Zwiastun nowego filmu z Kat Graham

Dabien    11 kwiecień 2017    27
Kilka dni temu do sieci trafił zwiastun filmu biograficznego o życiu i twórczości TuPaca pt. "All Eyez On Me". W obsadzie Kat Graham i Lauren Cohan.

Kat Graham (Bonnie) wcieliła się w rolę Jady Pinkett. W filmie wystąpiła również Lauren Cohan (w TVD grała Rose) jako Leila Steinberg.
Światowa premiera odbędzie się 16 czerwca 2017 roku.





tvd, kat graham, Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (27)
Diablicaaaa161 - 18 kwiecień 2017 o 10:35:45 - (125 dni temu)

Miło wiedzieć, że Kat gra filmie o Tupacu. :)

Adria - 13 kwiecień 2017 o 22:10:39 - (130 dni temu)

rick jest fajny, ale bardziej podobal mi sie w wersji psychopaty z tvd,jako detektyw Piękniś był slodki,ale jednak chyba role tych złych fajniej mu wychodzą

klausmikaelsonsfan - 13 kwiecień 2017 o 22:02:02 - (130 dni temu)

Nie byłam nigdy fanką aktorstwa Kat, ale fajnie, że dostała szansę. Mam nadzieję, że jej nie zmarnuje ;)
A co do Ricka, to go go uwielbiam. I porządny aktor, i porządny głos, i porządny wygląd :D

crazolka - 13 kwiecień 2017 o 21:40:48 - (130 dni temu)

@Claire - też mi się zdaje ,że Kat się nie popisała w tym zwiastunie.

crazolka - 13 kwiecień 2017 o 21:38:44 - (130 dni temu)

Chyba niedługo wezmę się za Flasha. Wydaje się być fajny.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 21:01:10 - (130 dni temu)

Flasha nie oglądam, ale w TVD też mi się podobał.

Annie1602 - 13 kwiecień 2017 o 20:36:42 - (130 dni temu)

To we Flashu był ciachem, choć w tvd pamiętam odcinek jak Kath i caro go trochę męczyły.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 20:30:13 - (130 dni temu)

Najlepiej nic nie wstawiac, bo po co?

Ja akurat lubie Ricka Cosnetta. W TVD byl fajnym ciasteczkiem ;p

harry92 - 13 kwiecień 2017 o 18:26:05 - (130 dni temu)

jeżeli idziemy tym tropem to róbmy newsy typu, że Rick Cosnett (Wes Maxfield) powróci w nowych odcinkach flasha w retrospekcjach ;p

Annie1602 - 13 kwiecień 2017 o 16:59:12 - (130 dni temu)

W tytule Kat Graham, bo gra ważniejszą rolę w filmie + w TVD również jest bardziej znana niż Rose. Była od 1 sezonu do ostatniego, a Rose (mimo, że lubiana) to tyko mały epizod. Ale w opisie newsa jest wspomniana Lauren.

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 14:13:00 - (130 dni temu)

I nie oglądaj zmarnujesz tylko 2 godziny życia.

Claire - 13 kwiecień 2017 o 14:11:33 - (130 dni temu)

Nie oglądałam xXX, ale wierzę, rola życia to na pewno nie była xd

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 14:09:58 - (130 dni temu)

Lauren raczej nie jest wymienana jako gwiazda TVD tylko jako TWD.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 14:05:46 - (130 dni temu)

A co do Niny to akurat prawda, że prawie wszystkie jej sceny z "xXx" były w materiałach promocyjnych. W samym filmie były może o kilkanaście sekund dłuższe i ze 2 czy 3 sceny dodatkowe.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 14:02:19 - (130 dni temu)

Już z tą burzą to bez przesady. Zwróciłam tylko uwagę na to (i nie tylko ja), że skoro dwie aktorki TVD są w filmie to powinno się obie wymienić. Naprawdę czasem to szkoda się odezwać.
Mnie tez się nie wydaje, żeby ta rola Kat była taka wielka. A spędziła na planie cała przerwę, bo tylko wtedy była wolna, żeby kręcić.

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 14:00:52 - (130 dni temu)

Ale ogólnie w materiałach promocyjnych było jej dużo, a w filmie była raptem przez kilkanaście minut na prawie 2h filmu.

Claire - 13 kwiecień 2017 o 13:59:33 - (130 dni temu)

Nie przesadzaj, Nina w oficjalnym zwiastunie xXx była może przez 6 sekund xd

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 13:57:01 - (130 dni temu)

@Claire dla mnie ilość czasu przeznaczona w zwiastunie nie jest adektwatna do ilości czasu jaki będzie w filmie. Kat spędziła na planie całą przerwę między sezonami TVD, więc raczej mało jej nie będzie. Niny w Xxx było całkiem dużo w zwiastunie i to były wszystkie jej sceny w filmie.

Claire - 13 kwiecień 2017 o 13:50:15 - (130 dni temu)

Danai jest w tym zwiastunie więcej niż Kat, a ona gra niby główną rolę XD Według mnie Kat słabo wypadła w tych kilku sekundach, ogólnie nie jest zbyt dobrą aktorką, ale może jej to wyjdzie. Ale nie wiem, nie przekonam się, bo i tak nie zamierzam oglądać.

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 13:49:47 - (130 dni temu)

Dałam tylko Kat w tytule, bo w końcu ona była główną postacią w TVD, a Lauren grała raptem w 6 odcinkach. Nie sądziłam, że taka burza z tego wyniknie. Co do zdjęcia, to przez pomyłkę wkleiłam nie ten link co trzeba, mój błąd.

@Nyn od paru lat jest moda na biografie zmarłych twórców, o Amy Winehouse jak żyła to mówili, że ćpunka, a po śmierci z niej wielką artystkę zrobili, a sprzedarz płyt wzrosła czterokrotnie. Co do 2Paca to już od paru lat się zbierali, by film nakręcić, a zaraz po filmie jakąś płytę pośmiertną wypuszczą.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 13:30:17 - (130 dni temu)

@Claire Jakbyś nie napisała to nawet bym nie poznała, że to ona Jednak bez dreadów trudno mi ją rozpoznać na pierwszy rzut oka.

A co do 2Paca to znam tylko jedną jego piosenkę "California Love", która zresztą tu leci. I wiem, że zastrzelili go w jakiś gangsterskich porachunkach. Ale widać, że tu już bożka z niego robią i pewnie czekają na Oscara. A jak nie dadzą to już Jada Pinkett znowu będzie płakała, że "Oscars so white".

Claire - 13 kwiecień 2017 o 13:15:23 - (130 dni temu)

O, nawet Michonne jest ;p

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 13:03:43 - (130 dni temu)

A co to ma do rzeczy skoro obie występują? Wydaje mi się, że skoro dwie aktorki z TVD tam grają to powinno się obie traktować po równo. Dobra już się nie odzywam, bo zaraz będzie, że się czepiam.

Dabien - 13 kwiecień 2017 o 12:30:18 - (130 dni temu)

Kat gra jedną z głównych ról w tym filmie, a rola Lauren jest bardziej poboczna.

Nynaeve - 13 kwiecień 2017 o 11:47:48 - (130 dni temu)

Ja też uważam, że obie powinny być wymienione. Vicki też była w kilku odcinkach, a zrobili z niej gwiazdę na koniec serialu.

A tak przy okazji gorszego zdjęcia Kat Graham nie było w necie? Kat ma ładną buźkę, a na tym zdjęciu wygląda okropnie.

hopeless_penguin - 13 kwiecień 2017 o 11:38:53 - (130 dni temu)

Ale to Kat była w głównej obsadzie, a Lauren pojawiła się na parę odcinków.

Enzolover - 13 kwiecień 2017 o 10:56:39 - (130 dni temu)

Skoro w filmie grają Kat Graham i Lauren Cohan to w tytule newsa chyba powinny być wymienione obie. Tym bardziej, że Lauren chyba jednak bardziej znana, a na pewno gra w większej ilości produkcji niż Kat.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: