Producentka broni "niezbędnej" śmierci i wyjaśnia zasady życia po śmierci w "Pamiętnikach wampirów"

Nynaeve    15 marzec 2017    69
Producentka wykonawcza Julie Plec udzieliła wywiadu portalowi TVLine, gdzie wypowiedziała się na temat, dlaczego w finale ktoś musiał umrzeć i co się dzieje z bohaterami serialu po śmierci.


Dokładna definicja "śmierci" była płynna podczas ośmiu sezonów "Pamiętników wampirów", w piątkowym finale serii przybrała kolejne znaczenie.

Ja wiecie po obejrzeniu odcinka wielka zapowiadana śmierć, dotknęła Stefana Salvatore, który poświęcił się, by wysłać Katherine z powrotem do Piekła i uratować Mystic Falls.

Poniżej, producentka wykonawcza Julie Plec wyjaśnia czym, kierowała się, doprowadzając do śmierci Stefana i co oznacza niebo )lub "spokój") w świecie "Pamiętników wampirów":

TVLINE | Zanim wejdziemy w szczegóły, dlaczego ktokolwiek musiał umrzeć?
Plec: To lekcja, której nauczyłam się od Kevina Williamsona, że w takich historiach wszystko musi mieć stawkę życia lub śmierci, a nikt nie uwierzy, że istnieje takie ryzyko, jeśli nikt nie umrze. To jest lekcja, do której podchodziliśmy bardzo swobodnie przez te lata - włączając w to finał, gdzie widzimy [Stefana] osiągającego spokój po śmierci - ale to prawdziwe, kiedy robisz wielkie ruchy, sprawiasz, że postacie zataczają pełne koło i zamykasz wszystkie wątki. Zamknięcie w pożegnaniu, ponieważ pozwala ruszyć dalej. Czuję, że to było konieczne.


TVLINE | Czy, w którymś momencie pomyślałaś "Nie możemy tego zrobić Stefanowi"? On i Caroline dopiero co się pobrali.
Plec: Stefan nie był Numerem 1. do zabicia natychmiast z tego powodu. Sądziliśmy, że to zbyt okrutne. Ale kiedy uzasadniliśmy ideę Caroline, która musi go opuścić, by bronić swojej rodziny, i wtedy on musiał opuścić ją, by chronić swoją, to było jak poczucie wynikające z odpowiedzialności w poważnym związku.


TVLINE | Mam pewne pytania dotyczące niebiańskich planów na końcu...
Plec: Spokój!


TVLINE | Czy tak powinniśmy się do tego odnieść?
Plec: Dla mnie, tak. Nawet jeśli piekło nazywaliśmy "Piekłem" w tym sezonie to, dla mnie, to zawsze było piekło w cudzysłowie. To było wyobrażenie tego, jakie musi być piekło w "Pamiętnikach wampirów". Dla mnie, "spokój" jest wyobrażeniem jako mogłoby wyglądać życie po śmierci w "Pamiętnikach wampirów."


TVLINE | To jak Matt powiedział, "Myślę, że ona odnalazła spokój - w jakiś sposób czuję, że ona to zrobiła", zastanawia mnie: Czy to jest prawdziwe, czy oni tylko mają nadzieję, że to ich czeka po śmierci?
Plec: Pozostawiam to do waszej interpretacji, prawdopodobnie tak wszyscy interpretujemy niebo. Czy to coś, co czujemy i wierzymy w istnienie po śmierci? Czy rzeczywiście istniejemy? Czy wcale w to nie wierzymy? Czy osiągnięcie spokoju jest naszym ostatecznym zakończeniem, zanim przeminiemy? To nie jest najtrudniejsze filozoficzne pytanie postawione w telewizji, ale miło jest je zadać: Co oznacza dla ciebie spokój?


TVLINE | I co się dzieje, kiedy byli wpadają na siebie w tym "spokoju"?
Plec: [Śmiechy] To zależ, jaką rolę oni nadal odgrywają w swoich życiach. W moim idealnym spokoju, niektórzy byli się unikają.


TVLINE | Na przykład co się stanie, gdy Alaric wpadnie na Jo i Jennę?
Plec: O, Boże, tak! Niezręczne. Trójkąt miłosny w życiu pośmiertnym.


TVLINE | Wygląda też na to, że Damon i Elena zostali rozdzieleni po śmierci. Czy każda osoba ma to swój własny mały świat?
Plec: Możesz sam zadać sobie pytanie: Czy spokój jest indywidualnym doświadczeniem, czy to wspólna energia? Jeśli pierwszą chwilą Eleny po osiągnięciu spokoju było zjednoczenie z rodziną, którą straciła, co zapoczątkowało całą tę podróż dla niej, być może oni wszyscy się spotkają w przydrożnym barze, by wypić koktajl mleczny z Salvatorami i kimś jeszcze kto jest w pobliżu, i wszyscy obejrzą "Krzyk" na dużym ekranie. Lub może, po życiu, które przeżyli w pełni, spokój jest odnalezieniem tych, których straciliśmy.




tvd, 8.16, i was feeling epicKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (69)
Nynaeve - 23 kwiecień 2017 o 14:19:40 - (61 dni temu)

Niby Vicki była potrzebna, bo w dzwon musiał walić ktoś z nasienia Maxwellów. Powiedzmy, że to ma jakiś sens. Ale czemu Katherine nie uwolniła Nadii? Pewniew Williamson nie wiedział kto to jest. Był nacisk na postacie z pierwszego sezonu. Ponoć Plec chciała ściągnąć też Pearl i Annę by pokazać ich pojednanie w niebie, ale nie miały czasu ;p Tak samo aktorka grająca Emily Bennett nie pojawiła się wśród tych czarownic z Bonnie, bo kręciła coś innego i nie mogła zgrać grafiku.

Alaaa - 31 marzec 2017 o 23:44:21 - (83 dni temu)

Nie było Nadii, a szkoda bo zgadzam się z Nyn, że jej pojawienie się i udział w zemście byłyby bardziej logiczne niż sceny z Vicky.

Ogólnie ten sezon to porażka, wiedzieli, że będzie ostatni, więc mogli się bardziej przyłożyć. Nie wiem co się stało z tym serialem, pierwsze sezony były naprawdę ciekawe i sensowne (wiadomo, było kilka wtop, ale generalnie wszystko trzymało się kupy), natomiast to co później robili to była katastrofa. Wpadka za wpadką, brak logiki, idiotyczne wątki, robienie z głównych bohaterów kretynów, zarzynanie postaci z potencjałem (typu Silas, Cade czy heretycy) itd. Całe szczęście, że w finale w miarę sensownie zamknęli wątki najważniejszych postaci, choć do ideału było bardzo, bardzo daleko.

Adria - 31 marzec 2017 o 19:19:08 - (83 dni temu)

to Nadia się wgl nie pojawiła? bez sensu. Ale prawda, Kayla jest większą psiapsi wszystkich.

Nynaeve - 30 marzec 2017 o 19:42:40 - (84 dni temu)

Dziwne, że Katherine jako królowa piekła nie uwolniła swojej córki Nadii tylko wolała ćpunkę i jej starą. Aż się prosiło o to, żeby Nadia jej pomagała w zemście. No, ale Olga Fonda nie jest dobrą kumpelą Candice tak jak Kayla Ewell i nie właziła Plec w dupsko.

eszten - 29 marzec 2017 o 0:12:11 - (86 dni temu)

Tak sobie teraz myślę, że szkoda że to koniec, Katherie jako królowa piekla to mógł być materiał na cały sezon. Aż sobie wyobrażam taką scene, gdzie po zabiciu Cade, Bonnie mówi Damonowi o katherine, a ta zabija w tym czasie Petere albo Matta w takiej samej scenie jak z Johnem. Hello Peter\Mat GOODBYE MATT\PETER najlepiej obojga.

Nynaeve - 28 marzec 2017 o 18:47:55 - (86 dni temu)

Żeby Stefan mógł być bohaterem na koniec.

marti5342 - 28 marzec 2017 o 18:36:42 - (86 dni temu)

A tak wogólę poco zabili Stefana jeśli mogli wbić Katrine kołek w serce to by straciła przytomność i mogli by ją położyć na ziemi tam gdzie miał przelecieć ten ognień i by spłoneła nie musieli zabijać Stefana

_Ianowa_ - 25 marzec 2017 o 21:20:40 - (89 dni temu)

@hop też się zastanawiam ;p

crazolka - 25 marzec 2017 o 12:31:39 - (90 dni temu)

@Far(r)mer - jak uważasz ,że ta strona jest taka beznadziejna ,to nie psuj sobie na niej nerwów.

hopeless_penguin - 25 marzec 2017 o 8:45:24 - (90 dni temu)

Po co ktoś w ogóle tej osobie odpowiada? ;p

_Ianowa_ - 25 marzec 2017 o 8:24:58 - (90 dni temu)

ja to nigdy nie lubiłam Datherine. On jej słów skierowanych do Damona, zaraz po tym jak się pojawiła ;p

Dabien - 25 marzec 2017 o 7:56:54 - (90 dni temu)

Powinni robić zezwolenia na korzystanie z internetu

harry92 - 25 marzec 2017 o 6:44:40 - (90 dni temu)

Niektóre dzieci powinny chodzić w soboty do szkoły...

Dabien - 24 marzec 2017 o 21:57:16 - (90 dni temu)

@Farmer jak coś Ci się nie podoba to zadrzyj kiece i wypierdal w podskokach, ta strona świetnie poradzi sobie bez ciebie, nie będzie tutaj dodawania postów z głupimi filmikami i pytaniami za co kochacie światłodupną Caroline

milen_xo - 24 marzec 2017 o 19:01:41 - (90 dni temu)

@Farrmer Jak wolisz inne strony, to po co tu wchodzisz? ;p

Nynaeve - 24 marzec 2017 o 12:46:08 - (91 dni temu)

@hope Tyle to ja też wiem tylko dziwi mnie, że tego oczekiwał ;p

hopeless_penguin - 24 marzec 2017 o 12:16:06 - (91 dni temu)

Nyn, już nie będzie ;p.

Nynaeve - 24 marzec 2017 o 10:41:07 - (91 dni temu)

Zapomniałam jeszcze dopisać, że w sumie Stefan może sobie wychwalać Katherine, bo w końcu dla niego była dobra i nawet na swój sposób go kochała, ale nie rozumiem dlaczego wymaga tego samego od Damona? Damona wykorzystywała od samego początku, nigdy go nie kochała i zależało jej tylko na jego kutasie. Niech Stefan sobie to przemyśli i niech nie wymaga od Damona, żeby ją chwalił.

Nynaeve - 24 marzec 2017 o 10:19:04 - (91 dni temu)

@fly Może nie tyle zdziwienie co wkurwienie, bo najpierw obwiniał ją o wszystko co złe co się wydarzyło w ich życiu. A przede wszystkim o to co się stało z jego i Damona braterską miłością, a teraz nagle broni jej na każdym kroku nawet wtedy jak ona dalej im bruździ i jawnie chce ich zajebać. Ja przyjmuję do wiadomości, że ona mu pomogła z tą traumą w sejfie. I też niekoniecznie bezinteresownie to zrobiła, bo planowała się dzięki temu nadziać na jego bolec co zrealizowała. Rozumiem, że wtedy zmiękł jak umierała, bo to było zaraz po tym jak mu pomogła. Ale potem znowu chciała ich wychujać teraz chciała ich zabić, a temu się nagle przypomina w tej chwili, że mają z nią kilka dobrych wspomnień i zaczyna się ciskać.

@Farmer Proponuję, żebyś ty się wykazał i coś od siebie zrobił. Tutaj każdy może dodać newsa. Zostało jeszcze mnóstwo wywiadów do tłumaczenia, cała masa filmików z wywiadami z aktorami. Możesz już zaczynać tłumaczyć.
Bardzo jestem ciekawa jakie strony masz na myśli co tam tak wszystko robią? I skoro tam masz wszystko to po co tu czegoś szukasz? A może po prostu chcesz skopiować coś gotowego na swoją stronkę i nie masz czego i dlatego tak się ciskasz?

Iamgonnahate - 24 marzec 2017 o 10:14:41 - (91 dni temu)

Farmer, najłatwiejsza opcja to po prostu trzymać się tych "innych" cudownych stron i nie pluć jadem tutaj

Farmer - 24 marzec 2017 o 6:17:00 - (91 dni temu)

To zasrane forum ozyje? Nna innych stronach cos robia a tu gowno, usuncie to bezuzyteczne badziewie albo zacznijcie dodawac posty admini obesrani, nawet wam Sie dupy podetrzec nie chce. Serial Sie skonczyl I macie wyjebane przed koncem tez mieliscie ale teraz to juz calkowicie

Adria - 23 marzec 2017 o 21:59:55 - (91 dni temu)

Nyn, ale Stefan ogólnie lubi czarne charaktery ;D bo przy nich czuje się autentycznie lepszym czlowiekiem. Generalnie mogliby to ładnie ciągnąć, że on powoli jej wybacza, odkrywa, że w 2x04 ona miała rację, "I never compelled your love. It was real and so was mine", że może ją zmienić i znowu kochać. i wtedy ona nagle jebs na koniec s6 się starzeje i umiera. Elkę zgniata żyrandol, a Defany odjeżdżają w stronę zachodzącego słońca.

flyhigh123 - 23 marzec 2017 o 21:32:47 - (91 dni temu)

Nyn, ale Stef to hipokryta pierwszej wody, skąd to zdziwienie XD?

flyhigh123 - 23 marzec 2017 o 21:31:38 - (91 dni temu)

No ja jak już miałabym parować jakiegoś brata z Katherine, to byłby to Stefan. Stefan zreszta jest do szipowania z każdym, a Damon juz niezbyt, przynajmniej dla mnie XD Steferine w S5 było serio fajne, szkoda, że tak marnie skończyli :/ No i to był ratunek od Steroszitu :/

Iamgonnahate, nie podnoś mi ego, bo chyba nie zmieszczę się na tej stronce ;p

Nynaeve - 23 marzec 2017 o 21:29:07 - (91 dni temu)

Mnie nie do końca przekonała ta nagła zgoda Steferine. Najpierw to Stefan był na nią najbardziej cięty. Nawet nie chciał, żeby ją wypuszczać jak myślał, że jest w grobowcu, a potem nagle ją zerżnął i wielcy przyjaciele. Nawet w finale serialu ją bronił.

Adria - 23 marzec 2017 o 21:10:27 - (91 dni temu)

Kath jako człowiek miała potencjał, wystarczyło jej nie "starzeć" i dać steferine. Wtedy nawet ta cała klątwa sobowtórów mogłaby się ostać w postaci ich romansu. Do tego DE i Forwood i skończyć TVD na s6. amen.

Albo chociaż, jak już chcieli uśmiercić Kath, to z godnością, w 5x11. To był, jesli chodzi o Kath i koniec jej historii ze Stefanem, bardzo fajny odcinek. ;)

Iamgonnahate - 23 marzec 2017 o 21:08:51 - (91 dni temu)

Fly, gdyby dało się polajkować komentarz to na Twój bym się skusiła :D

flyhigh123 - 23 marzec 2017 o 20:25:38 - (91 dni temu)

W drugiej połowie piątego sezonu się posypała dla mnie, wcześniej ją lubiłam, mimo że jej pojawianie się miało ewidentnie tylko ratować, jak akcja się nie kleiła (i z reguły to się udawało). Nawet Kath jako człowiek miała potencjał, ale musieli to spieprzyć. Powinna umrzeć z godnością, a nie wciskać się do ciała Eleny. Ale ostatecznie dla Plec na pewnym etapie serialu jedynym motywem przewodnim stały się kłody rzucane pod nogi Delenie, więc trzeba było wymyślać coraz bardziej bzdurne powody, przez które mieli ze sobą nie być. Ostatecznie zawsze się schodzili ("Somehow I always find my way back to you"), tylko po to, żeby Kevin wysrał po finale, że w sumie chciał zrobić Stelenę na koniec mimo wszystko. Fuck logic <3

noele - 23 marzec 2017 o 20:11:42 - (91 dni temu)

Z tym, że Kath też pod koniec już trzymali na siłę. Od początku było mówione, że miała zginąć w drugim sezonie ale widzowie za bardzo ją polubili i dlatego przeciągnęli jej wątek.

Iamgonnahate - 23 marzec 2017 o 20:03:30 - (91 dni temu)

Z tym, że Vicks irytująca jest to chyba się zgodzi każdy ;p A Kath to Kath, można ją odbierać inaczej w każdym sezonie ;p

flyhigh123 - 23 marzec 2017 o 19:44:34 - (91 dni temu)

Ale mimo wszystko Vicky nie zdążyła osiągnąć tego poziomu żenady, który zaliczyła Katherine, udając Elenę, która wtedy była z Damonem, żeby dobrać się do majtek Stefanowi (i jeszcze ukatrupić jego rękami Damona przy okazji, żeby się wsiok nie pałętał pod nogami).

crazolka - 23 marzec 2017 o 18:11:09 - (91 dni temu)

Ja też wolę Kath ,bo była taka pewna siebie ,no nie wiem jak to ubrać w słowa ,po prostu taka katherinowata ;d

AdaMada - 23 marzec 2017 o 18:02:10 - (91 dni temu)

Katherine był zła, ale miała w sobie to coś, a Vicki była po prostu, delikatnie mówiąc, irytująca.

crazolka - 23 marzec 2017 o 15:47:49 - (92 dni temu)

@Iamgonnahate - faktycznie :D

Iamgonnahate - 23 marzec 2017 o 15:00:48 - (92 dni temu)

Ona za cudowna była żeby się miała marnować tylko przy jednym.. :D

Nynaeve - 23 marzec 2017 o 12:40:03 - (92 dni temu)

Hahahaha Ale z drugiej strony grzmociła się w tym samym czasie z Tylerem i Jerem, więc trudno ocenić, która gorsza ;p

noele - 23 marzec 2017 o 12:27:35 - (92 dni temu)

@Iamgonnahate Twój komentarz wygrał wszystko :D !

Iamgonnahate - 23 marzec 2017 o 11:43:27 - (92 dni temu)

W sumie porządniejsza niż Caro bo powiedziała dla Tylera "Nie" jak chciał ją o drzewo wyruchać XD

noele - 22 marzec 2017 o 22:19:19 - (92 dni temu)

Przecież Vicky była dobra. Jej się ten spokój należał jak nikomu innemu. To była biedna dziewczynka, która się pogubiła, bo rodzice zostawili ją i Matta, a w rzeczywistości jest bardziej światłodupna niż Caro. To my jej nie rozumieliśmy :D (mam nadzieję, że każdy rozumie ironię mojej wypowiedzi :D )

Nynaeve - 22 marzec 2017 o 19:24:47 - (92 dni temu)

Plec broni się pazurami, żeby tego "spokoju" nie nazwać niebem, ale widać, że to o niebo chodzi.

Natomiast co do Lexi to ona ogólnie jest uważana za tę dobrą, więc mogę uznać, że należało się jej to niebo. Potem jeszcze poświęciła się zabijając Markosa. Natomiast Vicki nie zrobiła nic dobrego by do tego nieba trafić. Do samego końca postępowała samolubnie i na szkodę wszystkich. Rozumiem, że po prostu jako siostra szMatta, któremu światło idzie z tyłka weszła tam na jego konto, bo innego wytłumaczenia nie ma.
Nie rozumiem też czemu ona była ciągle przedstawiana jako ta skrzywdzona i biedna. Damon zrobił jej krzywdę to prawda, ale ona sama była zła. Była w stanie poświęcić każdego, żeby tylko wrócić do żywych. Chciała spalić Elenę żywcem potem chciała spalić wszystkich w MF i robiła to bez zastanawiania się nad tym. Pod tym względem przypomina Katherine. Wszystko dla dobra własnej dupy. Za co ona to niebo dostała?

noele - 22 marzec 2017 o 15:31:31 - (93 dni temu)

@Dabien Lexi niby odkupiła się zabiciem Silasa. Ale wydaje mi się, że nie ma sensu głowić się nad takimi lukami w fabule, bo gdybyśmy mieli zrobić listę takich błedów to ze spokojem powstałoby nowe forum :D
Pamiętam jak po śmierci Katherine w sezonie 5, Julie wypowiadała się, że ta otchłań, którą wciągnęła Kath to nie jest piekło, bo oni nie będą wchodzić na tego typu podłoża. Chodziło wtedy, żeby nie wplątywać religii katolickiej do serialu. I wszyscy widzimy ile wyszło z tego gadania scenarzystów :P

Dabien - 22 marzec 2017 o 15:25:18 - (93 dni temu)

@noele skoro Georgie poszła do piekła za spowodowanie wypadku po pijaku to Lexi przez 350 lat życia napewno zrobiła dużo złego

noele - 22 marzec 2017 o 15:14:04 - (93 dni temu)

@Dabien a to nie było tak, że chłopak Lexi sam dokonał tego wyboru ?

Dabien - 22 marzec 2017 o 14:57:04 - (93 dni temu)

@Nyn mnie bardziej dziwi z jakiej racji Lexi znalazła spokój, bo raczej nie wierze, że przez 350 lat nic nie zrobiła złego. Przemieniła swojego chłopaka w wampira, więc go zabiła.

_Ianowa_ - 22 marzec 2017 o 14:44:47 - (93 dni temu)

Matt i cała jego rodzinka, zawsze byli w serialu, mimo że nic do niego nie wnosili :D

crazolka - 22 marzec 2017 o 14:38:09 - (93 dni temu)

Też liczyłam na to ,że zobaczę Jennę :(

noele - 22 marzec 2017 o 14:15:54 - (93 dni temu)

@Nyn, nie twierdzę, że są parą. Po prostu jeśli Vicki były poświęcone pierwsze minuty, to mogli pokazać Tylera z kimś innym. Aczkolwiek pewnie faktycznie był taki zamysł, że to miały być osoby bliskie Mattowi.

milen_xo - 22 marzec 2017 o 14:12:07 - (93 dni temu)

Katherine na pewno nie zaznała spokoju i tak samo Vicky nie powinna. Też chciała całe miasto puścić z dymem, a w s3 Elenę. Czy ona zrobiła coś w ogóle dobrego, aby się odkupić? Nie przypominam sobie.

Nynaeve - 22 marzec 2017 o 13:46:02 - (93 dni temu)

to, że Tyler stał razem z Vicki nie oznacza, że są oni parą. Po prostu pokazali ich jako osoby ważne dla Matta. Tyler po osiągnięciu spokoju pewnie spotkał swoją matkę i Masona, a nie ćpunkę.
Ogólnie dla mnie jest chore, że Vicki trafiła do tego nieba, bo wszyscy musieli się jakoś odkupić by tam trafić lub po prostu nie byli źli. A Vicki do samego końca była zła. Chciała rozwalić całe miasto tym dzwonem łącznie ze swoim bratem tylko po to by nie być w piekle. Ona niczym sobie nie zasłużyła na osiągnięcie spokoju. To Stefan musiał się odkupić, a zaćpane kurwiszcze poszło do nieba za darmochę.

noele - 22 marzec 2017 o 13:10:41 - (93 dni temu)

Co do Jenny to akurat muszę przyznać, że po finale miałam niedosyt, że nie pokazali jej w jednej scenie z Alariciem. Chociaż to pewnie wynika z mojej niechęci do Jo. Tak samo zareagowałam na Tylera i Vicki razem. Skoro miała swoją scenę na początku to mogli go pózniej pokazać np. z Liv. Też kiepski pairing ale już chyba lepszy niż ten z ulubioną dziedziczką Plec.

Adria - 21 marzec 2017 o 22:49:34 - (93 dni temu)

Nyn, bo mu się wydaje, że nadal może ich ścigać jak w s3. No i przecież to łowca, co trenował Elenę. ;ppp The Five przy nim to klub przedszkolaków. ;D

poza tym kasa piechotą nie chodzi, Care drenuje mu kieszenie na szkołę, to pojechał od Klausa wyżebrać czek za obciąganie Caro.

Nynaeve - 21 marzec 2017 o 22:03:11 - (93 dni temu)

Syn szMatta to miałby dylemat, którą małpiatkę wybrać ;p
I Plec nadal mogłaby zatrudniać Matta Davisa - swojego ulubieńca. Już nawet do TO go wepchnęła. A to ciekawe, bo tak srał w gacie, żeby nie pomóc nikomu, bo jeszcze zginie w trakcie, a do NOLA do Pierwotnych nie boi się jechać?

sylwinek24 - 21 marzec 2017 o 22:02:56 - (93 dni temu)

I tak nadal nie rozumiem jakim cudem Matt przeżył, a Stefan musiał umrzeć. Nie mogę się z tym pogodzić. Dla mnie ostatni odcinek był do kitu. Pocieszać się tylko tym, że być może jak Cafe czy Kathrin teraz Stefan pilnuje piekła.

Belzebub - 21 marzec 2017 o 21:57:03 - (93 dni temu)

Ale ta Plec jest glupia. Powinna stracic prawa do robienia historii do konca zycia. Takiego dziadostwa jak 8 sezon (w szczegolnosci final) nie widzialem nigdy. DNO!

Adria - 21 marzec 2017 o 21:27:34 - (93 dni temu)

Nyn ;DDD

Julie Plec jest w stanie wymyślić, nakręcić i sprzedać do CW każdy trójkąt.

milen_xo - 21 marzec 2017 o 21:17:16 - (93 dni temu)

Wiadomo co jej strzeli do łba, jeszcze zrobi spin off gdzie synowie szMatta biją się o córę Deleny, haha.

sevendays - 21 marzec 2017 o 21:13:28 - (93 dni temu)

Plec nakręci trójkąt nawet o szMattcie, szMattcie i szMattcie jak będzie miała parcie. Ta kobieta jest w stanie nakręcić wszystko!

milen_xo - 21 marzec 2017 o 21:13:10 - (93 dni temu)

Rzygam tym Alarickiem już od dawna, mogli go nie przywracać w 5x22 ;p

milen_xo - 21 marzec 2017 o 21:09:44 - (93 dni temu)

Jak dobrze, że Stefan nie umarł ratując małpiątki, to byłby chyba najgorszy scenariusz z najgorszych.

Nynaeve - 21 marzec 2017 o 21:09:41 - (93 dni temu)

Moim zdaniem Plec bardzo chętnie nakręciłaby ten pośmiertny trójkąt miłosny Jo, Alaric, Jenna ;p

sevendays - 21 marzec 2017 o 21:06:00 - (93 dni temu)

Małpiate jako "powód" reunion Klaroline. Masakra Plec, coś ty zrobiła? Patolodżi!

milen_xo - 21 marzec 2017 o 21:03:50 - (93 dni temu)

Podobno był też pomysł, żeby Elenę uśmiercić. Pewnie wtedy gdyby Nina nie chciała wrócić ;p

Nynaeve - 21 marzec 2017 o 20:59:57 - (93 dni temu)

@noele Chyba każdy mówi to co jemu pasuje. Ja czytałam wywiad z Plec po finale, gdzie mówiła, że bracia mieli umrzeć ratując Elenę, ona zostaje lekarzem i wychodzi np. za szMatta, a oni obserwują jej życie jako duchy. To był ponoć ten pierwotny scenariusz co taki miał być cudowny, że aż się nad nim Plec i Williamson popłakali z zachwytu ;p

hopeless_penguin - 21 marzec 2017 o 20:53:41 - (93 dni temu)

A propo tego cytatu, który podała @noele - czy ja się mylę czy oni co sezon zabijają kilka postaci? Było ich nie przywracać do życia po tysiąc razy, a nie teraz z takim idiotycznym wyjaśnieniem. Jakby nigdy nikogo nie zabili.

noele - 21 marzec 2017 o 19:53:50 - (93 dni temu)

"TVLINE | Zanim wejdziemy w szczegóły, dlaczego ktokolwiek musiał umrzeć?
Plec: To lekcja, której nauczyłam się od Kevina Williamsona, że w takich historiach wszystko musi mieć stawkę życia lub śmierci, a nikt nie uwierzy, że istnieje takie ryzyko, jeśli nikt nie umrze."

Szkoda, że Kevin mówił co innego jeśli chodzi o finał. Podobno długo był podtrzymywany pomysł scenariusza, w którym nikt z głównej obsady nie umiera.

hopeless_penguin - 21 marzec 2017 o 18:44:21 - (93 dni temu)

Ale bullshit. Już wolę pieprzenie o Stelenie Kevina.

Adria - 21 marzec 2017 o 17:22:25 - (93 dni temu)

po prostu julie powinna powiedzieć wprost, że chce wysłać Caro do NOLA i tyle, a nie tworzyć historie o tym, jak biedactwo musiało opuścić Stefana (dla odmiany).

_Ianowa_ - 21 marzec 2017 o 17:16:53 - (94 dni temu)

Wybielanie Caro w serialu i w wywiadach cześć dalsza XDD

Claire - 21 marzec 2017 o 17:06:28 - (94 dni temu)

"Ale kiedy uzasadniliśmy ideę Caroline, która musi go opuścić, by bronić swojej rodziny" taaa, chyba po to, żeby dawać dupy Klausowi.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: