Zdjęcia promujące 1.01 -Pilot

Annie1602    16 kwiecień 2017    31
Dzięki portalowi Spoilertv publikujemy zdjęcia promujące 1 odcinek 1 sezonu ''The Vampire Diaries''.






















tvd, 1.01, zdjęcia promujące Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (31)
Ultraviolence - 21 kwiecień 2017 o 13:18:30 - (63 dni temu)

Wspomnienia <3
Słodka Stelena!

maladict - 19 kwiecień 2017 o 20:26:07 - (64 dni temu)

Heh, ciekawe, że Stefan to miał zawsze bajzel w pokoju, a Damon idealny porządek. Tak to pamiętam z różnych sezonów.

Adria - 18 kwiecień 2017 o 21:01:27 - (65 dni temu)

Stefan od 1x02 ma po prostu już hero hair i jest prawdziwym hero na 200000%. ;D

generalnie w porównaniu z pilotem to się sporo zmienia już w 1x02.

Nynaeve - 18 kwiecień 2017 o 11:31:03 - (66 dni temu)

@Diablicaaaa161 Może trochę też, ale z tego co pamiętam to pilot był kręcony dużo wcześniej niż dalsze odcinki i on musiał dosyć sporo schudnąć. Co zresztą widać.

crazolka - 18 kwiecień 2017 o 10:40:19 - (66 dni temu)

Ach ,te wspomnienia.
Caro jako głupawa blondynka ,Matt z jeszcze gorszą fryzurą niż ostatnio ,młodziutka ,urocza Nina... wszyscy młodziutcy.
To spojrzenie Elki na pierwszym zdjęciu <3

Diablicaaaa161 - 18 kwiecień 2017 o 10:38:15 - (66 dni temu)

@Nynaeve wydaje mi się, że to przez to, że od drugiego odcinka ma "wyższą" fryzurę. :D

sybil02 - 18 kwiecień 2017 o 2:30:10 - (66 dni temu)

stare dobre odcinki tvd <3..

PaolaiAndrea - 17 kwiecień 2017 o 14:38:23 - (67 dni temu)

Paul od drugiego odcinka ma trochę inną fryzurę, może dlatego jego twarz wydaje Ci się ładniejsza =D

Nynaeve - 17 kwiecień 2017 o 14:34:35 - (67 dni temu)

Zapomniałam napisać, bo zawsze mi się to rzuca w oczy, a teraz jest okazja. Nie wiem co Paul Wesley robił ze swoja twarzą, że kiedyś miał taką wielką i okrągłą (nawet w pierwszym odcinku), a od drugiego do teraz ma pociągłą twarz. Ponoć nie ma czegoś takiego jak dieta zmieniającą rysy twarzy, więc nie wiem co on zrobił.

Nynaeve - 17 kwiecień 2017 o 14:11:08 - (67 dni temu)

Caroline na tym zdjęciu wygląda okropnie. Jak przygłup jakiś. Ogólnie w pierwszym odcinku wszyscy oprócz Eleny wyglądają gorzej.

goldbeti - 17 kwiecień 2017 o 11:14:40 - (67 dni temu)

Ja za czasów s1 shippowałam Tylera z Elką ;p Ale to chyba na zasadzie - on ładny, ona ładna - będą z tego ładne dzieci ;/

Elena wygląda ślicznie, tak słodko i niewinnie. Nawet Caroline ze swoimi plemnikami wygląda uroczo. A propo, wszyscy coś w sobie zmienili, ale brwi Caro dalej wyglądają tak samo chujowo :( Matt jak zwykle obleśny, ale w tych pierwszych odcinkach to już wyjątkowo. Za długie włosy wg mnie. Stefan tak samo przystojny jak obecnie, a Damon tak samo paskudny jak obecnie ;D

Adria - 17 kwiecień 2017 o 10:27:00 - (67 dni temu)

no baa, podobno ileś osób ich crackshipowało od s1, wiecie, takie dwa chodzące stereotypy, durna cheerleaderka i agresywny mięśniak z drużyny, w 1x07 mieli scenę na Halloween i w ogóle.
A potem będziemy rewatchować s2 i everything will be Forwood <3

podekscytowałam się. -_-

hopeless_penguin - 16 kwiecień 2017 o 23:38:31 - (67 dni temu)

Forwood otp od 1x01, fuck you Julie xD

Adria - 16 kwiecień 2017 o 17:46:48 - (67 dni temu)

ej, dopiero zauważyłam, OSTATNIE ZDJĘCIE TO FORWOOD, JEZUUU <3

Dabien - 16 kwiecień 2017 o 17:00:58 - (68 dni temu)

Ten wzrok Niny na pierwszym zdjęciu.
Zaraz zaczne Dobsley shipować.

Dabien - 16 kwiecień 2017 o 16:59:48 - (68 dni temu)

W sumie Matt miał odstawać trochę wyglądem od reszty i prezentować, że jest biedniejszy od pozostałych. Potem zaczął się nagle lepiej ubierać.
Vickie tutaj jak koń wygląda, potem faktycznie wyładniała.
Bonnie jak dziecko trochę, strasznie młodo wygląda. Niby miała te 18 jak zaczynała, ale tutaj wygląda na 13-14 lat na zdjęciach,
W sumie tylko Trevino na zdjęciach korzystnie wyszedł.

sevendays - 16 kwiecień 2017 o 16:55:44 - (68 dni temu)

Wszyscy tacy młodzi:) Nina taka ładniutka nastolatka. Ale ciuchy mają tragiczne, zwłaszcza spodnie:D
Fryz Stefana nie taki zły, ale Damona i szMatta ^^ Ha ha ha

TVD_TO - 16 kwiecień 2017 o 14:16:16 - (68 dni temu)

@Nynaeve - nie jesteś sama. :D

Nynaeve - 16 kwiecień 2017 o 13:38:51 - (68 dni temu)

Chyba jestem jedyną, która tu uważa, że Matt wyglądał tragicznie w pierwszym sezonie. Bida z nędzą na głowie. Ogólnie ma wygląd takiego biedaka. Nie pasuje do reszty. Ziemista cera. Już wolę jego fryzurę na hitlerjugend.

Adria - 16 kwiecień 2017 o 13:06:04 - (68 dni temu)

hahahaha, te fotki, takie nieporadne ;D te straszne fryzury ;D
na dobrą sprawę tylko Gilbertowie ładniutcy tu są, Damon i Stefan wkurwili fryzjera swojego, Matt taki nieogar, Blondie i Bonnie to szkoda nawet gadać, Vicki jak zwykle dziwkarsko, a Tyler jak taki dresiarz -_-

ech, wspomnień czar *__* mimo że mnie mega irytuje 1x01, to jednak znowu zre-watchuję, a co^^

xxcruentumxx - 16 kwiecień 2017 o 12:47:50 - (68 dni temu)

Matt wygląda tu lepiej niż w ostatnich sezonach, gdzie miał okropnie ulizane włosy :v
Wszyscy jacy młodzi :D

xxcruentumxx - 16 kwiecień 2017 o 12:43:15 - (68 dni temu)

Plemniczki Caroline wygrywają wszystko :D

Ultraviolence - 16 kwiecień 2017 o 11:52:24 - (68 dni temu)

Ale młodzi! Fajnie tak powspominać! :)
Mi Ian/Damon zawsze się podobał.

Klayley - 16 kwiecień 2017 o 9:56:34 - (68 dni temu)

Wysłało mi się... Nina wyszła tu naprawdę dobrze, proste włosy, taka niewinna zagubiona nastolatka. Damon... Ian mi się nie podobał ani na początku ani na końcu serialu. Idealny to był taki w środku. :p

Klayley - 16 kwiecień 2017 o 9:50:45 - (68 dni temu)

Fryzura Stefana xD Caroline mi się tu nie podoba, chyba jak we wszystkich sezonach. Kat wygląda tu naprawdę ładnie, delikatny makijaż też jej dodaje urody. Nie mowie, że przeszkadza mi teraz czy coś. Tyler i szMatt tacy zwyczajni, jednak mam wrażenie, że tu Zach jest bardziej blondaskowaty Może zaczął siwieć w 6-8 sezonie. :/

Aurorarebekah - 16 kwiecień 2017 o 9:43:49 - (68 dni temu)

*przez ofc, literówka

Aurorarebekah - 16 kwiecień 2017 o 9:43:12 - (68 dni temu)

Matt wyglądał jeszcze znośnie, zbrzydło mu sie przes te 8 sezonów imo. No takie urocze bu bu. Caro, heee...wygląda tu jak taka mała dziewczynka. Stefek teraz wygląda o niebo lepiej, ale to głównie kwestia tej nieszczęsnej fryzury. Teraz ma po prostu dłuższe włosy. Ian nigdy mi się nie podobał, ale tu wygląda chyba lepiej niż aktualnie. Nina taka słodzinka, zresztą każdy tu tak słodko wygląda, tacy młodzi jeszcze byli po prostu :D

hopeless_penguin - 16 kwiecień 2017 o 9:07:32 - (68 dni temu)

Stefan, coś ty zrobił swojemu fryzjerowi, że Cię tak ukaral? :( XD

Annie1602 - 16 kwiecień 2017 o 8:35:48 - (68 dni temu)

Nina była bardzo śliczna, taka niewinna, ale z czasem jej przeszło. Candice obecnie na plus, ale to zdjęcie u gory jakoś nie ładnie wyszło. Zach taki uroczy kudlaty blondas. Paul obecnie lepiej wygląda, tylko bez brody... Kat kiedyś ładniej wyglądała, teraz za bardzo się maluje, zero delikatności. Ian zawsze dobry choć najbardziej wyglądem był fajny w 2-4 sezonie :) fajnie przypomnieć sobie, jak oni kiedyś wyglądali.

Annie1602 - 16 kwiecień 2017 o 8:21:35 - (68 dni temu)

A obecnie tylko piękni