Zwiastun 8.13 -''The Lies Will Catch Up To You''

Nynaeve    11 luty 2017    62
Stacja CW opublikowała zwiastun odcinka 8.13 ''The Lies Will Catch Up To You.''




Damon: Skąd do cholery się tu wziąłeś?
PIĄTEK
Kai: Znajdźcie sposób by wydostać mnie z piekła, a pomogę wam zabić Cade'a.
OSTATNIE 4 ODCINKI
Alaric: Myślę, że poradzimy sobie bez ciebie.
Kai: A jeśli sprowadzę z powrotem Elenę?
Damon: Dobrze.
Damon: Sprowadzimy Elenę z powrotem do życia w tej chwili.
Bonnie: O mój Boże.
Kai: Hej śpiochu, pamiętasz mnie?



tvd, 8.13, "The Lies Are Going To Catch Up With You", zwiastunKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (62)
Nynaeve - 16 luty 2017 o 10:55:11 - (8 dni temu)

Nie wiem czy ona ich przywróci do życia. Moim zdaniem pojawią się tylko by się pożegnać ostatni raz.

kolina - 15 luty 2017 o 19:01:49 - (9 dni temu)

To może w takim razie aż tak źle nie będzie...

ByB - 15 luty 2017 o 10:48:05 - (9 dni temu)

Z tego co pamiętam to zakończenie takie jakie planowała od początku obejmowało druga stronę, ale po tym jak upadła to plec mówiła że musi zmienić zakończenie. Ale teraz może ta druga strona jest piekło? I może od początku planowała wszystkich przywrócić do życia, a teraz jakoś ściągnie ich z piekła. Wychodzi na zakończenie podobne do tego które planowała od początku

kolina - 15 luty 2017 o 1:02:13 - (9 dni temu)

Julie chciała zrobić takie zakończenie, o jakim myślała na początku, ale okazało się, że zrobieie teraz takieo samego nie będzie możliwe, co nie? Pamięta ktoś może czy w takim razie finał będzie jakoś do tej wizji nawiązywał, czy też będzie całkowicie inny?

delena7 - 14 luty 2017 o 21:17:11 - (9 dni temu)

Nieee to bedzie niemadre z tej strony Plec, bo wiekszosc serialu opiera sie na Damonie,Elenie i Stefanie. To bedzie bezsensu wymazac ich z pamieci Elki

crazolka - 14 luty 2017 o 16:07:05 - (10 dni temu)

Chłelera ,mam nadzieję ,że nie będzie wymazania ,bo ja nie wiem co zrobię :/

Dabien - 14 luty 2017 o 10:24:56 - (10 dni temu)

Pewnie będzie, że Cade zostawi trumne Eleny w szkole, ona się obudziła i nie wie co się stanęło, bo każdy na weselu.

Cassandra - 14 luty 2017 o 10:09:10 - (10 dni temu)

Dobijacie mnie tymi wizjami zakończenia... Ale przecież wymazanie wszystkiego jest nielogiczne, wtedy TO straci podstawę bytu. Co więcej, w takim wypadku Elena i tak zostałaby znaleziona przez Katherine / Elijah / kogoś innego i złożona w ofierze przez Klausa. Dzięki temu, że byli tam Stefan i Damon miał jej kto pomóc...

flyhigh123 - 14 luty 2017 o 9:34:59 - (10 dni temu)

Pewnie dlatego tak namiętnie pokazują grób Damona z data śmierci 1863 - będą udawać, że nie istniał :/

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:15:53 - (10 dni temu)

Tak, ale za to spełni się marzenie szMatta, że wszystko jest fajnie i miło, bo nie ma wampirów w mieście.

Dabien - 13 luty 2017 o 23:12:33 - (10 dni temu)

@Adria raczej nie, Enzo może nie wybaczyć teściowej puszczenia jego zwłok z dymem

Ale gdyby wymazali Salvatorów to tak jakby cały serial poszedł do piachu.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:11:20 - (10 dni temu)

Nie Bonnie da córce imię swojej nowej najlepszej psiapsi czyli Caroline ;p

Adria - 13 luty 2017 o 23:10:23 - (10 dni temu)

dziecko DE to musi być Jenna. ;p Greyson raczej kiepsko, skoro dla Augustine robił. xD

Może jeszcze Abby zdechnąć i bonenzowy pomiot zostanie nazwany na cześć matki roku. ;p

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:09:24 - (10 dni temu)

Moim zdaniem jeśli oni cofną się w przeszłość to tylko po to, żeby całkiem wymazać Salvatorów z życia mieszkańców MF. Czyli wymazać to wszystko co było w serialu. A zostaną te ciołki ludzie i tyle. Czyli coś co według mnie jest najgorszym zakończeniem ever. No, ale wiadomo dla Plec to jest z pewnością super.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:06:37 - (10 dni temu)

Był McQueen na planie. Weź z tymi delenowymi dziećmi, bo rzygnę.

Adria - 13 luty 2017 o 23:06:34 - (10 dni temu)

Nyn, no ale teraz będą odmienieni po piekle, ona nie bedzie ćpać, on nie będzie mieć problemów z agresją i będą szczęśliwi, tfu. ;/



Ale motyw, że ludzki Stefan cofa się w czasie dzięki Cade'owi i Kaiowi, wymazując sobie pamięć, jest całkiem fajny (jako fanfic, nie jako prawdziwy koniec). Ludzka Stelena na zawsze. Bez kłamstw i manipulacji z jego strony. no ale pewnie teraz, jakby się cofnął, to po to, by od 1x01 planowac June Wedding z Caro. ;/

Dabien - 13 luty 2017 o 23:04:11 - (10 dni temu)

@Fly córka Bonnie i Enzo z pewnością będzie miała na imię Sheila, a Damona i Eleny pewnie Miranda.

Adria - 13 luty 2017 o 23:03:58 - (10 dni temu)

Albo lepiej, Cade zamiast Stefana wpadnie na Elkę w drodze do kibla. ;ppp

(btw, happy end w haj ksulu powinien jakoś obejmować Dżera, a Stevena chyba na planie nie było?)

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:03:56 - (10 dni temu)

Hahaha Ale Tyler nie był z Vicki on ją tylko posuwał ;p

Adria - 13 luty 2017 o 23:01:38 - (10 dni temu)

małe Enziątka :D

Nie daj Bóg, jak się cofną do haj skula, to Tyler będzie z Vicki. a Stefan i tak z Caro. (jprdl)

flyhigh123 - 13 luty 2017 o 23:00:58 - (10 dni temu)

No właśnie, że taka dobra osoba, jak Elena, przez Salvatore'ów stała się potworem bla bla. I Cade się na takich nagrzał. Albo Elena pozna Stefana jako człowieka. Nic mnie już nie zdziwi.

Scena z bachorami w przyszłości musi być, Rowling wytyczyła szlaki, później była ta z Igrzysk Śmierci, czemu Plec ma być gorsza?! :D Dziecko koniecznie musi mięc imię po jakiejś zmarłej osobie. W TVD byłoby sporo do wyboru, ale ostatecznie pewnie wszystkich wskrzeszą, więc najwyżej dadzą po szMaccie, bo on będzie nowym bohaterem MF xD

Nynaeve - 13 luty 2017 o 23:00:35 - (10 dni temu)

Zawsze mnie śmieszy ta pewność tych postaci po przemianach w wampiry, ludzi itp że one na sto procent mogą mieć dzieci.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 22:59:16 - (10 dni temu)

I takie pewnie będzie odkupienie Stefana, że będzie musiał to wszystko cofnąć. A Damon to nawet nie chce mi się myśleć, ale pewnie coś równie debilnego.

Dabien - 13 luty 2017 o 22:57:44 - (10 dni temu)

@Fly nie zdziw się, jak będzie jakaś scena końcowa gdzie Bonnie bedzie paradować z brzuszkiem. Btw to Enzo ma w miare dobre geny by przekazać, byłyby Enzontka uzdolnione muzycznie.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 22:57:08 - (10 dni temu)

On tam coś pierdolił o tym, że Stefan zniszczył jej życie jak w nie wkroczył w liceum i coś tak myślę, że oni cofną się w czasie do liceum i że nigdy nie poznała Stefana i będzie sobie żyła z Johnem, Vicki itp tak jakby nigdy nie poznała Salvatorów. To by wiele wyjaśniało z tych zdjęć zza kulis 8x16. A według mnie najgorsze co mogli zrobić.

flyhigh123 - 13 luty 2017 o 22:50:06 - (10 dni temu)

No a Stefek jest teraz człowiekiem, how convinient!!!


Czy tylko ja mam wrażenie, że Kai wrócił bez magii? Na tych zdjęciach promocyjnych widać, że na jednym próbuje czarować tego randomowego typa, a na drugim taki trochę przerażony się opiera o bar. Może dlatego przehandluje trumnę Cade'owi, bo się okaże, że nie ma magii i może najwyżej palcem w bucie pokiwać nad jej losem xD A Cade się na nią napalił jak ją zobaczył we wspomnieniach Stefana. Może to Cade będzie jej pokazywał czasy hajskula, jak była taka młoda, niewinna i nie miała przed sobą perspektywy potępienia? :D

Później się okaże, że wszyscy z piekła wracają jako ludzie i Bonnie dostanie swój nieoczekiwany happy end - Enzo wróci i będzie mogła rodzić małe Enziątka. Dzieci są podstawą TVD, wiadomo.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 22:49:28 - (10 dni temu)

Nic mnie nie zdziwi aczkolwiek nie sądzę by po takim promowaniu Steroline nagle przeskoczyli na Stelenę.

Dabien - 13 luty 2017 o 22:47:47 - (10 dni temu)

@Adria chciała Damona w sali chemicznej zaliczyć, już go myślach... No wiesz.

Adria - 13 luty 2017 o 22:45:02 - (10 dni temu)

ja nic nie mówię, ale w haj skulu to ona głównie latała za Stefanem i roiła sobie ludzką Stelenę... ;p

Dabien - 13 luty 2017 o 22:41:34 - (10 dni temu)

Ale to mógł być moment zaraz po tym jak zasnęła.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 22:36:56 - (10 dni temu)

No chyba nie była skoro teraz nie wie gdzie jest.

Dabien - 13 luty 2017 o 22:24:22 - (10 dni temu)

Może Elka przez cały czas jak spała to była w liceum.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 22:20:51 - (10 dni temu)

Coraz bardziej mi się to nie podoba? Wygląda na to, że duszę Eleny przeniesiono do liceum. Bardzo wątpię, żeby ona ożyła na koniec skoro Dobrev nawet nie wróciła na cały odcinek, bo pojawiła się jakoś w połowie kręcenia.

kolina - 13 luty 2017 o 21:50:31 - (10 dni temu)

Albo obudzi się wcześniej niż za te 70 lat - na końcu przecież pada ,,right now"

patixx - 13 luty 2017 o 21:40:32 - (10 dni temu)

NO i Elka nie wie gdzie jest - wiec byc może wszystko zapomni - najgorszy koniec

flyhigh123 - 13 luty 2017 o 21:31:44 - (10 dni temu)

"What (the fuck) happened?!" i "Why (the fuck) am I here!?" to chyba dwa pytania, które starzy fani TVD najczęściej zadają sobie w myślach, w czasie oglądania najnowszych odcinków, także chyba rozumiem koncepcję tej ZAPOWIEDZI XD

Kaaaaamilkaaaaa - 13 luty 2017 o 21:22:24 - (10 dni temu)

https://www.youtube.com/ watch?v=1dezvDso_MI Widzieliscie juz?? Za dlugie to to nie jest

I_always_win - 13 luty 2017 o 20:55:03 - (10 dni temu)

kocham go

CostaRica - 13 luty 2017 o 20:38:15 - (10 dni temu)

No i fajnie

BonBon - 13 luty 2017 o 19:09:04 - (11 dni temu)

Ja czekam na dwa wątki <3 Na sceny z Bonnie oraz z Kaiem <3 zapowiada się ciekawie

patixx - 13 luty 2017 o 17:24:31 - (11 dni temu)

ostatnie <3

dearnies - 13 luty 2017 o 17:10:37 - (11 dni temu)

Mam nadzieję, że nie zepsują postaci Kaia, bo na razie zapowiada się świetnie :-D Jestem zdania, że Steffa porwał Dorian. Może Rippah zabił mu rodzinę i teraz ten chce się zemścić. W ogóle Stefan nie jest już wampirem, a za pewne do końca sezonu postawią go w takich sytuacjach, gdzie zwykły człowiek powinien umrzeć, np. jak z tym prętem co miał wbity w brzuch.

sevendays - 13 luty 2017 o 16:54:14 - (11 dni temu)

Hi sleepyhead remember me? <3 obłędne <3

crazolka - 13 luty 2017 o 15:32:18 - (11 dni temu)

,,Hey sleepyhead'' mnie rozwala XD Ja już chcę następny odcinek!

msbeti - 13 luty 2017 o 14:15:50 - (11 dni temu)

Szkoda, że Bonnie teraz w żałobie po Enzo, bo chętnie bym zobaczyła jakieś śmieszne scenki jej z Kaiem ;p Dopiero jak miała jakieś sceny z nim to ją polubiłam, po 6 sezonach niechęci do jej postaci ;p

Kama - 13 luty 2017 o 13:23:05 - (11 dni temu)

Odcinek zapowiada się na wesoło widząc zachowanie Kai'a. Niema nic do stracenia i kombinuje żeby wyrwać najwięcej dla siebie. Może to Cade wypuścił go specjalnie na podpuchę, żeby znalazł trumnę. Będzie Kai'a więcej, czy to jego najlepsze momenty, a później dupa.
Stefek porwany, wykopał sobie grób, ale jaki taki płytki ;D Wydaje mi się, że to sprawa Doriana. On może być taki cicho ciemny stażysta.

lavenda1234 - 13 luty 2017 o 11:35:03 - (11 dni temu)

Ja i tak podchodzę z dużym dystansem do powrotu Kaia bo z Julie Plec nigdy nic nie wiadomo gdy coś sztrzeli jej do głowy.

Nynaeve - 13 luty 2017 o 2:21:08 - (11 dni temu)

Bardziej mnie interesuje czy Kai będzie chciał odszukać swojego ulubionego muppeta - Bonnie ;p Bo to, że nie pomoże z Eleną to oczywiste. Dobrev pojawiła się dopiero w odcinku 8x16 i to na nie za długo.

Malachai95 - 13 luty 2017 o 0:35:32 - (11 dni temu)

Znajac Kaia pewnie cos kombinuje, niech zabije Damona za to ze mu oberwal glowe i niech potem sprowadzi Elene.

Lexi123 - 13 luty 2017 o 0:07:00 - (11 dni temu)

Nie mogę sie już doczekać. Kai, jak miło Cię znów widzieć :D

TheHalfBloodVampire - 12 luty 2017 o 23:35:51 - (11 dni temu)

O nie znowu gwałce replay ._. pierwszy raz od 7 sezonu dostaje padaczki czekając na kolejny odcinek...Mam nadzieję że Kai nie pojawi się tylko na jeden odcinek tylko może na dwa...albo najlepiej do końca, bo za jego zabicie w 6 sezonie powinni dostać kołkiem w serce...cała produkcja (tak to już podchodzi pod obsesje)xD

orydzynals - 12 luty 2017 o 23:18:45 - (11 dni temu)

Modlę się żeby mi Kaia nie zjebali, jak na razie się zapowiada super i mam nadzieję, że będzie go jak najwięcej :D

Annie1602 - 12 luty 2017 o 22:46:43 - (11 dni temu)

Kai :D jaram się tym bo dopiero obejrzałam odcinek :D

Hooba - 12 luty 2017 o 22:31:41 - (11 dni temu)

Oby było jak najwięcej Kai'a i jak najmniej Caro ;)

kolina - 12 luty 2017 o 22:21:12 - (11 dni temu)

Zapowiada się ciekawie, oby tylko nie okazało sie, ze tylko zapowiada

hopeless_penguin - 12 luty 2017 o 22:19:57 - (11 dni temu)

W końcu chce obejrzeć odcinek w s8 :")

inka980 - 12 luty 2017 o 22:07:38 - (11 dni temu)

jaram się jak głupia na ten odcinek ;/

anetiii19 - 12 luty 2017 o 22:03:37 - (11 dni temu)

A mi się wydaję że spierdzielą jego postać w tym odcinku już do reszty.

Adria - 12 luty 2017 o 22:03:22 - (11 dni temu)

hey, sleepyhead <3

oczywiście twarz Caro chociaż musiała mignąć. nic tam, że laska jak zwykle nie ma znaczenia dla fabuły. chyba, że się obawia, że przywrócenie ludzkiej Elki + ludzki Stefek = ludzka SE i keine June Wedding..