Zapowiedź odcinka 4.13 "The Feast of All Sinners"

Iamgonnahate    22 czerwiec 2017    0
Pojawiła się zapowiedź finałowego odcinka 4 sezonu pt."The Feast of All Sinners".


Hayley: Gdzie ona jest?!
Vincent: Nie mogłem jej uratować, Hope odeszła.
Hayley: Co?
Vincent: Teraz jest Pustką.

Michael Narducci: Oto odcinek 13 sezonu 4, zatytułowany „Święto wszystkich grzeszników”. Jest to finał sezonu i historii, którą budowaliśmy przez wszystkie 13 odcinków.

Elijah: Vincent, na pewno możesz wyciągnąć Pustkę.
Vincent: Elijah, gdyby wyciągnięcie jej stamtąd było takie łatwe, to nie stałbym tu i z Tobą nie rozmawiał! Nie ma miejsca, w którym mógłbym ją umieścić. Książka jest zniszczona, jasne? Ta książka to jedyny przedmiot wystarczająco potężny, żeby zadomowić wiecznego ducha.
Rebekah: Musi być jakiś inny sposób.
Vincent: Nie znam żadnego innego sposobu.

Narducci: To naprawdę historia o Mikaelsonach przypartych do muru, bez możliwości wyjścia z ich obecnych kłopotów. To dziecko, mała dziewczynka, którą kochają, Hope, jest opętana przez ducha, którego nie da się pokonać. Vincent Griffith, czarownik, który ma długą historię z tym duchem niejako, traci nadzieję, że może istnieć plan, który pomoże unicestwić to stworzenie. Do czasu aż wpada na jedyne rozwiązanie...

Vincent: Jeśli pójdziemy tą drogą to, będzie koniec Waszej rodziny. To będzie koniec „Always and forever”.

Narducci: Ma zamiar pomóc Mikaelsonom wygrać konfrontację z Pustką. To może zmusić ich do poniesienia największego poświęcenia w ciągu 1000-letniej historii ich rodziny. I kiedy to będzie miało miejsce, ich rodzina może już nigdy nie być taka sama. To właśnie to, co budowaliśmy cały sezon. Patrzymy jak te stworzenia, które same są i były złe muszą stanąć w obliczu znacznie większego zła. I są skłonni zrobić to, co trzeba, żeby uratować nie tylko miasto, nie tylko siebie nawzajem, ale również niewinne dziecko-ich córkę Hope.

Vincent: To jedyny sposób, w jaki możemy pokonać Pustkę.
Klaus: Cóż, jeśli to uratuje moją małą dziewczynkę, to tak zróbmy.
PS. Pustka najczęściej objawia się w baku samochodu, a jak już auto psuje się to mechanik blachownia naprawić się stara.

Kategoria:TheOriginals > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (0)
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
outfitypaznokcie
dobijacze
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.