Oficjalny opis 8.14 - ''It’s Been a Hell of a Ride''

Annie1602    3 luty 2017    13

Portal Spoilertv opublikował opis odcinka 8.14 pt.''It’s Been a Hell of a Ride''.




CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ- Damon (Ian Somerhalder) i Stefan (Paul Wesley) muszą zjednoczyć się przeciwko Cade'owi (gościnnie Wole Parks), aby uratować trumnę Eleny. Tymczasem Caroline (Candice King) i Alaric (Matt Davis) starają się radzić sobie z rosnącymi magicznymi mocami córek.


Pascal Verschooris wyreżyserował odcinek napisany przez Brett Matthews & Shukree Hassan Tilghman.

Premiera: 24.02.2017 r.

tvd, 8.14, ''It’s Been a Hell of a Ride'', opisKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (13)
PaolaiAndrea - 18 luty 2017 o 17:08:39 - (488 dni temu)

Jak będzie dużo Defana, to fajnie, bo ostatnie ich "świetne" wspólne sceny to Stefan - Rippah próbujący przekonać Damona, by zapomniał o Elenie. No rewelacja....

panipuchatkowa - 12 luty 2017 o 14:09:55 - (494 dni temu)

hahahah , wyczuwam iż Enzo powróci xd I wszyscy staną się ludźmi , hahahah xd zaczną wspólne życie od nowa xd

Tomcat - 12 luty 2017 o 8:07:07 - (495 dni temu)

ja juz nie wiem czy plakac czy sie smiac ??????? ten sezon jest najgorszy ze wszystkich a najgorzej wkurza mnie ta trumna eleny .ja mysle ze w scenie finalowej wampiry otocza trumne eleny koleczkiem i beda cpac jej krew zeby zostac ludzmi .ja nie wierze ze to ostatni sezon ten serial nie moze sie kanonczyc tak koszmarnie .ostatni sezon powinien sie konczyc dobrze dla glownych bohaterow a co robi ta krowa plecowa po prostu ich zabija jednego po drugim

Doviko - 11 luty 2017 o 16:19:31 - (495 dni temu)

Jeśli Defan w końcu będzie miał więcej minut na wspólne sceny to przeżyje.

crazolka - 11 luty 2017 o 11:02:57 - (496 dni temu)

Małpiaty are back!!!

Lexi123 - 10 luty 2017 o 23:20:14 - (496 dni temu)

Opisy są zwykle takie żeby nie było wiadomo o co tak naprawdę chodzi.

Agaa - 10 luty 2017 o 23:18:01 - (496 dni temu)

Opisy zazwyczaj nie są ciekawe

Lexi123 - 10 luty 2017 o 23:17:00 - (496 dni temu)

Małpiatki nie byłyby wcale takie złe gdyby zaczęły coś robić w tym serialu, jakby im dali jakąś istotną rolę do odegrania a nie tylko były zapychaczami czasu :D

anetiii19 - 10 luty 2017 o 22:15:46 - (496 dni temu)

Po prostu bomba czyli odcinek o niczym ciekawym wynika z opisu.

Nynaeve - 10 luty 2017 o 21:38:30 - (496 dni temu)

Tytuł jest cytatem z odcinka 1.20 Blood Brothers, a tu scena:
https://www.youtube.com/watch?v=dEqAM- xba5k

Adria - 10 luty 2017 o 21:27:49 - (496 dni temu)

MAŁPIATKI ARE BAAAACK <3 WRESZCIE! <3 <3 <3

kolina - 10 luty 2017 o 20:46:32 - (496 dni temu)

Jak już mówiłam jakiś czas temu, czeka nas duża dawka dzieciaków i Caroline ;p

patixx - 10 luty 2017 o 20:37:44 - (496 dni temu)

krotki ale ciekawy opis :)
https://www.youtube.com/watch?v=h9CKxv RUx2M -- zapraszam na nowy filmik :)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: