Zwiastun finału 8.16 "I was Feeling Epic" i odcinka specjalnego "Forever Yours"

Nynaeve    4 marzec 2017    166
Stacja CW opublikowała wspólny zwiastun odcinków 8.16 pt."I was Feeling Epic" i odcinka specjalnego "Forever Yours".




W TEN PIĄTEK
Elena: Jestem Elena.
Stefan: Jestem Stefan.
ZOBACZCIE JAK WSZYSTKO SIĘ, ZACZĘŁO
Nina Dobrev: Trójkąt miłosny od pierwszego dnia był tym o czym, wszyscy mówili.
Damon: Witaj, bracie.
DOWIEDZCIE SIĘ JAK, TO WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY
Elena: Damon?
Damon: Elena?
Ian Somerhalder: To będzie piekielna przejażdżka. Przygotujcie się.

tvd, 8.16, I Was Feeling Epic, zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (166)
hopeless_penguin - 10 marzec 2017 o 8:17:54 - (527 dni temu)

Nyn, ale ja najwyraźniej jestem głupia i ślepa, bo Steroshitu od 1x01 nie widzę, a w pierwszych sezonach mogę się tą głupotą cieszyć ;DD

justbegoin - 9 marzec 2017 o 23:45:43 - (527 dni temu)

Ogólnie to mam wrażenie, że to dopiero połowa sezonu, tak to wszystko porąbali

justbegoin - 9 marzec 2017 o 23:43:52 - (527 dni temu)

Fajnie jakby originals weszli do finału, no i Katherine <3

justbegoin - 9 marzec 2017 o 23:42:28 - (527 dni temu)

Szkoda gadać... Chociaż jestem wielką fanką serialu, to teraz trzyma mnie tylko sentyment i Ian :) Ale najnowsze sezony bardzo spieprzyli, w oczy rzucają się same nieścisłości. Zamiast stopniowo od początku sezonu prowadzić do końca lepiej wymyślać nowe gówniane wątki. Bawić się w gówniane historie syren, Sybil dla mnie najgorsza i najbardziej denerwująca postać w całym tym serialu, nawet Vicky jest u mnie na drugim miejscu, nie mogłam patrzeć na te baby...

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 23:25:15 - (527 dni temu)

Nie ma ery przed Steroshitem, bo to Caro podbijała do Stefana pierwsza ;p

hopeless_penguin - 9 marzec 2017 o 21:21:49 - (528 dni temu)

Powrót do Steleny i ery przed Steroshitem, mam nadzieję że uda sie coś takiego zrobić ;DD Robię rewatch w tej chwili, ale jestem skłonna robić dwa na raz XDD

flyhigh123 - 9 marzec 2017 o 21:18:04 - (528 dni temu)

No i można by było zrobić nawet "oglądanie na żywo" o jakiejś bardziej ludzkiej godzinie niż środek nocy ;p Np. w piątek/sobotę koło 22.

ciara27 - 9 marzec 2017 o 21:03:35 - (528 dni temu)

Ja uważam, że dając na szybko finał robiony na odpierdziel właśnie spieprzyli cały serial. Ja bym wywaliła Vicky i SzMatta. SzMattowa rodzinka mnie tak wnerwia. Zawsze pomijam, bo zajmują tylko serial. Jeżeli poświęcą na Elenę dwie sekundy a tak rozgłaszali, że będzie to idę się jebnąć.

Dabien - 9 marzec 2017 o 21:02:50 - (528 dni temu)

Jestem za.

inka980 - 9 marzec 2017 o 21:01:50 - (528 dni temu)

Ja jestem za :)

hopeless_penguin - 9 marzec 2017 o 20:58:29 - (528 dni temu)

To byłoby fajne ;))

flyhigh123 - 9 marzec 2017 o 20:55:58 - (528 dni temu)

Był jakiś pomysł podobno, żeby po zakończeniu TVD zrobić na stronce wspólne oglądanie od początku, to byłaby spoko idea XD Z zapowiedziami odcinka, filmikami, dyskusja itp

Iamgonnahate - 9 marzec 2017 o 20:40:04 - (528 dni temu)

Jaką by Pamiętniki nie były teraz kaszaną i tak to pewnie po zakończeniu będę oglądać od początku i wracać co jakiś czas ;p

DziobakChaosu - 9 marzec 2017 o 16:05:55 - (528 dni temu)

Ja wgl jak nie mogłem doczekać się finału od 2 sezonów, tak teraz już tęsknię za tym serialem. Mimo wszystko fajny był i nawet było się na co wściekać, a teraz to kupa

DziobakChaosu - 9 marzec 2017 o 16:04:54 - (528 dni temu)

Nareszcie obejrzałem dwa ostatnie odcinki i mogę się wypowiadać. Mnie wkurza w tym serialu, że zrobili z wszystkich takie straszne pizdy. Damon był zajebisty gdy był bad guy, a teraz to ciepłe kluchy. Hejt na ciepłe kluchy.

gawi123 - 9 marzec 2017 o 15:11:46 - (528 dni temu)

Najpiekniejsza scena Stefana i Caroline miala miejsce w odc 6x22 w szpitalu przy łóżku Eleny. Slowa Stefana piękne, dosadne, prawdziwe i potwierdzajace teze ze bardziej od Eleny kocha Swojego brata. Nie kupuje tylko tezy ze Stefan i Elena są bratnimi duszami ale ok nie wszyscy muszą się ze mna zgadzac.

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 13:25:09 - (528 dni temu)

To ewidentnie był głos Katherine. Poza tym moim zdaniem to Plec pieprzy głupoty. Na pewno jeszcze przed rozpoczęciem kręcenia sezonu 8. wiedziała, że Dobrev wraca w finale. Pewnie do ostatniej chwili ich trzymała w niepewności. Tak jasne. Aktorzy to zaklepują sobie grafiki kręcenia na długo przed faktycznym kręceniem.

flyhigh123 - 9 marzec 2017 o 12:47:09 - (528 dni temu)

Zwlaszcza, ze byly do tego podstawowy. Po finale S7 wszyscy sie zastanawiali, czy Damon usłyszał glos Eleny czy Kath, bo brzmiało to bardziej jak Katherine. Trzeba bylo to tylko jakos subtelnie pociagnac :/

Adria - 9 marzec 2017 o 12:24:00 - (528 dni temu)

A ja myśle, ze poza niechecią Niny to julie pewnie wolała wiecej czasu dac gutoskie, june wedding itp zamiast kath. Ale fly ma racje, mogli chociaz wspominac o niej, cade i syrenki.

Dabien - 9 marzec 2017 o 12:20:27 - (528 dni temu)

Mogli powiedzieć czy będzie, przygotowałabym się psychicznie na widok jej twarzy.

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 10:43:49 - (528 dni temu)

Śmieszne jest to, że Nina po 1/3 sezonu 8. TVD nie robiła nic oprócz imprezowania i mogli wtedy z nią nagrywać. Dopiero chyba w styczniu czy pod koniec zaczęła promować XXX to wtedy na chybcika ją na tydzień wzięli na plan. Bo przecież najważniejsze było utrzymać tajemnicę czy się pojawi czy nie.

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 10:41:25 - (528 dni temu)

June wedding i pierdololo z syrenami rozwlekać na 3/4 sezonu.

flyhigh123 - 9 marzec 2017 o 10:39:09 - (528 dni temu)

Durne babsko.

I oczywiscie Cade ani razu nie raczyl wspomniec przez ten caly sezon, ze ma dobre stosunki (hehe) z Kath. Jaki to bylby fajny zabieg - znam wszystkie wasze słabości, bo mam dobrego informatora. Ale nieeeee, zanim ulozyc solidne podstawy pod ostateczna intryge to trzeba bylo wałkować june wedding. Ekstra.

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 10:31:12 - (528 dni temu)

Ona powiedziała coś w stylu, że przecież można sobie wyobrazić, że Katherine po prostu owinęła sobie Cade'a dookoła małego palca:
“One of the things we realized as we were getting to the end and trying to squeeze in story where we could was, like, of course Katherine wound up running hell,” executive producer Julie Plec tells. “Of course she had Cade wrapped around her little finger.” As for specifics, “You can fill in the blanks of how she’s able to pull that off.”
Adds Plec, “If I could nail down Nina [Dobrev] for a shortened-season retelling of Katherine’s exploits in Hell, I’d do it in a heartbeat.”

flyhigh123 - 9 marzec 2017 o 10:08:57 - (528 dni temu)

Serio ona się tak bez zenady przyznaje, ze w ostatnim odcinku ostatniego sezonu nie wyjasni najważniejszej kwestii dotyczacej glownej intrygi tego (i w sumie poprzednich) sezonow?!?!? Ta baba jest... No nawet juz nie wiem, jak to skomentowac. To tak jakby np. Rowling stwierdziła, ze nie napisala sceny rozmowy Harry'ego z Dumbledorem pod koniec S7 bo jej sie nie chcialo i nie miala juz czasu.

Seb - 9 marzec 2017 o 10:07:06 - (528 dni temu)

A czy tylko ja zauważyłem, że Stefan wziął ślub w stanie nietrzeźwości i pewnie dlatego tak cieszy mordke do Elena.

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 9:38:06 - (528 dni temu)

A nie jednak tego nie pokażą, bo Dobrev była za krótko na planie. Hehe sorry zasugerowałam się tytułem artykułu, a tam dalej jest, że nie było czasu tego nakręcić. A tak naprawdę to gówno prawda, bo Plec sama nie wie jak to wyjaśnić i dlatego tego nie pokażą. Biorąc pod uwagę, że do tego piekła trafia się nawet za pierdnięcie w miejscu publicznym to Cade mógł wybierać w babkach jak w ulęgałkach. Zresztą widać, że miał smaka na Elenę, bo była taką dobrą duszyczką. Katherine to by pewnie kijem nie ruszył tak jak Silas.

Adria - 9 marzec 2017 o 9:29:58 - (528 dni temu)

Też sie tego obawiam :/ pewnie w 1864 Cade zstapił na ziemie i juz wtedy Kath mu dogodzila xd

Nynaeve - 9 marzec 2017 o 8:41:11 - (528 dni temu)

Te retrospekcje to będzie pokazane jak Katherine doszła do władzy w piekle. No jakoś nie chce mi się wierzyć niż inaczej jak obrabiając to i owo murzynowi. Ona zawsze tak dochodziła do czegokolwiek. Nikt mi nie wmówi, że tym razem było inaczej.

hopeless_penguin - 8 marzec 2017 o 23:27:57 - (528 dni temu)

Nie piszą od Eleny od paru odcinków zaledwie, do niektórych odcinków to nie pasuje po prostu, juz bez przesady.

bamon_teammmm - 8 marzec 2017 o 23:14:17 - (528 dni temu)

Przyznam, że kiedy obejrzałam pierwszy sezon tvd się bałam tego oglądać hahaha miałam 11 lat (teraz 14) . I właśnie pamiętam że ta scena z Vicki albo jak Damon zabawiał się Caro czy też wszystkie wamporze ataki były dla mnie jako 11-letniej dziewczynki czymś ... nawet nie wiem jak to określić ale było to dla mnie "chore" xdd Pewnie gdybym zaczła oglądać serial w tym wieku bardziej bym rozumiała takie zachowania itp ale nadal serial był by czyms nawet strasznym. A teraz .... w serialu nie ma żadnych pamiętników bo juz od jakiegoś czasu nie piszą nic do Eleny ani żadych wampirow. Juz.nawet Stefan jest człowiekiem . TVD powinno mieć inną nazwę - " nowy hogwart"

Nynaeve - 8 marzec 2017 o 21:39:50 - (529 dni temu)

Ja lubiłabym te scenę gdyby nie Vicki. Nie trawię jej i ona zakłóca mi odbiór. Jedyne fajne tam jest jak Damon patrzy na stare zdjęcie Katherine.

flyhigh123 - 8 marzec 2017 o 21:32:57 - (529 dni temu)

Złamał mi serce </3

(Chociaż ja lubię tę scenę, bo on biega półnago, ehehe. Jesteśmy na tym samym poziomie XD)

Nynaeve - 8 marzec 2017 o 21:31:12 - (529 dni temu)

Niestety nie. On od dawna na konwentach mówi, że to jest jego ulubiona scena. Zwykle jest dodany komentarz o półnagiej Kayli Ewell.

flyhigh123 - 8 marzec 2017 o 21:08:22 - (529 dni temu)

Jeju, nawet Ian musi robić kampanie marketingową wielkiemu powrotowi naczelnej ćpunki, biedny facet, i dziwić się, że wygląda ostatnio jak kopnięty szczeniaczek :<

hopeless_penguin - 8 marzec 2017 o 19:57:59 - (529 dni temu)

@kolina tak, przytulas Defana <33

patixx - 8 marzec 2017 o 19:52:25 - (529 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=pYgDCMXZu1 U

nowy filmik o naszej Elenie zapraszam - postaram się nie spamować
jeżeli masz w linku spacje to ją usuń :*

kolina - 8 marzec 2017 o 19:51:08 - (529 dni temu)

6x05 to było wtedy jak Damon pojawił się w krypice, tuż po tym, jak Bonnie wysłała go do normalnego świata?

Nynaeve - 8 marzec 2017 o 19:49:53 - (529 dni temu)

Ian wybrał tę scenę, bo mógł sobie popatrzeć na cycki i dupę przez cienki materiał ;p Poza tym tam wszyscy lubią Kaylę Ewell.

hopeless_penguin - 8 marzec 2017 o 19:28:01 - (529 dni temu)

Akurat Michael mial mniej do wyboru, a chodziło mi o gotową scenę a nie kręcenie jej, bo to Paula i Candice to byl ulubiona chwila zza kulis czy coś takiego ;p
Tez bardzo żałuję, że nikt nie dał właśnie tej sceny, bo wg mnie jest najlepsza z całego sezonu i jedna z lepszych defanowych :(

Dabien - 8 marzec 2017 o 19:22:12 - (529 dni temu)

@Hope Malarkey dał z 7 sezonu i Paul z Candice opisywali scene z 6. Ja żałuje, że nikt nie dał Defanów z 6x05 albo dziwne że Julie nie dała jak Candice spiewa

hopeless_penguin - 8 marzec 2017 o 19:14:37 - (529 dni temu)

A ja do tej sceny nic nie mam, nie byla najgorsza, szkoda, że ani Paul, ani Ian nie dali sceny Defana, ale mógł wybrać gorzej. Np. kak Bonnie trzaska mu drzwiami przed nosem XD. Ja, jak postaci Vicky i całego tego wątku noe lubię, tak ta scena nie jest wg mnie najgorsza.

Btw zauważył ktoś, że chyba wszyscy podają sceny ze starszych sezonów? CIEKAWE DLACZEGO ;D

jasmine - 8 marzec 2017 o 19:09:28 - (529 dni temu)

Mimo wszystko jestem ciekawa tego finału. Nie budzi we mnie jakiś uczuć wielkich, że ojej muszę zarwać nockę, żeby to zobaczyć, ale... Chętnie to zobaczę. Jakikolwiek by ten koniec nie był, to wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy go ciekawi. ;) Oczywiście słabo jeśli Wasze przypuszczenia się sprawdzają i się skupi ten odcinek na beznadziejnych postaciach (jakoś ten cały klan Donovanów jest bezsensu... Nie lubię ich całej rodzinki). No ale zobaczymy. Na pewno powrót Eleny podbije oglądalność. Wszystko przed nami. :D

Bamon_teammmm - 8 marzec 2017 o 19:07:36 - (529 dni temu)

NIE WIERZĘ... Ulubiona scena Iana to bieganie po domu z Vicki. Miał tyle pięknych i wzruszających scen, a wybrał właśnie tą jak sobie hasał po korytarzach z laską, która zachowywała się jak Dziwka ;/ Ja rozumiem,że dużo osób tęskni do starego Damona (takiego jak był w 1 sezonie) I pewnie on sam w części też tęskni za odgrywaniem takiej roli, ale żeby ta scena była ULUBIONA i najlepsza jaką zagrał. ŻENADA! Ja myślałam,że on żartuję opowiadając jakie to było fascynujące biegać po schodach pijąc burbon, Faktycznie Ian trafny wybór

kolina - 8 marzec 2017 o 19:02:01 - (529 dni temu)

W sumie ze wszytskich lasek, które pojawily się w serialu i były z nimi, tylko ona pozotsała wolna, także całkiem możlwie...

NOTAVICKIFAN - 8 marzec 2017 o 18:52:51 - (529 dni temu)

O albo znowu otworzą trójkąt Vicki Tyler i Jer, bo przeciez to były najlepsze miłości :V

Adria - 8 marzec 2017 o 18:51:44 - (529 dni temu)

Obawiam się, że vicki dostanie tyler :/

kolina - 8 marzec 2017 o 18:49:25 - (529 dni temu)

Chyba nikogo nie dziwi wybor sceny, skoro 1x06 to ulubiony odcinek Ian xd

hopeless_penguin - 8 marzec 2017 o 18:03:12 - (529 dni temu)

https://youtu.be/eFGkEYBy_kc Nareszcie coś z Ianem ;D

Karolina - 8 marzec 2017 o 17:26:18 - (529 dni temu)

Jest nowa scena z finałowego odcinka :) Damon i Stefan wchodzą do domu.... https://www.youtube.com/ watch?v=Wc-IghSZhws

Co sądzicie ?

joker - 8 marzec 2017 o 17:04:16 - (529 dni temu)

Jer pasował mi tylko do Anny xD

mad17 - 8 marzec 2017 o 16:28:06 - (529 dni temu)

+Gdyby Matt odzyskał Vicki to może by zmienił swoją minę w końcu xD

mad17 - 8 marzec 2017 o 16:20:05 - (529 dni temu)

Ja tam nie mam nic przeciwko przywróceniu Vicki, bo w niczym mi nie wadzi. Kiedyś jej nie lubiłem, bo próbowała zabić Elenę, ale później sam zacząłem nie lubić Eleny ;p.

CupCake - 8 marzec 2017 o 15:30:22 - (529 dni temu)

@lgusia12 Imagine Dragons - Dream

CupCake - 8 marzec 2017 o 15:29:02 - (529 dni temu)

@lgusia12 Imagine Dragons - Dream

Igusia12 - 8 marzec 2017 o 15:18:36 - (529 dni temu)

Czy ktoś wie co to jest za piosenka ?

Nynaeve - 8 marzec 2017 o 13:55:40 - (529 dni temu)

A może Jer znów spiknie się z Vicki. Przecież tak ją kochał i rozpaczał po niej.

crazolka - 8 marzec 2017 o 10:06:29 - (529 dni temu)

@Dabien - to pewnie dlatego Beremy rozpadło się w tak idiotyczny sposób :/
@flyhigh123 - ja właśnie zaczęłam nadrabiać zaległości w Originalsach. To znaczy ,że jest naprawdę źle.

Nynaeve - 8 marzec 2017 o 8:47:34 - (529 dni temu)

No ja też liczyłam na dobry finał, ale po tym spoilerze to sądzę, że będzie takie smęcenie.
A no i pomysł Plec na finał serialu: przez cały serial zabijałam i wskrzeszałam, a teraz zajebię kogoś na amen. I tutaj śmiech tej czaszki Katherine ;p

loovvja - 8 marzec 2017 o 0:31:11 - (529 dni temu)

@NOTAVICKIFAN epicki komentarz XD w sekundę moja wyobraźnia zaczęła działać i mam przed oczami ten piknik XDD

loovvja - 8 marzec 2017 o 0:29:52 - (529 dni temu)

Liczę na ostre pier*olnięcie z tym finałem ale mam dziwne przeczucie, że jest zrobiony na odpierdol...

NOTAVICKIFAN - 8 marzec 2017 o 0:29:10 - (529 dni temu)

Oby, może rzygnie z podwójną objętością i zejdzie. Ale znając Plec to finał będzie polegał na tym, żeby wszyscy błagali o przebaczenie Vicki i Szmatta bo są przecież najistotniejszymi osobnikami w tym serialu. A no i jeszcze będzie, że Kaśka to będzie best psiapsi Vicki i się razem ujarają trawką na pikniku :V

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 23:42:35 - (529 dni temu)

Może Vicki zdąży się rozpaść do finału. W końcu jej matka już padła to czemu ona miałaby wytrzymać dłużej? Trzymam kciuki.
Ej ciekawe czy Lexi też będzie rzygać ;p

Dabien - 7 marzec 2017 o 23:27:35 - (529 dni temu)

Może to była Julie pod przykrywką. Też kojarze, ona strasznie shipowała Vicki z Jerem i jezdziła po Bonnie i Annie, pamiętam że raz coś było, że to Bonnie jest winna temu że ją Jer z duchami zdradzał.

NOTAVICKIFAN - 7 marzec 2017 o 23:25:45 - (529 dni temu)

To naprawdę jakiś inny gatunek :D Oczywiście jedna osoba na wiele przejmuje się ćpunką, ale dla Plec to uniwersum

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 23:24:24 - (529 dni temu)

A ja pamiętam taką laskę z poprzedniej wersji strony co ostro broniła Vicki i że nikt jej (znaczy Vicki) nie rozumie)i że fajna postać. To była jedyna taka osoba co miała takie zdanie o Vicki, ale nie pamiętam jej nicku.

NOTAVICKIFAN - 7 marzec 2017 o 23:13:04 - (529 dni temu)

Czytam wasze komentarze już któryś raz i specjalnie się zarejestrowałam, bo aż miło będzie ponarzekać wspólnie na finał. Co do odcinka, @fly zgadzam się czekam aż ktoś kto tęsknił za Vicki się ujawni, bo nawet jak z kimś rozmawiam na temat serialu to tylko "dafuq, na co komu ona". Wracając ślub Steroshitu w takim slowmotion, że normalnie nimi gardzę ale tu już musiałam przewijać i odwracać głowę z obrzydzenia. Damon najlepszy jak zaskoczony, że jednak ślub trzeba przeprowadzić. W kwestii finału to jakoś w te spoilery wierzyć mi się nie chce, za przeproszeniem ile razy było tak że coś podawali a potem nic się takiego nie zdarzyło?

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 23:12:08 - (529 dni temu)

Może Williamsonowi chodziło o to, że będą po prostu dawać w tym odcinku kolejne cytaty. No ale Vicki i tak będzie. Przecież jest taka ważna. Ciekawe czy zdąży dać sobie w żyłę?

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 23:09:39 - (529 dni temu)

W sumie to w tym newsie jest błąd, bo Damon powiedział to do Stefana, a nie do Vicki. No, ale nie po to dali Vicki, żeby się pojawiła tylko na końcu 8.15.

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 23:02:38 - (530 dni temu)

- postać Vicky
- nostalgia
- cooo???

Serio, jeśli istnieje gdziekolwiek chociaż jedna osoba, która przez te wszystkie sezony tęskniła za Vicky i liczyła na jej powrót to chcę ją poznać. Niech się pokaże, błagam!!!

Dabien - 7 marzec 2017 o 23:00:33 - (530 dni temu)

Serio nie mają kogo dawać tylko Vicki bo dziedziczka musi być najważniejsza

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 22:58:31 - (530 dni temu)

Historii z Vicki ciąg dalszy:

Anything on the Vampire Diaries finale? — Marie
There’s no better place for nostalgia than a series finale, and this one is going to be packed full of it — so much so that you’ll even recognize a line or two. “Remember when Damon was dangling Vicki over the building and he says, ‘For me to know and you to dot dot dot.’ Spoiler alert: You hear that line in the finale,” executive producer Kevin Williamson says. “There’s little Easter eggs like that throughout the whole thing.” So which lines do you hope to hear again?

Coś czuję, że najgorszym przewinieniem życiowym Damona było przemienienie ćpunki i za to zginie ostatecznie.

Adria - 7 marzec 2017 o 22:02:32 - (530 dni temu)

No, fly, tam Ci materiału do hejtu nie zabraknie. A jak caro tam przeniosą to już całkiem xD

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 21:58:50 - (530 dni temu)

Co ja wtedy zrobię ze swoim życiem to aż sie boję pomyśleć :/ Chyba Originalsów zacznę oglądać w tej desperacji, serio.

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 21:53:14 - (530 dni temu)

No wiem, ale wytknąć głupotę nigdy nie zaszkodzi, bo to już ostatnie chwile na to. Jeszcze ją objedziemy za finał i tyle naszego ;p

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 21:42:58 - (530 dni temu)

Nyn, my sobie przeprowadzać głębokie filozoficzno-medyczno-religijne dyskusje na temat momentu rozpoczęcia i zakończenia życia, ale serio myślisz, że Plec brała coś takiego pod uwagę, skrobiąc scenariusz dwóch ostatnich odcinków na kolanie? :D Tak samo ten wątek z Kath. Czy ona w ogóle kiedykolwiek widziała Vicky czy Kelly na oczy? I serio, czy Cade był aż takim debilem, żeby każdy pierwszy lepszy frajer w piekle znał cały mechanizm z tym, jak otworzyć piekło? Pewnie nagle stwierdzą, że Kath wiedziała o tym już od 1864 roku, ale trzymała to w sekrecie. Idiotyzm ;p

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 21:23:28 - (530 dni temu)

No dobrze, ale chwilowe zatrzymanie to jeszcze nie śmierć. Ponoć to śmierć mózgu oznacza ostateczną śmierć.
Co do Damona to on był nieśmiertelny i nie wiem czy nadal nie jest.
A i nadal nie wyjaśniono z jakiej racji Katherine teraz rządzi piekłem. Dla mnie to jest ogólnie debilizm, że ona sobie łaziła po tym piekle i spiskowała z Kaiem, Kelly i Vicki. Pewnie w trakcie jak ich żywcem palono.

Dabien - 7 marzec 2017 o 21:20:39 - (530 dni temu)

@Nyn serce Bonnie mogło się zatrzymać po tym jak małpiaty wyssały zaklęcie, zemdlała kilka minut po tym pożarze, Damon umarł jak Kai wyssał z niego moc. Jedno nie wyklucza drugiego

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 21:19:45 - (530 dni temu)

No ale w tamtym momencie była martwa, chwilowo, ale była. W sensie Bonnie.

Kath chyba nie rzyga, Cade nie rzygał przecież.

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 21:18:30 - (530 dni temu)

Umiejscowić ją może jedynie moderatorka Annie, ale chyba jej teraz nie ma na stronie ;p

timikrak - 7 marzec 2017 o 21:17:08 - (530 dni temu)

a ja jestem przekonany po tej nowej scenie że to Katherine ;/ zbyt proste byłoby to przebudzenie, a dwa co ze sceną z pierwszego zwiastuna finału, jakoś nie można jej nigdzie umiejscowić w tym momencie ;/

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 21:16:13 - (530 dni temu)

Aha i jeszcze jedno czy Katherine też tak rzyga krwią jak Kai i Kelly? Bo jeśli tak to chyba wystarczy ją przeczekać aż zdechnie.

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 21:13:57 - (530 dni temu)

Ja zawsze mówiłam, że to będzie jakieś proste wyjście. Albo że małpiaty mogły wyssać to zaklęcie tylko nawet nikt nie spróbował. Poza tym to, że serce Bonnie na chwilę przestało bić to jeszcze nie oznaczało, że ona nie żyje.
Jestem też ciekawa jak Valerie rzucała zaklęcie ochronne na małpiaty. Przez telefon?

Dabien - 7 marzec 2017 o 21:01:52 - (530 dni temu)

Serio chce wam się czytać te spoilery?

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 20:58:15 - (530 dni temu)

Ja mogłam :///

Ale sami się orzą tak prostym wyjściem z tej sytuacji, jak w większości przypadków ostatnio :/

Vivienne - 7 marzec 2017 o 20:53:17 - (530 dni temu)

@Nyn - No! O! XD
@StefanForever dead? ;{ https://twitter.com/TVD_Season_7

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 20:45:50 - (530 dni temu)

Nie mogli, bo nie miał jej kto zagrać ;p

Vivienne - 7 marzec 2017 o 20:39:24 - (530 dni temu)

*genialne w prostocie ;)

Vivienne - 7 marzec 2017 o 20:38:49 - (530 dni temu)

fly ;)XD - ja nie w formie ostatnio ;p

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 20:31:32 - (530 dni temu)

Viv, link: https://www.youtube.com/watch?v=6PQOtep4lW 8


W skrócie: Katherine nas wykiwała, wygrała z nami, ale Stefan ma nadzieję, że coś przeoczyli (w sensie, że uda im się jeszcze pokonać Katherine). Bonnie zatrzymała się akcja serca i widziała w tym momencie Elenę, więc pewnie Elena się obudziła, bo Bonnie umarła na chwilę.


Swoją drogą, to jest genialne w swej prostocie, czemu wcześniej na to nie wpadli? Matt w S3 się podtopił, żeby zobaczyć Vicky i Bonnie go ratowała masażem serca, mogli zrobić Bonnie dokładnie to samo i obudziliby Elenę jakieś 30 żenujących odcinków temu.

Vivienne - 7 marzec 2017 o 20:23:45 - (530 dni temu)

Nowy zwiastun/scena z 8x16 - sorry nie mogę znaleźć bezpośredniego linku, to daję na TW - tam jest ;)

Claire - 7 marzec 2017 o 20:19:43 - (530 dni temu)

Nagrywali w Atlancie, ale może ostateczna obróbka jest w LA. Nina też tam była nagrywać ostatnie "Previously on The Vampire Diaries".

flyhigh123 - 7 marzec 2017 o 20:02:12 - (530 dni temu)

Będzie chciał zapisać Nołpa na zajęcia wyrównawcze do Rica i Caro i zadzwoni z pytaniem o zniżkę czesnego po znajomości XD

Adria - 7 marzec 2017 o 19:52:53 - (530 dni temu)

Ciekawe po cholerę się nagra. Zaprosi ją do NOLA? Wgl przeskoki czasowe tvd i to chyba się nie zazębiają i ten kretyn jest obecnie zamurowany, nie?

kolina - 7 marzec 2017 o 19:51:04 - (530 dni temu)

W LA? To oni jednak nie robią odcinków w Atlancie?

Claire - 7 marzec 2017 o 19:43:58 - (530 dni temu)

Klaus wyśle Caroline list albo się jej nagra, bo JoMo był ostatnio w Los Angeles nagrywać voice-over do TVD.

Nikki02 - 7 marzec 2017 o 19:40:47 - (530 dni temu)

Nie lubię ani Forwood, ani KC

Adria - 7 marzec 2017 o 18:53:39 - (530 dni temu)

Mam nadzieję że nie bd kc na koniec ;/
Jesli jakas para zasługuje nacodc.specjalny to forwood!

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 18:14:53 - (530 dni temu)

@Adria Klaus ma przyciągnąć fanów Klaroline. Przecież Plec powiedziała, że będzie Klaroline w pewnym sensie. Ale bym się uśmiała jakby jej chodziło tylko o docinek specjalny, a Klarolinowcy już mokre gacie.

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 18:13:54 - (530 dni temu)

@patix Po pierwsze oni podają czas z reklamami dlatego zawsze mówią, że odcinek trwał godzinę, a po drugie ta druga "godzina" to odcinek specjalny "Forever Yours", który będzie przed finałem. To wszystko było w newsach podane. Ludzie jesteście tacy leniwi, że nawet się wam nie chce przeczytać czy zapamiętać takiej prostej rzeczy?

Adria - 7 marzec 2017 o 18:12:17 - (530 dni temu)

A klaus tam po co? Jprdl.

Igusia12 - 7 marzec 2017 o 18:10:49 - (530 dni temu)

Co to za piosenka???

crazolka - 7 marzec 2017 o 17:55:17 - (530 dni temu)

Ulubiona scena Paula jest również moją ulubioną <3 Była genialna.

patixx - 7 marzec 2017 o 17:30:23 - (530 dni temu)

Słyszałam ze finał ma trawa 2h - niby wczoraj oznajmili to ale nwm na 100%

Doviko - 7 marzec 2017 o 17:12:17 - (530 dni temu)

W 44 minuty ogarnąć tyle wątków? Powodzenia Julie :P

A co do Paula i jego ulubionych scen to też podobał mi się jego wybór, choć od razu pomyślałam o tym, że jego ulubionymi scenami są te z Dobrev, nie z Candance, która niby taka przecudowna.

patixx - 7 marzec 2017 o 17:00:03 - (530 dni temu)

*usuń spacje
https://www.youtube.com/watch?v=QDgoL9 X5-bA

patixx - 7 marzec 2017 o 16:59:46 - (530 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=QDgoL9X5-b A
zapraszam
aa juz dzis wieczorem pojawi się nowy filmik

Bamon_teammmm - 7 marzec 2017 o 12:09:18 - (530 dni temu)

@Nynaeve świetna teoria, jedyne sensowne wytłumaczenie dlaczego Elena się obudzi :)

Domi__ - 7 marzec 2017 o 11:46:16 - (530 dni temu)

Dziewczyny tak kompletnie z innej beczki .
Zastanawia się nad tym już od jakiegoś czasu i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Ale czy Chris Wood miał operacje nosa ?!
https://www.google.pl/search?q=spring+ awakening&biw=1366&bih=662&sou rce=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ah UKEwjztNaimsTSAhVDLZoKHbUDAbEQ_AUIBigB#tbm =isch&q=spring+awakening+chris+wood&am p;*&imgrc=hbCo6vZmSIKSvM:

Dabien - 7 marzec 2017 o 10:08:26 - (530 dni temu)

@Nyn zobaczymy jak to wytłumaczą, może nie zrobią tak, że Enzo się nagle z dupy pojaw tylko go jakoś wyciągnął albo Bonnie umrze i trafi do niego

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 8:45:00 - (530 dni temu)

Ewentualnie one nie zniszczyły tego świata stworzonego przez Bonnie tylko odcięły ją od kontaktu z Enzo. Enzo mówił, że mogą się kontaktować, bo ona ma w sobie moc. Jeśli małpiate tę moc wyssały to ona nie może się już z nim kontaktować, ale on tam nadal jest. Jedno z dwóch.

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 8:07:18 - (530 dni temu)

One wyssaly z Bonnie ale jest tez mozliwe ze wyssaly z tego swiata co Bonnie stworzyla.

Dabien - 7 marzec 2017 o 5:38:55 - (530 dni temu)

@Nyn czyli małpiaty wyssały moc z tego miejsca, gdzie jest Enzo, czyli może ono nie istnieć i Enzo może być w piekle

Nynaeve - 7 marzec 2017 o 1:35:19 - (530 dni temu)

O ile dobrze zrozumiałam to małpiatki czerpały moc z Bonnie by ten ogień ich nie spalił i one chyba wyssały całą tę moc, a skoro tak to mogły też wyssać zaklęcie Kaia i dlatego Elena się obudzi. Taką mam teorię na dziś.

Nynaeve - 6 marzec 2017 o 22:59:34 - (531 dni temu)

Teen Choice Awards to jest konkurs na ulubionych, a nie najlepszych. Wygrywa ten którego fani więcej głosowali.

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 22:59:09 - (531 dni temu)

Bez przesady, oni dostali caly sezon na finał. 16 odcinków mieli na zamknięcie wątków, zamknęli dwa poprzez zabicie postaci (geniusze), a reszta sezonu to wciskanie rewelacji z dupy (dziedzic szMatt), nowych postaci (szMatt senior) i zapychaczy (nawet nie czekam na konsekwencje odcinka z Dorianem i jego zemsta, bo i tak sie nie doczekam). Mieli 16x40min, było o tym pomyśleć, a nie dodawać nowe wątki i robić syf na sam koniec.

Agaa - 6 marzec 2017 o 22:51:03 - (531 dni temu)

O tak ta scena była świetna, mogę ją oglądać non stop.
Smutne to, że nagrody zawsze wygrywał Ian, a Paul nie został doceniony a też się zawsze wykazał i grał równie dobrze jak Ian.
A co do sezonu 8 to zagrał więcej razy ciekawiej i bardziej przekonująco niż Ian, ale jego i tak nikt nie doceni.
Joseph podobnie, wygrał raz i nawet nie wręczyli nagrody na scenie.

Agaa - 6 marzec 2017 o 22:47:51 - (531 dni temu)

Z tego co mi się wydaję to musiała tylko raz uderzyć by dobić do tych 11

anetiii19 - 6 marzec 2017 o 22:41:48 - (531 dni temu)

Mogli by zrobić finał 2-odcinkowy bo tak będzie totalny chaos bo jednak 44min (WOW aż 2 min dłużej);p to zdecydowanie za mało żeby to fajnie zakończyć. A komu się będzie chciało słuchać wspomnień Plec :D każdy by wolał dłuższy finał.

mad17 - 6 marzec 2017 o 22:02:17 - (531 dni temu)

W złym temacie post umieściłem i wkleiłem go do właściwego ;)

mad17 - 6 marzec 2017 o 22:01:47 - (531 dni temu)

mad17 - 6 marzec 2017 o 20:40:24 - (1 godzin i 21 minut temu)

A czy Katherine nie przebywa teraz w piekle i Vicki musi zadzwonić minimum 11 razy by ją uwolnić?. Tak, jak Matt zrobił z Cadem?.

flyhigh123 - 6 marzec 2017 o 21:00:43 - (531 dni temu)

Bałam się, że Paul powie, że lubi te scenę, bo Elena dostaje w papę od Klausa XD

Wiadomo, Paul najbardziej lubił grać Ripperowego Stefana, ale tego prawdziwego, czyli z S3, a nie tego podrabiańca, co dostaliśmy później :< Szkoda, że potencjał tej postaci i też Paula jako aktora nie został w pełni wykorzystany :/

Gone_Girl - 6 marzec 2017 o 20:52:00 - (531 dni temu)

Scena, którą wybrał Paul jest również jedną z moich ulubionych scen. Miałam przy niej dreszcze xd

Nikki02 - 6 marzec 2017 o 20:35:14 - (531 dni temu)

Jak KC nawet lubiłam zanim Klaus nie zaczął za nią łazić i się przed nią poniżać. Ogólnie zanim Caro nie stała się taką debilką nawet miałam minimalną sympatię do tego shipu, ale lubię Klausa.
Zastanawiam się teraz czy najwyraźniej głupi amerykanie wolą SzMatta, Klaroline czy Steroshit.

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 20:32:43 - (531 dni temu)

Paul wybrał do tej pory najlepiej :p

kolina - 6 marzec 2017 o 20:20:42 - (531 dni temu)

Ulubiona scena Paula
https://www.youtube.com/watch?v=S WsmogeFepQ
I wspominki(?) części ekipy
https://www.youtube.com/watch?v=W E8uX-JtiCU

Lucretia - 6 marzec 2017 o 19:50:53 - (531 dni temu)

Nynaeve po prostu każdy ma inny gust i tyle. Ja ciężko czasami znoszę Caroline, ale za to bardzo lubię Candice, więc normalne, że się cieszę, że mogę ją jeszcze przypadkiem zobaczyć, skoro kończy się serial moich prawie 8 lat życia z nią. Klausem też raz rzygam, a raz mi go szkoda i zyskuje w moich oczach, czasami mam ochotę wyłączyć odcinek bo gra mi już na nerwach, ale również lubię samego Joseph'a.
Jedni lubią ogórki inni ogrodnika córki, więc... :)

A z innej beczki, to przygotowuję się już psychicznie do finału, tyle lat mojego życia zamknę, łezka w oku normalnie.

crazolka - 6 marzec 2017 o 19:41:22 - (531 dni temu)

Piosenka dobrana idealnie <3
Entuzjazm Iana powala XD

Nynaeve - 6 marzec 2017 o 19:28:05 - (531 dni temu)

Fani Klaroline to chyba w większości fani Caroline, bo nie wiem jak można lubić Klausa i życzyć mu taką idiotkę na partnerkę. W moim malutkim mózgu to się nie mieści.

No, ale widzicie Plec wcale nie jest głupia, bo wie jak promować finał. Znowu rzuciła ochłap Klarolinersom, a ci już sikają w gacie.

Claire - 6 marzec 2017 o 19:25:11 - (531 dni temu)

Z tym podniecaniem fanów KC to podziałało, bo cały twitter i tumblr jest posikany ze szczęścia, że mają Klaroline endgame i że wygrali xd

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 19:10:13 - (531 dni temu)

Oo, to cieszę się, że nie tylko ja ;p

Nynaeve - 6 marzec 2017 o 19:04:53 - (531 dni temu)

Chcą podniecić fanów KC to pewnie. Od razu tak pomyślałam jak tylko to zobaczyłam.

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 18:45:02 - (531 dni temu)

Ja jestem przewrazliwiona boje sie ze ta scena krzyczy "Będzie Klaroline!" ;pp Czepiam sid pewnie, whatever XD

goldbeti - 6 marzec 2017 o 18:43:49 - (531 dni temu)

Też mi nie pasowała od razu ;p Może to dla fanów KC żeby podsycić ich na finał najlepszą i najbardziej wyczekiwaną przez WSZYYSTKICH ich sceną ;p

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 18:29:33 - (531 dni temu)

usta: "Get ready guys"
twarz: "Don't watch that shit guys" ;p

Btw nwm czemu jakos wstawka z Kluskiem mi nie pasuje XD

PaolaiAndrea - 6 marzec 2017 o 18:24:41 - (531 dni temu)

Ja też nie chcę, żeby się skończyło...

TVD_TO - 6 marzec 2017 o 18:11:34 - (531 dni temu)

Jakoś do mnie nie dochodzi to, że niedługo ostatni odcinek całego serialu.

Tak btw. rozwalił mnie jakże wielki entuzjazm Somerhalder'a na końcu. :D

Bamon_teammmm - 6 marzec 2017 o 18:05:26 - (531 dni temu)

a ile ma trwać pożegnanie i wgl co tam będzie ?

patixx - 6 marzec 2017 o 17:44:34 - (531 dni temu)

Nie chcę końca ! </3

kolina - 6 marzec 2017 o 17:14:04 - (531 dni temu)

Najpierw jest pożegananie, a później odicnek czy na odwrót?

harry92 - 6 marzec 2017 o 16:53:01 - (531 dni temu)

powinni zrobić odcinki na drugi finał, a nie jakieś żałosne pożegnanie. Komu się chce oglądać tą starą wiedźmę opowiadającą jak zniszczyła serial? ;/

harry92 - 6 marzec 2017 o 16:53:01 - (531 dni temu)

powinni zrobić odcinki na drugi finał, a nie jakieś żałosne pożegnanie. Komu się chce oglądać tą starą wiedźmę opowiadającą jak zniszczyła serial? ;/

Nynaeve - 6 marzec 2017 o 16:42:38 - (531 dni temu)

I tak go przeciagneli na dwa odcinki bo przeciez poprzedni skonczyl sie w polowie wesela.
Ian mowil w wywiadzie ze 44 minuty ma final a zawsze chyba bylo 42. Pewnie te postacie goscinne pojawia sie w jednej wspolnej scenie. No chuba ze Srexi dostanie oddzielna scene by wychwalac Steroline.

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 16:38:41 - (531 dni temu)

Harry, a co jeśli w finals zabraknie czasu na dzieci Steroline??? :///

harry92 - 6 marzec 2017 o 16:34:47 - (531 dni temu)

właśnie, było za dużo bonenzo, dramy Damona, Szmattów. Za mało Steroline było ;/ ich ślub powinien trwać 16 odcinków ;/

hopeless_penguin - 6 marzec 2017 o 15:59:30 - (531 dni temu)

Trzeba bylo wykorzystać cały sezon na zamykanie wątków, a nie wciskać zapychacze.

inka980 - 6 marzec 2017 o 15:59:21 - (531 dni temu)

gdzieś czytałam, że 2 minuty dłużej finałowy ;p specjalny poleci o 2 w nocy, finał o 3

goldbeti - 6 marzec 2017 o 15:45:05 - (531 dni temu)

Ma trwać tyle co zawsze.

delenaforever22 - 6 marzec 2017 o 15:28:45 - (531 dni temu)

finałowy odcinek ma trwać godzinę podobno ;d

goldbeti - 6 marzec 2017 o 15:13:15 - (531 dni temu)

Plec mówiła, że ma problemy, żeby wszystko zmieścić w tych 40 minutach. Pewnie wywali ważne i kluczowe sceny, żeby był czas na Matta, Caroline, Alarica i ich mini hogwart ;p

Agaa - 6 marzec 2017 o 14:44:02 - (531 dni temu)

Również spodziewałam się dłuższego odcinka finałowego a nie podobny czas trwania. Nie wiem jak oni to wszystko chcą zakończyć aby jakoś dobrze wyglądało.

goldbeti - 6 marzec 2017 o 14:01:45 - (531 dni temu)

Też mi się nie podoba Nina w tym zwiastunie. Dlatego zawsze mawiam, że krótkie włosy są dla ludzi bogatych i z czasem, których codziennie mogą czesać ;p

badziebadla - 6 marzec 2017 o 13:29:31 - (531 dni temu)

ten ostatni odcinek będzie wyemitowany razem ze specjalnym czy jak? dlugość odc. taka jak zawsze? Liczylam na cos dluzszego bo mają troche malo czasu zeby wszystko "zamknąć"

Nynaeve - 6 marzec 2017 o 10:57:45 - (531 dni temu)

Jak Nina zrobiła tę nową fryzurę to pisałam, że ona jest fajna jak się o nią dba i jak jest taka nastroszona. W tym zwiastunie w wywiadzie to wygląda jak pierwsza lepsza laska z ulicy, a ta szara bluzka ja niesamowicie pogrubia i te włosy przyklapnięte, prościutkie i mocno przy głowie.

Iamgonnahate - 6 marzec 2017 o 10:12:53 - (531 dni temu)

Bonnie chyba nie może umrzeć na stałe skoro stworzyła azyl dla Enzo to sama też tam pewnie trafi. Btw jakiś ten Ian beznamiętny w tym zwiastunie zupełnie

ForeverStelena19 - 6 marzec 2017 o 10:01:52 - (531 dni temu)

Elena miała być uśpiona póki żyje Bonnie. Po ostatnim odcinku widzimy jak Bonnie upada. Czyżby zmarła skoro w finałowym odcinku Elena się budzi ?

harry92 - 6 marzec 2017 o 7:41:10 - (531 dni temu)

Zobaczysz aktorów tylko jako zarośniętych meneli na jakiś imprezach :P.
Bądź co bądź smutno jednak się robi spędziłem z tym serialem 6 lat. Pierwszy odcinek co obejrzałem na bieżąco było 3x09. A pierwszy na żywo 3x21 i akurat trafiłem na scenę KC co wszyscy myślą że to Klaus ją uratował :P

Nikki02 - 6 marzec 2017 o 0:29:02 - (531 dni temu)

Muszę się nacieszyć, bo aktorów pewnie już tak szybko nie zobaczę. Ta fryzura Niny mi się nie podoba :*
@inka Ja czuję podobnie xD

hopeless_penguin - 5 marzec 2017 o 23:29:27 - (531 dni temu)

A ja się czuję, jakby prawdziwe TVD skończyło się już kilka sezonów temu, a to teraz to jakas wstrętna podróbka :/. Przykro mi jedynie z powodu obsady :/.

inka980 - 5 marzec 2017 o 23:11:28 - (531 dni temu)

A ja jakoś nie czuję, że się kończy .. może dlatego, że TO leci od razu po.

Nynaeve - 5 marzec 2017 o 23:10:35 - (531 dni temu)

A mnie jest przykro, że taki ujowy finał się szykuje. Plec myśli, że jak da Elenę i Katherine to wszyscy będą sikać z radości. A i jeszcze upchnie parę innych osób mało znaczących jak Vicki, Lexy, Jenna John. Z tego co mówił chyba Ian, że jest zdziwiony jak im się udało w 44. minutach upchnąć tyle rzeczy to pewnie będzie nasrane po kawałku wszystkiego. Brak sensownej fabuły będą chcieli wynagrodzić świńską mordą Lexi.

flyhigh123 - 5 marzec 2017 o 23:04:59 - (531 dni temu)

Piosenka jest mega, ale akurat z piosenkami TVD zawsze mialo najmniejszy problem.

Smutno mi, że to już tyle czasu minelo tak szybko. To jest najbardziej przerażające.

Nikki01 - 5 marzec 2017 o 23:03:03 - (532 dni temu)

Zgadzam się :)

Gone_Girl - 5 marzec 2017 o 23:02:35 - (532 dni temu)

Oj dubel. Sorry.

Gone_Girl - 5 marzec 2017 o 23:02:06 - (532 dni temu)

,, Zobaczcie jak wszystko się zaczęło'' i ,, dowiedzcie się jak to wszystko się skończy'' Jakoś tak smutno się mi zrobiło.
Plus ta piosenka, która dopiero teraz zaczęła mi się podobać, tak się w to wszystko wpasowuje. Mimo wszystko, żal jest ; p

Gone_Girl - 5 marzec 2017 o 23:02:06 - (532 dni temu)

,, Zobaczcie jak wszystko się zaczęło'' i ,, dowiedzcie się jak to wszystko się skończy'' Jakoś tak smutno się mi zrobiło.
Plus ta piosenka, która dopiero teraz zaczęła mi się podobać, tak się w to wszystko wpasowuje. Mimo wszystko, żal jest ; p

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: