Zapowiedź odcinka 8.12 - ''What Are You''

Annie1602    10 luty 2017    0
Stacja CW opublikowała materiał, w którym producentka Julie Plec zapowiada odcinek 8.12 pt. ''What Are You''.
Elena: Czym ty jesteś?

Julie Plec: Czym ty jesteś? -dokładnie to powiedziała Elena Gilbert Stefanowi Salvatore pod koniec odcinka ''Dla mnie nie jesteś martwy.'' Kiedy zaczęła w końcu łączyć wszystkie tropy razem i zrozumiała, że jej chłopak jest inny od reszty.

Bonnie: Enzo?

Julie: Rzućmy okiem na smutną scenę z Enzo. Bądźmy wściekli, krzyczmy i rzucajmy rzeczami w Stefana Salvatore, który po upadku w najgorszą otchłań przemocy swoim 170-letnim życiu i uczynił coś nie do pomyślenia- zabił tego, którego kochaliśmy i w odwecie Bonnie oddała cios.

Bonnie: A ty będziesz człowiekiem.

Julie:
A teraz Stefan jest człowiekiem. Więc, gdy mówiliśmy, że doprowadzimy sprawę do końca, do końca serii, to nie żartowaliśmy. Wszystko, co teraz się dzieje, jest naprawdę, w szczególności dla Stefana. Boże, zawsze chciał być człowiekiem. Ale teraz on staje twarzą w twarz ze wszystkim, co zaszło w jego życiu. Kiedy był wampirem, napłynęły wspomnienia uczynków, które uczynił jako rozpruwacz, ciała, które zbierał dla Cade'a i jest w ogromnej spirali wstydu.

Stefan: Za każdym razem, jak zamykam oczy, ja widzę go i on od nowa pojawia się mojej głowie, a kiedy otwieram oczy to, widzę jego krew na rękach.
Caroline: Po prostu wróć do domu, proszę.
Stefan: Nie mogę.


tvd, 8 sezon, spoilery, 8.12, who are you, zapowiedźKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (0)
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.