serial, ale zachowuje się jak stereotypowa głupia blondynka ;p

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 22:17:45 - (130 dni temu)

To może już po prostu obie do siebie nie piszcie i oszczędzicie tej dramy :)

Enzolover - 9 sierpień 2017 o 22:14:07 - (130 dni temu)

hopeless_penguin 9 sierpień 2017 o 21:47:15 - (24 minut i 25 sekund temu)

"No i co z tego? Ada, twierdzi, że to byłoby poniżej godności i nie wiem, dlaczego ktokolwiek z Was to kwestionuje? Ma prawo wyrazić swoją opinię, czepiacie się byleby się czepiać ;p. A Belzi to wgl się teraz uczepił, co pokazał czepiając się Ady za branie udziału w dramie"


Kochana ty też do mnie więcej nie pisz.


hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 22:13:25 - (130 dni temu)

Zawsze coś ;p. W VD był tylko po to, żeby jakiś człowiek się kręcił w tle ;p.

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 22:10:52 - (130 dni temu)

Zach znalazł rolę jakiegoś randomowego żołnierza w wojennym filmie. Nawet nie mogłam znaleźć w obsadzie kogo on tam gra.
Może jego dziewczyna wciśnie go do Dynastii ;p

A Candice ma status gwiazdy w TVD i TO.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 22:10:12 - (130 dni temu)

Enzolover - 9 sierpień 2017 o 21:56:58 - (12 minut i 27 sekund temu)

@hopeless_penguin Ale kto tu robi dramę?

Again, ja zaczynam rozmowę o dramie, jprdl XDDD Proszę, nie zwracaj się do mnie w ogóle, dziękuję. XD

Enzolover - 9 sierpień 2017 o 22:08:15 - (130 dni temu)

Sorry, ale ja piszę na temat, a ty piszesz o jakieś dramie, więc sama sobie odpowiedz kto pisze na temat, a kto nie.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 22:02:06 - (130 dni temu)

Enzolover daj już sobie spokój z twierdzeniem, że za każdym razem jak dochodzi między nami do wymiany zdań, to ja próbuję wywołać dramę. Jak masz ze mną problem to napisz do mnie na priv, a jak nie chcesz, to proszę, nie zwracaj się już do mnie pod newsami na temat inny niż to o czym jest dany news, bo, sorry, ale mam Cię dość.
A Ada powiedziała swoje zdanie, to Belzi się z nią kłóci, że to nieprawda, lol. Swoją drogą na TO jakoś większość komentujących pisze to samo, co Ada tutaj i nikt nie ma problemu, wszyscy przytakują.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 21:58:11 - (130 dni temu)

No kurde, nawet Zach sobie coś znalazł, a on nigdy nie grał wybitnie ;p. Candice jak chce to potrafi, więc skoro Zachowi się udało, jej też powinno ;D.

Enzolover - 9 sierpień 2017 o 21:56:58 - (130 dni temu)

@hopeless_penguin Ale kto tu robi dramę? Rozmawiamy po prostu. Chyba ma każdy prawo swoje zdanie powiedzieć i nikt tu nikogo nie obraził. Jak do tej pory to chyba ty się najbardziej ciskasz.

Dabien - 9 sierpień 2017 o 21:54:24 - (130 dni temu)

Candice mogłaby coś sobie znaleźć, aż tak kiepską aktorką nie jest, do komedii czy do obyczajówki by się nadawała. A Caroline raczej wiecznie też nie będzie, co najwyżej rok góra dwa jeśli spin off wyjdzie, ale zamyka sobie drogę do ewentualnych produkcji po TO i spin offie

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 21:53:40 - (130 dni temu)

Przepraszam za kolejnego dubla, ale jest też różnica między byciem miłym dla szefa, a zapraszaniem go do domu na jakieś imprezki, kolacyjki i udostępnianie swoich fotek ;p.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 21:47:54 - (130 dni temu)

za dużo słowa "czepiać się", sry nie przeczytałam przed dodaniem XDD.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 21:47:15 - (130 dni temu)

No i co z tego? Ada, twierdzi, że to byłoby poniżej godności i nie wiem, dlaczego ktokolwiek z Was to kwestionuje? Ma prawo wyrazić swoją opinię, czepiacie się byleby się czepiać ;p. A Belzi to wgl się teraz uczepił, co pokazał czepiając się Ady za branie udziału w dramie, w której nie brała udziału, bo nawet nie było jej wtedy na stronie.
Poza tym nikt tu przecież jakoś specjalnie nie jeździ po Candice i chyba każdy rozumie czym się motywuje. Chce robić to, co robi, to niech sobie robi. Ada stwierdza, że to poniżej jej godności - proszę bardzo. Przecież nie będziemy się teraz kłócić o zmianę perspektywy itp., ludzie, dajcie spokój ;p

Enzolover - 9 sierpień 2017 o 21:39:06 - (130 dni temu)

Nie chodzi tyle o czepianie co o to, że wiele osób mówi, że nie zrobiłoby tego czy tamtego dopóki nie padnie propozycja z określoną stawką. Łatwo jest odmówić jak ci nikt niczego nie proponuje. A znowu Candice po prostu proponują wykonywanie jej zawodu. Ona nawet nie musi podlizywać się Plec, bo to Plec jej się podlizuje.
Często musisz być miłym dla szefa, którego nie lubisz i uważasz za debila, ale zależy ci na pracy.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 21:07:47 - (130 dni temu)

Przecież właśnie to to podlizywanie się - jak nie Plec, to fanom ;p.
Nie mówię, że ganianie tylko za pieniędzmi jest złe. Po prostu Belzi się przyczepił Ady, bo, o Boże, stała kasa, to wszyscy powinni na to lecieć ;p. Candice zależy na kasie, a Adzie na godności. Nie rozumiem dlaczego czepiać się którejkolwiek? ;p

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 20:35:06 - (130 dni temu)

Ale Candice uwielbia swoją postać i nawet do siebie samej ją porównuje, więc na pewno nie uważa, że to jest poniżej jej ambicji ;p
W sumie widać, że nie ma wielkiego parcia na karierę i ważniejsza jest dla niej rodzina i zapewnienie jej bytu, więc to też się jej chwali. Aktorstwo traktuje zarobkowo i tyle.

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 20:32:29 - (130 dni temu)

Mnie też najbardziej wkurza w Candice, że jest taką chorągiewką i ośmiesza się tym. Dopiero co w 8. sezonie ganiła Klaroline i że to jest relacja oparta na tym, że on jej daje prezenty. Już teraz ma inne zdanie na ten temat. Mam świadomość tego, że promowanie serialu to zadanie aktora, ale to niech nie wygłasza takich radykalnych opinii, że coś jest złe, a za chwilę mówi, że jest super, bo się ośmiesza takim gadaniem.

Hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 20:28:12 - (130 dni temu)

Nie wszyscy ;p.

gary - 9 sierpień 2017 o 20:03:47 - (130 dni temu)

Hopeless_penguin@ Ludzie z natury są tacy, że wolą siedzieć przy pewnym niż zrezygnować i zaryzykować nawet jeśli jest to poniżej ich godności zwłaszcza gdy mają małe szanse na coś lepszego.

Claire - 9 sierpień 2017 o 19:34:13 - (130 dni temu)

Ja też się nie dziwię Candice. Ma zapewnioną dobrze płatną i mało wymagającą pracę to korzysta. Natomiast denerwuje mnie to, że ona najpierw hejtowała TO oraz Klaroline, mówiła, że się tam nie pojawi, bo nie ma tam miejsca dla Caroline, a jak tylko TVD się skończyło to znowu zaczęło się chwalenie tej pary.

Hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 17:26:40 - (131 dni temu)

Belzi, to czasem nie kwestia kasy, a godności i ambicji. Nie wszystko kręci się zawsze wokół pieniędzy ;p.

Belzebub - 9 sierpień 2017 o 17:04:09 - (131 dni temu)

A przypominam, ze nikt nie gwarantowalby Ci znalezienia pracy w jakiejs nowej produkcji. Wolalabys pewna, dobrze platna prace, czy bycie na bezrobociu i szukanie pracy bez gwarancji jej znalezienia? Odpowiedz jest moim zdaniem prosta. Wez rowniez pod uwage, ze Twoj talent aktorski bylby na poziomie Candice, czyli niskim (skoro stawiamy Ciebie na jej miejscu to bierzesz rowniez jej zdolnosci aktorskie).

Belzebub - 9 sierpień 2017 o 17:00:04 - (131 dni temu)

@Ada wybacz, swietnie umiem czytac, ale ty widze masz z tym problem. Przeczytaj jeszcze raz moj post. Ze zrozumieniem! Doskonale wiem, ze pisalas to odnosnie swojej osoby, o czym swiadcza m.in moje slowa w poprzednim poscie takie jak:
1) "rezygnujesz" -> odnoszace sie do Ciebie,
2) "masz" -> odnoszace sie do Ciebie.
Nie odnosza sie one do Candice, a wlasnie do Ciebie! I nie, nie wmowisz mi, ze gdybys byla na jej miejscu wybralabys odejscie z serialu i jedzenie wody z chlebem, zamiast pracy na planie serialu za dobre pieniadze.

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 15:47:52 - (131 dni temu)

Skoro 40 letni Daniel moze grac 20 latka to i Candice moze grac 17 latke. Juz bez przesady ona tak staro nie wyglada. Poza tym tam wszyscy wygladaja na starszych niz graja.
U innych aktorow bardziej chodzi o to ze nie chca grac nastolatkow bo to ponizej ich godnosci. Tak to odbieram.

Dabien - 9 sierpień 2017 o 14:58:50 - (131 dni temu)

@Nyn ma hajs, może bawić dziecko na planie, ale czy zarówno Candice jak i Julie zdają sobie sprawę, że ona ma 30 lat i gra dziewczyne o prawie połowę młodszą. Już na etapie 7 sezonu zaczęli przesadzać u niej z makijażem, by ją odmłodzić i ukryć zmęczenie ciążą, ale to już wygląda groteskowo. U reszty raczej też to był jeden z powodów dla którego zrezygnowali z gościnnego występu w TO, bo już są za starzy na granie nastolatków.

Nynaeve - 9 sierpień 2017 o 12:18:01 - (131 dni temu)

Ale dlaczego ma rezygnować? Przecież ona wielokrotnie mówiła, że uwielbia tę rolę, a w Caroline widzi siebie samą :)

Jakby nie patrzeć ona nie ma parcia na karierę, a teraz jeszcze dostanie główna rolę kobiecą w TO i potem w tym śmiesznym spin-offie. Na pewno za grosze nie pracuje i dziecko ma na planie. Wszystko pod nią jest robione. Czego chcieć więcej?

Candice wie, że to rola jej życia i ze swoimi ambicjami nic lepszego nie załapie, więc będzie grała we wszystkim co jej Plec podsunie.

Adria - 9 sierpień 2017 o 12:10:13 - (131 dni temu)

@Belzi, rozumiem, że w Twoim wieku są jeszcze problemy ze skupieniem się na dłuższym tekście. Czytaj chociaż w całości ZDANIE:
"Ja wolałabym żreć resztki niż podlizywać się Plec i dalej grac Caro na jej miejscu, no ale jej to widocznie pasuje."

JA. JA bym wolała. Accola, jak wskazałam, woli inaczej.

PS kilkadziesiąt/ kilkaset tysięcy $ za odc., nie bądź śmieszny. To jest CW. ;p tam nie ma raczej takich stawek. ;p

Belzebub - 9 sierpień 2017 o 11:48:29 - (131 dni temu)

"Ja wolałabym żreć resztki niż podlizywać się Plec i dalej grac Caro". Ada, weź przestań wypisywać takie brednie. Już to widzę, jak rezygnujesz z roli za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy dolarów za odcinek. Szczególnie wtedy, gdy za showrunnera produkcji masz kobietę, która jest twoją przyjaciółką i "krzywdy" ci nie zrobi. Dodając do tego fakt, iż rola Caroline nie jest jakoś szczególnie ciężka i wymagająca, można napisać jedno - praca marzenie.

hopeless_penguin - 9 sierpień 2017 o 11:09:17 - (131 dni temu)

Mnie to najbardziej zaskoczyło to, że Zach coś robi, jestem pod wrażeniem ;D

Adria - 9 sierpień 2017 o 9:03:31 - (131 dni temu)

@Dab - jak anulują serial, to znowu się zacznie podlizywać. ;p Jak wtedy z tym "Cult".

Dabien - 9 sierpień 2017 o 7:53:28 - (131 dni temu)

@Nyn Davis też jej się wykruszył, dostał jakąś drugoplanową rolę policjanta w nowym serialu CBS

Nynaeve - 8 sierpień 2017 o 22:12:46 - (131 dni temu)

Pytanie czy ktokolwiek mu ten występ proponował w TO? Damon pasuje do TO jak pięść do nosa. Chyba tylko po to by się tam pojawił, żeby go Pierwotni obili. Już nawet JoMo wcześniej nagabywał Plec, żeby Damon się pojawił gościnnie w TO i powiedziała, że nie mają pomysłu na to.

Moim zdaniem Plec się czuje rozgoryczona, że gwiazdy jej serialu nie chcą się w nim już pokazywać nawet gościnnie. Tylko jej funfle zostali: Candice i Matt Davis.

Adria - 8 sierpień 2017 o 22:00:02 - (131 dni temu)

ale po co Candice ma się starać? wystarczy podlizać się Plec i fandomowi KC parę razy i już ma stałą obsadę. ;p Zero wysiłku, bo granie Caro niestety to chyba nie "granie", tylko bycie trochę przesadzoną wersją siebie, nie musi się przykładać do nowej roli, a kasa jest. Żyć nie umierać. ;p Wychodzi na to, że Candice tym włazidupstwem wygrała zycie - przynajmniej w swoim przekonaniu. Ja wolałabym żreć resztki niż podlizywać się Plec i dalej grac Caro na jej miejscu, no ale jej to widocznie pasuje. ;/ Szkoda, bo do komedyjek/ obyczajówek się nadaje i mogłaby sobie coś fajniejszego załatwić.

PS jak dobrze, że Ian kategorycznie mówi "nie" występom w TO. Za to go można pochwalić.

Dabien - 8 sierpień 2017 o 21:40:23 - (131 dni temu)

Wszystkim co byli w głównej obsadzie 8 sezonu czyli Paul, Kat, Michael, Zach, Matt gdzieś grają w jakiś serialach, Ian ma zobowiązania w związku z fundacją, Candice tylko dała ciała, bo gdyby chciała to mogłaby bez przeszkód dostać rolę w jakiejś komediowej obyczajówce pokroju Gotowych na Wszystko czy Big Little Lies. Miała obsada naprawdę szczęście, że szybko udało im się coś znaleźć i to całkiem konkretne role, w przeciwieństwie np. do obsady PLL, z której tylko Lucy Hale się udało coś złapać, reszta z tego co widzać jest bezrobotna.

gary - 8 sierpień 2017 o 18:55:07 - (131 dni temu)

Odchodzą z serialów bo jak Paul raz powiedział 'najgorzej ,gdy aktor siedzi w jednej produkcji przez dłuższy czas' dlatego próbują się załapać na coś innego, a to jak na tym wychodzą to inna sprawa,ale jak to się mówi 'kto nie ryzykuje ten nic nie ma'

harry92 - 7 sierpień 2017 o 22:02:19 - (132 dni temu)

Jak zaczynali TVD mieli po 3ileśtam lat. Z aktorami innych seriali jest tak samo. Fakt - stałe źródło zarobków, ale kiedyś to się skończy.
Jennifer Morrison jest głupia, że odeszła z OUaT spodziewając się ambitniejszych ról.

Nynaeve - 7 sierpień 2017 o 21:40:10 - (132 dni temu)

Ja też nie słyszałam, żeby chciał odejść. Znaczy wiem, że mu się nie podobało to co się w serialu dzieje z jego postacią, bo o tym mówił wiele razy, ale chyba oczywistym jest, że jak się nie ma lepszej opcji zarobkowej to trzyma się tej pracy jaką się ma.
Akurat Ian jest świadomy tego, że jest aktorem przeciętnym (od siebie dodam, że ma lepsze momenty, ale nie jest żadnym wybitnym aktorem) - sam o tym mówił. Ma też pewnie świadomość tego, że już świata aktorsko nie zawojuje, więc został przy tym co mu dało kasę. Jak większość aktorów TVD. Ian w tej chwili poszedł w reżyserię. Ma jakieś projekty z CW i Warner Bros.
Nina odeszła, bo liczyła, że jeszcze aktorsko świat zawojuje.
Mnie w sumie najbardziej podoba się postawa Katr Graham, która ciągle dostaje jakieś nowe role, ambitniejsze niż Nina, ale nie robi wokół tego jakiejś wielkiej szopki.

Hopeless_penguin - 7 sierpień 2017 o 19:10:35 - (132 dni temu)

Belzi, mamy współczuć Ianowi (albo komukolwiek innemu z obsady ;p) tego, że dostaje nudne pytania na konwentach, na które sam decyduje sie jeździć albo tego, że grał dobrowolnie w serialu, dostajac za to uczciwą wypłatę? Hell no. ;p

Dabien - 7 sierpień 2017 o 19:01:58 - (132 dni temu)

@Belzebub nie słyszałam o tym, że Ian chciał odchodzić po 6 sezonie, nie wiem skąd to sobie wymyśliłeś. Była mowa, że po 8 chce odejść, ale już raczej było wiadomo, przynajmniej dla stacji i aktorów, że 8 sezon będzie ostatni. Mam wrażenie, że nie rozumiem o co Ci chodzi z tą wygraną Iana w konflikcie z Niną.

Belzebub - 7 sierpień 2017 o 18:31:25 - (132 dni temu)

@Dabien doskonale wiem, że robi/robił to dla pieniędzy, tak samo jak wszyscy inny aktorzy w tej branży. Nie oszukujmy się, Iana chciał odejść z serialu po zakończeniu 6 sezonu. Jednakże odejście i jego, i Niny oznaczałoby koniec produkcji, dlatego też wytwórnia zaproponowała mu zdecydowanie większy kontrakt, aby móc kontynuować serial. Poza tym, myślę (to tylko moje zdanie - mogę się mylić), że Ian nie chciał iść śladami Niny. Pozostając w serialu w momencie jej odejścia sprawił, że to on został "zwycięzcą" tego konfliktu. Ona uciekła, on został, czym pokazał, że miał całkowitą wyjebke na nią.

Dabien - 6 sierpień 2017 o 22:28:55 - (133 dni temu)

@Nyn w tym momencie dyskusja dotyczy Iana, Belzi wymienił tylko jego, więc do niego się odniosłam, po co mieszać w to innych aktorów? Żeby ktoś mi zarzucił, że brak mi argumentów, więc wciągam do dyskusji innych? Padło tylko nazwisko Iana, więc do niego się odniosłam, gdyby było coś o mojej ukochanej ukochanej Kat, to bym o niej wspominała.
Tak poza tym nie chciałam rozczarować Belziego.

Nynaeve - 6 sierpień 2017 o 21:39:25 - (133 dni temu)

@Dabien To samo można powiedzieć o całej reszcie aktorów z TVD, którzy pojawiają się na konwentach i którzy byli do końca w serialu, ale oczywiście Ian musiał zostać wyróżniony jako ten jedyny pazerny na kasę. Przypomnę ci tylko, że twoja ukochana Kat Graham pomimo swojego narzekania na fabułę też została do końca dla kasy i dla kasy na konwenty jeździ.

Dabien - 6 sierpień 2017 o 15:12:14 - (134 dni temu)

@Belzebub Ianowi nikt nie kazał grać w serialu, mógł po zakończeniu kontraktu po 6 sezonie zrezygnować, nie musi jezdzić też na konwenty, nikt mu nie karze, ale przemawia za tym jedno słowo - pieniądze. Stała pensja co miesiąc plus wynagrodzenia za konwenty i promowanie serialu to łatwe i przyjemne pieniądze. Z aktorstwem jest jak z normalną pracą, lepiej na starych sprawdzonych śmieciach, niż ryzykować z czymś nowym.

Belzebub - 6 sierpień 2017 o 13:14:59 - (134 dni temu)

A na co komu ta kontynuacja? Ten serial zakończył się na 3-cim sezonie. Wszystko to, co było później było dnem. Poza tym, pod koniec vd oglądała tylko garstka ludzi. Już to widzę, jak wytwórnia godzi się na przywrócenie serialu, który nie miał oglądalności... I bardzo dobrze zresztą!

A co do Iana i pytań do niego. Współczuje chłopu, bo nie dość, że musiał grać w tym gniocie, to jeszcze musi odpowiadać na denne pytania psycho-fanek. Przez lata robił facepalmy na to, co wymyślała ta idiotka Plec, przez lata starał się trzymać poziom na konwentach, no ale ileż można? Święty by oszalał!

hopeless_penguin - 5 sierpień 2017 o 21:16:07 - (134 dni temu)

Najlepsi są ci, którym się nie podobał s8, ale lepsze coś niż nic, więc po co kończyć.

Nynaeve - 5 sierpień 2017 o 21:04:00 - (134 dni temu)

@gary Czytałam wypowiedź Plec, że jak minie trochę czasu i będzie znów zapotrzebowanie na TVD to ona jest nawet w stanie przywrócić Stefana do żywych. Coś tam jeszcze mówiła, że może opowiedzieć dużo z tego co się działo od pogrzebu Stefana do śmierci Damona, bo ponoć on i Elena żyli jeszcze kilkadziesiąt lat.
Plec chyba zapomniała, że oprócz niezawodnej Candice, Matta Davisa i Demetriusa Bidgesa nikt z obsady TVD nie chce wracać do tego serialu.
A fani jak to fani. Byli i tacy co im się podobał sezon 8. to i kontynuacji by chcieli.

gary - 5 sierpień 2017 o 15:48:39 - (135 dni temu)

''Fan: - Czy jest szansa, abyś w przyszłości pojawił się w ewentualnej kontynuacji TVD albo w piątym sezonie TO ?''- co za głupie pytanie, sam pomysł z kontynuacją jest do bani, a co dopiero pytać Ian'a czy się pojawi w tym bo nawet jeśli by doszło do kontynuacji to co tam przedstawią jak w ostatnim odcinku widzieliśmy,że Elena i Damon umarli i spotkali się z rodziną więc nie wiem co mogli by ciekawego pokazać po ich śmierci, a nawet jeśli fabuła by była o życiu człowieczym Eleny i Damona to byłoby to nudne.

_Ianowa_ - 3 sierpień 2017 o 22:28:33 - (136 dni temu)

Super, to reaguj.
Jasne, że nie masz obowiązku. Ja też rzadko zaglądam, ale jak coś napisałam 2 dni po dyskusji to wielki problem, rozumiałabym gdybym faktycznie zaczęła ty wymieniać nicki osób i im wciskać jakieś swoje poglądy, alr tego nie robiłam.

Adria - 3 sierpień 2017 o 22:22:38 - (136 dni temu)

Nie mam obowiązku być na forum 24 h/dobę, wyobraź sobie. Ale jak jestem, to reaguję.

_Ianowa_ - 3 sierpień 2017 o 22:17:54 - (136 dni temu)

Mój post, był zwykły, napisałam to co myślałam, nikogo nie obraziłam. Skoro od tego jesteś, to szkoda, że nie ma Cię wtedy kiedy trzeba.

Adria - 3 sierpień 2017 o 22:01:12 - (136 dni temu)

Nim nie pisze się z wielkiej litery, tak nawiasem.

Ależ właśnie będę pisać, co możesz, a czego nie w komentarzach, bo m.in. od tego jestem. Ostatnimi czasy bylo mnóstwo skarg od userów, że są niepotrzebne dramy, więc teraz będę starać się je ukrócić. Przykro mi, ale Twój post był wyraźnie prowokujący, a ja sobie nie życzę kolejnej dramy pt "Ian jest głupi/ Ian jest cudowny".

_Ianowa_ - 3 sierpień 2017 o 21:45:30 - (136 dni temu)

Prowokuje coś, bo napisałam, że znowu hejty na Iana? taka prawda. Zawsze jak jest news, o Nim/ jego działalności/ jego życiu pojawiają się te negatywne komentarze, tylko tyle. Napisałam co myślałam, przeczytałam tego newsa dzisiaj, wiec wybacz nie będziesz mi pisać, co mogę a co nie, ponieważ nie napisałam nic złego.

Adria - 3 sierpień 2017 o 21:34:29 - (136 dni temu)

Nie możesz pisać, jeśli chcesz prowokować kolejną dramę. Przykro mi, że się na nią spóźniłaś, ja niestety też byłam za późno, by ją zdusić w zarodku. Tym bardziej nie widzę powodu, by do niej wracać.

_Ianowa_ - 3 sierpień 2017 o 21:10:59 - (136 dni temu)

No i co z tego? to już nic nie mogę napisać, bo przeczytałam ją w całości później? wyluzuj :)

Adria - 3 sierpień 2017 o 20:41:57 - (136 dni temu)

@Ianowa - jak widzisz, dyskusja jest dawno zakończona. Szkoda, że próbujesz prowokować ludzi, by znowu się kłócili.

_Ianowa_ - 3 sierpień 2017 o 12:28:32 - (137 dni temu)

Temat o Ianie i już hejty, hejty, aż dziwne, że jeszcze tu się nie pojawiło nic o Nikki albo dziecku. :)

Delena7 - 1 sierpień 2017 o 22:39:38 - (138 dni temu)

O kurde ale ci zazdroszczę

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 21:53:58 - (138 dni temu)

@maladict Dzięki za odpowiedź.

@Hopeless_penguin I vice versa. Z góry dzięki.

maladict - 1 sierpień 2017 o 16:03:41 - (139 dni temu)

@Dabien - racja, też widywałam takie obrazki na różnych imprezach. A swoją drogą, to wg mnie 10-cio latka jest za smarkata na ten serial. Dziwię się rodzicom, którzy pozwalają swoim dzieciom na oglądanie czegoś takiego. Ja bym nie pozwoliła. Inna sprawa, że pewnie oglądałyby za moimi plecami :/

Dabien - 1 sierpień 2017 o 15:57:31 - (139 dni temu)

@maladict ja częściej spotykam się z sytuacją, gdzie jest tak jak opisałam, że dziecko służy jako taran. Ze znajomymi jeżdzę po pokazach lotniczych w całej Polsce i często dochodzi do sytuacji, gdzie tatusiowie ciągną na tą imprezę swoje kilkuletnie Nołpy, których samoloty wojskowe absolutnie ich nie interesują, ale tatuś ciąga go wszędzie bo "ten młody człowiek chce to zobaczyć", a tak naprawdę chodzi o to, by krócej stać w kolejkach do statyki lub stanie przy samych barierkach przy pasie startowym

maladict - 1 sierpień 2017 o 15:56:08 - (139 dni temu)

@Enzolover - na panelu Iana i Michaela byłam do połowy. Z tego co pamiętam to Iana pytano o plany po TVD i ewentualne wystąpienie w TO - odpowiedział tak samo jak w meeting roomie. Obaj panowie wspominali pierwsze wspólne sceny w TVD, czyli odcinek "The Cell" z sezonu 5. Ian mówił, że bardzo "blisko" im się grało; mieli sceny b.intymne [w końcu siedzieli w celach, he he]. Natomiast Michael wyznał, że jak pierwszy raz obejrzał zmontowany materiał z tego odcinka, to wszystko wydawało mu się takie nierzeczywiste, nierealne. Praca na planie TVD była b. inspirująca i w ogóle wszyscy byli inspirujący.
Przy autografach przyznał się, że jego ulubioną piosenką Beatlesów jest "Fool on the Hill"; podoba mu się też "I am the walrus".

maladict - 1 sierpień 2017 o 15:43:03 - (139 dni temu)

Co do tej dziesięciolatki, która była w na spotkaniu z Ianem, to na konwent przyjechała z matką. Miały ten sam Pass co i ja, więc mogłam sobie poobserwować. Dziewczynka wszędzie była pierwsza - zdjęcia, autografy, meeting roomy - widać było, że jest b. podekscytowana i strasznie wszystko przeżywa. Natomiast matka była typową osobą towarzyszącą - lekko znudzona, późnym wieczorem już zmęczona; ziewała otwarcie. Ten prezent "dla dziecka" był właśnie od nich.

Hopeless_penguin - 1 sierpień 2017 o 15:40:28 - (139 dni temu)

@Enzolocer po prostu proszę, żebyś następnym razem albo olewala nasze komentarze i ich nie czytała, albo pisała na priv. Z góry dzięki.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:47:27 - (139 dni temu)

Może tak będzie najlepiej.

klausmikaelsonsfan - 1 sierpień 2017 o 11:45:39 - (139 dni temu)

Skończmy z tą dyskusją. Nie odstraszajmy innych użytkowników.
Chwała bohaterom.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:43:26 - (139 dni temu)

@Hopeless_penguin Skoro jesteście zmęczeni dyskusją to nie dyskutujcie. To @Dabien zaczęła pisać do mnie po tym jak śmiałam się nie zgodzić ze zdaniem @harrego92. A @harremu napisałam tylko, że wytyka komuś bluzgi jak sam nie jest lepszy czego oczywiście @Dabien nie mogła wytrzymać i musiała zacząć drążyć dyskusję.

klausmikaelsonsfan - 1 sierpień 2017 o 11:41:31 - (139 dni temu)

Enzolover, ale nas naprawdę nie obchodzi czy ty lubisz Iana, czy nie. Mozesz mu nawet posąg postawić. Chodzi o to, że ciągle muszisz się czepiać niektórych, mających inne zdanie. Możesz bronić Somerhaldera ile wlezie, ale nie wytykaj brudów z poprzednich postów, my tak nie robimy.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:37:07 - (139 dni temu)

Tak uderza, bo to jest chamskie i nieuzasadnione. Zwłaszcza jak pisze to osoba, która sama wyraża się milion razy gorzej od niego.
A to co piszę do was tak bardzo was boli, bo punktuje to co sami robicie jednocześnie uważając się za lepszych.

A ciebie boli, że bronię Iana od nieuzasadnionej krytyki? Tak cię bulwersuje, że przeklął w obecności dziecka, ale obrażanie jego nienarodzonego dziecka jest ok, nie? Wtedy nie ma prostactwa i wieśniactwa?

Hopeless_penguin - 1 sierpień 2017 o 11:31:58 - (139 dni temu)

Enzolover, ale zauważ, że nikt się do Ciebie nie przyczepia, ani nie odnosi dopóki Ty nie zaczniesz. Czemu Cię tak boli, że ktoś nie lubi Iana? Serio, co jakichś czas przyczepiasz się do wypowiedzi innych, konkretnych użytkowników i wywołujesz awantury, a poten zwalasz to na nas. Albo na osoby, które wgl nie biorą udziału w dyskusji, jak to zrobiłas ze mną w dramie, w której wgl sie nie wypowiadalam albo teraz z sev. Serio, zacznij pisać do nas na priv po prostu, bo obawian się że inni użytkownicy są zmęczeni naszymi dyskusjami z Tobą (ja na pewno.)

harry92 - 1 sierpień 2017 o 11:31:06 - (139 dni temu)

Czy napisanie, że Ian jest prostakiem albo zjebany uderza w ciebie?

klausmikaelsonsfan - 1 sierpień 2017 o 11:30:48 - (139 dni temu)

Akurat nie widzę żadnego złośliwego komentarza w twoją stronę, który by mógł dotyczyć innego tematu niż tego, o którym rozmawiamy ;)

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:27:19 - (139 dni temu)

@klausmikaelsonsfan Dobrze, że jak ci "inni użytkownicy" złośliwie komentują do mnie to wtedy nikomu nie przeszkadza.

klausmikaelsonsfan - 1 sierpień 2017 o 11:23:09 - (139 dni temu)

Hmm @Enzolover, myślę, że jakbyś odpuściła sobie złośliwe komentarze dotyczące innych użytkowników to nie byłoby spiny :)

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:12:40 - (139 dni temu)

@Dabien A dlaczego mam nie bronić aktora, którego lubię skoro jest na niego zmasowany, nieuzasadniony hejt? Na niego, na jego żonę i nawet na jego nienarodzone dziecko? Dziwnym trafem te złe opinie o Ianie zaczęły się od niedawna i prowokowane przez jedną osobę, która jest true fanką Niny. I nie mówię o tobie. Ty po prostu tylko zawsze tak z doskoku robisz za wielką obrończynię. I wielkie oburzenie, że ktoś śmie się sprzeciwić i nie chce dołączyć do hejterów Iana.

Dabien - 1 sierpień 2017 o 11:06:09 - (139 dni temu)

@Enzolover szkoda, że nie widzisz, że robisz dokładnie to samo, ktoś ma już złą opinie o Ianie to zaczynasz swoją modlitwę

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:04:32 - (139 dni temu)

Mam pytanie do autorki newsa @maladict: z tego co widziałam w sieci to na tej konwencji "Welcome to Mystic Falls 3" w Paryżu Ian miał też wspólny panel z Michaelem Malarkeyem. Czy na tym panelu też byłaś i czy możesz coś powiedzieć na ten temat?

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 11:00:14 - (139 dni temu)

@Dabien Jeśli ktoś ma jakiś problem to ty z każdym kto ma choć trochę inne zdanie niż ty sama.

Dabien - 1 sierpień 2017 o 10:52:05 - (139 dni temu)

@Enzolover rozmowa dotyczyła wtedy ustawy o sądach pomiędzy mną, Adrią Buffy i Michałem, więc nie wyrywaj cytatu z kontekstu. Jeśli masz ze mną jakiś problem, a widzę, że masz to zapraszam na priv.

Hopeless_penguin - 1 sierpień 2017 o 10:51:34 - (139 dni temu)

To niech wgl nie jeżdżą jak im to tak przeszkadza. Wg mnie konwent to nie jest miejsce do dyskusji na temat polityki i tego będę się trzymać.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 10:48:39 - (139 dni temu)

Niestety to jest tak, że ludzie na konwentach ciągle zadają te same pytania, aż do porzygu.

Hopeless_penguin - 1 sierpień 2017 o 10:44:12 - (139 dni temu)

@kmf mnie osobiście o to właśnie chodziło ;p. Jakby ta osoba, która zadaje pytanie interesowała się zdaniem Iana na ten temat, to by przejrzała jego social media np. albo wcześniejsze wypowiedzi na ten temat, a nie fatygowala się na konwent. Idk co ona miala na celu lol
A Ian wg mnie mimo wszystko też nie powinien odpowiadać, to nie jego pierwszy konwent, myślę że po takim czasie juz powinien ogarniac, ze czasem lepiej ugryźć się w język.
Ogólnie rzygam już Trumpem, odpuściliby sobie chociaż na takim wydarzeniu, wątpię, że ludzie tam jeżdżą gadac o jego poglądach politycznych.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 10:43:51 - (139 dni temu)

@Dabien Szkoda, że nie pamiętasz, bo jeszcze dopiero co krzyczałaś, że ci PiS czegoś tam nie zabronił. Kilka newsów niżej. A co do twojej pamięci to już wiemy, że masz wybiórczą zwłaszcza jeśli chodzi o niewygodne dla ciebie sytuacje. Ale w sumie mało mnie to obchodzi.

Nadal nie rozumiem dlaczego miał nie powiedzieć swojego zdania? Jak pisał harry92 "Żyjemy w XXI, jest wolność słowa"

To jest takie myślenie jak mają "redaktorzy" z Pudelka: najpierw pytają o coś kogoś, a potem dają dopisek, że się chwali.
Zapytali go, odpowiedział. Potem przeprosił, że użył wulgaryzmu i do widzenia. Według mnie zachował się bardzo dobrze, że przeprosił. Nie ma czego rozdmuchiwać.

Dabien - 1 sierpień 2017 o 10:36:10 - (139 dni temu)

@kmf troche już przesadzają z tym bólem tyłka o Trumpa, już ponad pół roku po wyborach i nic z tym nie zrobią, naród wybrał.
@Enzolover nie musiał odpowiadać, nie miał takiego obowiązku. Co do zdania na tenat Trumpa czy Kaczora (którego nie pamiętam bym wypowiadała się na jego temat, z pewnością masz lepszą pamięć), ja osobą publiczną nie jestem, moje zdanie nikogo nie obchodzi i mnie żaden dziennikarz za 5 czy 10 lat tego nie przytoczy.

Annie1602 - 1 sierpień 2017 o 10:35:33 - (139 dni temu)

Miałam zdjęcia z konwentu, ale wszystko poszło się *** padł mi dysk twardy :(

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 10:31:59 - (139 dni temu)

Nikt ci nie broni go nie lubić, ale nie wyzywaj go od wieśniaków za to, że przeklął skoro sam jeszcze gorzej się wyrażasz. Tym samym ten komentarz na jego temat możesz odnieść też do siebie.
A z tego co zauważyłam to jest tu jakaś silna grupa pod wezwaniem "Napierdalamy na Iana". Cokolwiek by się nie pojawiło na jego temat czy jego żony to napierdalacie na niego i czepiacie się o wszystko.

Tak jak napisałam niżej przeprosił za swoją wypowiedź i to się mu chwali. A nie tak jak pani Rowling, która ostatnio zobaczyła pół zdjęcia i na jego podstawie wyzywała Trumpa od potworów, a potem jak dostała zjeby od matki chłopca na zdjęciu to przeprosiła matkę i chłopca, ale Trumpa nie. Niestety im więcej ta pani udziela się publicznie tym bardziej tracę do niej szacunek chociaż jej książki o Potterze bardzo lubię.

harry92 - 1 sierpień 2017 o 10:31:45 - (139 dni temu)

Kmf nie odpowiada mu polityka Trumpa, ale Johnny Depp - wybitny aktor szczuł żeby go zabić. Połowa stanów ma na jego punkcie obsesję. Mówią że jest nienormalny a swoimi postami i wypowiedziami reprezentują gorszy poziom od niego.

klausmikaelsonsfan - 1 sierpień 2017 o 10:28:12 - (139 dni temu)

To nie chodzino to, że akurat Ian coś powiedział na Trumpa. Chodzi o to, że praktycznie w każdej sytuacji poruszany jest temat polityki.

harry92 - 1 sierpień 2017 o 10:25:43 - (139 dni temu)

Żyjemy w XXI, jest wolność słowa i nie każdy musi lubić to co inni. Ja Iana nie trawie od LOST I nic na to nie poradzę. Jego styl bycia mnie irytuje.

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 10:02:05 - (139 dni temu)

Skoro go pytają to odpowiedział. Dlaczego ma ukrywać swoje zdanie na ten temat? I nie powiedziałabym, że nie ma nic do powiedzenia, bo jego wypowiedzi zwykle dotyczą poglądów Trumpa na ochronę środowiska i sprawy kobiet czyli to co Iana interesuje. Poza tym przeprosił za to co powiedział, więc nie wiem o co chodzi?
Z tego co tu widziałam to wiele osób też napierdala na Trumpa na czacie i ci to nie przeszkadza. A małoletnich tu nie brakuje. Sama napierdalasz na Kaczora i nikt ci uwagi nie zwraca, a nagle wielki bulwers, że Ian coś powiedział na Trumpa. Tak naprawdę to gówno was obchodzi jego zdanie o Trumpie tylko czepiacie się żeby mu dowalić, bo to Ian.
Tak z pewnością opiekunka chciała zobaczyć Iana i dlatego ciągnęła za sobą dziecko do niego ;p

Dabien - 1 sierpień 2017 o 9:53:31 - (139 dni temu)

@Enzolover nie gadaj, że w TVD tak przeklinali, CW akurat ma rygorystyczne podejście do języka i jakoś nigdy nie słyszałam Fuck od żadnej postaci, a język angielski w kwestii przekleństw nie jest tak urozmaicony jak polski. Co do dziecka to podejrzewam, że przyszło ono z opiekunem, a sposób na "młodego człowieka" by dopchać się do kogoś jest najbardziej skuteczny, bo zapewne opiekunka chciała zobaczyć Iana, nie dziecko.
A Ian już kilkakrotnie pojechał po bandzie w kwestii Trumpa i zazwyczaj nie ma do powiedzenia nic poza wyzywaniem go, to samo Paul. Jak ten temat wzbudza w nich tak negatywne emocje to niech darują sobie odpowiadanie na pytania dotyczące Trumpa i oszczędzą nerwów sobie i innym.

Hopeless_penguin - 1 sierpień 2017 o 9:35:16 - (139 dni temu)

To zdjęcie z miniaturki to z tego konwentu tak? ;p

Enzolover - 1 sierpień 2017 o 9:31:02 - (139 dni temu)

Powiedział gościu, którzy jeszcze niedawno publikował na czacie tekst o tym jak czytał - cytuję "jak Stefan jebie Elenę". Jak to było z tym powiedzeniem, że drzazgę u kogoś się widzi w oku, a belki u siebie nie?

Przynajmniej Ian się zreflektował i przeprosił, niewielu dziś na to stać. Rzeczywiście słowa "shit" i "fuck" to straszliwe przekleństwa i z pewnością ta biedna dziewczynka ich nigdy nie słyszała chociażby w TVD. A skoro nie to ja współczuję rodzicom, którzy pozwalają 10-letnim dziewczynkom oglądać serial w którym się zabijają i rżną jak króliki, a postać, którą przeorali wszyscy faceci jest promowana na cnotliwą. Żeby tylko usłyszenie przekleństwa z czyiś ust było najgorszą rzeczą jaką może doświadczyć dziecko.

harry92 - 1 sierpień 2017 o 9:17:39 - (139 dni temu)

Jak to mówią Dab - człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nie ;p
Nie obrażając nikogo ze wsi oczywiście.
Ian to prostak i pokazał to już kilka razy.

Dabien - 31 lipiec 2017 o 22:31:15 - (139 dni temu)

Przekleństwa mógł sobie darować, jeśli temat Trumpa tak go wkurza to niech na niego nie odpowiada, zwłaszcza, że na jego konwenty przychodzą dzieci.

Hopeless_penguin - 31 lipiec 2017 o 21:44:11 - (139 dni temu)

Naprawdę muszą wyciągać temat Trumpa nawet na konwentach? ;-;

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: