Rozszerzona scena ze zwiastunu 8.16 -''I Was Feeling Epic"

Annie1602    17 luty 2017    29
Pojawił się zwiastun ostatniego odcinka TVD wzbogacony o rozszerzoną scenę.



Elena: Co się stało? Dlaczego  jestem tu teraz?

tvd, 8.16, I Was Feeling Epic, zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (29)
lavenda1234 - 23 luty 2017 o 7:32:09 - (242 dni temu)

A może Stefan taki uśmiechnięty bo nie musi brać ślubu z Caroline.

Nacia - 22 luty 2017 o 23:51:01 - (243 dni temu)

A mnie się wydaję, że albo faktycznie Stefek się tutaj żegna z Elką, albo Elena nic nie pamięta. Kai ją przywróci, ale jakoś sprawi, że ona straci pamięć. Nie będzie pamiętać swojego love z Damonem, albo w ogóle braci Salvatore'ów. To była masakra, ale po Julie Plec można się wszystkiego spodziewać xd Proszę jednak o Delenę xd <3

hellox - 21 luty 2017 o 23:37:37 - (244 dni temu)

Śmierć głównego bohatera to na pewno będzie śmierć niestety Stefana,założę się,że odda lekarstwo damonowi i sam umrze,chociażby po tej scenie również można wywnioskować,że on się żegna z Eleną gdzieś tam w podświadomości,bo co innego? Ona się pyta gdzie jest,co się dzieje a ten się szczerzy..
Bądź jak są zdjęcia zza kulis niny i paula,są ubrani w to co w zwiastunie czyli kulisy tej sceny i Paul ma tam owiniętą dłoń w bandaż co może potwierdzać kolejną spekulacje,iż odda lekarstwo damonowi,damon się wgryzie w jego dłoń i te sprawy,więc w trumnie będzie miała dłoń w bandażu..
I przecież wiadomo,że nie zabijają damona bo musi być szczęśliwe zakonczie dla deleny oczywiście.. zresztą Caroline przenosi się do tej originals do Klausa po co miałby tam jechać i opuszczać Stefana a teraz jak umrze to jedzie szukać pocieszenia xd
Więc z przykrością stwierdzam,że to stef niestety umrze... dla mnie to totalna porażka i najgorsze zakończenie jakie może być albo umierają obydwoje bracia salvatore albo żaden i kropka,ogólnie to tak strasznie popsuli serial zamieniając Stefana w człowieka litości najgorsze co mogła idiotka placek wymyślić..

Adria - 19 luty 2017 o 20:30:10 - (246 dni temu)

ale... Tomcat.. przecież Nina jest na planie i są trailery finału z Eleną...

Tomcat - 19 luty 2017 o 12:30:26 - (246 dni temu)

widze ciemnosc ...........a konkretnie gruba i stara mende ktora dusi ten serial od 2 sezonow .czy plecowa zapowiedziala juz 9 sezon tym razem ostatni na 100% .a ta scena to powtorka tylko nie jestem pewny 4 czy 5 sezon a nina juz dawno zapowiedziala ze nie wruci nawet na jedna scena wiec jak chca zakonczyc bez jaj

DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 10:45:50 - (247 dni temu)

Debilny finał zrobią to od dawna wiadomo. Spieprzw cały serial finałem i już nawet do dobrych 3 sezonów wstyd będzie wracać i oglądać je będziemy mieli bul o to co się stało z tym serialem i mając przed oczami wizję tego jak to skończyli no to... Auuuu.

Agaa - 17 luty 2017 o 22:41:31 - (248 dni temu)

Claire też mi się tak wydaję. Obstawiam że zginie Stefan. Wcale się nie zdziwię jak da wypić swoje lekarstwo tak aby Elena z Damonem mogli być razem, a on w tym czasie odkupi swoje winy min. za przemienienie Damona w wampira. A że to są Pamiętniki i historia Stefana to pewnie będzie coś na końcu 'i tak moja historia dobiega końca a Elena wygłosi ten cytat.

Stel_ - 17 luty 2017 o 21:25:02 - (248 dni temu)

U mnie dziś na tapecie 1x18 - ach, miło powrócić do prawdziwych Defanów <3

Nynaeve - 17 luty 2017 o 20:41:57 - (248 dni temu)

@fly Nie wiem czy ich jeszcze można zauroczyć wampirzym sposobem, bo krew wampirów ich nie leczy. Ale zgadzam się z tym co napisałaś w pełni. Damon umrze i jeszcze go im wymarzą z pamięci. To by było spełnienie marzeń niektórych fanów ;p i Plec pewnie też.

flyhigh123 - 17 luty 2017 o 20:34:20 - (248 dni temu)

Imagine dragons - Dream

gary - 17 luty 2017 o 20:32:20 - (248 dni temu)

Ktoś zna nute ze zwiastunu?

flyhigh123 - 17 luty 2017 o 20:20:07 - (248 dni temu)

Tak szczerze to jak sobie przypomnę, w jaki sposób w tym sezonie były 'honorowane' kultowe sceny i cytaty to chyba bym wolała, żeby te kwestie zostawili w świętym spokoju, nienaruszona w pamięci fanów. Chyba tylko "hello, brother" im wyszło. Jeszcze wcisną tekst Eleny Caroline. Ona bardzo lubiła zawsze słowo "epic" (*)

Claire - 17 luty 2017 o 18:42:08 - (248 dni temu)

Podobnie jak @Kate_mind też uważam, że to wizja Eleny. Stefan przychodzi się z nią pożegnać, a gdy ona się obudzi nie będzie już żył. Potem na pogrzebie wygłosi mowę i powie "I met a boy, it was epic" (mieli honorować tę scenę we wzruszający sposób, więc się zgadza).

Domi__ - 17 luty 2017 o 18:40:51 - (248 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=_pZmSd8kTU U
urywek z 13 odcinka

Alaaa - 17 luty 2017 o 18:32:19 - (248 dni temu)

Stefan w tym zwiastunie wydaje się raczej spokojny, wątpię żeby tak wyglądał gdyby miał przekazać Elenie wiadomość o śmierci Damona. Zresztą po co Stefan miałby wchodzić do jej głowy i mówić, że musi się obudzić, bo Damon nie żyje. Pewnie od razu by ją wybudzili i jej o tym powiedzieli. Mi to wygląda raczej na pożegnanie Stefana z Eleną.

Klayley - 17 luty 2017 o 18:26:44 - (248 dni temu)

Ten uśmieszek Stefka wygląda na taki... drwiący? Nie wiem jak to nazwać. Pragnę z całego serca śmierci Blond Puszczalskiej Mamusi, gdyż po części, ten 10 sekundowy zwiastun i w nim zawarta scena Steleny, niszczą cały Steroid jaki kiedykolwiek istniał. Przykro mi fani Sraloline, ale taka jest prawda.

flyhigh123 - 17 luty 2017 o 18:14:05 - (248 dni temu)

Trochę to wygląda, jakby Stefan przyszedł powiedzieć Elenie, że musi się obudzić żeby iść na pogrzeb :/

Jak ma umrzeć tylko jedna osoba to mam nadzieje, ze może Bonnie. Ona dostanie swoje niespodziewanie szczęśliwe zakończenie z Enzona po śmierci, Elena się obudzi bla bla. Nie jestem juz jednak aż tak naiwna, wiec pewnie Plec ma zamiast ukatrupic jednego z braci, co dla mnie jest beznadziejne, bo albo umierają razem albo wcale. Jak mam obstawiać tob chyba Damona. Stefan przez te kilka ostatnich odcinków tyle razy będzie zagrożony śmiecia, że pewnie dadzą mu spokój. A ciągle pokazują grób Damona. Nawet w zwiastunie ostatniego odcinka był, mimo że kompletnie to nie miało odniesienia do fabuły. Elena i Stefan sobie nie będą umieli poradzić z jego zgonem i Caro wspaniałomyslnie ich zauroczy, żeby zapomnieli czy coś. To byłoby obrzydliwe i jednocześnie byłoby ostatnim wielkim aktem upokorzenia Damona, którego szmaca na każdym kroku od poczatku S7. Jak ten serial się w tym stylu skończy to podlicze wszystkie zmarnowane na niego godziny i będę się sądzić o odszkodowanie.

patixx - 17 luty 2017 o 17:39:35 - (248 dni temu)

Paul zyje wiec jest ok

crazolka - 17 luty 2017 o 17:37:47 - (248 dni temu)

@hopeless - dokładnie.

Domi__ - 17 luty 2017 o 17:37:22 - (248 dni temu)

No wiem wiem, że ma krótkie :D ale myślałam, że to doczepy

msbeti - 17 luty 2017 o 17:36:21 - (248 dni temu)

@Domi_ po prostu widać nawet u nasady, że to nie jej włosy ;p

Dabien - 17 luty 2017 o 17:28:55 - (248 dni temu)

@Domi Nina ma teraz krótkie włosy

Domi__ - 17 luty 2017 o 17:27:19 - (248 dni temu)

@msbeti a skąd wiadomo, że to peruka ?! :o

msbeti - 17 luty 2017 o 17:19:34 - (248 dni temu)

Ja jestem całym sercem za Steleną, ale ten uśmiech wcale mnie nie jara. Moja pierwsza myśl była taka, że Stef się z niej nabija, dla mnie to taki drwiący uśmiech :D Dopiero jak zobaczyłam wasze komentarze, to obejrzałam to jeszcze raz... i dalej nie mogę się pozbyć swojego wrażenia, hehe ;p

Elka tu już ładnie wygląda, bo na tym zdjęciu w sukience co się budzi to tragedia, a peruka wygląda potwornie sztucznie. Ciekawe czemu po prostu nie dali doczepek, myślę, że wyglądałoby to lepiej.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 17:09:48 - (248 dni temu)

Może Bonnie dednie żeby złączyć się z Lorenzo.

Annie1602 - 17 luty 2017 o 17:04:18 - (248 dni temu)

ale ten uśmiech owszem, ale łzy w oczach i to nie wyglada jakby tylko wzruszył się bo zoabczył elene, ma na sobie czarny garnitur, na pewno ktoś musiał dednąc.

hopeless_penguin - 17 luty 2017 o 17:00:25 - (248 dni temu)

Jeden uśmiech przebił każdą wspólną scenę Steroida w ciągu 8 sezonów.

Kate_mind - 17 luty 2017 o 16:57:14 - (248 dni temu)

Czemu mam wrażenie, że Stefan poświęci się i odda lekarstwo, które w sobie ma (przez co zostanie mu mało czasu) a ta rozmowa z Eleną to tak naprawdę pożegnanie w podświadomości co sugeruje miejsce (szkoła gdzie się poznali a skąd miałaby tam się wziąć Elena, która jest w trumnie w domu Bonnie?) i strój Eleny (zasnęła w sukience i w niej się obudzi co widać na zdjęciach z finału).

Buffy - 17 luty 2017 o 16:56:22 - (248 dni temu)

Czyli Kai dotrzymał słowa i przywrócił Elenę z powrotem, btw. fajnie że dali Stelenową wersje, nie ukrywam iż wciąż ich lubię. Paul & Nina mają to coś zwane chemią.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: