Oficjalny opis 8.15 -"We're Planning a June Wedding"

Nynaeve    14 luty 2017    14
Portal Spoilertv.com opublikował oficjalny opis odcinka 8.15 -"We're Planning a June Wedding".


WESELNE DZWONY? - Ślub jest planowany natychmiast, aby Damon (Ian Somerhalder) i Stefan (Paul Wesley) mogli zwabić niebezpiecznego wroga na otwartą przestrzeń. To czyhające zagrożenie stawia los Mystic Falls w wielkim niebezpieczeństwie i musi zostać zniszczone.


Odcinek wyreżyserował Chris Grismer, scenariusz napisały Melinda Hsu Taylor, Jen Vestuto i Melissa Marlette.
Premiera: 03.03.2017

Tytuł odcinka to cytat z wypowiedzi Caroline Forbes z odcinka 1.01 ''Pilot''.
Oto ta scena:





tvd, 8.15, "We're Planning a June Wedding", opis, spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (14)
DziobakChaosu - 18 luty 2017 o 12:14:21 - (33 dni temu)

Karolina sama wymówi całą przysięgę i założy sobie i Stefkowi obrączki żeby jej przypadkiem nie uciekł. Albo jeden ślub to będzie podpucha, a zaraz zrobią drugi i to już dojdzie do skutku. Mówię Wam.

Adria - 17 luty 2017 o 20:58:44 - (34 dni temu)

Ja myślę, że ślub się uda niestety ;( Caro osobiście zajebie Cade'a, byleby nikt jej nie przeszkodził w JW.


Nynaeve - 17 luty 2017 o 18:49:37 - (34 dni temu)

Że jest robiony w pośpiechu to nie znaczy, że jest fałszywy. Ale pewnie nawet nie zdążą powiedzieć sakramentalnego "tak" ;p

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 18:32:23 - (34 dni temu)

Ja wgl myślałem, że ona jest za tępa żeby długo żyć i że albo dednie w pierwszym sezonie, albo będzie top dupengiven... Chwila, moment...

flyhigh123 - 17 luty 2017 o 18:18:48 - (34 dni temu)

Jakby mi ktoś powiedział jak bylam na etapie pierwszego odcinka, że debilny cytat z ameby Caro będzie tytułem przedostatniego odcinka tego serialu, to bym zdechla ze śmiechu.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 17:08:37 - (34 dni temu)

Nie, to nie ja. Nie wiem kim są wymienieni panowie, ja jesten odrębną postacią.

harry92 - 17 luty 2017 o 17:02:21 - (34 dni temu)

nie daje dziad za wygraną ;D

Vivienne - 17 luty 2017 o 16:49:47 - (34 dni temu)

DziobakChaosu to znowu Belzebub itd.? — Jezuuu — ile można?;ppp

Buffy - 17 luty 2017 o 16:41:08 - (34 dni temu)

Wszystko jasne, to będzie pułapka czyli fejkowy ślub, a nie (dzięki Bogu) prawdziwy, to dlatego Caroline ma taką dziwną minę na tym zdjęciu w niby sukni ślubnej.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 16:31:38 - (34 dni temu)

Liczę na Death Wedding

crazolka - 17 luty 2017 o 16:05:22 - (34 dni temu)

Ten tytuł sprawia ,że robi mi się niedobrze.

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:12:16 - (34 dni temu)

A może by tak Crush Wedding?! :D

Nynaeve - 17 luty 2017 o 14:26:33 - (34 dni temu)

@Sev No przecież jest napisane, że Caroline.

A co do opisu to oni pewnie będą chcieli tak jak w tych retrospekcjach z praszMattem ograniczyć ten piekielny ogień, żeby nie rozdupcył całego miasta tylko wypalił się w określonym miejscu.

sevendays - 17 luty 2017 o 14:12:56 - (34 dni temu)

I czyj to jest cytat? Ten tytuł?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: