Joseph Morgan skończył 36 lat!

klausmikaelsonsfan    13 maj 2017    33

16 maja swoje urodziny obchodzi Joseph Morgan, wcielający się w rolę Klausa Mikaelsona w "Pamiętnikach wampirów" oraz "The Originals".



Jak na ponad tysiącletniego wampira nieźle się trzyma ;)!
                                                             
Życzymy Józkowi dalszych sukcesów, zarówno tych aktorskich, jak i reżyserskich, szczęścia u boku swojej wybranki oraz zadowolenia z tego, co robi!
            
                                           
A w młodości...


    
  
                                          

  
Kilka zdjęć Josepha obecnie:   
               



josephmorgan, birthday, tvd, toKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (33)
TVD_TO - 21 maj 2017 o 20:16:17 - (123 dni temu)

Moim zdaniem, dużo lepiej wygląda teraz. :)

klausmikaelsonsfan - 17 maj 2017 o 15:46:47 - (127 dni temu)

Myślę, że w roli Klausa poradzili by sobie zarówno Ian jak i Paul. Kwestia akcentu. Nie uważam go za wyżynnego aktora, ale stawianie go obok Dobrev, Wesleya i Somerhaldera nie jest dla niego krzywdzące :D

Adria - 17 maj 2017 o 12:12:50 - (127 dni temu)

Ja nie lubię tego jego szarżowania, teatralnosci, za czesto po nią sięga. Sukces klausa w s2 i 3 opirral sie bez watpienia na charyzmie i akcencie JoMo. Moim zdaniem jednak juz od s4 gra duzo gorzej. Inna sprawa, ze od s4 nie ma pomyslu na kluska poza redempszyn, klaroidem i bękartem.

Dabien - 17 maj 2017 o 8:35:36 - (127 dni temu)

Ja akurat nie uważam Josepha za jakiegoś wielkiego aktora, rolę Klausa odegrał dobrze, bo widać, że czuł się w tej roli dobrze, a na Klausa na pewnym etapie zaczęło brakować pomysłu. Widziałam go w Ben Hurze i jakimś filmie o bogach greckich, gdzie niezbyt zachwycał, nie było takiego WOW jak w przypadku Klausa. Dla mnie nie jest on jakimś wyżynnym aktorem, nie stawiałabym go wyżej niż Paula, Iana czy Nine.

klausmikaelsonsfan - 16 maj 2017 o 22:48:15 - (128 dni temu)

Zgodzę się, ale uważam, że to głównie zasługa dobrego pomysłu na tą postać, który w TVD szybko się wyczerpał, a szkoda ;)

flyhigh123 - 16 maj 2017 o 22:46:47 - (128 dni temu)

Joseph bylby dobrym aktorem teatralnym, bo jest ekspresyjny, ale teraz w teatrze sie kariery nie zrobi. Ja go jakos zawsze wyobrażałam sobie w produkcjach historycznych, może jakichs kostiumowych, bo we flashbackach zawsze mi sie podobal :D


_Ianowa_ - 16 maj 2017 o 22:39:09 - (128 dni temu)

Nie wiem czy się zgodzicie, ale ze wszystkich aktorów w TVD których uważam za średnich, Joseph zawsze wg. mnie był wyżej. ;p

Adria - 16 maj 2017 o 20:56:56 - (128 dni temu)

Nowych ról, Josephie. Obyś mógł opuścić CW i grac w czyms lepszym...

aurorarebekah - 16 maj 2017 o 20:51:50 - (128 dni temu)

Mały Joseph *.* świetne są te zdjęcia!
na tym pierwszym ledwo go poznałam ;p

Nynaeve - 16 maj 2017 o 20:14:22 - (128 dni temu)

Dużo fajnych ról dla Josepha, jest rewelacyjnym aktorem. I żeby miał wyjebane na pseudofanki, które wyzywają jego żonę, bo zazdroszczą, że nie są na jej miejscu i mogą sobie co najwyżej poślinić jego plakat ;p

klausmikaelsonsfan - 16 maj 2017 o 18:33:18 - (128 dni temu)

@claire zero ironii :D
no może trochę
ale tylko troszeczkę :D

Claire - 16 maj 2017 o 18:26:28 - (128 dni temu)

Ale te drugie i trzecie zdjęcie mogliście sobie darować xd Ale również życzę wszystkiego najlepszego :D
"szczęścia u boku swojej wybranki" czyżby ironia? XD

_Ianowa_ - 16 maj 2017 o 16:33:23 - (128 dni temu)

Dużo nowych ról, chętnie go obejrzę na ekranie :)

klausmikaelsonsfan - 16 maj 2017 o 13:18:20 - (128 dni temu)

No co ty :D przecież na nosie ma krew tysiąca swych ofiar :D

hopeless_penguin - 16 maj 2017 o 12:59:12 - (128 dni temu)

Żeby nie usta to bym nie poznała ;D

klausmikaelsonsfan - 16 maj 2017 o 12:54:35 - (128 dni temu)

Oj, jeszcze zapomniałam zamieścić małego Kluchę :D
http://funkyimg.com/i/2t7tk.jpg

Dabien - 16 maj 2017 o 12:10:33 - (128 dni temu)

@Enzolover Pisze w imieniu swoim i Hope, że dla nas dyskusja dawno już została zakończona, a potem pytałyśmy tylko Ciebie po co Ty to ciągniesz. I nie, nie mam monopolu na odpisywanie, nikomu tego nie bronie.

Enzolover - 16 maj 2017 o 12:01:45 - (128 dni temu)

@Dabien Jak do mnie piszesz to Ci odpisuję. Chyba, że piszesz do jakiejś innej osoby o nicku Enzolover to w takim razie sorry. Tak trudno pojąć skąd te kolejne komentarze? A może tylko ty masz monopol na odpisywanie komuś, a inni już nie? Nie ma to jak pisać do kogoś, a potem się dziwić i mieć pretensje, że odpisuje. Chyba już kiedyś to widziałam pod innym postem.

Dla mnie końcem dyskusji było kiedy napisałam życzenia dla Josepha, ale wy postanowiłyście jeszcze to pociągnąć, a teraz jak zwykle nie wiecie o co chodzi. Klasyk.

Dabien - 16 maj 2017 o 11:47:28 - (128 dni temu)

Nie chce uchodzić za specjalistkę, bo nią nie jestem. Zarówno ja jak i @Hope napisałyśmy, że administratorzy wyjaśnili już sprawę, nie rozumiem kolejnych komenatrzy z Twojej strony. Sama myślałam podobnie jak Harry, że jest rozdzielność i newsy o aktorach z TO, bo jednak Claire i Joseph nimi są idą na stronę TO i jak się okazało moje myślenie było błędne (patrzcie i zapisujcie, Dabien umie przyznać się do błędu), więc sprawę uważam za zakończoną już dawno.

Enzolover - 16 maj 2017 o 11:35:37 - (128 dni temu)

@Dabien A widzę, że ty to chcesz tu uchodzić za specjalistę od wszystkiego i za każdego chcesz się wypowiadać. Kiedy pisałam swój komentarz to nie widziałam jeszcze tego co napisała Annie i admnistrator strony. A napisałam to też dlatego, bo mnie już denerwuje to w kółko czepianie się jakiś pierdół przez niego, które głównie polegają na dopieralaniu się do wszystkiego co mu się nie podoba i pisaniu ciągle tego samego np. pod newsem o urodzinach Candice musiał napisać komentarz z dupy na temat Iana. A tu dodał komentarz dupy o usunięciu strony TO.

Nie lubi TO to niech nie ogląda i nie włazi na tamtą stronę. I niech się cieszy, że ta strona TO jest, bo ta już prawie umarła i tylko dzięki temu, że tam jest ruch to jest sens utrzymywania tej strony.

Chyba logicznym jest, że zdecydowano się umieszczać tu newsy o aktorach, bo na stronie nic się nie dzieje.

A co do Hope to tak ona po zakończeniu wszystkiego jeszcze 20 minut później pociągnęła temat, bo musiała stanąć w obronie swojego koleżki.

Dabien - 16 maj 2017 o 11:24:09 - (128 dni temu)

@Enzolover jakoś nie widzę, by @hopeless cokolwiek ciągnęła, zapytała tylko o to Ciebie, bo sprawa jak dla mnie została wyjaśniona przed administratorów.

hopeless_penguin - 16 maj 2017 o 11:20:29 - (128 dni temu)

Ja ciągne? Okej XD

Enzolover - 16 maj 2017 o 11:13:38 - (128 dni temu)

@hopeless_penguin No to po co ciągniesz? Jakoś nie widzę, żebyście się tak wstawiały za kimś spoza swojego kółeczka wzajemnej adoracji.

Ze swojej strony życzę Josephowi wielu ciekawych ról, bo jest według mnie świetnym aktorem i chętnie zobaczę go w nowych produkcjach.

klausmikaelsonsfan - 16 maj 2017 o 11:09:28 - (128 dni temu)

Myślę, że chyba dobrze napisałam na TVD, bo tutaj już nie ma o czym nowym pisać :D
Sto lat Józkowi!

hopeless_penguin - 16 maj 2017 o 11:00:20 - (128 dni temu)

VD i Annie juz zwrócili uwagę, po co ciągnąć?

Enzolover - 16 maj 2017 o 10:43:38 - (128 dni temu)

Joseph i Claire też przez długi czas byli aktorami TVD.
Raczej chciał się kolejny raz popisać swoimi mądrościami z dupy, które są mało zabawne, a raczej wkurzające.

Dabien - 16 maj 2017 o 10:28:55 - (128 dni temu)

Harry chyba myślał, że newsy o aktorach z TVD będą na stronie tutaj, a o aktorach z TO na stronie TO, sama byłam zdziwiona, że newsy o Claire i Josephie pojawiły się tutaj.

Enzolover - 16 maj 2017 o 10:21:44 - (128 dni temu)

Niektórzy to mają ból dupy o wszystko. @harry92 Załóż własną stronę i tam będziesz zarządzał co gdzie ma być publikowane.

Annie1602 - 16 maj 2017 o 10:14:04 - (128 dni temu)

uwielbiam Józka :D nie mogłam tego zmienić :D JoMo w garniaku :D

Annie1602 - 16 maj 2017 o 10:12:56 - (128 dni temu)

Więcej dodać nie mogę :D, Admin napisał wszystko. Newsy o życiu prywatnym aktorów (nawet tych z TO) będą tutaj. Z tego względu, by na tamtej było wszystko co najważniejsze odnośnie odcinków TO. Juz nie wspomnę o tym, ze TO to spinoff TVD i to ten sam świat + JoMo grał też w TVD :D

VampireDiaries - 16 maj 2017 o 9:57:16 - (128 dni temu)

Ten news trafił tu dobrze. Ustaliliśmy, że na VD będą trafiały nie tylko rewatche, ale i newsy o życiu prywatnym aktorów itp. Na TO publikowane są konkrety i ważne wydarzenia z życia serialu TO.
Nie zapominajmy, że Klaus był przez długi czas ważną postacią w VD.

harry92 - 16 maj 2017 o 9:27:48 - (128 dni temu)

proponuje usunięcie portalu TO skoro nawet ich newsy tutaj trafiają ;p nikt nie będzie płakał z tego powodu ;p