Zwiastun promujący finał ''Pamiętników wampirów''

Annie1602    14 luty 2017    208
Na kanale YouTube pojawił się krótki zwiastun promujący finałowy odcinek ostatniego 8 sezonu ''The Vampire Diaries''.




(Muzyka-Imagine Dragons - Dream)

Elena: Co się stało? Dlaczego  jestem tu teraz?

tvd, 8.16, ostatni odcinek, krótki zwiastun finałowego odcinka the vampire diariesKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (208)
Adria - 17 luty 2017 o 20:53:40 - (69 dni temu)

SE się kochali, ale ich związek od początku był oparty na kłamstwach, przemilczeniach i manipulacji.
Niemniej jak mam do wyboru SC czy SE (a Damon i tak będzie martwy, nie oszukujmy się, nie ma opcji by było szczęsliwe DE na koniec) to chcę SE.

W sumie to przykre, że niby od s5 trójkąt jest martwy, Stefan w międzyczasie zaliczył ze 3 laski, z jedną się hajta, a nadal jak widzi Elenę, to jest szczęsliwy. Biedny Stef.

Nynaeve - 17 luty 2017 o 18:57:45 - (69 dni temu)

Rozumiem, że oboje szczerze się kochali i to jest prawda, ale tyle co Steffy przed nią ukrywał to jakby samo nie wypłynęło to do dziś by nie wiedziała.

DziobakChaosu - 17 luty 2017 o 16:33:25 - (69 dni temu)

Związek Stefana z Eleną był szczery i prawdziwy. Brakuje tego w związku z Caro, jak dla mnie Caro może być tylko z Tylerem.

crazolka - 17 luty 2017 o 16:26:07 - (69 dni temu)

@Buffy - myślę dokładnie to samo :)

Vivienne - 17 luty 2017 o 15:31:32 - (70 dni temu)

@Buffy - no właśnie - ja Delenowiec Ciebie Stelenowca rozumiem (i nie mam zamiaru lepić pierogów na zgodę, żeby wszystkich zadowolić (jak tu jeden idiota wypisywał) - też widziałam minę Stefka i jak większość potwierdzam, że Stefan nigdy takiej miny do Caro nie miał - on najczęściej na nią z niesmakiem patrzy, albo ironicznie - nie jestem fanką Steleny - jako zawołany Delenowiec, co oczywiste - ale nie mogę nie przyznać, że Stelena miała swoją chemię (której Steroshit nawet namiastki miał nie będzie never) i uroczo razem wyglądali XD

a ponieważ jestem kulturalnym człowiekiem, to nic mi nie szkodzi uznać, że każdy ma swoje racje i przy końcówce tego serialu, jak już i tak wszystko ustalone - moim zdaniem nie ma się co wykłócać, bo nic nie zmienimy - ja mam nadzieję na Delenę engame, a jak będzie Defan, to też ok. - nawet jeszcze lepiej, ale i Stelenę bym przeżyła ;) Każdy lubi co lubi i co się czepiać - do wójta z tym nie pójdziemy ;)

tylko takie gówno co się plącze po tej stronie z braku zajęcia i chce sobie nadać znaczenie którego nie ma, nie jest w stanie tego zrozumieć, bo to dla niego za wysoki poziom ;ppp

Stel_ - 17 luty 2017 o 15:13:55 - (70 dni temu)

Jeju, te wszystkie spekulacje wydają się możliwe, chyba to jest najgorsze ;( niech przynajmniej nie spieprzą finału no! :O

Nynaeve - 17 luty 2017 o 13:05:12 - (70 dni temu)

A jak ma być na koniec przeskok w czasie to może Stefan przeżyje tyle ile by normalnie przeżył jako człowiek po wypiciu tego lekarstwa.

hopeless_penguin - 17 luty 2017 o 13:04:23 - (70 dni temu)

Jeszcze jakiś czas temu byłam w stanie zobaczyć zakończenie, które mi się w miare spodoba, bylo malo prawdopodobne, ale i tak :/. Teraz już chyba takiego nie ma ://

Nynaeve - 17 luty 2017 o 13:02:46 - (70 dni temu)

Spekuluję tylko, ale wygląda na to, że Stefan nie widzi się z Eleną normalnie tylko w jej myślach.

hopeless_penguin - 17 luty 2017 o 12:09:42 - (70 dni temu)

Czyli Stefan dednie, a Elena ozyje? :/

Nynaeve - 17 luty 2017 o 12:04:20 - (70 dni temu)

Może się okaże, że Kai to połączenie Eleny z Bonnie przeniesie na Stefana?

Wampirka15 - 17 luty 2017 o 11:32:08 - (70 dni temu)

To się składa w całość. Stefan jest człowiekiem. Te zdjęcia Damona i Stefana wyglądają jak pożegnanie. A zwiastun z Eleną? To Stefan na pewno umrze (bo gdyby miał być to Damon to Stefan by się tak do niej nie usmiechal). Pewnie Stefan wszedł do głowy Elki żeby się pożegnać:(

kolina - 17 luty 2017 o 11:30:08 - (70 dni temu)

@Buffy, starty ten filmik

Domi__ - 17 luty 2017 o 9:57:34 - (70 dni temu)

No to faktycznie. Nikt normalny tego nie robi.

Nynaeve - 17 luty 2017 o 9:54:50 - (70 dni temu)

@Vivienne i @Domi_ Jak dla mnie ten osobnik ma ciężkie zaburzenia psychiczne. Raz pisze całkiem normalnie, a raz jak upośledzone umysłowo dziecko. Poza tym kto normalny zakłada 10 maili i 10 kont na stronie, żeby trollować?

Buffy - 17 luty 2017 o 9:49:56 - (70 dni temu)

Jest sneak peak z 8x16 z STELENĄ <3. Sorry not sorry ale wciąż ich shippuje i pragnę dodać że Stefan nigdy, nigdy nie spojrzał tak na zadną dziewczynę (przede wszystkim na Caroline) jak teraz na Elenę.
https://www.youtube.com/watch?v=X80LtR GEiuw

btw. wiem że szanse na endgame ze Steleną wynoszą 25-30% ale jednak wciąż mam nadzieje, to tak samo jak fani nie spodziewali się że Klaus wróci kiedykolwiek do TVD, a jednak dostali to w 5x11 i rozmowę w 7x14.

Domi__ - 17 luty 2017 o 9:49:28 - (70 dni temu)

@Vivienne może dziecko nie ma innego hobby. Z jednej strony to jest przykre ... i żal takich ludzi ; p

Vivienne - 17 luty 2017 o 9:40:25 - (70 dni temu)

@fuuu - a ty co - "kawaler do wzięcia" jesteś? Nie ma tam żadnych bab na tej twojej wsi, że musisz po internetach szukać desperatek - to nie ta strona ;p

Vivienne - 17 luty 2017 o 9:35:23 - (70 dni temu)

@fuuu - dla takich jak ty nie ma się co wysilać ;/ - powiedziałam - nie szuraj

Vivienne - 17 luty 2017 o 9:31:23 - (70 dni temu)

O @Fuu ktoś sczyścił i zablokował - nareszcie XD

Ale jakbyś zmienił nick i znowu próbował, to na wszelki wypadek, bo już nie zdzierżyłam
@Fuu, @Belzebub czy jak ci tam ;p – pisał Ci kiedyś harry, żebyś do Nynaeve nie szurał – ja dodam – do mnie też nie szuraj, bo nie mam nastroju – i tego się gościu trzymaj XD

Nie wiem , co ty ze sobą masz za problemy, ale weź się spytaj kogoś – może to się leczy ;/

Nie wiem też - i nie interesuje mnie to - gdzie ty się wychowałeś, ale moja babcia pierogów na stół, ani bimbru na zgodę nie stawiała – może u ciebie w rodzinie się to praktykuje – nie mój biznes, ale tylko współczuć, skutki widać po tym, co wypisujesz ;/

Rozumiem, że masz żal, bo startowałeś do Dab i cię olała, ale idź gdzieś indziej wyładowywać swoje frustracje z powodu kopnięcia w dupę, a nie zatruwaj powietrza tym, co ich gówno obchodzi twoje urażone ego ;p

I wgle – weź się gościu ogarnij, bo jak na takiego starego byka, jak ty – to jak pisałam wyżej – twoje zachowanie normalne nie jest, nie wiem, czy to się leczy, ale zawsze można spróbować ;/

Ja też przyłączam się do apelu do Admina, żeby toto zablokował, bo to już dawno przestało być zabawne XD

Dodam tylko, że jak ktoś myśli, że ten debil ma 13 lat i jest gimnazjalistą, to ja jestem swoją babcią – to jest jakiś sfrustrowany psychol, najpewniej na bezrobociu, co skończył ogólniak i nie wie, co dalej ze sobą zrobić, to się przyssał do tej strony z braku lepszych pomysłów, a że chciał coś wyrwać i mu nie poszło, to teraz gównem wali gdzie popadło – a i W – wę to on widział może na widokówce, jak jeszcze w tej jego zapchlejdziurze kiosk Ruchu działał i za szybą była ;p

Ps. Z czym ty do Dab startowałeś debilu – ona się byle czego nie czepia ;ppp

Enzolover - 17 luty 2017 o 8:46:01 - (70 dni temu)

Pewnie tam pełno wirusów naładował, bo to głupie takie.

Dabien - 17 luty 2017 o 8:22:55 - (70 dni temu)

@Fuu no pokaż tą swoją stronę, pewnie jakiś fanpage albo blog.

Vivienne - 17 luty 2017 o 0:40:55 - (70 dni temu)

Agaa - tam było ;) na końcu - weźcie wy no się trochę rozumcie na żartach ;) czy zawsze wszystko trzeba brać na poważnie? i się wykłócać z darma racji? zostało 4 odcinki do końca - serio chcecie odgrzebywać teraz ten dawno wystygły spór Stelena/Delena? o ile będzie jakaś Delena przez te 10 minut 8x16 - marne pocieszenie, nawet jakby ;p to na Stelenę nie ma co liczyć - po co się zadzierać od nowa?;/

Agaa - 17 luty 2017 o 0:31:07 - (70 dni temu)

No oczywiście tylko on tak na nią działa że brzydko wyszła za to jak zobaczy Damona będzie od razu wyglądać jak milion dolarów XD

kolina - 17 luty 2017 o 0:24:53 - (70 dni temu)

Ale zawsze zostanie nam forum :D

Cassandra - 17 luty 2017 o 0:21:45 - (70 dni temu)

Jeju, wyobrażacie sobie, że za parę tygodni to forum będzie martwe?

Vivienne - 17 luty 2017 o 0:15:28 - (70 dni temu)

@Nyn - fakt - na zdjęciu tak i w tej sukience, co była w trumnie :D widać tylko na Stefana tak zareagowała ;)

Nynaeve - 17 luty 2017 o 0:07:37 - (70 dni temu)

Ale na zdjęciu promującym 8x16 wygląda już bardzo ładnie. Może to efekt miny "srającego kota".

Vivienne - 17 luty 2017 o 0:03:41 - (70 dni temu)

@kolina - fakt - też mi się rzuciło - ciekawe, czy to coś, czy nic ... ;/

Vivienne - 17 luty 2017 o 0:02:40 - (70 dni temu)

sukienka podle stara i tania - może dlatego, że to ślub tylko dla sciemy, to i sukienka "ściemowa" ;p - tu jest porównanie do tej, co od Klausa dostała - nie ta jakość, nie ten efekt https://www.instagram.com/p/BQj8V0Vgg92/?t aken-by=tvd_season_8 - na tym drugim wygląda jak swoja własna ciotka, ubrana w firankę, spod której wystaje brudna halka (stanior ;) i ciążowy brzuch - 6 m- c co najmniej ;p tandeta XD
jak widać, nie tylko Elce czas nie posłużył ;/
wiem, że Nina schudła i to widać - tu akurat na niekorzyść, ale od czego charakteryzacja? w realu wygląda o niebo lepiej, a tu jak alkoholiczka po przejściach ze sztucznymi włosami ;p

kolina - 16 luty 2017 o 23:56:30 - (70 dni temu)

Ten naszyjnik na szyi Caro/Candice faktycznie wygląda jak ten Kath z 1864 o.O

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:55:00 - (70 dni temu)

@Viv Nina dosyć mocno schudła. Chyba dlatego taki efekt. A może się starzeje, bo wypili z niej kjura ;p

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:53:36 - (70 dni temu)

Suknia Caro wygląda jakby była z firanki i jeszcze ten obleśny stanior jej jakiś wystaje spod niej.

Vivienne - 16 luty 2017 o 23:52:45 - (70 dni temu)

I nie chcę być wredna, ale Elena wygląda tu potwornie staro https://www.instagram.com/p/BQlj_hkgo6T/?t aken-by=tvd_season_8 - co oni za krzywdę jej zrobili ? ;(

Vivienne - 16 luty 2017 o 23:50:39 - (70 dni temu)

June wedding ;p https://www.instagram.com/p/BQgRsXQAsgj/?t aken-by=tvd_season_8 https://www.instagram.com/p/BQhMM-AgmvO/?t aken-by=tvd_season_8 https://www.instagram.com/p/BQlh4b-gbDy/?t aken-by=tvd_season_8 ;ppp

kolina - 16 luty 2017 o 23:48:59 - (70 dni temu)

@cap, nie wdawaj się w dyskusję, nie warto. Po prostu ignoruj

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 23:23:22 - (70 dni temu)

Weź frajerze stąd wyjdź, bo jesteś strasznie żałosny. A poza tym już dawno po dobranocce.

gawi123 - 16 luty 2017 o 23:23:11 - (70 dni temu)

@Clarie. Hyym. Nie rozumiem Twojego toku rozumowania ze Plec faworyzuje Delene? Pokaż mi gdzie ich tak faworyzuje.

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 23:19:47 - (70 dni temu)

Pewnie ma kompleksy i stara się tu wylewać swoje żale.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:17:28 - (70 dni temu)

Tak nie chcę widzieć. Trafiłaś ;p A może wymienisz mi kiedy to tak byli zajebiście szczęśliwi oprócz wakacji (pocałunek w deszczu), których nikt nie widział na ekranie? Są jakieś pojedyncze odcinki, a Stelena miała dwa bite sezony szczęścia. Co najwyżej się pokłócili na chwilę i zaraz do siebie wracali. Jak Plec rozbijała Delenę to na pół albo 3/4 sezonu.

harry92 - 16 luty 2017 o 23:13:31 - (70 dni temu)

koleś ty masz coś z deklem

Claire - 16 luty 2017 o 23:09:26 - (70 dni temu)

Chyba nie chcesz widzieć i robisz z nich jakąś tragiczną historię miłosną.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:08:26 - (70 dni temu)

@Claire W twojej rzeczywistości, gdzie Delena jest cały czas szczęśliwa z bachorami w tym serialu to na pewno jest prawda. No cóż szkoda, że ja nie widzę wciąż tej szczęśliwej Deleny tak jak ty ;p

Claire - 16 luty 2017 o 23:07:01 - (70 dni temu)

Ja już nawet nie chcę Steleny endgame, bo nie ma nawet 1% szans na to, ale Julie nie musiałaby szmacić i zabijać Stefana, bo na to nie zasługuje.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:05:58 - (70 dni temu)

@Fuu Był i Kevin i Plec ofiaro losu. I to Plec zaprosiła Kevina do współpracy, więc nie było no tam żadnym Bogiem, który decyduje o wszystkim.

Claire - 16 luty 2017 o 23:05:46 - (70 dni temu)

To, że Julie jest fanką Deleny to jest przecież prawda. Jeśli ci przeszkadzają moje komentarze to ich nie czytaj lub nie zwracaj na nie uwagi. Każdy wie, że Plec nie ruszy swojego świętego shipu i da Delenowcem z twittera ludzką Delene z bachorami. Ale ok, ty będziesz zaprzeczać, że ona ich nienawidzi, ja twierdzić, że ich kocha, zdania raczej nie zmienimy.

captainswan - 16 luty 2017 o 23:04:23 - (70 dni temu)

@Adria ja to teraz mam taką rozkminę, że skoro mamy diabła Cade'a, to może dadzą nam jakiegoś anioła/coś w stylu boga/whatever i skoro niby sztefyn taki hero umrze dla brata, do dostanie redempszyn i go w nagrodę za taki heroiczny czyn sprowadzą za to do żywych XD (zdecydowanie za dużo ouat oglądam)

Nynaeve - 16 luty 2017 o 23:04:20 - (70 dni temu)

Damon musi umrzeć, bo każde inne zakończenie to faworyzowanie Deleny. Ciekawa jestem tylko względem kogo faworyzowanie, bo chyba nie Steleny, która już dawno umarła, więc nawet o żadnej rywalizacji nie ma mowy.

werbena__ - 16 luty 2017 o 23:02:38 - (70 dni temu)

Może faktycznie Elena i Stefan spotkają się w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, podświadomości, nie wiem...

Adria - 16 luty 2017 o 23:01:06 - (70 dni temu)

może Stefan umrze, Bonnie bedzie próbowac wskrzesić Enza, a Damon wtedy podmieni zaklęcie albo coś i odzyska brata xD

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:59:38 - (70 dni temu)

@Claire Weź już nie męcz, bo masz jakąś obsesję na punkcie Deleny. Wszędzie ją widzisz nawet jak jej nie było 2 sezony. Każdy widział jak Placek promowała Steroline. Jakby to był dla niej ship z dupy toby tego tak na chama nie robiła. A Delenę ciągle rozpierdalała. Dawała im jedną szczęśliwą scenę na 20 nieszczęśliwych. I wymyślała co tylko się dało, żeby ich rozdzielać, a to sire bond, a to Kath wskoczyła w ciało Eleny, a to wymazała Elenie wspomnienia o Damonie. Jakoś ze Stelenę przez bite ponad 2 sezony nie robiła takich świństw.

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 22:58:06 - (70 dni temu)

Rodziców w domu nie ma to się dziecko dorwało do komputera i wypisuje głupoty. ;) Im większe zainteresowania tą osobą tym dłużej będzie tu siedział i psuł wszystkim nerwy. Więc najlepiej po prostu olać. Szkoda marnować czas na odpisywanie takiemu osobnikowi. ;)

captainswan - 16 luty 2017 o 22:56:27 - (70 dni temu)

@Nynaeve dzięki!:D

Co do tego @Fuu to najlepiej po prostu olewać komentarze to może w końcu da sobie spokój. Widać że jakiś dzieciak, etap dojrzewania, hormony buzują i musi się wyżyć na czymś widocznie;p

Claire - 16 luty 2017 o 22:54:31 - (70 dni temu)

Od kiedy Steroline jest ukochanym shipem Plec? XD To ship z dupy, bo Julie musiała wyeliminować na zawsze Stefana z trójkąta Stefan/Damon/Elena, a z Caroline nie wiedziała co zrobić, to połączyła ich razem i to ciągnie. Julie zrobi wszystko, żeby mieć swoją Delene na koniec.

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 22:53:09 - (70 dni temu)

#ślepota. Wielkie dzięki @Nynaeve ;)

harry92 - 16 luty 2017 o 22:52:32 - (70 dni temu)

@Fuu już Ci napisałem. Idź wylewać swoje żale gdzie indziej i nie prowokuj ludzi.

Dabien - 16 luty 2017 o 22:51:04 - (70 dni temu)

@Fuu wyjdź stąd jak Ci coś nie pasuje i nie wnerwiaj ludzi. Nie musisz tu być, a nam będzie lepiej bez Ciebie

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:50:36 - (70 dni temu)

@captainswan Jak kopiujesz stąd link to musisz zobaczyć czy nie ma w nim przerw i musisz je usunąć, żeby była ciągłość. Wtedy link będzie działał.

captainswan - 16 luty 2017 o 22:50:05 - (70 dni temu)

@Fuu to po co tu zaglądasz? nie masz innych zajęć? nie wiem ile u Ciebie trwa dawno, ale jakieś 40min temu ktoś to wstawił na yt dopiero

captainswan - 16 luty 2017 o 22:48:36 - (70 dni temu)

@Nynaeve a jak ja zamiast spacji po prostu nie daję http i www, to link powinien działać bez problemu? Wróciłam tu po kilkuletniej przerwie i nie pamiętam jak to działało;p

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:47:08 - (70 dni temu)

@existentialcrisis Musisz usuwać spacje w linku, bo tu wskakują linki ze spacjami, a wtedy on nie działa.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:46:21 - (70 dni temu)

No nie wiem czy Plec rozwali swoje ukochane Steroline. Może go jednak wskrzeszą o ile to on umrze.

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 22:46:18 - (70 dni temu)

Tak trochę z innej beczki się zapytam, wam też nie działają żadne linki, które tutaj wstawiacie? ;/ Którego nie skopiuję to "Strona nie znaleziona/Nie ma takiej strony".

captainswan - 16 luty 2017 o 22:35:36 - (70 dni temu)

@Claire nie przepadam za Stefanem, ale to byłby okropny zabieg ze strony Plec. Jego śmierć, w ogóle stanie się znowu człowiekiem było bez sensu. I śmierć Enzo (dalej ubolewam). Tak już naciapała w fabule, że nie widzę tu dobrego zakończenia. Może Stefan sie poświęci, a potem wymyślą jakieś czary-mary i Bonnie go wskrzesi, bo przecież fucklogic

Claire - 16 luty 2017 o 22:29:11 - (70 dni temu)

Stefan umrze. Julie napisała, że w finale uhonorują kwestię "I met a boy, it was epic" i popłakała się, jak Kevin to napisał. A dotyczy to Stefana. Pewnie Elena wygłosi jakąś mowę o nim na pogrzebie. W dodatku to zdjęcie Stefana z Damonem, widać, że się żegnają.

kolina - 16 luty 2017 o 22:27:17 - (70 dni temu)

Nadal utrzymuję się przy stwierdzeniu, że Elena obudziła się za wcześnie. Chociaż może to przez to, że nie wyobrażam sobie zabicia Damona...

Uszko - 16 luty 2017 o 22:25:01 - (70 dni temu)

Stefan pewnie umrze, żeby Damon i Elena mogli być razem ludźmi. http://ucho-prezesa.pl

Bliss - 16 luty 2017 o 22:17:49 - (70 dni temu)

Kolejny zwiastun finału:
https://www.youtube.com/ watch?v=4z7DsVLP2Yw
Co sądzicie?

magdlaena - 16 luty 2017 o 22:17:43 - (70 dni temu)

wydaje mi się że to damon umrze. elena się budzi pyta stefana co sie stało on sie uśmiecha (nowe promo) ze zdjęć można wywnioskować ze bracia żegnają się ze sobą. były gdzieś jeszcze zdjęcia jak bonnie i stefan siedzą razem na ławce ale nie wiem czy to z finału. stefan jest wszędzie damona zaś mało. obudzą elene damon umrze Caroline wejdzie do jej głowy da jej piękne zakonczenie żeby nie rozpaczala- tak to widzę: (

captainswan - 16 luty 2017 o 22:17:10 - (70 dni temu)

youtube.com/watch?v=4z7DsVLP2Yw nowy krótki zwiastun! nie wiem czy ktoś już wstawiał, więc macie:D

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:16:27 - (70 dni temu)

No coz zawsze moze np. kipnac Damon zeby Stefan mial szczesliwe zakonczenie z Caro. Wtedy bedzie faworyzowanie Steroline ;p

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 22:13:38 - (70 dni temu)

I tak nie dostanę idealnego Defana, skoro jeden jest człowiekiem :(

Nynaeve - 16 luty 2017 o 22:12:08 - (70 dni temu)

No to zaden.

Claire - 16 luty 2017 o 22:11:24 - (70 dni temu)

Stefan pewnie umrze, żeby Damon i Elena mogli być razem ludźmi. Jeśli to nie jest faworyzowanie Deleny, to ja nie wiem co :)

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 22:05:54 - (70 dni temu)

Ja bym chciała, żeby albo umarlu obydwoje, wspolnie, albo żaden :/

Karolina - 16 luty 2017 o 22:04:02 - (70 dni temu)

Mam nadzieje,że żaden z braci nie umrze...chcę aby mieli dobre zakończenie. Zasługują na szczęście.

mysticgirl - 16 luty 2017 o 22:03:36 - (70 dni temu)

w sumie niekoniecznie musi się zakończyć serial szczęśliwym związkiem Deleny. Wydaje mi się, że chodzi o odkupienie pod sam koniec, przebaczenie etc, mam nadzieję, że dostaniemy bardzo dużo Defanowych scen, bo te chyba najbardziej mnie poruszają!

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 22:00:22 - (70 dni temu)

Ale ja chcę wspólny koniec Defana :/ A nie pozbycie się Stefana i żyjcie sobie długo i szczęśliwie :/

Karolina - 16 luty 2017 o 21:56:30 - (70 dni temu)

Jest kolejne promo...krótkie. Elena mówi do Stefana " Co się stało, dlaczego tu jestem ?" a on się uśmiecha :D I teraz czy to montaż czy ta scena taka będzie..

Nynaeve - 16 luty 2017 o 21:43:06 - (70 dni temu)

Ale Stefan nie wyglada jakby sie postarzal i dlatego mial umrzec.

Adria - 16 luty 2017 o 21:41:49 - (70 dni temu)

hope - nie. Nie rozwalą. Jeśli Stefan pokaże, że tak kocha Damona, że jest gotowy umrzec, by Damon miał szczęśliwe życie z Eleną, to będzie najpiękniejszy Defan świata. *__*

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 21:33:15 - (70 dni temu)

Jak rozwala Defana na rzecz Deleny, to specjalnie założę konto na tt, żeby spamowac Julie hejtami.

inka980 - 16 luty 2017 o 21:32:25 - (70 dni temu)

A może na serio Stefan odda lekarstwo Damonowi. ;/

ByB - 16 luty 2017 o 21:31:08 - (70 dni temu)

https://mobile.twitter.com/TVD_Season_7/st atus/832315161205669888

ByB - 16 luty 2017 o 21:24:18 - (70 dni temu)

Nie wiem czy ktoś zauważył ale na tumblr jest post że ten naszyjnik co ma caroline na ślubie to ten Katherine z 1864. Skoro ten ślub ma być przynęta na kogoś to może na kath? Poza tym damon ma być tym co ślubu będzie udzielał 😂 od razu friends mi się przypomniało i ślub chandlera z Monica i joey :D

werbena__ - 16 luty 2017 o 21:05:40 - (70 dni temu)

Bardziej to wygląda jakby Damon żegnał się ze Stefanem, Stefan jest jakoś bardziej załamany. Co oni tworzą :D

Nynaeve - 16 luty 2017 o 21:02:02 - (70 dni temu)

Też myślę, że Stefan, bo Damon wygląda jakby miał łzy w oczach, a nie sądzę by płakał gdyby chodziło o niego samego.

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 21:00:55 - (70 dni temu)

Nieeeee :((

Dabien - 16 luty 2017 o 20:57:04 - (70 dni temu)

Zobaczymy, jak któryś z braci, to ja stawiam na Stefana.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 20:51:12 - (70 dni temu)

@Dabien Bonnie raczej nie bo są dw nowe zdjęcia i na jednym to wygląda jakby Elena była jednocześnie z pokoju z Caroline i Bonnie. I jest zdjęcie braci i wyglądają jakby się żegnali ze sobą.

http://ew.com/tv/2017/02/16/vampir e-diaries-series-finale-first-look-nina-do brev/

Dabien - 16 luty 2017 o 20:37:36 - (70 dni temu)

@Nyn w sumie możliwa jest też Bonnie, bo musi umrzeć, żeby Elena wróciła, jeśli Kai nie zdejmie połączenia. Może to nieoczekiwane szczęśliwe zakończenie dla niej to to, że znajdzie spokój razem z Enzo po swojej śmierci.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 20:33:14 - (70 dni temu)

W finale umrze tylko jedna osoba i obstawiam, któregoś z braci.

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 20:24:53 - (70 dni temu)

@harry nudna ;p

crazolka - 16 luty 2017 o 20:23:18 - (70 dni temu)

@Nyn - no ,właśnie ;)

harry92 - 16 luty 2017 o 20:19:59 - (70 dni temu)

Jaka drama ;D

Nynaeve - 16 luty 2017 o 20:13:08 - (70 dni temu)

@Fuu Na tej stronie każdy może podesłać newsa do publikacji, więc czekamy na twoje ciekawe wypociny co najmniej raz dziennie ;)

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 20:10:40 - (70 dni temu)

Widać, że nasz troll w końcu przyjął do wiadomości, że go tu nie chcemy/potrzebujemy.

Dabien - 16 luty 2017 o 20:02:53 - (70 dni temu)

@Life_Sucks kurde nie da się z telefonu pisać prywatnych, napisz do admina niech go zablokuje, bo widać, że to troll

BonBon - 16 luty 2017 o 20:01:16 - (70 dni temu)

@Fuu wypier*zielaj bo nie wytrzymam z twoimi poyebanymi wpisami... Chojrak w sieci w realu dupa więc siedź cicho i wypier*alaj.

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 20:00:58 - (70 dni temu)

To ku*wa przechodź, a nie siedzisz tutaj i wku*wiasz wszystkich dookoła.

Dabien - 16 luty 2017 o 19:59:22 - (70 dni temu)

@Life_Sucks wejdz na pw

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 19:57:57 - (70 dni temu)

@Dabien kiedyś z nim rozmawiałam, ale już dawno temu. A czemu pytasz?

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 19:57:50 - (70 dni temu)

@gary 8x16 będzie ostatnim

gary - 16 luty 2017 o 19:56:59 - (70 dni temu)

To już jest ostatni odcinek?

Dabien - 16 luty 2017 o 19:55:50 - (70 dni temu)

@Life_Sucks masz kontakt z administratorem?

Life_Sucks - 16 luty 2017 o 19:55:06 - (70 dni temu)

Człowieku, naprawdę? Nie masz lepszych rzeczy do roboty? Dam Ci dobrą radą. Poucz się lepiej, a nie wypisuj takich bzdur.
Niektórzy ludzie są naprawdę śmieszni. :>

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 19:47:42 - (70 dni temu)

Nie zwracajcie uwagi. Popisze, popisze, a jak zorientuje się, że wszyscy mają tą osobę gdzieś to sobie da spokój. ;) Nie ma co sobie nerwów psuć, a stronie nie ma nic do zarzucenia. Administracja odwala świetną robotę. ;)

Karolina - 16 luty 2017 o 19:06:47 - (70 dni temu)

Niech go administrator zablokuje.

Karolina - 16 luty 2017 o 18:53:28 - (70 dni temu)

@Fuu idź więc gdzie indziej i przestań spamować. Bądź słowny/a i nie komentuj na tej stronie skoro taka zła.

Dabien - 16 luty 2017 o 18:50:21 - (70 dni temu)

@Fuu podaj te inne strony, bo według mnie posty na fanpagach typu "Lubicie jakąś postać czy parę" się nie liczą. A ta strona naprawde skrupulatnie dodaje posty, a inne strony często chamsko zrzynają posty i tłumaczenia.

existentialcrisis - 16 luty 2017 o 18:42:34 - (70 dni temu)

Zaraz z tych wszystkich spoilerów, które dają da się ułożyć całe odcinki... Mam tylko nadzieje, że teoria z zakończeniem jak w książkach jest jedynie teorią, która się nie potwierdzi i zakończenie serialu da się w miarę znieść. Aczkolwiek coraz mniejsze nadzieje mam na to, że zakończą to w jakiś porządny sposób, aby człowiek nie miał ochoty na to, aby oddali mu stracony czas na oglądanie VD.

Dabien - 16 luty 2017 o 18:36:48 - (70 dni temu)

@AniaM@@ nie zwracaj na to uwagi, to najprawdopodobniej troll, któremu się nudzi i chce nas sprowokować.

AniaM@@ - 16 luty 2017 o 18:26:15 - (70 dni temu)

Od początku śledzę tą stronkę ale dopiero niejaki @Fuu nakłonił Mnie do założenia konta.....
Jezu jak Ci się nie podoba to nie odwiedzaj tej strony!
i jak już wyraziłeś swoje zdanie to może się go trzymaj "Juz tu nigdy wiecej nie wejde....."

Dabien - 16 luty 2017 o 18:19:06 - (70 dni temu)

@Fuu to wyjdź stąd nikt Ci tu nie każe być, a nam będzie lepiej bez ciebie

Karolina - 16 luty 2017 o 17:53:35 - (70 dni temu)

http://ew.com/tv/2017/02/16/vampire-diarie s-series-finale-first-look-nina-dobrev/

Karolina - 16 luty 2017 o 17:51:09 - (70 dni temu)

a teraz ?/ Tylko pozbyć się spacji

http://i2.wp.com/ewedit.files.word press.com/ 2017/02/000250257hr.jpg?crop=1px%2C0px%2C2 698px%2C1800px& resize=742%2C495&ssl=1

Domi__ - 16 luty 2017 o 17:40:23 - (70 dni temu)

@Karolina
nie działa

Karolina - 16 luty 2017 o 17:26:03 - (70 dni temu)

Najnowsze fotka Eleny z finału :)
usunąć spacje !!!

https://scontent-amt2-1.xx.fbcd n.net/v/t31.0-8/16722578_1342916169101049_ 2218737819118950521_o.jpg?oh=662e401328eca 8e5aa6729c675 48e9f3&oe=58FE6207

magdlaena - 16 luty 2017 o 17:21:42 - (70 dni temu)

https://www.instagram.com/p/BQhps4MgLlx/ *

magdlaena - 16 luty 2017 o 17:20:59 - (70 dni temu)

https://www.instagram.com/p/BQhps4MgLlx/<1 3>źle to wygląda

crazolka - 16 luty 2017 o 15:58:21 - (70 dni temu)

@Fuu - ponoć miałeś zamiar tu nigdy nie wrócić XD

harry92 - 16 luty 2017 o 13:51:02 - (71 dni temu)

Nudzi mu się ferie pewnie ma i nie ma co robić.

Dabien - 16 luty 2017 o 13:06:44 - (71 dni temu)

Ile to trzeba mieć maili. Ja już chyba 7 konto naliczyłam.

Nynaeve - 16 luty 2017 o 11:57:37 - (71 dni temu)

@hope Też tak myślę ;p

hopeless_penguin - 16 luty 2017 o 11:45:31 - (71 dni temu)

To wciąż Belzebub?

Nynaeve - 16 luty 2017 o 10:51:32 - (71 dni temu)

@Fuu Ponieważ wymieniłeś tutaj mój zniekształcony nick to odpowiadam ja nie jestem tu administratorem ani moderatorem tylko zwykłym użytkownikiem i to czy coś wyślę do publikacji czy nie to jest tylko moja dobra wola, a i tak wysyłam bardzo dużo. Także odwal się ode mnie. A tak przy okazji to tak się składa, że jestem w temacie bieżących newsów o TVD i raczej większość informacji tutaj jest. Chyba, że chodzi ci o dużo postów typu: zdjęcie np. Caroline z podpisem "Lubicie? hue hue hi hi. Dajcie lajka" Co jest najbardziej żenującym sposobem prowadzenia strony moim zdaniem. Dam ci dobrą radę skoro inne strony mają tyle postów to siedź tam, po cholerę tu wchodzisz?

Diablicaaaa161 - 16 luty 2017 o 10:43:00 - (71 dni temu)

Tak jak Dabien wspomniała wcześniej, mnie się wydaje, że to scena wyrwana z kontekstu. Na początku nawet nie zobaczyłam Elenki w tej szybie :p Ej a ta cheerleaderka pierwsza od lewej to serio jak Jenna :D

harry92 - 16 luty 2017 o 7:51:40 - (71 dni temu)

Następny troll

harry92 - 16 luty 2017 o 7:38:01 - (71 dni temu)

Jak jesteś taki/a mądry/a to załóż swoją i wtedy pogadamy. Najlepiej to szczekanie wychodzi.

kolina - 16 luty 2017 o 0:17:42 - (71 dni temu)

@Adria, nom, to też prawda

@Nyn, Caro odejdzie od tradycji i zrobi panieński w otoczeniu facetów, ewentaulnie zaprosi pierwsze lepsze dziewczęta z MFHS xd

Nynaeve - 15 luty 2017 o 23:13:07 - (71 dni temu)

Ej ciekawe jaki będzie wieczór panieński Caro? Chyba będzie sobie musiała wypożyczyć koleżanki, bo ma tylko Bonnie, a ona nie jest w nastroju do zabawy.

Savanah - 15 luty 2017 o 22:46:51 - (71 dni temu)

Ja natomiast nie mogę się doczekać na Johna zwanego Szakalem. Taka wspaniała postać! :C A bez Lexi i całego rodu szMattów to nie będzie dla mnie dream finale ;D Liczę, że jeszcze Murzyn od Caro powróci na jej wieczór panieński...

Adria - 15 luty 2017 o 21:14:47 - (71 dni temu)

@kolina - za cholerę nie wiadomo, w jakim roku są niedostępni oni, a w jakim będzie finał TVD. ;p

niemniej ja oczywiście wolę Vicki no i liczyłam na Lexi i Kelly Donovan ;(

patixx - 15 luty 2017 o 20:09:55 - (71 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=h9CKxvRUx2 M&t=18s
Zapraszam :)

kolina - 15 luty 2017 o 19:11:55 - (71 dni temu)

Nie oglądam TO, ale nie jest przypadkiem tak, że Pierwotni są, że tak powiem, nie dostępni?

Nynaeve - 15 luty 2017 o 18:15:45 - (71 dni temu)

Chyba nie. Nikt ich nie widział na planie 8x16. Pewnie by były jakieś przecieki. A Plec sama raczej nie była pewna czy ich w ogóle dawać w finale. A nie wystarczy wam Vicki? Przecież to jest dużo ważniejsza postać niż Pierwotni.

Szulu - 15 luty 2017 o 18:11:20 - (71 dni temu)

Pelc się ,,postara" ale to by było głupie.

joker - 15 luty 2017 o 18:03:34 - (71 dni temu)

Wiadomo coś czy pierwotni będą w finale?

Nynaeve - 15 luty 2017 o 17:55:43 - (71 dni temu)

Ludzie to zdjęcie to już tam było jak Kai porwał Elenę i ją torturował. Bo nawet skomentował je wtedy:

https://www.youtube.com/watc h?v=SsLKd7j8yQs
0:52 sekunda. Tylko widać je odwrócone.

crazolka - 15 luty 2017 o 15:51:58 - (72 dni temu)

@Claire - Właśnie ,też myślę ,że dobór piosenki nie jest przypadkowy.

To zdjęcie jest intrygujące.

hopeless_penguin - 15 luty 2017 o 15:33:36 - (72 dni temu)

Przynajmniej będzie odcinek z Defanem, cieszmy się XD

Szulu - 15 luty 2017 o 15:33:09 - (72 dni temu)

Nie ma co czasu obliczać w pelcoversum. Silas wyssał lekarstwo z Kath w 5x05. W 5x04 szalony doktorek porwał murzyna Caro, a w 5x08 twierdził, że był w niewoli tydzień jeśli dobrze pamiętam. Potem Wes porwał Damona i Elenę, co mogło trwać max parę dni, bo nikt nie zauważył. Kath umarła dzień po ich uwolnieniu. Czyli pożyła max 2 tygodnie. Z drugiej strony Wes jej powiedział, że pociągnie parę miesięcy.

Co do wieku, to Damon powiedział, że Cade jest taki stary, że umrze bardzo szybko. Czyli wiek ma znaczenie.

Doviko - 15 luty 2017 o 14:54:15 - (72 dni temu)

Te zdjęcie Defana jest dziwne... Dla mnie Stefan definitywnie mu coś wstrzykuje (pewnie werbenę), ale po co?

A co to samego promo to Plec robi już szał, że wraca Elena dając jakieś mierne kilka sekund, które nie pokazują prawie nic; nie wspominając już o tym, że nakręca widzów przedwcześnie, bo ta postać ma się niby pojawić dopiero w finale i to też nie na cały odcinek.

Malachai95 - 15 luty 2017 o 14:28:33 - (72 dni temu)

Widzial ktos zdjecie z 14 odcinka jak Damon lezy jakby martwy a Stefan go trzyma?

Nynaeve - 15 luty 2017 o 14:17:53 - (72 dni temu)

Raczej nie mają min jakby się łaskotali. Zwłaszcza Stefan. A co zdjęcie co dała @fly jest w pewnym sensie naprawdę urocze.

Dabien - 15 luty 2017 o 14:01:34 - (72 dni temu)

Na tym zdjęciu to wygląda jakby Stefan łaskotał Damona w szyje.

flyhigh123 - 15 luty 2017 o 13:56:06 - (72 dni temu)

To jest w sumie urocze <333

https://www.instagram.com/p /BQgv-ANA1uQ/


Nyn, to by można było obliczyć z równania, gdyby tylko znać dokładny czas trwania akcji z Kath w s5

Nynaeve - 15 luty 2017 o 13:53:53 - (72 dni temu)

Albo obaj będą ludźmi na koniec. Zastarzeją się w tym samym czasie i zejdą.
A czy ktoś przeliczył może ile żyła Katherine po tym jak wypił z niej lekarstwo Silas. No bo ona w sumie miała ponad 500 lat, a Defany ok. 180 no to pożyli nieco dłużej niż ona. Może kilka lat. O ile to doganianie przez czas nie działa na wszystkich tak samo.

Malachai95 - 15 luty 2017 o 12:25:50 - (72 dni temu)

Mi sie wydaje ze Stefan wstrzyknal mu werbene a nie lekarstwo.

Domi__ - 15 luty 2017 o 11:45:36 - (72 dni temu)

https://www.instagram.com/p/BQgwCFMA7zN/
mam nadzieje, że to nie jest to co myślę ...

magdlaena - 15 luty 2017 o 11:44:31 - (72 dni temu)

wyjdzie na koniec ze ten cały bajzel 8 sezonowy to sen którejś z postaci Eleny albo Stefka hahah ;_;

Nynaeve - 15 luty 2017 o 11:34:30 - (72 dni temu)

@kolina o nie jest Vicki. Vicki ma końska podłużną twarz. Może ktoś podobny do Jenny.

Nynaeve - 15 luty 2017 o 10:49:50 - (72 dni temu)

Ja zagłosowałabym na Bonnie i Enzo.

Claire - 15 luty 2017 o 10:39:16 - (72 dni temu)

Po co w ogóle się przejmować jakąś głupią internetową ankietą? Sorry, ale nie rozumiem was xd

Szulu - 15 luty 2017 o 10:00:54 - (72 dni temu)

Dla mnie Bonnie i Enzo jak najbardziej zasłużyli.

Buffy - 15 luty 2017 o 9:05:55 - (72 dni temu)

@Always_bad - Co? Nic z tego, ja osobiście zagłosowałam tylko na Stiles/Lydia, Hook/Emma & Chloe/Lucifer, TVD nie zasłużyło nawet na nominacje, tym bardziej Stefan wraz z Caroline - blah.

Adria - 15 luty 2017 o 7:54:28 - (72 dni temu)

No to o tyle nie pasuje, kolina, że na pocz.on mówi 'I am vampire. And this is my story' więc słabo teraz. Ale tak mnie naszło ;p

kolina - 15 luty 2017 o 1:09:01 - (72 dni temu)

@Claire, co do tej dziewczyny na zdjęciu z Eleną i resztą cheerleaderek, to na zdjęciu jest chyba jednak Vicky. Z tego co kojarzę Vicky była rok lub dwa lata starsza od Matta (i tym samym Eleny)

@Adria, błagam, nie. Tylko nie takie zakończenie... Już chyba wolałabym całe to wymazanie wspomnień

Always_bad - 14 luty 2017 o 23:23:54 - (72 dni temu)

http://m.eonline.com/news/828695/tv-s-top- couple-2017-vote-in-round-2-now# Głosujcie na Bonnie i Enzo oraz Stefana i Caroline :D

Adria - 14 luty 2017 o 23:14:50 - (72 dni temu)

Na sam koniec Stefan będzie pokazany stary, w fotelu i z fajką w zębach, otoczony nołpami, małpiatkami, Enziątkami itp. i opowiada im swoją historię.

Nynaeve - 14 luty 2017 o 23:13:24 - (72 dni temu)

Jeszcze większa głupota niż wymazanie jej wspomnień.

gary - 14 luty 2017 o 22:59:33 - (72 dni temu)

Jest jeszcze wersja Eleny w śpiączce tzn. po wypadku zapadła w śpiączkę podczas której jej się to śni lub po prostu śpi u Tannera na lekcji xd

Claire - 14 luty 2017 o 22:50:42 - (72 dni temu)

Słowa piosenki, która leci to "We all are living in a dream". Przypadek? Pewnie tak, ale co jeśli nie? ;p

Lexi123 - 14 luty 2017 o 22:44:13 - (72 dni temu)

Według mnie ktoś po prostu wszedł do głowy Eleny i pokazał jej jak jej życie powinno wyglądać bądź coś w tym stylu. Ale po jednej 10 sekundowej scenie nie jestem w stanie odgadnąć jak to będzie wyglądało. Zresztą przeważnie te zwiastuny są tak dobierane żeby człowiek już układał sobie w głowie idealną koncepcję która później upada :D

gary - 14 luty 2017 o 22:43:54 - (72 dni temu)

Jaki widzicie najlepszy pomysł na zakończenie tvd w obecnej sytuacji?

anetiii19 - 14 luty 2017 o 22:41:39 - (72 dni temu)

Ja coś czuję że nam spierdolą finał :( przepraszam za słownictwo :p

gary - 14 luty 2017 o 22:40:05 - (72 dni temu)

W sumie TVD może się skończyć na tym, że Stefan komuś opowiada tą cała historie, w końcu cały serial zaczyna się od tego.

Claire - 14 luty 2017 o 22:39:26 - (72 dni temu)

Ale raczej się nie sprawdzi, bo niby Alaric ma jechać z małpiatami do NOLA.

Adria - 14 luty 2017 o 22:12:36 - (72 dni temu)

to byłoby ok - brak steroida (bo sorry, co oni niby w tym 6x22 tam robili? ;p) i małpiatek jako dzieci Caro. ;p

mysticgirl - 14 luty 2017 o 22:08:55 - (72 dni temu)

Jeśli Julie Plec zniszczy finał serialu, nie podaruję!
Ostatnio zastanawiałam się, czy czasami nie okaże się, że cały 7 i 8 sezon to sen Eleny i Ona się po prostu obudzi i będzie ślub Ricka czy coś haha.. Skoro widzieli podobno Jo na planie :p

flyhigh123 - 14 luty 2017 o 21:41:29 - (72 dni temu)

Mi się też 25 kojarzy, ale chyba z jakiegoś fanficka.

Adria - 14 luty 2017 o 21:38:43 - (72 dni temu)

nah, 29 to jakiś bullshit, ona była na studiach, neich to nawet będzie master degree a nie bachelor, to chyba nie 29?
Z drugiej strony ona spotykała się kiedyś z Johnem, a on miał.. ile? 34? bo gówniarz pewnie miał z 17 lat jak spłodził Elkę. wiec 29 bardziej pasuje niż np. 25.
no ale na bank nie były razem w szkole.

flyhigh123 - 14 luty 2017 o 21:19:39 - (72 dni temu)

Przecież Jenna niby miała mieć 29 lat w momencie rozpoczęcia akcji w TVD, więc nie było opcji, żeby była z Eleną w szkole. Chyba że to był zespół szkolno-przedszkolny i mieli różne sekcje cheerleaderek xD

Z wikii:

The casting call was: 29 years old, Elena and Jeremy’s aunt who took them in after the death of their parents, she is a brainy/sexy grad student who looks good in sweats and is hard at work on her thesis. She’s used to being the fun, cool aunt, and finds the transition to sudden parenting a bit daunting. Instead of packing school lunches, she hands her charges power bars and coffee. Jenna is trying hard and genuinely wants to be a good caretaker...

Claire - 14 luty 2017 o 19:47:23 - (72 dni temu)

Nie wstawiajcie Paula i Candice, wszyscy wiedzą, że to bullshit XD

Karolina - 14 luty 2017 o 19:27:47 - (72 dni temu)

Po Plec można się wszystkiego spodziewać :D

werbena__ - 14 luty 2017 o 19:26:25 - (72 dni temu)

Nie wiem po co, tak naprawdę wszystko może się wydarzyć, bohaterowie nie raz wpadali na głupie pomysły. :P Zobaczymy

delenaforever22 - 14 luty 2017 o 19:25:39 - (72 dni temu)

a wstawi ktoś ten filmik o wspomnieniach Plec, Candice i Pula? :D

Karolina - 14 luty 2017 o 19:23:11 - (72 dni temu)

Po co mieliby jej trumnę przenosić do szkoły? Tam raczej bezpieczna by nie była. Ok powiedzmy,że wymarzą jej pamieć...a co z resztą ? Ulotnią się aby mogła żyć szczęśliwie? Czy np. Caroline będzie udawać ,ze nic się stało i dopiero LO skończyły.

werbena__ - 14 luty 2017 o 19:18:12 - (72 dni temu)

Tak naprawdę w ciągu tych paru odcinków może wydarzyć się ogrom niespodziewanych rzeczy, tak jak np. pojawienie się Kai'a. Nie wierzę, że mogliby postawić na tak głupie rozwiązanie jakim byłoby wymazanie pamięci Eleny. Ale może musi być jakaś cena za przywrócenie jej tak wcześnie. Ja obstawiam za tym, że po prostu jest zdziwiona, że tak wcześnie się wybudziła. A może z niewiadomych nam jeszcze przyczyn przenieśli jej trumnę do szkoły, i dlatego się dziwi, że znajduje się w szkole?

Hooba - 14 luty 2017 o 19:17:31 - (72 dni temu)

Jeśli to okaże się prawdą-najgorsze zakończenie jakie mogę sb wyobrazić...

Karolina - 14 luty 2017 o 18:50:27 - (72 dni temu)

Hmm...czyli co ? wymarzą jej pamięć ? Tak o.

hopeless_penguin - 14 luty 2017 o 18:04:24 - (72 dni temu)

Im więcej wiem, tym mniej mi się to podoba.

patixx - 14 luty 2017 o 16:33:57 - (72 dni temu)

I wyjdzie ze elena o wszystkim zapomni - to będzie dupa

crazolka - 14 luty 2017 o 16:18:36 - (72 dni temu)

Mi też to wygląda podejrzanie. Faktycznie jakby się miało na zakończenie podobne do książkowego.
@PrincessDie - zgadza się ,zaczęła się starzeć dopiero po wyssaniu z jej lekarstwa.

Piosenka Imagine Dragons!!! Nareszcie! <3

dearnies - 14 luty 2017 o 16:10:54 - (72 dni temu)

Liczę jedynie na szczęśliwe zakończenie dla Defanów i, aby ślub Steroida zakończył się tak jak Jolarica- śmiercią panny młodej. Wątpię, aby Julie uśmierciła ukochaną postać jeszcze na June wedding, ale zawsze można pomarzyć. Defany niech odejdą w blasku zachodzącego słońca i zostawią tę dziurę za sobą. Nie pogardziłabym też Deleną, ale wiadomo, że Placek nigdy nie uwzględniłaby tego w swoim scenariuszu finałowego odcinka. Uważam, że zakończenie będzie słodko-gorzkie i na pewno większość fanów się zawiedzie.

Dabien - 14 luty 2017 o 15:37:02 - (73 dni temu)

Ja stawiam, że ten teaser jest zupełnie wyrwany z kontekstu, a dano go tyko po to, by ludzie się srali co to będzie jak Elena straci pamięć. A tak naprawde będzie chodzić o coś zupełnie innego, albo taka scena nie pojawi się wcale w odcinku.

salvaators - 14 luty 2017 o 15:26:39 - (73 dni temu)

a mi się wydaję, że Elena obudzi się wcześniej niż myślała i dlatego to pytanie"dlaczego jestem tu teraz?"

Nynaeve - 14 luty 2017 o 15:02:58 - (73 dni temu)

Bo niby zamknięto ją w krypcie Salvatorów, żeby żaden wampir nie wypił z niej krwi z lekarstwem. Bo niby miały się ich zlecieć całe chmary. I Bonnie zapieczętowała tę kryptę zaklęciem. A tak btw. nie pomyśleli wtedy, że to Bonnie będzie chciała zajebać lekarstwo ;p A potem przyszli Heretycy i w ciągu sekundy to zaklęcie zdjęli, a Lily porwała trumnę. I potem przenieśli ją do The Armory dla bezpieczeństwa. A potem Bonnie ją zajebała, że niby chciała ją ukryć, bo wszyscy z The Armory już nie żyli.

Cassandra - 14 luty 2017 o 14:56:22 - (73 dni temu)

Btw dlaczego nikt nie odwiedza Elki w jej głowie? Tzn wiem dlaczego, ale czysto serialowo to przecież Damon bez problemu powinien zaglądać do umysłu Elki i z nią rozmawiać, wtedy nie byłoby tej tęsknoty i pamiętniczków.

Nynaeve - 14 luty 2017 o 14:37:00 - (73 dni temu)

Jenna chyba była na studiach jak się zaczął serial to może jest foto z lat wcześniejszych kiedy była ostatni rok w liceum.

Nie chce mi się myśleć na tym. Wiem tylko, że mi się to nie podoba. Wszystko mi zalatuje jakimś cofaniem w czasie zanim Salvatorowie przyjechali do MF za życia Eleny. Niestety wydaje mi się, że czeka nas coś w stylu wymazania braci z życia licealistów z MF, bo inaczej nie dostąpią odkupienia win. Tak jakby wcześniej nic złego nie zrobili. Ewentualnie w ten sposób będą chcieli wykupić od piekła Elenę i resztę.

Claire - 14 luty 2017 o 14:24:29 - (73 dni temu)

I też mi się wydaję, że na tym zdjęciu jest Jenna, a ona przecież nie chodziła z Eleną do liceum.

Claire - 14 luty 2017 o 14:23:44 - (73 dni temu)

No ale jak wytłumaczycie to, że Elena jest w szkole ubrana tak a nie inaczej? Tych wszystkich spoilerów nie da się logicznie połączyć.

Nynaeve - 14 luty 2017 o 14:17:32 - (73 dni temu)

Na a Stefan jest w garniturze, a Caro w zwykłym ubraniu. to się kupy nie trzyma.

Claire - 14 luty 2017 o 14:12:53 - (73 dni temu)

No to ktoś mu pomoże tam wejść, pewnie Caroline, bo też nagrywała sceny w szkole. Eleny spała w trumnie w sukience, a w tym zwiastunie nie wie co się dzieje i jest w szkole w stroju z 4x01.

Nynaeve - 14 luty 2017 o 14:07:46 - (73 dni temu)

Coś tak Elena zmizerniała w tej trumnie ;p

PrincessDie - 14 luty 2017 o 13:38:13 - (73 dni temu)

@Skarb Kat umarła tak szybko przez to ze Silas wypił z niej krew (dobrze mówie)?

flyhigh123 - 14 luty 2017 o 13:28:56 - (73 dni temu)

Tak w ogóle to czy na tym zdjęciu cheerleaderek pierwsza od lewej jest Jenna? Przecież ona nie była aż taką młoda. Chyba ze to był jakiś performance dla Alarica ;p

PanCroft - 14 luty 2017 o 12:59:51 - (73 dni temu)

Stefan nie wejdzie do jej głowy, bo juź nie jest wampirem :)

Claire - 14 luty 2017 o 12:50:43 - (73 dni temu)

Według mnie Stefan wejdzie do jej głowy i ona jest zaskoczona, bo nie spodziewała się, że ktoś ją "odwiedzi". Myślała, że zobaczy go dopiero jak się obudzi.

Iamgonnahate - 14 luty 2017 o 12:14:53 - (73 dni temu)

Dla mnie to wygląda jakbyśmy jednak nie mieli nigdy zobaczyć momentu jej przebudzenia tylko raczej znowu otwieranie jej trumny i wchodzenie do umysłu :/

BonBon - 14 luty 2017 o 11:54:54 - (73 dni temu)

Ciekawie się zapowiada :D

PanCroft - 14 luty 2017 o 11:50:14 - (73 dni temu)

Tak, ta postać jest taka warta uwagi, że powinni w ogóle stworzyć o niej osobny serial :,P

Nynaeve - 14 luty 2017 o 11:03:55 - (73 dni temu)

Pamiętajcie, że dla Plec najważniejsze jest wskrzesić ćpunkę Vicki - cała reszta to sprawa drugorzędna. Bez Vicki to miasto nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Będąc Dziedziczką awansowała na najważniejszą kobiecą postać w serialu.

natev18 - 14 luty 2017 o 10:50:35 - (73 dni temu)

@Sarab Ludzie trzymajcie mnie. Juz WIELE razy bylo mówione, źe tak nie będzie. Nie bede tlumaczyc. Nie mam siły. Obejrzyj odcinki 5 sezonu jeszcze raz.

Sarab - 14 luty 2017 o 10:47:19 - (73 dni temu)

Jakim cudem oni myślą że jak zaźyja lekarstwo będą zyli długo ? Przecież oni maja ponad 150 lat. Kat szybko umarła. To jest niepojęte jak ten serial jest niekonsekwentny

d_amon - 14 luty 2017 o 10:15:01 - (73 dni temu)

Tak samo było w książce .. cała historia miasteczka została dzięki Elenie wymazana - do życia wróciły osoby które zmarły w tym czasie. Coś było nawet o tym że Elena zeszła do piekła i to ona coś tam ogarnęła .. okazało się że jakimś Aniołem ona jest czy coś takiego. Ale generalnie wszystko wróciła do początku - jednak osoby takie jak Elena, Boni, bracia i Meredith pamiętali wszystko co się wydarzyło.

Domi__ - 14 luty 2017 o 10:14:12 - (73 dni temu)

Nie mogę się doczekać !! :O

sevendays - 14 luty 2017 o 10:05:31 - (73 dni temu)

Zdaje się, że wszystko zatoczy koło. SzMatt się ucieszy:)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: