Wyniki oglądalności 8.12 - "What Are You"

Life_Sucks    11 luty 2017    11
Portal SpoilerTv opublikował wstępne wyniki oglądalności 12 odcinka 8 sezonu The Vampire Diaries.


Najnowszy odcinek obejrzało 1.14 mln widzów (wskaźnik 0,4 w grupie demo),  czyli więcej niż poprzednio. Dla przypomnienia, 11 odcinek 8 sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów 0.92 miliona widzów (0,3 w grupie demo).

tvd, 8.12, what are you, wyniki oglądalnościKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (11)
Belzebub - 13 luty 2017 o 21:12:29 - (131 dni temu)

Nie bedzie najwiekszy ever. Najwiecej to mial pilot - prawie 5 mln ludzi. Widac roznice? Final bedzie mial podobna ogladalnosc jak pozostale odcinki 8 sezonu.

CostaRica - 13 luty 2017 o 20:40:03 - (131 dni temu)

Coś czuje,że 8x16 będzie najwiekszy ever

patixx - 13 luty 2017 o 17:23:18 - (132 dni temu)

wow do finału idzie w górę :) oby tak dalej

crazolka - 13 luty 2017 o 15:28:54 - (132 dni temu)

Wow! W tym sezonie jeszcze tyle nie było!

Kama - 13 luty 2017 o 12:44:57 - (132 dni temu)

Nie jest źle. W przyszłym tygodniu, pojawienie się Kai'a w odcinku, a ma swoich fanów, oglądalność może skoczyć nawet do 1.50 hehe.

Lexi123 - 13 luty 2017 o 0:04:11 - (132 dni temu)

Bardzo się cieszę że taka duża oglądalność bo odcinek naprawdę był super więc należy się jak najbardziej.

gary - 12 luty 2017 o 23:18:28 - (132 dni temu)

Aż się ucieszyłem gdy zobaczyłem morde Kai'a na koniec :d btw oglądalność chyba największa w tym sezonie

Annie1602 - 12 luty 2017 o 22:45:29 - (132 dni temu)

Były takie przypadki, ale oczywiście zycze zeby było jak najwięcej, bo odcinek (przed momentem obejrzałam i byl super)

kolina - 12 luty 2017 o 22:09:25 - (132 dni temu)

@Annie, myślisz, że aż tak bardzo spadnie?

anetiii19 - 12 luty 2017 o 22:04:48 - (132 dni temu)

WOW nieźle chyba najwięcej w tym sezonie :)

Annie1602 - 12 luty 2017 o 22:00:03 - (132 dni temu)

Trochę ''skiknełp'', ale pewnie po aktualizacji spadnie :D żeby milion chociaż został.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: