Nowy początek!

Annie1602    29 marzec 2017    50
Czyli zarys tego, co dalej ze stroną VampireDiaries.pl i jego społecznością.


Co dalej ze stroną główną VampireDiaries.pl?

Wielu użytkowników zadawało to pytanie na czacie. Mimo że 10 marca został wyemitowany ostatni odcinek serialu Pamiętniki Wampirów, wielu stałych fanów z nami zostało, ale pojawiają się również nowi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ''The Vampire Diaries''. Z myślą o wszystkich postanowiliśmy wspólnie zacząć oglądać ,,The Vampire Diaries'' od nowa!

Zaczną się pojawiać zwiastuny oraz dyskusje, czyli miejsce, gdzie możemy wspólnie komentować odcinki. Tę stronę od zawsze budowali fani, więc zachęcamy do wysyłania nam wywiadów, różnych ciekawostek odnośnie serialu, ale także informacji o dalszej karierze aktorów z "Pamiętników Wampirów". A także, jeśli macie jakieś pomysły, coś, co chcielibyście zobaczyć na stronie, to zapraszamy do komentowania. Weźmiemy pod uwagę każdą propozycję.

Chcieliśmy również z okazji nowego początku podziękować wszystkim fanom, za zaangażowanie, komentowanie i to, że byliście z nami przez tyle lat. Ogromne podziękowania dla redaktorów, którzy niegdyś tłumaczyli i publikowali artykuły. Bardzo dziękujemy i zapraszamy innych do spróbowania swoich sił w tworzeniu artykułów, czy też filmików, a wkrótce i swoich mini blogów, na których będziecie mogli pisać np. o serialu, życiu czy własnym hobby.



Zaczynamy!!!




sprawy organizacyjne, nowy początekKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (50)
Stelena - 22 kwiecień 2017 o 23:42:07 - (61 dni temu)

A gdzie to mozna ogladac chetnie zobacze od nowa wampirki

wojtas665 - 22 kwiecień 2017 o 20:52:12 - (61 dni temu)

to na którym odcinku stanęło?

Diablicaaaa161 - 7 kwiecień 2017 o 10:01:46 - (77 dni temu)

Dla mnie sobota/niedziela byłaby ok :)

Klayley - 5 kwiecień 2017 o 21:03:18 - (78 dni temu)

Jak już niżej odmawiali, to ja podziękuję odcinkom ze Steroshitem i Sraloline. c: Ogółem bardzo fajny pomysł z tym oglądaniem, chociaż nie wiem czy dotrwam ponownie przez mękę sezonu 4 itd.

Annie1602 - 3 kwiecień 2017 o 10:42:29 - (81 dni temu)

powoli zacznę juz pisac posta dyskusji. czyli 1 odcinek na tydzień i dyskusję opublikuję w niedzielę rano, bo moim zdaniem mimo wszystko to koliduje z TO.

Annie1602 - 3 kwiecień 2017 o 10:41:34 - (81 dni temu)

Nat77777777777777777 pamiętam twoje scenariusze :D

Nat77777777777777777 - 2 kwiecień 2017 o 23:34:58 - (81 dni temu)

Kiedyś była taka zabawa w pisanie scenariuszy :) Miło wspominam. Dawno tu nie byłam, jestem ciekawa, czy jest tu jeszcze stara ekipa :) Bośmy się trochę postarzały :)

orydzynals - 2 kwiecień 2017 o 0:48:27 - (82 dni temu)

Napiszcie posta, jak będzie wszystko ustalone już pls.
Ja jestem za 1 odcinkiem na tydzień i jak dla mnie wszystkie info dot. odcinka (zdjęcia promocyjne, zwiastuny itp.) w jednym poście i oddzielny na dyskusję później. Skoro już wszystko i tak jest dostępne, to wydaje mi się, że tak będzie porządek :) Co do dnia tygodnia to mi wszystko jedno, byle się nie zazębiało z premierą TO XD

Bella_Jacob - 1 kwiecień 2017 o 23:47:44 - (82 dni temu)

To życzę Wam miłego oglądania. Ja dołączę do Was gdzieś za rok :D Na razie chcę obczaić inne seriale i zostało mi jeszcze TO, a czasem na tvn będę oglądać TVD. Jak zatęsknie to zacznę oglądać od początku, a jak na razie to dla mnie za wcześnie. Jeszcze się nie otrząsnełam po finale xD. Najlepiej oglądać w piątek po ciężkim tygodniu w pracy czy szkole na odpoczynek :D lub w sobotę.

crazolka - 1 kwiecień 2017 o 23:19:38 - (82 dni temu)

Weekend też może jak najbardziej być.

Adria - 1 kwiecień 2017 o 21:41:06 - (82 dni temu)

to jak odmawiamy pojedynczych odcinków, to olewam 3x14! ;p #klarolineumrzyyyj

February - 1 kwiecień 2017 o 21:01:20 - (82 dni temu)

Zdecydowanie sobie podziękuje Steroshitu i ciężarnej Caro (: Jeśli już miałabym coś obejrzeć z 2 ostatnich sezonów to tylko jakieś fragmenty na yt, czyli głównie Bonenzo C: Ale jak już wspomniała koleżanka jeszcze mamy 2 lata.

Dabien - 1 kwiecień 2017 o 20:31:20 - (82 dni temu)

Ja nie obejrze 3x19 i 4x07. A 7 i 8 dla Bonenzo.

Adria - 1 kwiecień 2017 o 20:20:10 - (82 dni temu)

@February - ja chyba wgl skończę na 3x22 ;D

Aurorarebekah - 1 kwiecień 2017 o 20:16:53 - (82 dni temu)

Zanim do 7 sezonu dojdziemy to dwa lata miną jak nie więcej xD

inka980 - 1 kwiecień 2017 o 20:05:42 - (82 dni temu)

Ja jestem za weekendem.

February - 1 kwiecień 2017 o 19:57:33 - (82 dni temu)

Zdecydowanie jestem za, ale od razu mówię, że po 6 sezonie kończę, bo nie chce mieć powtórki z tego ścierwa - 7 i 8 sezonu xD

Ultraviolence - 1 kwiecień 2017 o 19:54:20 - (82 dni temu)

Myślę że poniedziałek albo niedziela byłyby okej ;>

TVD_TO - 1 kwiecień 2017 o 19:19:41 - (82 dni temu)

Można będzie na stronie głównej wstawić zdjęcie z odcinka i lecieć po kolei s01e01, s01e02 itd. i odliczać dnie, godziny... do dnia, w którym zaplanowane będzie oglądanie tego odc.

_Ianowa_ - 1 kwiecień 2017 o 13:32:07 - (83 dni temu)

Tak naprawdę weekend ludzie też sa zajęci, wiec ogólnie myślę, że jeden odcinek tygodniowo, i dyskusja do niego, fajny pomysł :)

noele - 1 kwiecień 2017 o 12:30:33 - (83 dni temu)

Moim zdaniem lepiej, żebyśmy oglądali dwa odcinki TVD tygodniowo. Ale to tylko moje zdanie.

Iamgonnahate - 1 kwiecień 2017 o 12:22:10 - (83 dni temu)

Zrobili wielką głupotę w TVN że tak późno ten trzeci sezon, nawet bym o tym nie wiedziała :v gdyby chociaż z 2h wcześniej to by nie narzekali na brak zainteresowania

sevendays - 1 kwiecień 2017 o 11:34:10 - (83 dni temu)

Wydaje mi się , że weekend byłby najlepszy. I nie w niedzielę ale w sobotę tak jak TO. Większość i tak nie ogląda TO. a nawet jeśli, to kiedyś też oglądali jeden i drugi łącznie. Nie widzę przeszkód żeby oglądać w sobotę. Od rana mogłaby wisieć dyskusja. Cały weekend mam na to żeby obgadać odcinek. Moim zdaniem SOBOTA będzie najlepsza i nie ma się co oglądać na TO bo i tak za chwilę się skończy.

hopeless_penguin - 1 kwiecień 2017 o 8:17:19 - (83 dni temu)

Mnie to się kojarzy, że w wgl PL zazwyczaj o takich godzinach puszczają zagraniczne seriale?

Annie1602 - 1 kwiecień 2017 o 6:43:44 - (83 dni temu)

Nyn ja też tego nie rozumiem, barany z TVN-u piszą, że tvd to serial grozy i nawet widziałam, że kiedyś napisali od 16 roku życia. Przeciez to totalna bzdura. Gratuluję tym, którzy powtórkowe odcinki dostępne w internecie oglądają tak późno. Juz nie wspomnę o tym debilnym lektorze.

Dabien - 1 kwiecień 2017 o 6:42:11 - (83 dni temu)

Tvn powiedziało po puszczeniu pierwszego sezonu, że nie będą emitować dalej, bo jest za małe zainteresowanie serialem i że wampiry raczej się w Polsce nie przyjęły. Co z tego z TVD jest najpopularniejszym serialem zagraniczym w Polsce, a na TVN puszczany był po 12. Za małe zainteresowanie.

Nynaeve - 1 kwiecień 2017 o 3:19:24 - (83 dni temu)

Niech puszczą po 2.00 będzie większa oglądalność. Nie rozumiem czegoś takiego. Serial powiedzmy dla młodzieży i od zawsze TVN potem TVN7 emitowali go koło 1. w nocy w środku tygodnia. Chyba tylko kilka pierwszych odcinków 1. sezonu było po 21 puszczone parę lat temu.

Bella_Jacob - 1 kwiecień 2017 o 2:51:27 - (83 dni temu)

Jak ktos jest zainteresowany to na tvn we wtorki po 12 w nocy leci 3 sezon TVD :-D

Nikki02 - 1 kwiecień 2017 o 2:15:03 - (83 dni temu)

Niedziela brzmi okej. TO oglądam zawsze w sobotę więc tak będzie chyba najlepiej xD

Dabien - 31 marzec 2017 o 22:34:50 - (83 dni temu)

Mnie się też bardziej weekend podoba. Więcej czasu wyskrobie.

Aurorarebekah - 31 marzec 2017 o 22:32:19 - (83 dni temu)

Skoro TO jest w piątek, czyli większość ogląda w sobote, to oglądajmy TVD w niedziele, nic nie będzie nakładać i każdemu będzie pasować

Aurorarebekah - 31 marzec 2017 o 22:29:27 - (83 dni temu)

Może być weekend, mi to różnicy nie robi ;p

Karolina - 31 marzec 2017 o 22:24:25 - (83 dni temu)

Weekend też dobry :)

hopeless_penguin - 31 marzec 2017 o 22:23:38 - (83 dni temu)

Mi też bardziej pasuje weekend, może być we wtorek, ale weekend to jednak lepsza opcja dla mnie ;p.

flyhigh123 - 31 marzec 2017 o 22:07:54 - (83 dni temu)

Ja jednak obstaję za dniami weekendowymi, myślę, że fani TO są w stanie obejrzeć dwa odcinki seriali w weekend ;p Dużo osób pracuje, więc środek tygodnia to niezbyt szczęśliwa opcja, przynajmniej dla mnie.

Aurorarebekah - 31 marzec 2017 o 21:04:19 - (83 dni temu)

Świetny pomysł, i tak miałam zacząć oglądać TVD od początku ;) jak dla mnie jeden odcinek tygodniowo byłby najlepszą opcją. I może po prostu zróbmy jeden artykuł o danym odcinku w którym będzie zwiastun, opis etc i w komentarzach od razu dyskusja, żeby każdy mógł się włączyć jak obejrzy i za tydzień tak samo z kolejnym

Karolina - 31 marzec 2017 o 20:23:53 - (83 dni temu)

Super ;) Tylko jeden odcinek na tydzień czy dwa ? I będzie jakaś stronka na której będziemy oglądać te odcinki ?

Annie1602 - 31 marzec 2017 o 19:58:36 - (83 dni temu)

Tydzień czekać na odcinek, który możesz obejrzeć w każdej wolnej chwili. Dla mnie jest to obojętne, wiec decydujcie.

Adria - 31 marzec 2017 o 19:20:20 - (83 dni temu)

A to nie robimy tak, że wrzucamy w newsie zwiastun + promocyjne fotki, czekamy tydzień i wrzucamy dyskusję o odcinku, dwa dni potem nowy zwiastun itd?

PrincessDie - 31 marzec 2017 o 18:46:23 - (83 dni temu)

Bardzo dobry pomysł :)

Sweetbitter - 31 marzec 2017 o 17:12:04 - (84 dni temu)

Również czekam na więcej informacji! :)

klausmikaelsonsfan - 31 marzec 2017 o 15:53:40 - (84 dni temu)

No i to się szanuje! Czekam na więcej informacji ;(

noele - 31 marzec 2017 o 14:43:48 - (84 dni temu)

Ile odcinków tygodniowo będziemy oglądać ? :)
Wszystkie info najlepiej w jednym artykule.

crazolka - 31 marzec 2017 o 14:38:58 - (84 dni temu)

Według mnie wtorek spoko.

Annie1602 - 31 marzec 2017 o 13:17:53 - (84 dni temu)

Wydaje mi się, że jak najszybciej :D Zastanawiam się tylko czy publikować zdjecia, zwiastun i opis w jednym artykule czy w kilku? Ale wydaje mi się, że wszystkie info odnoście do np. 1 odcinka bedzie w dyskusji. Tak chyba lepiej.

Bamon_teammmm - 31 marzec 2017 o 13:00:47 - (84 dni temu)

wtorek okej ale kiedy zaczynamy wgl?

Annie1602 - 31 marzec 2017 o 9:15:58 - (84 dni temu)


@boberek
Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje to zapraszamy do komentowania. A tak na serio, to tyle z zupełności wystarczy, byleby to dało się ogarnąć. Teraz trzeba ustalić od kiedy oglądamy 1x01. Ja myślałam od dniach od pon do czwartku. Żeby nie kolidowalo z the originals. Co wy na to, może wtorek?

hopeless_penguin - 31 marzec 2017 o 8:48:39 - (84 dni temu)

@TVD_TO to jakiś troll znowu, nie zwracaj uwagi.

TVD_TO - 31 marzec 2017 o 8:42:17 - (84 dni temu)

@boberek - A co według Ciebie mieli wymyślić? Coś Tobie w tym nie pasuje?

boberek - 31 marzec 2017 o 8:33:01 - (84 dni temu)

hahahahha bo sie posikam ze smiechu, tylko tyle wymysliliscie?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: