Kolejny zwiastun finałowego odcinka 8.16 -''I Was Feeling Epic''

Nynaeve    23 luty 2017    29
Stacja CW opublikowała kolejny zwiastun finałowego odcinka 8.16- ''I Was Feeling Epic''.




PIĄTEK 10 MARCA
Damon: Co?
OSTATNI ODCINEK
OSTATNIA NIESPODZIANKA
Elena: Damon?



tvd, kolejny zwiastun 8.16, I Was Feeling EpicKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (29)
maladict - 2 marzec 2017 o 22:47:56 - (324 dni temu)

@Bamon_teammmm Widziałam ! Jestem szczerze wzruszona. Super zwiastun ! Żeby to tylko była prawda, a nie kolejna ściema.

Bamon_teammmm - 2 marzec 2017 o 16:04:27 - (324 dni temu)

@maladict na yt jest pełny zwiastun i Elena rzuca się mu na szyję

maladict - 2 marzec 2017 o 13:54:43 - (324 dni temu)

@Nostalgia - w 100 % się z Tobą zgadzam. Życzę sobie jeszcze, żeby E i D rzucili się sobie na szyję. I aby Damon w końcu był szczęśliwy. Jak to okaże się snem, albo halucynacją - szlag mnie trafi.

Dabien - 1 marzec 2017 o 11:54:56 - (325 dni temu)

Rozczygniete - Tomcat może raz zamiast płacić rachunek za internet kupiłbyś słowniki ogtograficzny i poprawnej polszczyzny w zamian.

harry92 - 1 marzec 2017 o 11:44:49 - (325 dni temu)

Oczywiście, będzie jeszcze dwanaście sezonów. Julie w czerwcu to potwierdzi. A to, że oni trumnę z Elena trzymaja na środku to jest chore. Jeszcze nie jest jakoś zabezpieczona, bo nie mają czarownicy. A domu to na klucz też nie zamykają :P

Tomcat - 1 marzec 2017 o 10:18:39 - (325 dni temu)

obojetnie jak sie zakonczy odcinek 16 wszostko nie zostanie wyjasnione i rozczygniete na pewno nie zakonczy sie po mysli widzow final bedzie taki zeby krecic jeszcze jeden sezon ;)

Nostalgia - 27 luty 2017 o 22:53:55 - (327 dni temu)

Wzrusza mnie ten zwiastun i sposób w jaki Nina mówi "Damon". Dodatkowo, trzeba przeznac, ze naprawde fajna piosenke wybrali do promocji finalu. Oby tylko to nie oznaczalo, ze wszystko okaze sie snem i inne takie bzdury, tego bym nie zniosla.

Vivienne - 27 luty 2017 o 14:57:07 - (327 dni temu)

No bo jak by to chałupa Caro wybuchła - ja nie zauważyłam w sumie - no to by jakoś miało już ręce i nogi - jeszcze trochę okruszków i rozkminimy finał ;) ;p i gdzie tu zaskoczenie będzie pfff ;)

Nynaeve - 27 luty 2017 o 14:45:40 - (327 dni temu)

Albo najpierw polecieli zobaczyć co z Eleną a potem Stef zobaczył karetkę i straż pod domem Caro to tam poleciał się poświęcać.

Vivienne - 27 luty 2017 o 14:42:33 - (327 dni temu)

@Nyn - bardzo i być może - bo to by się w całość składało - jakoś ;/ tylko nie wiem, jak tu dopasować śmierć na weselu - Stefka - albo czyjąś - no to może jednak Caro dednie najpierw ;/, a potem ja przywrócą - albo już nie wiem ;/

Nynaeve - 27 luty 2017 o 13:37:20 - (327 dni temu)

Jak dla mnie to to jest scena zaraz po weselu. Na weselu była rozpierducha i w domu Caro i dlatego Damon i Stefan przylecieli zobaczyć czy trumna jest na swoim miejscu z Eleną w środku.

Vivienne - 27 luty 2017 o 0:11:43 - (328 dni temu)

A mnie się wydaje, że to jednak Elka - bo tak się bardziej "sierotowato" zachowuje - typowo dla Elki, jakby przepraszała zawczasu - Kath jest zawsze panią sytuacji i nie przeprasza, że jest, nie zachowuje się, też jak emoofiaralosu XD - no chyba, że Kath wlazła w ciało Elki i jakoś chodzi, a nie śpi i znowu udaje Elenę, co już nie raz robiła i to z większym powodzeniem niż w s. 5 ;/

a postarzeli się niestety ;ppp wszyscy i żal ;( - chyba tylko Bonnie wygląda dobrze jeszcze - na twarzy i Enzo był ciachem ostatnio, no i Kai - oczywista oczywistość, po reszcie widać już bardzo "zmęczenie materiału", na dodatek grać im się nie chce, tylko stroją głupie miny - jak do lusterka i się marszczą (ala zatwardzenie cullenowskie), co potęguje liczbę zmarszczek - czas kończyć XD ;(((

Nynaeve - 26 luty 2017 o 23:12:48 - (328 dni temu)

No to by leżała i spała. Przecież to ciało Eleny jest w śpiączce. Wydaje mi się też, że żeby mogła w nią wskoczyć to musiałaby Elena być przytomna.

BonBon - 26 luty 2017 o 20:37:38 - (328 dni temu)

w sumie może być też tak, że Kat wbiła do ciała Elki i siedzi w niej xd

flyhigh123 - 26 luty 2017 o 20:36:33 - (328 dni temu)

A po cholerę by miała ją rozbierać, wystarczy, że jako Travellers wpakuje się w jej ciało XD Co Wy, jeszcze na jakieś slashe Kath/Elena liczycie w finale? XD

Dabien - 26 luty 2017 o 20:22:47 - (328 dni temu)

@Nyn w 4x14 rozebrała Elenę i poszła zabić Jera.

Nynaeve - 26 luty 2017 o 20:07:10 - (328 dni temu)

A mnie się wydaje, że to nie jest jednak Katherine. Jakoś nie widzę tego jak Katherine rozbiera nieprzytomną Elenę i wciska się w jej sukienkę. Chociaż ona jest tak popierdolona, że w sumie wszystko możliwe.

sevendays - 26 luty 2017 o 20:05:55 - (328 dni temu)

Elena wygląda brzydko. Nina nam się zestarzała :D Choć Damon też trącony rydwanem czasu, Ianowi "spływa" twarz przy uszach :D

bamon_teammmm - 26 luty 2017 o 19:31:47 - (328 dni temu)

@Diaben ja też a scena jak Elka stoi ze Stefanem w szkole to mi się zdaje że wszedł jej do umysłu

crazolka - 26 luty 2017 o 18:31:20 - (328 dni temu)

@Dabien Ja też mam takie przeczucie.

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 18:08:03 - (328 dni temu)

Kurcze, nie chodzi o to xd. Mam na myśli, że tamto było proste - Elena stoi ze Stefanem w szkole, ona mówi, on się uśmiecha. Tutaj jest więcej ujęć i za szybko to dla mnie leci ;p. Ale to tylko moje zdanie ;D

Dabien - 26 luty 2017 o 17:44:50 - (328 dni temu)

Czy tylko ja mam przeczucie, że to Katherine a nie Elena?

Nynaeve - 26 luty 2017 o 17:35:14 - (328 dni temu)

No nie wiem. Jak dla mnie to na tamtym raczej wcale nie wiadomo co się dzieje.

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 13:58:39 - (328 dni temu)

Tak, tam strasznie wygląda, ale tamten był taki bardziej przejrzysty? XDD Tutaj jest za duża przestrzeń i za dużo osób, musiałam oglądać drugi raz żeby zobaczyć dokładnie, co się dzieje. Tamten jest jakby bardziej prosty ;p

Nynaeve - 26 luty 2017 o 12:26:20 - (328 dni temu)

A ja wolę ten, bo na tamtym Elena wygląda jak starucha.

crazolka - 26 luty 2017 o 11:48:04 - (328 dni temu)

Jak dla mnie też ten ze Stefem lepszy ;)

hopeless_penguin - 26 luty 2017 o 11:23:08 - (328 dni temu)

Ten ze Stefanem bardziej mi się podobał, ale nie jestem obiektywna XD