Śmierć w finale oraz pierwsze zdjęcia promujące 8.16

inka980    16 luty 2017    38
EW podzieliło się informacjami o finale oraz pierwszymi zdjęciami z ostatniego odcinka TVD.


Elena Gilbert płacze. Stojąc na cmentarzu w Mystic Falls, gdzie powiedziała wiele pożegnań - i nawet kilka powitań - Elena jest otoczona, przez których wszystkich kocha. No, prawie wszystkich. Jednej osoby brakuje. Czy zapomnieliśmy powiedzieć, że jest to pogrzeb?

Jest słoneczny styczniowy dzień w Atlancie, kiedy obsada The Vampire Diaries kręci ostatnią grupową scenę w lesie. Pomiędzy ujęciami pojawia się śmiech oraz podekscytowanie kto pojawi się podczas imprezy pożegnalnej, ale kiedy Julie Plec, reżyserka finału mówi "Akcja" pojawiają się emocje. To jest pożegnanie - i to wielkie.

"Chcieliśmy czegoś wielkiego, emocjonującego z akcją oraz se spektakularnością." - mówi Plec, która napisała scenariusz do finału wraz z Kevinem Williamsonem. "Czuliśmy się całkowicie epicko."


Pojawiły się także zdjęcia z finału.






Kategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (38)
DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 23:20:11 - (126 dni temu)

szMatt jeździ na wstecznym
Bo cofa się w rozwoju!!!!
Buahahaha!

sevendays - 18 luty 2017 o 21:58:56 - (126 dni temu)

Adria, Adria <3 głodnemu chleb na myśli :D złoty szMatt nie jeździ na ręcznym, on wali w dzwon xD

Adria - 18 luty 2017 o 21:39:17 - (126 dni temu)

sev, ale on jeździ na ręcznym od śmierci tej krzyworyjnej co ją sam zajebał xd

sevendays - 18 luty 2017 o 20:05:43 - (126 dni temu)

Zapewne umrze szMatt. I doczekam się ostatecznie jego śmierci. Osiem sezonów czekać i jest!!! Oto i ona, śmierć szMatta. Umrze na zapalenie płuc :D albo potrąci go samochód. Jego własny, bo nie zaciągnie ręcznego :D

Adria - 18 luty 2017 o 17:34:45 - (127 dni temu)

Pepe Panie Dziobaku, Caro tak czy inaczej idzie do NOLA, obawiam się... ;p

PaolaiAndrea - 18 luty 2017 o 16:59:44 - (127 dni temu)

Ja myślę, że to Damon umrze

Stel_ - 18 luty 2017 o 12:14:23 - (127 dni temu)

Nie umrze Stefan, zdjęcia dla zmyły :P

DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 10:56:38 - (127 dni temu)

To ja mam nadzieje, ze Damon dednie bo jak Karolina przyjedzie do Mikołaja to mi spierdolo serial.

kolina - 18 luty 2017 o 0:06:17 - (127 dni temu)

A Nina nadal Niny mi nie przypomina

Adria - 17 luty 2017 o 21:06:07 - (127 dni temu)

Stef albo Damon, przy czym obaj są równie prawdopodobni, choć z róznych powodów:

Damon - wiadomo. #wina Damona, nie może być szczęśliwy, jedyne redempszyn jakie go czeka, to przez śmierć itp.

Stefan - bo stoi na drodze klaroline w NOLA

Bella_Jacob - 17 luty 2017 o 20:01:02 - (127 dni temu)

obstawiam stefana albo bonnie

delena7 - 17 luty 2017 o 19:50:01 - (127 dni temu)

Moim zdaniem umrze Stefan. Smierc braci- niefajne zakonczenie

salvaators - 17 luty 2017 o 19:08:47 - (128 dni temu)

Mam przeczucie że umrze Stefan, po tej scenie z 8x16. To wygląda jakby się z nią żegnał

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 18:34:01 - (128 dni temu)

A mnie się zdaje, że jak jeden z braci ma dednąć to to będzie Damon. I przez to nie będzie musiał mieć scen z Ninką.

crazolka - 17 luty 2017 o 18:14:42 - (128 dni temu)

To pierwsze zdjęcie przypomina mi moment w 2 sezonie ,kiedy po pogrzebie Jenny ,Damon powiedział Stefanowi ,że został ugryziony przez wilkołaka. Więc może jednak Damon. Albo obaj. To już by był najlepszy z wariantów.

crazolka - 17 luty 2017 o 18:11:25 - (128 dni temu)

Nie ,ja nie chcę żeby Stef umarł :(

crazolka - 17 luty 2017 o 18:10:37 - (128 dni temu)

@Wampirka15 - nie rób sobie nadziei ;)

Claire - 17 luty 2017 o 18:05:43 - (128 dni temu)

Jestem na 99% pewna, że to Stefan umrze :/

Lexi123 - 17 luty 2017 o 17:42:03 - (128 dni temu)

Według mnie też Damon umrze. Coś gdzieś kiedyś obiło mi się że Elena jest połączona z Damonem więc jeśli powstanie, to Damon musi umrzeć. Ale liczę na to że ona nie obudzi się właśnie kosztem Damona.

msbeti - 17 luty 2017 o 17:26:04 - (128 dni temu)

Na tym defanowym zdjęciu to wygląda raczej jakby Damon miał umrzeć i mówi to Stefanowi, ale jednak ostatecznie obstawiam, że to Stef zginie. W sumie nawet nie jest to dla mnie jakaś zła perspektywa, wolę jego śmierć niż happy steroline z bachorami. Jedynie żałowałabym, że Stelena nie miałaby takiego fajnego, prawdziwego pożegnania w realu i może paru scen na koniec :/

Kate_mind - 17 luty 2017 o 17:01:26 - (128 dni temu)

Umrze Stefan, ponieważ widać że jego rozmowa z Eleną dzieje się w podświadomości i pierwsze zdjęcie wskazuje na pożegnanie z bratem. Poza tym "Pamiętniki Wampirów" zaczęły się kwestią Stefana "To moja historia..." więc logiczne byłoby gdyby serial skończył się jego śmiercią.

Stel_ - 17 luty 2017 o 16:59:37 - (128 dni temu)

@Wampirka15 na Dziedzica MF nikt nie ośmieli się zabić :P

sassycassie - 17 luty 2017 o 16:45:44 - (128 dni temu)

Mi się wydaje, że to Stefan umrze, ale nie jestem pewna. Ogólnie śmierć braci to dla mnie jest najgorsze zakończenie.

damon@mylife - 17 luty 2017 o 16:43:30 - (128 dni temu)

Żeby damon stał się człowiekiem musi wziąści lekarstwo od stefana w tedy umrze jak katherina

Buffy - 17 luty 2017 o 16:42:57 - (128 dni temu)

Damon umrze, na tym zdjęciu wygląda jak w 2 sezonie kiedy Tyler go ugryzł, a Elka będzie rozpaczać, ot co.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 16:29:57 - (128 dni temu)

Elka dednie, a bracia o niej zapomną.

CostaRica - 17 luty 2017 o 15:58:13 - (128 dni temu)

Mi sie wydaje ze Damon umrze. Tak jakby sie zegnal ze Stefanem, a on zdezperowany placze

Wampirka15 - 17 luty 2017 o 15:39:28 - (128 dni temu)

Może w końcu Matt odejdzie? :D

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:16:57 - (128 dni temu)

Z każdym kolejnym zdjęciem, opisem, czy innym spoilerem jest coraz gorzej...

Vivienne - 17 luty 2017 o 15:12:25 - (128 dni temu)

Pisałam wcześniej - że te zdjęcia, co niby były promocyjne na plakaty, to ostatnio się za często pojawiają w sieci i to jest jakby z kręcenia sceny - bo i filmiki były - tam są wszyscy na pogrzebowo ubrani i stoją nad trumną - wygląda jak ta Elki - tylko, że jest Stefan, Caro, Damon, Bonnie, Rick, szMatt i Enzo (?) i na tych zdjęciach i z filmików z kręcenia sceny, a nie ma Elki - a tu w tym neewsie jest, że Elka stoi i płacze i jednej osoby brakuje??? - może to nie te zdjęcia, ale one wyglądają na właśnie te z ostatniej chwili - to już nic nie rozumiem ;(((

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:10:28 - (128 dni temu)

O tak, śmierć Caro jestem w stanie zaakceptować, a nawet poprzeć ;P

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:09:27 - (128 dni temu)

A ja cały czas mam nadzieję, że nie będzie to żaden z braci. Myślicie, że daliby wtedy takie jednoznaczne zdjęcia? Łapię się każdego możliwego pocieszenia...o śmierci Stefana nawet nie chcę myśleć -,-

msbeti - 17 luty 2017 o 15:09:17 - (128 dni temu)

Musi umrzeć Stefan, żeby Plec miała gotowy grunt na Klaroline w razie czego ;p

Dabien - 17 luty 2017 o 15:06:46 - (128 dni temu)

Epicko to by było gdyby Caroline zabiła.

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:05:46 - (128 dni temu)

Bo najbardziej epicko jest uśmiercić jednego z głównych bohaterów... Jak mnie ta kobieta wkurza!

Doviko - 17 luty 2017 o 15:00:48 - (128 dni temu)

Nie wiem dlaczego, ale w tym momencie podejrzewam, że do Stefek pójdzie w stronę słońca...

Gone_Girl - 17 luty 2017 o 14:51:47 - (128 dni temu)

Ja się boję o Stefana i Damona (szczególnie o Stefka). Mogą zabić każdego, tylko nie ich.

patixx - 17 luty 2017 o 14:44:00 - (128 dni temu)

BOJĘ się !!

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: