Nowe zdjęcia promujące odcinek 8.15- ''We're Planning a June Wedding''

Nynaeve    28 luty 2017    25
Portal Spoilertv opublikował nowe zdjęcia promujące odcinek 8.15- ''We're Planning a June Wedding''.








tvd, 8.15, "We're Planning a June Wedding", zdjęcia promująceKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (25)
Adria - 3 marzec 2017 o 23:15:06 - (650 dni temu)

no tak mi przyszło do głowy. Accola normalnie takich głupich min nie robi. A może jej się wydawać, że naśladuje Nine jako Kath. ;/

Przekonacie się w nocy.^^

flyhigh123 - 3 marzec 2017 o 23:02:37 - (650 dni temu)

Kathcarocepcja.

Annie1602 - 3 marzec 2017 o 22:37:07 - (650 dni temu)

adria nie kracz.... :(

Adria - 3 marzec 2017 o 22:32:02 - (650 dni temu)

a może ta dziwna mina Caro to wyraz twarzy Accoli usiłującej grać Katherine udającą Caroline? ;/

Lexi123 - 3 marzec 2017 o 22:14:16 - (650 dni temu)

Nie no nie jest taka zła ta sukienka nie przesadzajmy. Ale mnie ciekawi coś innego. Wydaje mi się że w tym piekle Katherine mózg wyprali skoro jest w stanie nabrać się na ten ślub.. albo oni tylko tak mówią a się okaże mądrzejsza jednak. Bo to wszystko taką głupotą zalatuje mi :D

anetiii19 - 3 marzec 2017 o 18:11:31 - (650 dni temu)

Hehe oślepłam :p chyba im się budżet na kostiumy skończył :D

hopeless_penguin - 3 marzec 2017 o 17:36:46 - (650 dni temu)

Właśnie, a ślub nie miał być w chacie Tylera? XD

Lyanna - 3 marzec 2017 o 16:35:18 - (650 dni temu)

Jak już sukienki dla małpiątek były kupione, to ta już pewnie od roku w szafie wisiała, więc nie może tu być mowy o pośpiechu :D
Btw. znowu leśna sceneria?? Co w tym serialu się w tym lesie nie działo?? ;p

Nynaeve - 3 marzec 2017 o 16:25:13 - (650 dni temu)

@sev "onbre"to moze i tak ;p

crazolka - 3 marzec 2017 o 16:11:33 - (650 dni temu)

To wygląda tak prawdziwie (poczuj ironię).

sevendays - 3 marzec 2017 o 14:00:44 - (650 dni temu)

Nyn to je "onbre" xd się nie znasz:D
Suknia faktycznie do bani. Taka jakaś staroświecka. Ale to może tak specjalnie.
Ale święta Caro nie ma welonu???

Adria - 3 marzec 2017 o 7:39:10 - (651 dni temu)

Ta mina to: patrz plebsie, zdobyłam Stefana, wreszcie JW!

Nynaeve - 3 marzec 2017 o 0:11:55 - (651 dni temu)

@maladict Za jedno i drugie. Tak jest napisane na tej rozpisce z wesela.
Jedyne co mi się tu podoba to ten łuk z kwiatów. Caro wygląda okropnie. Suknia firanka i halka w jednym, włosy przetłuszczone z odrostami na pół głowy i ta jej mina to nie wiem co to w ogóle jest.

maladict - 2 marzec 2017 o 22:40:31 - (651 dni temu)

A Damon to robi za świadka czy mistrza ceremonii ? Chyba raczej to drugie.
Swoją drogą kto powinien udzielać ślubu parze mieszanej, tj. wampirzo - ludzkiej ? Kapłan odpada,może urzędnik świecki ? Jak myślicie ? A może Stefan i Caroline sami sobie udzielają ślubu, a Damon pilnuje żeby Stefan wykrztusił: I do.

kolina - 2 marzec 2017 o 22:39:51 - (651 dni temu)

Może młode nieumyślnie ją zniszczyły xd

Adria - 2 marzec 2017 o 22:36:58 - (651 dni temu)

@goldbeti - OD KILKU SEZONÓW ;p Generalnie od 1x01. A na poważnie to cały s8, więc, kurwa, mogła sobie suknię ogarnąć lepszą. ;p no ale to Caro, jej się podobała to pożółkła firana, co jej Klaus dał, więc..

goldbeti - 2 marzec 2017 o 22:30:44 - (651 dni temu)

Mi się żadna nie podoba... Takie firankowe. Ale lepsza Candice, niż Caroline. Serialowa wygląda jakby była niedoprana. Ślub na szybko, ale Caro już go planowała od kilku odcinków ;D

kolina - 2 marzec 2017 o 22:23:06 - (651 dni temu)

A mnie bardziej się podoba ta na zdjęciah niż ta prawdziwa sukienka śluba Candice
Ale nie zpominajcie, że ślub robią na szybko, nic więc dziwnego, że są niedociągnięcia xd

Adria - 2 marzec 2017 o 22:01:48 - (651 dni temu)

Candice mogła swoją suknię ślubną użyczyć, byloby dużo lepiej. Miała bardzo fajną sesję z Joem w NOLA (prawdziwym). ;)

hopeless_penguin - 2 marzec 2017 o 21:45:47 - (651 dni temu)

Jezu, jak to odzobaczyć? ;/

flyhigh123 - 2 marzec 2017 o 21:41:48 - (651 dni temu)

Co innego, czy jest jej ładnie w samym stroju ślubnym, bo ona ze swoja aparycja pewnie by zrobiła rewelacyjna sesje ślubną i nieślubną. Moim zdaniem to jest kompletnie niedobrane do jej figury. Wiadomo, że ładnemu we wszystkim ładnie, ale uważam, że ta suknia w takim kroju odbiera jej urody, niż dodaje. Powinna być bardziej dopasowana.

sleepinbad - 2 marzec 2017 o 21:34:35 - (651 dni temu)

Candice pięknie wygląda :D tylko góra niezbyt,zmieniłabym całą ale ogólnie pasuje jej suknia ślubna :)

patixx - 2 marzec 2017 o 21:30:45 - (651 dni temu)

<3