Zapowiedź 8.16 - "I Was Feeling Epic''

Annie1602    10 marzec 2017    11
Stacja CW opublikowała zapowiedź odcinka 8.16 - "I Was Feeling Epic" w wykonaniu producentki Julie Plec.




Damon:Co planuje Katherine?
Kelly: Ona planuje spalić Mystic Falls diabelskim płomieniem... dzisiaj wieczorem.


Julie: No i jesteśmy. To koniec.

Vicky: Katherine powiedziała, bym uderzała w ten dzwon co pięć minut, póki Mystic Falls nie spłonie.

Julie: Po 171 odcinkach, w tym tygodniu ,,Pamiętniki wampirów'' żegnają się.

Bonnie: W porządku?

Julie: Nie jestem gotowa. Myślałam, że będę, ale nie. Jestem szczęśliwa i smutna nie, zapewne przeżywam te same emocje co wy. Dzwon uderzył, Mystic Falls jest w niebezpieczeństwie. Bonnie jest nieprzytomna i możliwe, że martwa. Wszystko idzie do piekła.

Stefan: Musi być coś, co pominęliśmy.
Damon: Nie, Katherine wygrała. Grała w długą grę i w końcu nas ograła.


Julie: Tak, jak już wiecie, wspaniała Nina Dobrev wraca, żeby zagrać nie jedną a dwie role.

Katherine: Stęskniłam się, za tym miejscem, nigdy nie powiedziałam o tym nikomu.

Julie: Katherine pociąga za nitki jak władca lalek, którego nigdy nie chciałeś spotkać w swoim życiu.
Tydzień temu, Kelly Donovan rzuciła na bohaterów bombę i oni rozumieją, że znajdują w pełnym niebezpieczeństwie.

Matt: Tak, tu szeryf Donovan, aktywuj protokół ewakuacji.

Julie:
To był ogromny zaszczyt dla nas, aby opowiedzieć tę historię dla was i my też kochamy ich tak mocno, jak wy. Szczerze mówiąc bardzo rzadko, zdarza się pracować nad serialem, który się kocha, jak i z ludźmi których się uwielbia, a także mieć fanów, którzy lubią cię za historię, którą opowiadasz. To serial o stratach, o miłości, o rodzinie i to wy byliście naszą rodziną i dziękujemy wam za to i za osiem lat szalonej jazdy, to była zajebista przejażdżka i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z odcinka.

Stefan: Kocham cię tak mocno.
Caroline: Ja ciebie również kocham.

tvd, 8.16, i was feeling epic, zapowiedzKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (11)
Nikki02 - 11 marzec 2017 o 0:57:10 - (131 dni temu)

Kath słabo wygląda w tej bluzce :O

PanCroft - 11 marzec 2017 o 0:09:24 - (131 dni temu)

Taa i jakby Stefan zginął to Caroline, by się tak uśmiechnęła -,-

sassycassie - 10 marzec 2017 o 23:27:30 - (131 dni temu)

Dla mnie to wygląda na pożegnanie Stefana z Carolie. Pewnie Stefan zginie czego bardzo się obawiam :((((

Annie1602 - 10 marzec 2017 o 23:18:43 - (131 dni temu)

1. Nie lubie steroline, mogli go w ogolę nie dawać i jego obecność nic nie daje w tej zapowiedzi.
2. Julie się wzruszyła :) ja tez
3. Fajnie, ze Kath, ale czuje, ze ja znienawidzę do konca.
4.Boję się, ze to jednak Damona ubiją. Szkoda, bo Stef bardziej zasłużył.

DragMe - 10 marzec 2017 o 23:14:06 - (131 dni temu)

Bliss totalna racja. :D

Adielle - 10 marzec 2017 o 23:10:31 - (131 dni temu)

Powiem Wam, jak ja to widzę.
Dla mnie najbardziej prawdopodobna śmierć to Stefan i Bonnie. Możliwe, że Stefanowi się coś stanie bądź sam zechce oddać lekarstwo bratu by odpokutować winy i wszystkie popełnione morderstwa jako Stefan rozpruwacz. Damon wówczas zostałby z Eleną jako ludzka para, natomiast załamana Caroline nie miałaby za bardzo czego szukać w Mystic Falls i poleciałaby do Nowego Orleanu. Natomiast jeśli chodzi o Bonnie to widzę dla niej szczęśliwe zakończenie po drugiej stronie z Enzo. Poza tym, ona już tyle razy umarła w tym serialu, że mogłaby wreszcie odejść na dobre pozostając szczęśliwą. Może w swoim świecie, może gdzie indziej - kto wie. W każdym razie w ludzkim świecie bez Enzo na pewno nie byłaby szczęśliwa. Druga opcja jest taka, że Bonnie przeżyje (zatrzymanie akcji serca spowoduje powrót Eleny) i w jakiś sposób uda jej się ściągnąć Enzo z powrotem do świata żywych. Dla mnie takie zakończenie byłoby najbardziej satysfakcjonujące, nie mniej jednak ktoś coś wspominał o tym, że historia ma zatoczyć koło i że skończy się to wszystko Steleną... Takie rozwiązanie będzie słabe dla całego serialu od początku jego istnienia.

Bliss - 10 marzec 2017 o 23:05:29 - (131 dni temu)

Katherine nie powiedziała "tylko nikomu nie mów", a "said no one ever", czyli "powiedział nikt nigdy".

Annie1602 - 10 marzec 2017 o 22:50:08 - (131 dni temu)

A moim zdaniem, własnie stef bedzie żywy, a Damon dednie. Niee, niech stef umiera :(

Agaa - 10 marzec 2017 o 22:44:24 - (131 dni temu)

Chujowo że dali Steroline na podsumowanie i do tego ich scena która wskazuję na pożegnanie się, zapewne Stefan zginie.

hopeless_penguin - 10 marzec 2017 o 22:41:07 - (131 dni temu)

Jak zobaczyłam to zdjęcie, to się w pierwszej chwili zastanowiłam co to za random XDDD