Oficjalny opis 8.16 -"I Was Feeling Epic" oraz odcinka specjalnego "Forever Yours"

Nynaeve    20 luty 2017    25
Portal Spoilertv opublikował oficjalny opis odcinka finałowego 8.16 pt. "I Was Feeling Epic" oraz odcinka specjalnego "Forever Yours".


STARZY PRZYJACIELE - Gdy los Mystic Falls jest zagrożony, Stefan (Paul Wesley) i Damon (Ian Somerhalder) muszą walczyć ze swoim największym wrogiem w ostatniej bitwie.


Odcinek wyreżyserowała Julie Plec, scenariusza napisali Julie Plec i Kevin Williamson.

Premiera 10.03.2017.

Tytuł jest cytatem z wypowiedzi Lexi z odcinka 1.08 162 Candles

Oto ta scena:




OPIS ODCINKA SPECJALNEGO "FOREVER YOURS"

TO BYŁO EPICKIE - Po ośmiu niesamowitych sezonach, "Pamiętniki wampirów" zmierzają do dramatycznego i epickiego końca. Godzinny odcinek specjalny zawiera wywiady z byłymi i obecnymi członkami obsady i gośćmi specjalnymi, rozmowę z producentami wykonawczymi Julie Plec i Kevinem Williamsonem, materiał zza kulis kręcenia ostatniego sezonu i wyjątkowe momenty z minionych ośmiu lat.


Premiera: 10.03.2017 r. Godzinę przed emisją finałowego odcinka TVD.




tvd, 8.16, odcinek specjalny, Kategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (25)
sevendays - 6 marzec 2017 o 8:39:29 - (596 dni temu)

Martwi mnie ta "ostatnia bitwa", brzmi wymownie.

djbasstronic - 25 luty 2017 o 19:06:30 - (604 dni temu)

co to ten odcinek specjalny?

reden9595 - 24 luty 2017 o 10:29:05 - (606 dni temu)

No jest potwierdzone ale chciałabym starą Kath a nie wersje z kapciami i rodzinką.

Nynaeve - 23 luty 2017 o 23:38:31 - (606 dni temu)

Przecież Plec już potwierdziła, że Katherine się pojawi.

reden9595 - 23 luty 2017 o 22:27:10 - (606 dni temu)

Jakby wrocila Kath,ale ta dawna ona(Byłoby dobrze!)

I_always_win - 23 luty 2017 o 19:59:32 - (606 dni temu)

kurde nie chce sie z tym żegnać... ogladnelabym jeszcze pare słabych sezonow mimo wszystko :')

Nynaeve - 23 luty 2017 o 19:51:58 - (606 dni temu)

Było kilka dobrych czarnych charakterów dopóki nie zaczęli wydłużać im na siłę wątków. Katherine, Pierwotni, Silas.

Karolinaxd - 23 luty 2017 o 17:36:35 - (606 dni temu)

Chciałabym zobaczyć starą, dobrą Kath <3
Mówcie co chcecie, ale ona była jednym z lepszych "czarnych bohaterów" tego serialu, zanim jej nie zjeb*li.. :)

eszten - 22 luty 2017 o 21:44:22 - (607 dni temu)

Kath jest podróżnikiem, jako człowiek ofc, jeśli uciekla z piekla to może właśnie w ten sposob, tymbardziej, że skoro Nina dopiero jest od 8x16, to może w 8x15 Kath jest podróżnikiem w ciele Kelly, mam nadzieję że Plec o tym nie zapomniała. Co prawda wolałbym zobaczyć Kath jako wampir, ale logiczniejsze jest że Kath wykorzystała swoje atuty by spieprzyć z piekła, chociaż logika i Plec, co ja mowię, nie w tym życiu.

flyhigh123 - 22 luty 2017 o 21:31:30 - (607 dni temu)

Może on dlatego taki zadowolony ciągle łazi ;/

Nynaeve - 22 luty 2017 o 21:26:43 - (607 dni temu)

Wszyscy się srają. no chyba, że dobrze obsługuje Suma i jest na specjalnych warunkach.

Adria - 22 luty 2017 o 21:19:44 - (607 dni temu)

Katherine może ocalić finał. Chyba że akurat sra się przed piekłem, ale mam nadzieję, że nie.

flyhigh123 - 22 luty 2017 o 21:10:46 - (607 dni temu)

Albo Kelly też się zesrała przed piekłem, ostatecznie nic lepszego ją po śmierci nie czeka, i robi to z własnej nieprzymuszonej woli.

flyhigh123 - 22 luty 2017 o 21:04:06 - (607 dni temu)

Może w jakiś sposób (XDDDD) przekonała Cade'a, że mu się przyda jako wampir. A Cade pewnie może takie rzeczy, bo dlaczego by nie mógł, przecież jest super i najlepszym czarnym charakterem ever.

Nynaeve - 22 luty 2017 o 21:02:15 - (607 dni temu)

Ale to wychodzi na to, że Katherine jest znów wampirem skoro mogła zmusić starą Donovanową do robienia czegoś tam. No jakim cudem skoro ona była człowiekiem, bo wampirze ciało było Eleny.

flyhigh123 - 22 luty 2017 o 20:49:53 - (607 dni temu)

Tak swoją drogą, to skoro stara Donovan ma wrócić jako podnóżek Katherine w finale, to ja już wolę, żeby tym największym wrogiem okazała się właśnie Kath. Cade jest żenujący, a Kath to jednak Kath, klasa sama w sobie i ma pewnie rachunki do wyrównania. Co prawda trochę się zeszmaciła w S5 włażeniem w ciało Eleny, no ale i tak sto razy wolę ją od pana suma. A jeszcze w duecie z Kaiem (o ile on dożyje do tego momentu) mogłoby być naprawdę wesoło.

crazolka - 22 luty 2017 o 19:51:40 - (607 dni temu)

@DziobakChaosu - Wiele razy ten temat był poruszany na tej stronie. Nikt nie wie ;d

DziobakChaosu - 22 luty 2017 o 16:39:32 - (607 dni temu)

Dlaczego oni bronią tej dziury zamiast wziąć dupy w troki i odjechać gdzieś indziej?

crazolka - 22 luty 2017 o 16:28:17 - (607 dni temu)

Coraz bliżej końca...

delena7 - 22 luty 2017 o 15:46:18 - (607 dni temu)

Bedzie mi brakowac tego serialu. Nawet Caro ;(

patixx - 22 luty 2017 o 15:23:48 - (607 dni temu)

Taaaaak Tvd forever <3

Dabien - 22 luty 2017 o 14:27:24 - (607 dni temu)

Kelly będzie ganiać za wszystkimi z tabliczką " Jak Cię złapie będziesz mój"

Nynaeve - 22 luty 2017 o 14:07:54 - (607 dni temu)

@hope Prawdopodobnie chodzi o Kelly ;p

hopeless_penguin - 22 luty 2017 o 13:56:00 - (607 dni temu)

Największym wrogiem? Rly?

delena7 - 22 luty 2017 o 12:49:40 - (608 dni temu)

Tvd forever <3

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: