Scena z 8.13 - "The Lies Will Catch Up To You"

inka980    17 luty 2017    15
Na YouTube pojawiła się scena z 8.13 "The Lies Will Catch Up To You".





Bonnie: Hej, tu Bonnie. Zostaw wiadomość.
Caroline: Hej, to ja. Dzwonię tylko by powiedzieć dzień dobry. Wiem, że Stefan miał odwiedzić cię zeszłego wieczora. I biorąc pod uwagę fakt, że nigdy nie wrócił do domu, znaczy, że poszło bardzo dobrze albo bardzo źle. Dobrze by było usłyszeć twój głos. Ale jeśli nie jesteś gotowa rozmawiać, rozumiem to. Jeśli czegokolwiek potrzebujesz, czasu, przestrzeni, galonów czerwonego wina, jestem przy tobie. Z albo bez Stefana.




tvd, scena, 8.13, "The Lies Will Catch Up To You"Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (15)
DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 12:10:37 - (184 dni temu)

Chyba Caro boi się, że Bonpon zadziabdziała Stefa nożyczkami i spaliła.

Lexi123 - 18 luty 2017 o 0:24:45 - (184 dni temu)

Dlaczego ona dzwoni do przyjaciółki pytać ją jak sie czuje ale zaczyna od tego że wie że Stefan u niej był. Od razu wiadomo że nie martwi się o Bonnie tylko o to gdzie jest Stef. Caro nie idź tą drogą :D
Nie no a tak serio to nie rozumiem do końca tych hejtów na Caroline. Wg mnie jest pozytywną postacią jak by nie patrzeć. Ale każdy no ma swoje zdanie i okej :)

Dabien - 17 luty 2017 o 20:44:16 - (185 dni temu)

@nyn to ja tym bardziej byłabym zaniepokojona. Wiadomo w kwestii faceta nie ufa się nikomu a zwłaszcza najlepszej przyjaciółce

Nynaeve - 17 luty 2017 o 20:37:34 - (185 dni temu)

Pewnie myśli, że sobie przebaczyli i siedzieli przytuleni i zasnęli ;p

Alaaa - 17 luty 2017 o 19:28:47 - (185 dni temu)

Caro jest tak głupia, że szkoda gadać. W takiej sytuacji powinna od razu jechać do Bonnie i zobaczyć co się dzieje z nią i Stefanem. Stefan dopiero co stał się człowiekiem, pojechał zmierzyć się z pogrążoną w żałobie Bonnie, której zabił chłopaka. Brak kontaktu z nimi powinien chyba dać jej do myślenia, że coś mogło pójść nie tak?

Połączenie Stefana z tą idiotką to najgorsze co mogli mu zrobić. Wątek Caro wyczerpał się w 3/4 sezonie, już dawno powinni ją uśmiercić. A Stefanowi mogli stworzyć jakiś ciekawy wątek miłosny (chociażby z Valerie, miało to duży potencjał), albo po prostu zostawić go samego i wymyślić mu jakieś ciekawe niemiłosne wątki. Ale nie, lepiej było zrobić miłość z niczego i jeszcze wmawiać wszystkim dookoła, że to najlepszy związek w całym serialu.

Dabien - 17 luty 2017 o 19:11:08 - (185 dni temu)

@Nyn mnie dziwi, że Caroline jest tak niedomyślna, że jej nie przyszło do głowy, że skoro Stefan nie wrócił na noc, to znaczy, że coś się stało. Nawet jakby dotarł do Bonnie to raczej nie siedział by u niej przez całą noc. Nie przyszło jej do głowy, by poszukać go po jakiś barach, tylko tak spokojnie sobie jedzie do pracy.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 19:08:56 - (185 dni temu)

Bonnie jest spoko, w porównaniu do całej reszty typu Matt, Alaric czy Caroline... Nie jest idealna, ale jak dla mnie jest w porządku.

Nynaeve - 17 luty 2017 o 18:59:43 - (185 dni temu)

Caro jest głupia to każdy wie i jest egoistką, ale Bonnie też jest już wkurwiająca z tym swoim odcinaniem się od wszystkich, a potem fochy, że jest sama.

patixx - 17 luty 2017 o 17:43:29 - (185 dni temu)

Ciekawe kto go porwał xd

crazolka - 17 luty 2017 o 17:35:59 - (185 dni temu)

Jak ona mnie wkurza :/

Stel_ - 17 luty 2017 o 17:07:23 - (185 dni temu)

Z każdą kolejną sceną z Caro myślę, że osiąga dno debilizmu, ale nieeee... To nie ma dna! "Z lub bez Stefana", ale dzwoni dlatego że nie wrócił od Bonnie. Dobijające -,-

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 17:06:53 - (185 dni temu)

Nic jej nie obchodzi tylko grzanie się w czyjejś rezydencji

Dabien - 17 luty 2017 o 16:54:11 - (185 dni temu)

Caroline osiągnęła najwyższy level ignorancji. Twój chłopak, który od wczoraj jest człowiekiem nie wraca do domu, kto by się tym przejmował. Szkoda, że ciężko jej ruszyć dupę i pojechać do Bonnie, tylko pusto gada, że jestem dla Ciebie ble ble ble, a tak naprawde tylko wesele ją obchodzi.

Buffy - 17 luty 2017 o 16:46:39 - (185 dni temu)

Caroline jest z odcinka na odcinek coraz bardziej głupsza (and shallow - głos Damona) ale hej to powrót do 1 sezonu więc zgaduje że tak ma być.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 16:43:19 - (185 dni temu)

"Jestem przy Tobie..." taaa

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: