Chris Wood na temat tego jak Piekło zmieniło Kaia (na gorsze)

Nynaeve    17 luty 2017    7
Portal TVGuide opublikował obszerny wywiad z Chrisem Woodem, w którym aktor opowiedział o tym, czego możemy się spodziewać po powrocie Kaia do "Pamiętników wampirów".


On wróciiiiił!

Chris Wood powrócił jako Kai na końcu odcinka "Pamiętników wampirów" z zeszłego tygodnia i w przeciwieństwie do tego, jak czują się Damon (Ian Somerhalder) i Alaric (Matt Davis), my jesteśmy podekscytowani, że mamy go z powrotem na naszych ekranach.

Wielu fanów jest z pewnością zszokowanych widząc Kaia chodzącego i gadającego, chociaż Damon ściął mu głowę na koniec 6. sezonu. Ale teraz on powrócił i jest gotów zawrzeć układ: Obudzi Elenę (Nina Dobrev), jeśli Damon i Alaric pomogą mu uciec z Piekła. To nie jest zbyt uczciwa wymiana (zwłaszcza że to on był tym, który rzucił na Elenę klątwę, pod której jest wpływem), ale to jedyne co Damon ma w tej chwili. Jednakże mówimy o Kaiu, co oznacza pewne gierki umysłowe i potencjalne zdrady.

By dowiedzieć się jakim sposobem Kai żyje i jak to będzie, gdy dołączy do Damona, rozmawialiśmy z Chrisem Woodem o wszystkim, czego można oczekiwać po jego powrocie!

TVG: Ostatni raz, gdy widzieliśmy Kaia on został ścięty. Jak to jest, że on znów żyje?
Chris Wood: Myślę, że on zadaje to samo pytanie? Wie, że znalazł lukę, kiedy bił dzwon. Znalazł sposób by wyskoczyć z Piekła. Myślał, że uciekł, ale bardzo szybko zorientował się, że nie jest w pełni żywy, nie tak jak miał na to nadzieję. Tak naprawdę, są nienaturalne siły, które wciągają go z powrotem do Piekła. Jego czas jest ograniczony.

TVG: Czy nadal posiada swoje moce hybrydy wampira i czarownika oraz wysysania?
Wood: Tak. I jest coś, nad czym on pracuje, kiedy pierwszy raz staje przed Alariciem i Damonem. Nadal jest wampirem, nigdy nawet nie widzieliśmy go jako pełnego Heretyka, ponieważ stracił głowę szybko po tym, jak do tego doszło. To będzie interesująca cześć składowa jego powrotu. Ale tak, on nadal jest jednym i drugim. Ale tak jak jest silny i jak skupia się na swoich mocach to coś, na co musicie zaczekać i zobaczyć.


TVG: Co możesz powiedzieć o doświadczeniu Kaia w Piekle i jak to go zmieniło?
Wood: Sądzę, że to było okropne doświadczenie, po prostu okropne. I myślę, że Kai jest teraz skłonny zrobić absolutnie wszystko, aby się wydostać, bo to było tak złe. To niezwykła dla niego rzecz. To nie jest coś, co widzieliśmy u Kaia - chęć pracy z ludźmi z innego powodu niż jego osobisty zysk. I ta sytuacja pobudziła go do tego, by to zrobić, bo nie ma innej opcji. Zdaje sobie sprawę, że jest w stanie popełnić złe czyny, udostępnia swój limit czasowy i dostaje większą szansę, by tu zostać i wymyślić jak wydostać się z Piekła na stałe.


TVG: Która to wersja Kaia: całkowity socjopata czy ten, który posiada jakąś empatię po połączeniu z Luke'em?
Wood: Sądzę, że to największa zmiana. Myślę, że powtórne zamknięcie w najgorszej wersji więziennego świata i bycie torturowanym zachęciło jego najgorsze cechy i zniosło każdą część tego, co było dobre i próbowało odkupić te wszystkie złe rzeczy, których dokonał. Tak, więc gdy widzimy Kaia powrócił do bycia rozkosznym socjopatą.


TVG: Kai zabił Jo i wprowadził Elenę z magiczną śpiączkę, więc jak Damon i Alaric odpowiedzą, kiedy on się pojawi i chce z nimi współpracować?

Wood: Oczywiście, Alaric chce go martwego tak szybko, jak to możliwe za to, co zrobił Jo. Żadna z tych postaci mu nie ufa i nie uważa, że w cokolwiek on powie, można uwierzyć. Widzimy w zwiastunie odcinka, widzimy, że Kai wie - mniej więcej jak ocalić swoją skórę - wspominając, że może im pomóc ocalić Elenę i sprowadzić ją z powrotem. Jest jedynym, który ma taką moc. To wystarcza Damonowi, by przekonać Alarica i go powstrzymać, i Damon kończy pomagając mu, ponieważ on pomoże im dostać to, czego chcą.


TVG: Kai zawsze posiadał mroczne poczucie humoru. Czy zobaczymy jak, rozkoszuje się tym przy Damonie, że ma moc przywrócenia Eleny?

Wood: Oczywiście. On to uwielbia. Uwielbiam umysłowe gierki. Jest tak natrętny, jak tylko się da - i jego poszukiwania tego jak wydostać się z Piekła są oczywiście najbardziej pilną rzeczą, jakiej kiedykolwiek potrzebował - ale on także rozkoszuje się jazdą i grą. I jak zawsze, rozkoszuje się dręczeniem Damona.


TVG: Jak Damon reaguje? Jaka jest ich dynamika?

Wood: Ich dynamika jest taka, jaka było lata temu. Obaj potrzebują czegoś od siebie i to zmusza ich do współpracy, ale Damon brzydzi się Kaiem i nie może nawet słuchać jego głosu. To tworzy pewne miłe komediowe napięcie pomiędzy nimi dwoma.


TVG: Kai usiłować wytępić cała swoją rodzinę. Jaka będzie jego reakcja, gdy dowie się, że bliźnięta Jo i Alarica przeżyły?

Wood: On jest teraz w zdecydowanie niezwykłym miejscu, gdzie najbardziej naglącą sprawą jest nie być wessanym z powrotem do Piekła. Jestem pewien, że tylko o to się troszczy i na tym jest skupiony.


TVG: Byłeś w serialu tylko na jeden sezon, ale Kai jest taką ukochaną postacią. Jak sądzisz co takiego jest w Kaiu, że fani tak silnie się z nim łączą?

Wood: Mogę tylko przypuszczać, ale myślę, że to musi być ta sama rzecz, która opisuje mnie jako postać i dlatego, kiedy Julie [Plec] zapytała mnie, czy chcę wrócić, byłem taki chętny, by wskoczyć z powrotem i znowu zagrać Kaia. On posiada takie nietuzinkowe połączenie tendencji psychopaty z poczuciem humoru. Jest dziwny, bystry i w pewien sposób czarujący w drażniący psychotyczny sposób. To naprawdę zabawne do zagrania, więc mogę sobie wyobrazić, że widz odczuwa podobnie jak ja, kiedy go gram, mogę zobaczyć czemu to, mogłaby być postać, którą fani kochają nienawidzić.


TVG: Czy masz jakieś własne ulubione momenty Kaia?

Wood: Mam wiele ulubionych momentów. Dla mnie wszystkie cudaczne, wszystkie dziwne rzeczy, jak wcześniejsze jedzenie dżemu rękoma. Albo cięte dowcipy w jego powrocie czy dziwne figle sądzę, że fani będą tym rozbawieni. I byłym w stanie upchnąć trochę kiwania palcami jak to było w 6. sezonie. To była pierwsza scena, którą nakręciliśmy, kiedy wróciłem i cieszyłem się, tym, że umieścili wszystkie te rzeczy, które chciałem. Jak dobrze pójdzie, ludziom się to spodoba.


TVG: Kiedy pierwotnie opuściłeś "Pamiętniki wampirów czy Julie dała ci jakiś znak, że może chcieć cię przywrócić ?

Wood: Kai zawsze był martwy. Taki był plan. Taki był plan, kiedy podpisywałem kontrakt na rolę. Takie był plan, kiedy rozmawiałem z Julie, gdy rola dobiegała końca. Zawsze było "On umiera i odchodzi." I na tym zakończyła się rozmowa, gdy zakończył się sezon. Myślę, że to wyszło z pokoju scenarzystów, ponieważ to była jedna z ich ulubionych postaci do pisania. On mówi jakieś głupkowate rzeczy i te jego dowcipy. Mogę to sobie wyobrazić jako scenarzysta, otrzymanie tej roli do odegrania był naprawdę zabawne. I oni chcieli go przywrócić, pozwolić mu po raz ostatni zabłysnąć. Kiedy mi o tym wspomniała, nie wiedzieli jeszcze, jak to zrobią. Chcieli być pewni, że będę na pokładzie, zanim obmyślą proces zwracania Kaiowi głowy. Sądzę, że mamy szczęście, że się im to udało.


TVG: Jak to jest być z powrotem na planie, gdy serial się kończy? Czy tym razem atmosfera wokół była inna?

Wood: Tak, w powietrzu czuło się ostateczność. Każdy był w tym serialu przez bardzo długi czas. Wielu z nich było dzieciakami, kiedy podpisywali kontrakty, a teraz odchodzą, mając po trzydzieści lat lub są grubo po 20-stce i na wiele sposobów dopiero zaczynają swoją karierę, ale również pozostawiają coś, co było najważniejszym zadaniem w ich życiu artystycznym na tak długo. Tak, więc jest wiele zmian, które czujesz, rozmawiając z nimi wszystkimi i słyszysz co, dalej planują. To jest oczywiście bardzo ekscytujące. Ja oczywiście byłem na trochę innej pozycji, kiedy dołączyłem do serialu. Kai to była moja największa rola, jaką zagrałem w serialu, więc to był dla mnie wielki krok do przodu. Teraz jestem w innym serialu i wróciłem by złożyć wizytę. Miło jest być tu ponownie i powspominać dlatego jestem niezmiernie wdzięczny, że mogłem robić to, co robię.
tvd, 8.13, "The Lies Are Going To Catch Up With You", wywiad spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (7)
DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 15:35:25 - (2111 dni temu)

Poza na tym zdjęciu

crazolka - 18 luty 2017 o 13:04:51 - (2111 dni temu)

Kai <3 <3 <3

DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 10:52:24 - (2111 dni temu)

Kai jest super hiper bekowy.

Lexi123 - 18 luty 2017 o 0:15:50 - (2111 dni temu)

Również sie zgodzę że Kai to jedna z najlepszych postaci jakie tvd miało. Bardzo mnie cieszy widok jego twarzy praktycznie w finale już no :D

TheHalfBloodVampire - 17 luty 2017 o 22:23:46 - (2112 dni temu)

"Tak, więc gdy widzimy Kaia powrócił do bycia rozkosznym socjopatą." Zdanie które tak bardzo poprawiło mi humor. Uwielbiam tą postać a to że wrócił jako rozszalały psychopata jeszcze bardziej mnie cieszy <3


Domi__ - 17 luty 2017 o 21:25:56 - (2112 dni temu)

Jedna z najlepszych postaci ! :D

Adria - 17 luty 2017 o 21:17:47 - (2112 dni temu)

TVG: Kai usiłować wytępić cała swoją rodzinę. Jaka będzie jego reakcja, gdy dowie się, że bliźnięta Jo i Alarica przeżyły?
Wood: On jest teraz w zdecydowanie niezwykłym miejscu, gdzie najbardziej naglącą sprawą jest nie być wessanym z powrotem do Piekła. Jestem pewien, że tylko o to się troszczy i na tym jest skupiony.


oh how convienient. ;ppp Kai nie bedzie polował na małpiate.

A wgl to przecież bliźnięta Caroline, jakiej tam Jo, kto to jest Jo? ;p

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.