Muzyka z 8.16 - "I Was Feeling Epic"

Kama    11 marzec 2017    16
Chris Mollere na swoim Twitterze opublikował listę utworów, które pojawiły się w odcinku 8.16- „I Was Feeling Epic."


1.The Fray-„Never Say Never”
2.Chord Overstreet-„ Hold On”
3. You Me At Six-„Take on the World”

tvd, 8,16- I Was Feeling Epic, muzykaKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (16)
Nynaeve - 18 marzec 2017 o 20:46:21 - (249 dni temu)

Mnie najbardziej podobało się You Me At Six-„Take on the World”. Jeszcze mi co jakiś czas leci w głowie ta piosenka :)

Diablicaaaa161 - 15 marzec 2017 o 20:51:21 - (252 dni temu)

Jak każdy podniecam się tym Never say never </3

kolina - 13 marzec 2017 o 17:28:24 - (254 dni temu)

Ogromny plusik za The Frey ;)

PaolaiAndrea - 12 marzec 2017 o 18:24:01 - (255 dni temu)

"Never say never" też mi się kojarzy z Pilotem, ale oni to na pewno dlatego to dali, żeby było na początku i na końcu.

Claire - 12 marzec 2017 o 18:05:40 - (255 dni temu)

Jak usłyszałam "Never Say Never" to zaczęłam ryczeć jak pojebana. Postarali się.

maladict - 12 marzec 2017 o 14:10:57 - (255 dni temu)

@wampirka15 Wg mnie to kompozycja Mike`a Suby - autora całej ścieżki instrumentalnej do serialu.
Rzeczywiście - piękny kawałek.

wampirka15 - 12 marzec 2017 o 13:42:08 - (255 dni temu)

Wie ktoś może jak się nazywa ta melodia w momencie pocałunku Steroline (i ta sama wtedy jak Caro do niego dzwoni)? Albo ktoś wie chociaż jak ją odnaleźć? :)

sweetbitter - 12 marzec 2017 o 13:42:01 - (255 dni temu)

Muzyka była zawsze świetnie dobierana. Fajnie, że w finale dali "Never say never".

maladict - 12 marzec 2017 o 13:19:16 - (255 dni temu)

Fajny dobór piosenek, ale "Never say never" wymiata.Świetne są sceny pod ten song w 1 sezonie, pamiętacie ? Bo oczywiście Stelena, ale jest też Jenna i Jeremy, kawałeczek Bonnie, nawet rodzice Eleny - na fotografii. I jeszcze Stefan chowający zdjęcie Katherine. No i mój ulubiony moment: Damon uśmiechający się do Caroline, a ona odpowiada mu szerokim uśmiechem :) Ech, wspomnienia...

goldbeti - 12 marzec 2017 o 11:23:40 - (255 dni temu)

Też kocham Drop In The Ocean ;) Stelena i Forwood w jednym <3 Fajna ta piosenka Chorda, może się trochę po niej wybije ;p

Kiniaxx - 12 marzec 2017 o 10:51:36 - (255 dni temu)

Jak usłyszałam Never Say Never to widziałam tą scene Steleny z 1 odcinka>>>>>

anetiii19 - 12 marzec 2017 o 10:45:35 - (255 dni temu)

Mi ciężko by było wymienić tylko jedną piosenkę :) z każdą są jakieś wspomnienia. Nie wiem kto tam dbał o muzykę ale robił to świetnie. Wiele z nich już ze mną zostanie i jak będę ich słuchać będą wracać momenty z serialu :) Także się od Pamiętników nie uwolnię zawsze będą ze mną :)

crazolka - 12 marzec 2017 o 10:44:41 - (255 dni temu)

@klausmikaelsonsfan - dokładnie <3 Stelena <3