Zdjęcia promujące 8.16 - ''I Was Feeling Epic''

Annie1602    26 luty 2017    171
Portal Spoilertv opublikował zdjęcia promujące 16 odcinek 8 sezonu ''The Vampire Diaries'' pt.''I Was Feeling Epic''.










tvd, 8.16, I Was Feeling Epic, zdjecia promująceKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (171)
delena7 - 3 marzec 2017 o 10:08:17 - (599 dni temu)

@gawi123 zgadzam sie z toba ;)

gawi123 - 3 marzec 2017 o 5:12:24 - (599 dni temu)

Jezeli to prawda z tym wymazywaniem pamieci i pozniejszym spotkaniem Stefana i Eleny to bedzie to nie tylko potwarz dla Damona (wszyscy skoncza szczesliwie oprocz niego. Bedzie samotnie gnil przez wiecznosc.) ale i dla fanow Steleny no bo sorry ale oni oboje maja ze soba historie sa dla siebie wazni oboje kochaja kogos zupelnie innego (tak jest przynajmniej w przypadku Eleny bo czy Stefan kocha Caroline no tu mozna dyskutowac)i nagle po tylu latach ni z gruch ni z pietruchy koncza razem w falszu i zaklamaniu. I co to wogule za pomysl jest zeby odseparowac braci od siebie? NO KURWA wszystkich,tylko nie ich. Jako fanka Deleny juz bardziej od ich happy endu wole zeby bracia razem dalej odbywali swoją podróż niż mieli by zyc osobno. No kurwa ich relacje to jeden z dwoch glownych watkow serial no nie wierzę że i to plec popsuje. Będą hejty że hoho fani jej przez kilka tygodni zyc nie dadzą.

delena7 - 2 marzec 2017 o 21:04:27 - (600 dni temu)

Czuje, ze taki hejt po finale bedzie na Plec

delena7 - 2 marzec 2017 o 21:04:27 - (600 dni temu)

Czuje, ze taki hejt po finale bedzie na Plec

flyhigh123 - 2 marzec 2017 o 21:04:01 - (600 dni temu)

No właśnie obawiam się, że wszystko jej wymażą. A jak się okaże, że ostatecznie została jednak żoną szMatta i panią na wiosce, jako spokrewniona i spowinowacona z rodzinami prawowitych założycieli Maxwellów i uzurpatorów Gilbertów, to chyba wyjdę z siebie i stanę obok XD

bamon_teammmm - 2 marzec 2017 o 20:49:39 - (600 dni temu)

Naprawdę taki koniec to żenada! To tak jakby Harry Potter zakończył się tym że to wszystko mu się przyśniło ... może powinniśmy dziękować dla Plec,że nie zachciało jej się dla Eleny wszystkiego wymazac i żeby jej problemem stał związek z Szmatem

flyhigh123 - 2 marzec 2017 o 20:34:30 - (600 dni temu)

Tak, bo Caro i Alaric będą McGonagall i Dumbledorem dla ubogich i niepełnosprytnych intelektualnie, więc pewnie Klaus się do nich zgłosi, żeby mu pomogli edukować/socjalizować Nołpa.

Adria - 2 marzec 2017 o 20:27:55 - (600 dni temu)

fly, ale za to będzie najwartościowszy ship, a.k.a. Klaroline ;p

flyhigh123 - 2 marzec 2017 o 20:10:57 - (600 dni temu)

Chociaż taki obrót spraw będzie się w 90% pokrywał z tym, co my tu spekulowaliśmy od dawna, pomijając tylko to, że Damon rzekomo przeżyje. Ale to i tak będzie paskudne.

flyhigh123 - 2 marzec 2017 o 20:08:19 - (600 dni temu)

To będzie ostateczne poniżenie postaci Damona. Już bym wolała, żeby ze Stefanem zginęli w ramach obrony honoru i czci Małpiatek, niż żeby to zakończyć w taki sposób. Takie zakończenie będzie obrzydliwe i zniszczy wszystkie wartościowe wątki, które były kiedykolwiek w tym serialu. Chyba po finale zacznę żałować, że kiedykolwiek zaczęłam to oglądać. Nie będzie ani Defana, ani Deleny, ani Steleny, ani żadnego innego wartościowego pairingu, czy to romantycznego czy też nie. Tylko martwe Bonenzo się ostanie. No i oczywiście Plec w ramach gwałtu na logice znowu nie myśli o wszystkich psychologicznych konsekwencjach, które płyną ze zmienienia komuś wspomnień o praktycznie całym jego życiu i najbliższej im osobie. Stefan i Elena będą żyć w jakimś fałszu, a Damon będzie gnił wieczność w samotności, bez kontaktu z dwoma osobami, które najbardziej kochał. Świetne zakończenie, urwo.

Ultraviolence - 2 marzec 2017 o 20:04:25 - (600 dni temu)

Ja też liczę na happy Delena ending <3

delena7 - 2 marzec 2017 o 19:27:13 - (600 dni temu)

Tez mam taka nadzieje ;/ ja chce zeby byl happy end dla Deleny, bo oni mieli malo tego szczescia w tym serialu ;/

Malachai95 - 2 marzec 2017 o 19:08:23 - (600 dni temu)

@delena7 tak pisza na Twitterze, w sumie moze okazac sie to falszywa informacja. Oby..

delena7 - 2 marzec 2017 o 19:01:25 - (600 dni temu)

*pierwszoplanowych

delena7 - 2 marzec 2017 o 19:00:56 - (600 dni temu)

@malachai95 naprawde? :o to ja tu czekam na jakis wielki final, a tu taki koniec pierwszoplanow postaci? :/ jak zwykle Damon ma najgorzej...

Malachai95 - 2 marzec 2017 o 16:07:33 - (600 dni temu)

Dla mnie bez sensu jest to ze Damon zahipnotyzuje Stefana i Elene by o nim zapomnieli i wyjedzie z miasta sam. Zenada..

Bamon_teammmm - 2 marzec 2017 o 15:53:36 - (600 dni temu)

też mi się tak zdawało :( ale jak teraz na to patrzę too... było napisane,że Elena z Boonie będą miały razem scenę w prawdziwym świecie, więc jeżeli Boonie miała by umrzeć to właśnie dlatego żeby Elena się obudziła, bo chyba bez sensu było by gdyby udało im się zniszczyć klątwę , a potem Boonie i tak by umarła

Malachai95 - 2 marzec 2017 o 15:34:12 - (600 dni temu)

Czyli Bonnie umrze, tak myslalem.

inka980 - 2 marzec 2017 o 14:52:45 - (600 dni temu)

Ale te spoilery są takie smutne trochę :(

A aktorzy mówili, że zakończenie będzie słodko gorzkie. Malarkey powiedział, że melodramatyczne.

inka980 - 2 marzec 2017 o 14:43:53 - (600 dni temu)

Akurat te jedno konto tvd_season_7 miało wszystkie prawdziwe spoilery, reszta sobie wymyślała.
Hmm a z tego konta poniżej to wydają się bardzo prawdopodobne

Nynaeve - 2 marzec 2017 o 12:57:49 - (600 dni temu)

Dziękuję postoję ;p Wytrzymam ten tydzień bez debilnych spoilerów, które mnie tylko denerwują. Te spoilery z twittera podają osoby, które "były" na planie tylko szkoda, że co konto to każdy pisze coś innego, ale wszyscy tam byli i widzieli.

Buffy - 2 marzec 2017 o 12:26:37 - (600 dni temu)

Pojawiło się nowe konto ze spoilerami (zaznaczam że to co tam pisze niekoniecznie musi być prawda ale według mnie brzmi dosyć wiarygodnie i w sumie nadawałoby się na finał) : https://twitter.com/finaltvdspoiler

twitter, konto @finaltvdspoiler

Dabien - 2 marzec 2017 o 12:02:38 - (600 dni temu)

Nie wydaje mi się, żeby to była jakaś wiarygodna strona. Za dużo o Kardashianach

Buffy - 2 marzec 2017 o 10:36:00 - (600 dni temu)

Wypowiedz Paula o Steroshicie mówi sama za siebie :D - http://toofab.com/2017/03/01/5-vampire-dia ries-shockers-revealed-by-cast-about-final -two-episodes-major-death-june-wedding-ver y-satisfying-ending/?utm_source=dlvr.it&am p;utm_medium=twitter.

hopeless_penguin - 2 marzec 2017 o 0:38:00 - (600 dni temu)

@Fatima https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1. 0-9/16999119_646455005552244_8572544549633 460317_n.jpg?oh=11d2d4851afa8fe2df0f4d199f 5b9f6a&oe=593D24E7

Fatima - 1 marzec 2017 o 23:59:25 - (600 dni temu)

gdzie wy widzicie wystajace wlosy Niny spod peruki???bo te zwiastuny są tak szybkie ze ja nic nie widze;P

Adria - 1 marzec 2017 o 21:38:41 - (601 dni temu)

a'la Marek Mostowiak! xD xD xD


ale z daleka (i w kiepskim świetle) Eliasz w tym fryzie i garniaku wyglądał jak Brad Pitt w "Meet Joe Black" ;D;D;D

Nynaeve - 1 marzec 2017 o 21:36:44 - (601 dni temu)

I fryzura a la odwrócony nocnik na głowie Elijaha ;p

Adria - 1 marzec 2017 o 21:03:40 - (601 dni temu)

#elejah forever <3


*musiałam* :D

Nynaeve - 1 marzec 2017 o 20:40:54 - (601 dni temu)

2x15 już sprawdziłam ;p

https://www.youtube.com/watch?v= 1lEjLI5ToLg

Adria - 1 marzec 2017 o 20:37:08 - (601 dni temu)

a kosa w brzuch to 2x14/15. Raczej 15.

Nynaeve - 1 marzec 2017 o 20:35:37 - (601 dni temu)

@love1994 Elena i Elijah odcinek 2x15

existentialcrisis - 1 marzec 2017 o 20:00:32 - (601 dni temu)

To było*

existentialcrisis - 1 marzec 2017 o 20:00:21 - (601 dni temu)

@love1994 to tło w 1x19 :)

love1994 - 1 marzec 2017 o 19:44:00 - (601 dni temu)

Hej :) wiem że nie na temat , ale pamięta ktoś może w którym odcinku były wybory miss i Elena miała zatańczyć ze Stefanem ale on się nie pojawił i zatańczyła z Damonem ? I w którym odcinku Elena wbiła sobie nóż w brzuch żeby przechytrzyć Elajah ?

Alaaa - 1 marzec 2017 o 17:12:23 - (601 dni temu)

@Nyn nie mam siły oglądać po raz kolejny tego odcinka, skoro twierdzisz, że Bonnie i Enzo pojechali po lekarstwo i chcieli je wziąć bez wiedzy Damona to wierzę na słowo, musiałam coś mocno pomieszać. W takim razie zachowali się chamsko w stosunku do Damona. Jako jego najlepsi przyjaciele (?) powinni mu o tym powiedzieć. A co do światła z dupy to nie wiem czy odnosisz się do mnie, ale ja zawsze staram się interpretować czy usprawiedliwiać zachowania postaci patrząc z ich punktu widzenia, niezależnie od tego czy dotyczy to Bonnie, Stefana, Damona, Eleny czy innych postaci. Z tej analizy wyłączam jedynie Caro, Ricka i Matta, którzy są dla mnie tak głupi, że nawet nie chce mi się zastanawiać co nimi kieruje.

Dabien - 1 marzec 2017 o 13:00:42 - (601 dni temu)

Tego nie wziełam pod uwagę. To wtedy bym poszła do fryzjera albo na jakieś zakupy.

hopeless_penguin - 1 marzec 2017 o 12:58:47 - (601 dni temu)

Jakbym nie czuła smaku jedzenia, to wolałabym do fryzjera ;p.

Dabien - 1 marzec 2017 o 12:50:12 - (601 dni temu)

@Fly ja w sumie też, pełny żołądek przede wszystkim.

flyhigh123 - 1 marzec 2017 o 12:48:34 - (601 dni temu)

Ja tez bym poszła się nazrec zamiast do fryzjera :(

Nynaeve - 1 marzec 2017 o 10:53:43 - (601 dni temu)

@Alaa Nie chce mi się ciągnąć tego tematu, ale skoro do mnie piszesz to odpisuję. Damon dowiedział się od Caroline co Bonnie zamierza zrobić. Bonnie już była na miejscu by pobrać strzykawką lekarstwo z Eleny kiedy Damon do niej zadzwonił. Miała mu zamiar powiedzieć, ale po fakcie, żeby nie mógł już nic z tym zrobić. Jak dla mnie temat jest zakończony. Radzę jeszcze raz obejrzeć odcinek. Zawsze mnie wkurwia jak taka postać jak Bonnie czy Stefan zrobi coś złego to jest bicie piany, a bo to albo sro. Bo światło z dupy musi jej bić zawsze z tym samym odcieniem jasności.

Adria - 1 marzec 2017 o 8:29:38 - (601 dni temu)

Priorytety, bitch, priorytety :)

Dabien - 1 marzec 2017 o 8:20:22 - (601 dni temu)

Może jej się włosy spaliły od tego ognia piekielnego albo tak jak Kai, który pierwszą rzeczą jaką zrobił to poszedł się nażreć to Katherine poleciała do fryzjera.

flyhigh123 - 1 marzec 2017 o 7:45:30 - (601 dni temu)

Skoro w piekle można sobie ot tak iść do fryzjera to nie rozumiem, o co oni tak wszyscy sraja :p chyba ze na takich zasadach tak funkcjonują tylko specjalni goście Cade'a :d

eszten - 28 luty 2017 o 23:46:00 - (601 dni temu)

ktoś zarzucił pomysł, że to katherine w krótkich włosach w peruce XD może akurat

eszten - 28 luty 2017 o 23:45:59 - (601 dni temu)

ktoś zarzucił pomysł, że to katherine w krótkich włosach w peruce XD może akurat

Alaaa - 28 luty 2017 o 23:27:35 - (601 dni temu)

Jak dla mnie Nina wygląda brzydko i staro na wszystkich filmikach i zdjęciach promocyjnych. Szkoda, bo jest naprawdę piękną kobietą. Przypuszczam, że musieli się mocno napracować nad tak wspaniałą charakteryzacją. Zresztą Kat i Candice też wyglądają bardzo słabo od dłuższego czasu (no może Kat w niektórych odcinkach wygląda ładnie, ale Candice to od kilku sezonów istna tragedia).

Swoją drogą nie wiem jak mogli nie zauważyć wystających spod peruki włosów Niny... Przecież tego nie da się nie zauważyć! Albo są tak głupi i mało spostrzegawczy, że na serio to przeoczyli albo po prostu mają to gdzieś. Nie wiem co gorsze.

@Nyn pamiętam, że to Damon dzwonił do Bonnie. W trakcie tej rozmowy powiedziała Damonowi, że planowała mu powiedzieć o lekarstwie, a później poszła je wziąć od Eleny dla Cade'a. Więc nie ukradła tego lekarstwa dla siebie, chociaż wcześniej miała taki zamiar. Czy ostatecznie by to zrobiła? Nie wiem, można gdybać jakby się zachowała w sytuacji wyraźnego sprzeciwu Damona

Nynaeve - 28 luty 2017 o 23:03:14 - (602 dni temu)

Jak dla mnie to ona wygląda źle tylko w tym pierwszym zwiastunie. W tych nowych to już normalnie. Może po prostu taką minę zrobiła.

Gone_Girl - 28 luty 2017 o 23:00:01 - (602 dni temu)

Ja myślałam że mi się przywidziały te krótkie włosy wystające spod peruki. A jednak nie. To wyglądało masakrycznie. Do tego Nina na tych wszystkich filmikach i zdjęciach wygląda po prostu brzydko :((( uważam że charakteryzatorzy mogli z niej więcej wydobyć. Owszem postarzała się, ale też nie wygląda jeszcze aż tak źle jak na tych wszystkich fotach i filmikach promujących finał tvd.
Z Candice i resztą aktorów to samo. Ja nie wiem. Ostatnie odcinki to mogli się bardziej postarać z charakteryzacja postaci. Ładnych aktorów się po prostu lepiej ogląda.

flyhigh123 - 28 luty 2017 o 22:02:54 - (602 dni temu)

Dla mnie teraz to już jest na to za późno, sorry.

Taak, Nyn, widziałam, to jest okropne. Tak samo ta suknia ślubna Caro, z calym szacunkiem, ale dla Candice ten krój jest bardzo nietwarzowy. I te garniaczki facetów, wiecznie te same. Nie dość, że dziury fabularne, to jeszcze człowiek sie musi wkurzać o takie pierdołki ;/

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 21:54:58 - (602 dni temu)

@flyhigh Plec chce ich właśnie razem na koniec zgodzić żeby wszystko było happy ale z tego co widać w 15 odc na zwiastunie wszyscy siedzą u Slavatorow w salonie i obmyslają plan na Kath :/ mi właśnie takich scen brakowalo

Nynaeve - 28 luty 2017 o 21:47:29 - (602 dni temu)

A Elenie spod peruki wystają krótkie włosy Niny. Jak pierdolę jak można było puścić takie coś do emisji. Oni chyba wszystko na kolanie robią i bez sprawdzania.

flyhigh123 - 28 luty 2017 o 21:33:13 - (602 dni temu)

Beznadziejne to jest to, że Plec zamiast na koniec serialu znowu ich scalić jako ekipę przyjaciół, to doprowadziła do sytuacji, że każdy każdemu coraz większe świnie podkłada. Matt i Alaric już nawet zabili Damona i pochowali go w bezimiennym grobie, Bonnie kradnie kjura, Damona zmuszają do zabicia Tylera, Stefan chce iść zabić Elenę (a ostatecznie zabija Enzo), Caro jest zaślepiona wizją wesela i każdy sobie rzepkę skrobie. Teraz na koniec zrobi jakąś turbo-niby-wzruszającą scenę, jak są wszyscy razem i kogoś oplakują. Bullshit. Ja tego nie kupię.

sleepinbad - 28 luty 2017 o 21:21:31 - (602 dni temu)

nigdy nie mów nigdy ;PP w sumie jakby nie patrzeć to Damon tez musialby uważac nawet na rowerze ;pp ale ogolnie pomysl z kjurem zawsze byl beznadziejny i tak pozostanie na wieki wieków :V

flyhigh123 - 28 luty 2017 o 21:09:00 - (602 dni temu)

Tak, tylko że ten plan miał tyle dziur, że mógł się nie udać na 1000 sposobów. Damon by musiał być przy Enzo 24/7, żeby nie przegapić momentu, jak ten np. dostanie zawału/wylewu/będzie miał zator płucny/przejedzie go samochód/spadnie mu na głowę doniczka/potknie się na schodach i skręci kark. I tak dalej i tak dalej. Lekarstwo wzięte z trupa raczej by nie zadziałało.

Nynaeve - 28 luty 2017 o 21:08:53 - (602 dni temu)

@sleepinbad No właśnie widzisz jak plan wypalił ;p
Pominę już to, że np. Enzo przejechałby za rok samochód i byłoby po ptakach.

sleepinbad - 28 luty 2017 o 20:58:59 - (602 dni temu)

@Nyn masz racje ale nie widze nic złego w tym,że Enzo wypiłby lekarstwo w koncu Elena była wampirem jakieś 3 lata wiec nie zamieniłaby się w proch jak Katherine ;pp oboje by umarli z Bonnie wtedy Damon wypiłby z Enzo i wiódł szcześcilwe zycie z Elena ;DD

flyhigh123 - 28 luty 2017 o 20:34:51 - (602 dni temu)

Nyn, co Ty gadasz, przecież Elena to panna lekkich obyczajów XDD

Nynaeve - 28 luty 2017 o 20:29:34 - (602 dni temu)

@sleepinbed Chodzi tylko o to ze Bonnie przyniosla to dla Damona i jemu dala. Od tej pory to byla jego wlasnosc. On z Elena ustalil ze ona wezmie kjur a potem on z niej wypije. Wszyscy o tym wiedzieli wiec powinni trzymac lapy z dala od tego. Przede wszystkim Bonnie dla ktorej Elena i Damon poswiecili 60 lat zycia razem. Tak trudno zrozumiec?

oxygen - 28 luty 2017 o 20:27:27 - (602 dni temu)

A ja czekam aż ktoś kogoś wreszcie ugryzie i pokaże te " mroczne " oczy .... serial o wampirach a nic z tych rzeczy się nie dzieje...
nie licząc Kai'a w 13 odcinku jak gryzł sobie kolesia przez dosłownie 5 sekund.

Bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 20:22:13 - (602 dni temu)

właśnie sobie uświadomiłam ,że gdyby tam z tej trumny serio wyszła KAth a nie Elena to jak się Damon musiał czuć omg :(

sleepinbad - 28 luty 2017 o 20:15:42 - (602 dni temu)

Ja sie nie dziwie Bonnie, w sumie z jakiej racji tylko Damon i Elena mają prawo do kjura,zaszachowali sobie? no bez jaj ;pp

Równie dobrze mogła wziąć Caro i z niej wypiłby Stefan i też by było a nie jak zawsze wszystko sie Elenie należy...God jak ja nie cierpie tej postaci :V

Nynaeve - 28 luty 2017 o 18:40:42 - (602 dni temu)

To Damon zadzwonił do Bonnie po tym jak Caro mu powiedziała, że ona chce wziąć lekarstwo dla Enzo.

Bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 18:32:36 - (602 dni temu)

@Alaaa dokładnie o to mi chodziło :) I to nie tylko Boonie i Damon są winni tego połączenia ALE Kai... no i co z tego,że go uwięzili on jest jakimś psycholem ale i tak go uwielbiam <3

Alaaa - 28 luty 2017 o 18:25:04 - (602 dni temu)

Z tego co pamiętam to Bonnie chciała powiedzieć Damonowi o tym, że chce dać Enzo lekarstwo. Później Damon jej powiedział, że lekarstwo trzeba dać szatanowi i dopiero wtedy Bonnie je wzięła od Eleny

Nynaeve - 28 luty 2017 o 18:03:18 - (602 dni temu)

Sorry, ale kiedy ona niby chciała mu powiedzieć? Przecież wzięła bez pytania go, a dopiero Caro wszystko wyklepała.

goldbeti - 28 luty 2017 o 18:03:08 - (602 dni temu)

Cade je spalił ;p

qvpnt - 28 luty 2017 o 17:59:50 - (602 dni temu)

ej co się stało z syrenami? :O bo zapomniałam o nich lekko

goldbeti - 28 luty 2017 o 17:50:49 - (602 dni temu)

Z tym się zgadzam ;p Poza tym każdy by postąpił tak samo, oni zawsze się chcą mścić, więc ja nic dziwnego nie widzę w tym, że Bonnie i Damon chcieli wysłać Kaia do więziennego świata. Nikt nie mógł przewidzieć, że stanie się coś takiego. Aż mi się przypomniało jak ktoś na chacie kiedyś napisał, że Elena jest winna śmierci Jera, bo wzięła go na mission impossible, czyli znalezienie kjura ;D Podobna sytuacja, z taką logiką to wszyscy byliby wszystkiemu winni. Hehe, no może oprócz Caro, ona jest nieskazitelna ;p

Dabien - 28 luty 2017 o 17:42:40 - (602 dni temu)

Zgadzam się z tym, że Bonnie nie postąpiła fair z powodu lekarstwa, ale nie zgadzam się z tym, że tylko ona jest winna temu, że Kai połączył ją i Elenę, skoro również winny jest Damon

goldbeti - 28 luty 2017 o 17:38:40 - (602 dni temu)

"tylko że ona tego lekarstwa nie ukradła tylko po prostu chciala je wziąć" - Ty tak serio? XD A to, że niby zamierzała powiedzieć Damonowi nie zmienia faktu, że chciała wszystkich wychujać łącznie z Eleną, dla której niby tak się poświęca.

hopeless_penguin - 28 luty 2017 o 17:37:49 - (602 dni temu)

A czym się różni kradzież od wzięcia bez pozwolenia czegoś, co nie było jej? XD

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 17:29:33 - (602 dni temu)

No w sumie racje jej czyn był okropny tylko że ona tego lekarstwa nie ukradła tylko po prostu chciala je wziąć i miała powiedzieć to Damonowi przynajmniej tak mu powiedziała

Nynaeve - 28 luty 2017 o 16:53:42 - (602 dni temu)

Powiedziala ze moze z nim robic co chce a potem bez jego wiedzy je ukradla dla Enzo. Skonczmy juz ten temat bo postapila po swinsku i na chlolere to drazyc?

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 16:47:33 - (602 dni temu)

@szulu ona wcale nie robiła mu fochow tylko powiedziała że może robić z lekarstwem co chce

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 16:45:55 - (602 dni temu)

Ymm a na przykład w ostatnim odcinku kiedy Boonie walczyła o Damona żeby przeżył to rownie dobrze moglo skaczyc sie jej smiercią

Szulu - 28 luty 2017 o 16:44:20 - (602 dni temu)

Bonnie dała mu wtedy nieproszona tego kjura, a Damon go za cholerę nie chciał. Wolałby być z Eleną wampirami, ale Bon mu fochy strzelała czemu go jeszcze nie dał, potem Lily nakablowała i wyszło jak wyszło. A jak już Elena wzięła kjura i jedyną szansą na happy ending było wzięcie go przez Damona, to Bon postanowiła je odebrać.
A co do Kaia, to już nie przesadzajmy, bo oboje są winni. Nie zapominajmy, że zamknięcie go z heretykami to był Damona pomysł. Potem to on naściemniał mamusi, jak to po nich wrócą.

hopeless_penguin - 28 luty 2017 o 16:43:01 - (602 dni temu)

Ale Bonnie nie ukradła lekarstwa Caroline ani szMattowi.

goldbeti - 28 luty 2017 o 16:27:47 - (602 dni temu)

Dobra Caro powinnam wykluczyć, to jest paskudny wyjątek ;p Nawet Matt nie wypada przy niej tragicznie. Ale porównując np. Bonnie i Elenę? Wcale nie jest tak, że Bonnie jest jakąś wspaniałą matką Teresą.

Dabien - 28 luty 2017 o 16:23:38 - (602 dni temu)

@goldbeti tak Caroline bardzo dużo poświęciła dla innych, albo Matt. Więc w porównaniu do reszty Bonnie naprawde bardzo dużo zrobiła dla innych.

goldbeti - 28 luty 2017 o 16:11:57 - (602 dni temu)

No właśnie, dała lekarstwo Damonowi, więc było jego - i dla niego było zarezerwowane na te 60 lat później. Bonnie je bezczelnie ukradła.
A co do ratowania Jera, to na 100% nie wiedziała, że umrze. A to co Shane jej opowiedział o żonie, to zupełnie inna sytuacja.

"I nie mów o tym, jaka to Bonnie niewdzęczna, bo nie widziałam, żeby inne postacie były jej wielce wdzęczne za to co przez tyle lat robiła." - Ja to nigdy nie widziałam, żeby ona przez te lata tyle dla nich robiła. Każdy tam się poświęcał dla siebie nawzajem, jak nie chciała im pomagać to nie musiała. Denerwuje mnie takie gadanie, że ona to tam taka męczennica. Zrobi coś, a potem pół sezonu stroi fochy, że jak zwykle ktoś ją zmusił, a ona dla siebie nic nie ma.

magdlaena - 28 luty 2017 o 15:53:32 - (602 dni temu)

a może te wystające włosy to taki myk po uścisku z damonem elena ściąganie peruke i będzie wielkie the bitch is back tadam kath :D

Bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 15:25:34 - (602 dni temu)

@Nyn kąpletnie się z tobą nie zgadzam :p Boonie jest świetna i ja już nie pamiętam tych momentów kiedy to nienawidziła wampirów...A co do lekarstwa to przecież ona sama dała je dla Damona żeby ten dał je Elenie. To praktycznie dzięki niej większość bohaterów żyje

Nynaeve - 28 luty 2017 o 14:23:10 - (602 dni temu)

Jak wyssą zaklęcie to Bonnie nie umrze. Ale chyba tego nie można wyssać, bo nawet Kai mówił, że to jakaś mocniejsza magia. Oczywiście mógł kłamać.

timikrak - 28 luty 2017 o 12:11:58 - (602 dni temu)

hmmm a nikt nie rozpatrzył wersji że skoro małpiaty potrafiły stworzyć więzienny Świat dla Kaia to może są w stanie wyssać z Eleny zaklęcie które rzucił Kai na Elene xD a Bonnie tak czy siak jebnie...

Adria - 28 luty 2017 o 11:05:38 - (602 dni temu)

Bonnie twierdzila, że da radę, a potem UPS, umarlam. Wiec nie wiedziala, byla zdziwiona. Chciala wskrzesić Jera dla siebie i eleny.

Dabien - 28 luty 2017 o 10:54:15 - (602 dni temu)

Bonnie musiała wiedzieć, że zginie, bo Shane jej powiedział, że jego żona umarła próbując przywrócić ich syna, Bonnie pochłonęła ekspresję ze wszystkich trzech zbrodni i myślała, że jest silniejsza.
@Nyn Bonnie przestała narzekać na wampiry już ze 4 sezony temu, teraz to tylko szMatt i Ric ciągle na nich psy wieszają, a fakt, że Bonnie zaprzyjaźniła się z Damonem i zakochała w Enzo przemawia za tym, że już jej nie przeszkadzają.

Dabien - 28 luty 2017 o 10:40:44 - (602 dni temu)

Więzienny świat to dzień w którym został stworzony.

Szulu - 28 luty 2017 o 10:29:00 - (602 dni temu)

No do obecnego, zawsze tworzą do obecnego momentu.

Nynaeve - 28 luty 2017 o 9:56:13 - (602 dni temu)

@szulu A skąd wiesz do jakiego roku oni ten świat stworzyli?

Szulu - 28 luty 2017 o 9:53:33 - (602 dni temu)

Kjura nie ma w więziennym świecie. W 1994 było u Silasa, ale w 2017 jest już zużyte.

Adria - 28 luty 2017 o 9:42:09 - (602 dni temu)

W s4 B.nie wiedziała,że umrze, w 4x22 przeżyła (hehe) lekki szok, jak ujrzala swoje cialo obok. Nie poświęcała życia dla Jera, stało się tak przypadkiem.

Nynaeve - 28 luty 2017 o 9:24:00 - (602 dni temu)

Zapomniała jeszcze dodać chociaż w sumie to nie ten temat, że skoro tak łatwo małpiatkom przyszło stworzenie nowego więziennego świata to tam jest przecież też lekarstwo na wampiryzm w nim. Wystarczy po nie pójść.

Nie wiem czy widzieliście już kolejny zwiastun 8x16 i jak zajebiście Elenie wystają te krótkie włosy spod peruki:

https://www.youtube.com/wat ch?v=E0gBlr4o5Ls

Serio tak się śpieszyli, że nikt tego nie zauważył, bo to aż bije po oczach. No chyba, że to ktoś Elenie te włosy obciął jak spała i tak ma być ;p

Nynaeve - 28 luty 2017 o 8:53:03 - (602 dni temu)

@Dabien Pewnie Damon tez kazał Bonnie lecieć na miejsce ślubu Rica i walczyć z Kaiem z którym nie miała szans. Elena nigdy nie miała wywalone na Bonnie, ale trudno żeby ją niańczyła skoro tamta powiedziała wszystkim, ze wyjechała do matki czy gdzieś tam. Poza tym oboje z Jeremim oszukiwali wszystkich, że nic jej nie jest, a Jer sobie z duchem Bonnie spędzał czas.
Jasne Bonnie nie przywróciła Jera dla siebie chociaż był jej facetem. Poza tym Bonnie to jedna z tych postaci podobnie jak szMatt co wiecznie narzeka na wampiry, a ciągle za nimi łazi. Każdy jest jej wdzięczny za pomoc. Skoro jest jej tak źle to niech zmieni otoczenie. Większość postaci w tym serialu racje dupę swoim bliskim, więc zawsze mnie to wkurza jak Bonnie jest gloryfikowana pod tym względem. Bonnie po prostu miała większe możliwości, bo była wiedźmą, ale pomagał każdy na ile mógł.
A co do przemiany w wampira to mogła to zrobić, nikt jej nie bronił. Cała gadka o tym, że nie zrobi tego, bo nie wie co się tanie z Eleną to tylko była przykrywka, żeby wymusić przemianę w człowieka na Enzo. Bonnie nigdy nie przemieniłaby się w wampira i doskonale o tym wiemy. Tak samo jak Caro nie przemieni się z powrotem w człowieka dla Stefana.

Seb - 28 luty 2017 o 7:26:40 - (602 dni temu)

Poza tym to jeden zwiastun jest o Elenie, a drugi o Katherine. Ciekawie xD

Seb - 28 luty 2017 o 7:16:46 - (602 dni temu)

Było już?

Seb - 28 luty 2017 o 7:16:29 - (602 dni temu)

https://www.instagram.com/p/BRCo5kLgQMe/

Dabien - 28 luty 2017 o 6:05:44 - (602 dni temu)

@Nyn nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka obwiniasz Bonnie o cała tą sytuację, skoro równie co ona winien jest tu Damon. Oboje opracowali plan zostawienia Kaia w 1903 roku i oboje ten plan realizowali. A Kai mścił się po tym za równo w imieniu swoim i Lily, której był pomysł, by połączyć Elenę i Bonnie, bo to Damon obiecał jej, że wrócą po heretyków, czego nie zrobili, więc ta zemsta była bardziej wymierzona w Damona niż w Bonnie. Bo to jednak on musiał wybierać którą przy życiu zostawić. I nie mów o tym, jaka to Bonnie niewdzęczna, bo nie widziałam, żeby inne postacie były jej wielce wdzęczne za to co przez tyle lat robiła. Damon faktycznie był wdzęczny w 1 sezonie i 6, że go uratowała, ale Elena już nie, że Bonnie umarła, bo mała Elenka nie jest w stanie żyć bez braciszka i zabija ludzi. Nawet nie zauważyła przez cztery miesiące, że Bonnie nie żyje. A Bonnie doskonale wiedziała, że przywrócenie Jera = jej śmierć i nie zrobiła tego dla siebie tylko dla niej. Co do sprawy z lekarstwem i Enzo to niepostąpiła do końca słusznie, bo mogła mieć bardziej wywalone na Elkę i przemienić się w wampira i wtedy ryzyk fizyk cztery opcje: 1. Budzą się obie, 2 budzi się tylko Elena 3 budzi się tylko Bonnie 4 Nie budzi sie zadna

Nynaeve - 28 luty 2017 o 1:46:23 - (602 dni temu)

Jakie zabić Bonnie? Cała ta sytuacja była wywołana przez głupotę Bonnie, bo chciała najpierw zabić Kaia w więziennym świecie jak poszli po Lily, a potem go tam zostawiła. Na koniec jeszcze poleciała go na wesele zabić. To ona wywołała cała tę sytuację i Damon wcale nie musiał jej pomagać. I też Damon nie jest od tego, żeby robić coś tylko dlatego, bo Elena mu nie wybaczy. Damon musiał poświęcić swoje szczęście i 60 lat z życia Eleny przez głupotę i zawziętość Bonnie. A jak mu potem odpłaciła Bonnie za to poświęcenie? Ukradła bez jego wiedzy lekarstwo z ciała Eleny i chciała je dać Enzo.

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 0:12:48 - (602 dni temu)

AaA czyli o to ci chodziło tylko że on mogl sobie po prostu zabić Boonie ale nie zrobił tego dlatego że Elena by mu nigdy nie wybaczyła :/ zresztą sam sobie by nie wybaczył

Vivienne - 28 luty 2017 o 0:07:43 - (602 dni temu)

bamon_teammmm - w przenośni to było, że się wyrzekł - bo przecież poświecił się i wybrał Bon, żeby żyła - może źle to sformułowałam, ale chodziło mi o to, że wyrzekł się swojego szczęścia z Eleną na kilkadziesiąt lat wybierając życie Bonnie - bo to szlachetnie XD - to było też jakby jego poświęcenie dla innych

ja gdzieś to widziałam na stronach spojler tv, ale już nie pamiętam - jak znajdę, to podrzucę - ale to już nie dziś - spadam spać ;)

bamon_teammmm - 28 luty 2017 o 0:00:16 - (602 dni temu)

@Vivienne niby kiedy Damon wyrzekł się Eleny ?? I czy mogłabyś podać mi linka do tych opisów w 8x16 bo tu nic nie było

Vivienne - 27 luty 2017 o 23:03:44 - (603 dni temu)

@Ada - to by było najlepsze i jeszcze uratowało ten serial XD - ale pewnie nic z tego, bo to za piękne, żeby ... ;(((

@fly - dzięki w imieniu potomności - jak coś dla mnie zostanie, to postaram się dołożyć cegiełkę - choć nie wiem, czy zdążę - ja przy Was starych wyjadaczkach hejterkach wysiadam ;( to choć poczytam ;)

Damon już w s. 5 się poświęcał i w s. 7 (w s. 6 w sumie też, bo się wyrzekł Eleny na korzyść Bon) - a Juls ich "poświęca" naprzemiennie - żeby równo na odkupienie zasłużyli - to pewnie wypadałoby na Stefa tym razem, poza tym jego byłoby na wierzchu, że bardziej uświęcony przez poświęcenie itp. bla, bla, bla - ale to Juls - to ja, choć na 99,9 %, że Stef - to 0,01 % - entliczek, pętliczek, na kogo wypadnie, na tego ... ;p
@ Nyn - też trzymam kciuki za szMatta - należy mu się słusznie za tyle sezonów męczenia się w ludzkim ciele, kiedy inni używali wampirzych przyjemności i nieokiełznanej wolności - on tylko jojczył ;p - może na koniec jakiś honor za to go spotka i wreszcie kuźwa dednie - ale nadzieja mniejsza niż 0,01 % ;((

poza tym był na tych zdjęciach z pogrzeby ;ppp

Stefan na ślubie już nie ma bandaża na ręce - chyba - może to flashbacki, bo chyba żadne z nich duchem nie jest? ;/

było gdzieś w opisach, że w 8x16 Elena stoi nad trumną i płacze, bo żegna bliską jej osobę - to nie może być Kath ;/

no i wykluczanie nic nie daje - nadal nie wiemy, kto dednie ;ppp

Adria - 27 luty 2017 o 22:43:47 - (603 dni temu)

jakby tak umarli Caro i Matt... a Damon i Stefan odjechali w stronę zachodzącego slońca...

Nynaeve - 27 luty 2017 o 22:42:47 - (603 dni temu)

Stefan ostatnio tak trzęsie dupą nad odkupieniem jak Damon na początku sezonu. Pewnie się poświęci, żeby tylko nie być potępionym. W 8x14 Damon chciał się poświęcić za Stefana i Elenę to teraz Stefan się poświęci. Chociaż ja nadal nie jestem pewna, którego zabiją.
Trzymam kciuki, że Dziedzica, bo to też jest ważna postać dla Plec.

flyhigh123 - 27 luty 2017 o 22:39:21 - (603 dni temu)

Jakby to nie było jakiś ósmy raz w tym sezonie, to może bym się wzruszyła ;p

Claire - 27 luty 2017 o 22:37:12 - (603 dni temu)

Aaa to flashbacki pewnie jakieś. Teraz uważam, że Stefan dednie na 99,9%.

Nynaeve - 27 luty 2017 o 22:19:28 - (603 dni temu)

A tam Bonnie miała naszyjnik od Enzo, a na tych promujących zdjęciach ma inny.

Claire - 27 luty 2017 o 22:15:15 - (603 dni temu)

I może to "sort of Klaroline" w finale to Klaus na pogrzebie Caro. Ale jej śmierć jest raczej niemożliwa :/

Claire - 27 luty 2017 o 22:13:55 - (603 dni temu)

Według mnie na 99% umrze Stefan, ale przypomniały mi się zdjęcia z planu 8x16, na których Stefan siedział na ławce z Bonnie. Był normalnie ubrany, nadal miał bandaż na ręce, a Bonnie była w stroju do biegania.

flyhigh123 - 27 luty 2017 o 21:01:08 - (603 dni temu)

Swoją drogą, był podrzucony pomysł więc taka skromna realizacja - wbijajcie i dzielcie się wspólną spuścizną fanowsko-hejterską, niech coś po nas zostanie XD


http://vampirediaries.pl/for um/ogolnie-o-serialu/57-slownik-wyrazow-ob cych

flyhigh123 - 27 luty 2017 o 20:46:54 - (603 dni temu)

Aaa, to jak nie jest pewne, że jest zimny trup, to na pewno przeżyje, a szMatt będzie miał całą rodzinkę znowu <3

kolina - 27 luty 2017 o 19:33:08 - (603 dni temu)

Jak przemiana, to najbardziej prawdopodobna byłaby Kath. O ile byłaby w ciele Caro. Bo wtedy chyba byłoby to możliwe, co nie?

Nynaeve - 27 luty 2017 o 13:35:09 - (603 dni temu)

Tak to stary szMatt tam leży pod krzakiem. Ciekawe tylko czy ubity na amen czy jednak jeszcze dycha. A może go ktoś w wampira przemienił?

Ja myślałam najpierw, że to wóz strażacki stoi, ale jednak chyba karetka.

Caro trochę wygląda jakby się żegnała z Bonnie na tym zdjęciu. Może Bonnie chce żyć z Enzo w tym swoim świecie.

Vivienne - 27 luty 2017 o 12:29:41 - (603 dni temu)

@fly - bo w zwiastunie jest, jak szMatt znajduje ojca za krzakiem leżącego - chyba to on - szybko scena leci, mało widać, ale raczej to stary szMatt - w garniaku i z przegryzionym/nadgryzionym gardłem - wygląda na sztywnego i to jest chyba na weselu, to dużo nie użył ;) - nie wiem na pewno, czy dednął, bo tu żadna śmierć nie jest ostateczna, ale nadzieję mieć można zawsze ;)))

flyhigh123 - 27 luty 2017 o 11:59:09 - (603 dni temu)

Viv, czemu pod dyskusja o odcinku napisałaś, że stary Matta umarł? Bo chyba jestem złym człowiekiem, ale nie zauważyłam tego XD

Vivienne - 27 luty 2017 o 0:02:04 - (603 dni temu)

A nowa "dziewczyna Ricka" jest piękna XD i mądra XD i widać, że już nim rządzi XDDD ;p, ale on nie wygląda na nieszczęśliwego - widać bardzo potrzebował ciepła domowego ogniska XD ;ppp

Vivienne - 27 luty 2017 o 0:00:17 - (603 dni temu)

Ja też popieram (i się mogę przyłączyć do współpracy, jak coś ;) zrobienie słowniczka z hasełkami typu: małpiatki, szMatt, dziedzic, platynowa macica, Świętodupna (czy jak to tam było;), etc. - TO jest dopiero epickie i przynajmniej coś dla potomności WARTOŚCIOWEGO ;) z tego shitu, jakim ten serial się stał zostanie XD
poza tym jestem pewna, że "hero hair" Juls z tej strony zaczerpnęła - a jak wiemy inspirować się lubi - niech ma, po co ma szukać po postach ;) XD

Nie wiem, czy dobrze obstawiam, ale wydaje mi się, że Stefan umrze i to umrze już w 8x15, ew. na początku 8x16, jak to będzie kontynuacja june wedding jeszcze - nie wiem, może się poświeci i zamieni za Caro, bo to chyba w nią wali ten ogień na końcu zwiastuna z 8x15 - to by mogło być tak, że Caro ginie, a Stefek robi układ z Queen Hell i się zamienia - poświęca swoją duszę w zamian za "ukochaną" pfff ;p - w końcu o niczym innym nie pieprzy ostatnio jak o odkupieniu i odpokutowaniu ;ppp to by mu się hero hair wyprostowało, światłość z dupy zabiła od nowa, a przy okazji uciekłby z piekła życia z Caro do piekła z Kath jako królową, gdzie na pewno jest zabawniej i nie trzeba ukrywać Rippacha - a on ewidentnie jest nieszczęśliwy, że Ripp musiał odejść i trzeba udawać grzecznego do końca marnego ludzkiego życia ;/

A poważnie - to wszyscy są poprzebierani, a tylko Stefek pomyka w garniaku z wesela i na tym zdjęciu, co są z Damonem, to wygląda jakby się żegnali i to jest chyba ta sama grota, co w 8x14 z Cadem się spotkali i walczyli - "wrota piekieł" ??? ;p
poza tym na tym zdjęciu, co Stefek idzie, to karetka jest - po kogo by przyjechała? tylko Stefek i szMatt jeszcze żyją i mogą być reanimowani w karetce (a i Ric i małpiaty - ale tu nie sądzę) - no wiem, że jak rozpierducha i wybuch gazu, to były i ofiary w ludziach (ale jak tu ktoś napisał wcześniej mieszkańcy MF wykazują wyjątkową odporność na śmierć i wolę przetrwania w niełatwych okolicznościach przyrody ;) ;p) - tylko oni nigdy nie pokazują karetki przy "przypadkowych zgonach", czyli nieważnego tła - jak jest karetka, to pewnie ktoś "ważny" zginął/został ranny - Stefek jednak wygląda na tym zdjęciu jakby miał zatwardzenie x2, a wiec to jakiś poważny problem - może jemu skończyła się nadprzyrodzona odporność na ciosy w człowieczej egzystencji i w końcu sobie przypomniał, że nie jest wampirem i nie ma 20 żyć - i - już zmierzam do celu - teraz lata po MF jako ghost i się ze wszystkimi żegna - dlatego on jest jeszcze na weselnie, a inni już poprzebierani ? ;/ to by było bardzo epickie, jakby tak chodził do każdego i wszyscy mu mówili, jaką to wielką stratą będzie jego odejście, o Rippie już ani słowa i tylko łuzy i "jaki to jesteś szlachetny" - EPIC ;ppp

choć Caro nie wygląda na zrozpaczoną wdowę i na tych zdjęciach z pogrzebu Stefek też był - to nie wiem ;/ - tylko moje głupie spekulacje, bo Juls już tak namieszała, że nie wiadomo czego się spodziewać i pypeć mi wyrośnie na języku, jak nie wyleję gdzieś tych domysłów ;/// ^^ ;)

Co do głupiej akcji z Rickiem - też bym poleciała do dzieci, a co tam 2 wampiry + Elka ;p tylko wgle z dupy ta akcja była, żeby Ricka w to wplątywać, no ale nikogo innego nie było - Bon się nie odzywa, szMatt to Donovan itd., Caro została z dziećmi i Kaiem - dla każdego coś miłego ;p poza tym paternalistycznie - baby zostają w domu z dziećmi (i ciepłem domowego ogniska ;p) jako te "słabsze" (jakby Caro nie miała więcej pary do walenia w ten dzwon niż Ric ;p) - ale "słaba kobietka" - nie ważne, że wampir vs człowiek, choćby chłop ;p i "głupsze" (to akurat prawda XD choć Ric bardzo rozumem nie odbiega, a i Stef też, a przy nich i Damon głupieje ;ppp), a chłopy ruszają na akcję - to Ric miał walić do skutku, a bracia poszli ubić diabła, tylko nie wiem czemu Stef - człowiek miał przekonanie, że może się zmierzyć z DIABŁEM (w końcu wszechmogącym, bo to jakby yang Pana Boga ;/) i jeszcze nadzieję, że MU SIĘ UDA ;ppp ta ich "walka" i okładanie się pięściami po mordzie TO BYŁO EPICKIE XDDD - diabeł chyba zapomniał, że ma moce (tylko troszkę pamiętał ;p) i może palić, popielić, zabijać mentalnie nie zbliżając się do celu etc. - widać stwierdził, że nie ma to jak "kontakt bezpośredni" i był tylko troszkę silniejszy niż słaby, doświadczony przez życie i ostatnio ranny ze 3 razy człowieczek i na dodatek kopał go znowu "w to samo żebro" - dobrze, że mu się rany nie pootwierały - ale "walczył dzielnie";p
cała akcja była z dupy i do dupy - nie ma co szat rozdzierać, że Ric spieprzył do małpiat - to akurat było najbardziej sensowne z tego bezsensu ;ppp

Vik_Usia - 26 luty 2017 o 23:25:55 - (603 dni temu)

Nie wierzę, że mój najukochańszy serial się już kończy. I na co ja będę patrzeć :(

Izka12045 - 26 luty 2017 o 22:28:29 - (604 dni temu)

Szkoda że Cada zabili mogli by pociągnąć to dalej z jego postacią a nie głupią Kathrine dawać jako diabła

sleepinbad - 26 luty 2017 o 21:39:14 - (604 dni temu)

Macie za duże wymagania co do Alarica ;P

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 21:29:14 - (604 dni temu)

Właśnie, minuta by wiele nie zmieniła ;p

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 21:25:05 - (604 dni temu)

Bez przesady niby chodzi o jego dzieci ale gdyby walnął tym dzwonem jeszcze z przynajmniej 3 razy to i tak by zdążył dotrzeć do córek a dla Stefana udało by się zabić diabła a tak wgl czm Stefcio nie mógł wbić tego noża wcześniej a nie w ostatniej chwili wiem że on nie wiedział co się dzieje po 2 stronie ale przeciez oni tam sporo gadali :p

sleepinbad - 26 luty 2017 o 21:05:30 - (604 dni temu)

Mnie rozbawiła ta scena haha :D przegięcie ;)
Ogólnie z Rickiem fajnie zaczeli w tym sezonie ale niestety teraz jest jak jest, lepiej by było gdyby wyjechał z tymi dziećmi i obyśmy go wiecej nie widzieli :) to samo z dziedzicem ehh :/

Claire - 26 luty 2017 o 21:03:11 - (604 dni temu)

Nie przypominajcie mi o tej scenie z małpiatami i tabletem, plis.

flyhigh123 - 26 luty 2017 o 21:02:43 - (604 dni temu)

Każdy rodzic chyba by poleciał ;p Ale moim zdaniem już wciskają Rica na siłę do tego wszystkiego. Mogli wziąć do dzwonienia kogokolwiek, no ale wtedy nie byłoby dramy :/

sleepinbad - 26 luty 2017 o 20:57:06 - (604 dni temu)

hmm tez mnie wkurzył Ric ze olał Stefana z planem, ale nie rozumiem oburzenia wszystkich, gdyby Wasze dziecko jakimś cudem z tableta/video zadzowniło,że ma jakieś kłopoty i się boi to też byście wpierw o dzieciach pomyśleli troche wyrozumiałości :) :V

patixx - 26 luty 2017 o 20:55:27 - (604 dni temu)

W ostatnich odcinkach powróciła do nas postać poprzednich sezonów a jest to Kai. Zapraszam was do oglądania, komentowania, jak klikania łapek w górę. :*

https://www.youtube.com/watch?v=QDgoL9X5-b A

flyhigh123 - 26 luty 2017 o 20:26:37 - (604 dni temu)

Ric nie miał zadzwonić tym dzwonem 11 razy, tylko miał dzwonić do oporu, aż Stefan mu nie da znać, że już załatwił Cade'a. Dlatego Stefan potrzebował Rica - bo nie był Maxwellem, więc mógł dzwonić bez ograniczeń. Żeby wyzwolić ten ogień piekielny to jakiś Maxwell musiałby zadzwonić dzwonem 12 razy. Oczywiście mogli użyć do tego zadania kogokolwiek, ale trzeba było wziąć Rica, żeby był zaangażowany w akcję, a nie snuł się jak smród po gaciach :/

Swoją drogą, co to za żelazna logika - musimy urządzić wesele, żeby Kath zwabić w pułapkę. Ja rozumiem, że Katherine umarła jako idiotka, bo wbicie się w ciało Eleny i liczenie, że nikt się nie skapnie, że ją udaje, to był najgorszy pomysł ever, ale skąd wniosek, że nie zmądrzała przez cały ten czas w piekle?

Doceniam pomysł powrotu do korzeni i to byłby naprawdę świetny pomysł, gdyby nie to, że został wyjęty z dupy chyba dopiero w momencie, jak Nina potwierdziła swój powrót. A można było robić jakieś subtelne wstawki na ten temat. Już po finale S7 wszyscy się zastanawiali, czy Damon w krypcie słyszał Elenę, czy Katherine. Czemu nie można było tego pociągnąć i wprowadzić logicznie do fabuły cały ten wątek? Nawet, gdyby Nina się nie zgodziła, to przecież Kath jako Travellersa można wsadzić w inne ciało (co i tak zrobią). Wiadomo, że to nie byłoby to samo, no ale trudno, i tak mogło to mieć ręce i nogi.

Dabien - 26 luty 2017 o 20:21:56 - (604 dni temu)

@Nyn na czacie kiedyś robiliśmy, ale można na forum temat założyć.

Dabien - 26 luty 2017 o 20:21:56 - (604 dni temu)

@Nyn na czacie kiedyś robiliśmy, ale można na forum temat założyć.

Nynaeve - 26 luty 2017 o 20:04:34 - (604 dni temu)

Haha powinniśmy tu gdzieś zamieścić słowniczek z tym wymyślanym przez nas nazewnictwem ;p

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 19:05:07 - (604 dni temu)

Myslalam że skoro tez jest czarownicą to dlatego

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 19:04:24 - (604 dni temu)

Aaaa okej

Dabien - 26 luty 2017 o 19:02:31 - (604 dni temu)

Bonnie nie jest dzieckiem Rica. Aktorki co grają blizźniaczki mają trzecią siostrę

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 19:01:00 - (604 dni temu)

Dzięki czyli rozumiem "3 małpiatka" to Boonie ?

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 18:56:26 - (604 dni temu)

Dzieci Ricka.

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 18:52:17 - (604 dni temu)

Haha a ja mam pytanie kim są te "małpiatki" bo dużo tego piszecie a ja nie mam pojcia o co chodzi :)

Buffy - 26 luty 2017 o 18:39:22 - (604 dni temu)

Skisłam, koniecznie to obczajcie (nie dla wrażliwych fanów Steroshita):
https://twitter.com/lydias pierce/status/835622633194520579
(spacj e usuncie)

I_always_win - 26 luty 2017 o 18:20:27 - (604 dni temu)

Fatima dokladnie to samo pomyslalam... To byla chyba najgłupsza scena serialu

Stel_ - 26 luty 2017 o 18:07:25 - (604 dni temu)

Rick to pacan, zadanie było zbyt skomplikowane do wykonania, przyjmuje tylko podstawowe polecenia :P

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 18:04:21 - (604 dni temu)

No to czepiajmy się tego, że Stefan poprosił o pomoc Ricka, a nie o to, że chciał zabić diabła;p

Nostalgia - 26 luty 2017 o 18:02:44 - (604 dni temu)

Jak juz Stefan chcial byc takim bohaterem to mógl przekonac Damona zeby to on pierdolnal w ten dzwon iles razy i byloby po krzyku. Wychodzi na to, ze tego diabla bardzo latwo bylo zniszczyc.

Nostalgia - 26 luty 2017 o 17:57:48 - (604 dni temu)

@Fatima- dokladnie:p Rick to debil i juz dawno wszyscy tam powinni wiedziec, ze jemu sie zadan nie wyznacza.

Stel_ - 26 luty 2017 o 16:00:08 - (604 dni temu)

@Fatima był to genialny pomysł Julie na wydłużenie akcji zabicia Cade'a :D

Fatima - 26 luty 2017 o 15:44:04 - (604 dni temu)

musze to napisać... jaki trzeba byc DEBILEM żeby uderzyc dzwonem 10 razy, odebrac tel od dziewczynek i nie uderzyc tylko jeszzce jeden pieprzony raz i wtedy do nich leciec na ratunek... przeciez zajeloby mu to 2 sekundy... co za dno..... HAHAHAHAHAHAHAHA

michele - 26 luty 2017 o 14:12:18 - (604 dni temu)

No może faktycznie ;p Myślałam, że to Armory.

Nynaeve - 26 luty 2017 o 13:09:30 - (604 dni temu)

@michele Ale zdjęcie Eleny jest z domu Salvatorów, a zdjęcie Bonnie i Caro z The Armory.

Hooba - 26 luty 2017 o 13:04:09 - (604 dni temu)

Zobaczymy co to bd :D

michele - 26 luty 2017 o 12:54:15 - (604 dni temu)

Na tym jednym zdjęciu w Armory co się trzymają za ręce to wygląda jakby zobaczyły Elenę ;p

Adria - 26 luty 2017 o 12:49:32 - (604 dni temu)

Caro i bonnie trzymają sięza ręce jak kiedyś Bex i Esther jak E.wskakiwala w jej cialo, może naprawdę Kath jest w Caro?

crazolka - 26 luty 2017 o 11:51:29 - (604 dni temu)

@Claire - pewnie tak.

crazolka - 26 luty 2017 o 11:49:36 - (604 dni temu)

@inka980 - cii ,teraz mi się to będzie śniło po nocach :(

Claire - 26 luty 2017 o 11:25:38 - (604 dni temu)

To dlatego, że pewnie umrze.

Nynaeve - 26 luty 2017 o 11:24:49 - (604 dni temu)

Pewnie tak. On już jest przygotowany na ten pogrzeb na końcu odcinka ;p

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 11:22:41 - (604 dni temu)

Może wciąż liczy na jakiś pogrzeb? ;D

Nynaeve - 26 luty 2017 o 10:53:53 - (604 dni temu)

Na tych zdjęciach wszyscy po ślubie są już przebrani tylko Stefan ciągle jest w garniturze. Nawet jak jest w głowie Eleny.

inka980 - 26 luty 2017 o 1:28:12 - (604 dni temu)

Prędzej urodzi dzieci Stefana

orydzynals - 26 luty 2017 o 1:22:16 - (604 dni temu)

Plec będzie nową królową piekła i wypierdoli wszystkich w kosmos

PanCroft - 26 luty 2017 o 1:21:27 - (604 dni temu)

Pewnie Katherine wejdzie w ciało Plec.

inka980 - 26 luty 2017 o 1:15:13 - (604 dni temu)

Julie jako nowa dziewczyna Alarica?? Caroline nie może mieć, to ma jej inną wersję.

Vivienne - 26 luty 2017 o 0:54:48 - (604 dni temu)

Może Damon człowiekiem jest - tu - na koniec? ;ppp

orydzynals - 26 luty 2017 o 0:51:55 - (604 dni temu)

hahahahha o kurwa Plec jako special guest, obśmiałam się

kolina - 26 luty 2017 o 0:13:40 - (604 dni temu)

@Dabien, też na to liczę.

Dabien - 26 luty 2017 o 0:12:13 - (604 dni temu)

@kolina ja obstawiam, że łańcuszek, a raczej krew posłuży Bonnie do sprowadzenia Enzo z powrotem do żywych.

Annie1602 - 26 luty 2017 o 0:10:01 - (604 dni temu)

kurcze tez nie widzę :( pierścienia

Nynaeve - 26 luty 2017 o 0:10:00 - (604 dni temu)

@inka Na tej dłoni, której nie widać dokładnie.

kolina - 26 luty 2017 o 0:09:26 - (604 dni temu)

Bonnie ma inny łańcuszek. Pytanie co się stało z krwią Enzo.

Annie1602 - 26 luty 2017 o 0:09:13 - (604 dni temu)

To pewnie zdjęcie z tego dodatkowego odcinka podsumowującego wszystko :D

inka980 - 26 luty 2017 o 0:08:48 - (604 dni temu)

a Damon gdzie ma pierścień?

Nynaeve - 26 luty 2017 o 0:08:23 - (604 dni temu)

Plec też się pojawi w 8x16? ;p

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: