Scena z 8.12 - "What Are You?"

msbeti    9 luty 2017    19
Pojawiła się scena z 12 odcinka 8 sezonu pt.''What Are You''.




Stefan: Jestem.
Caroline: Stefan, dzięki bogu! Rozmawiałam z Damonem i wiem co się stało z Enzo.
Stefan: Bonnie... Ona musi być... Nawet nie wiem co powiedzieć, nie wiem, jak mogę... Jak tylko zamykam oczy, widzę w kółko to, co się stało... A kiedy je otwieram widzę krew Enzo na moich rękach.
Caroline: Po prostu wróć do domu, proszę.
Stefan: Nie mogę.
Caroline: Nie pozwolę ci uciec, więc po prostu powiedz, gdzie jesteś. Przyjadę po ciebie.
Stefan: Nie. Nie mogę spojrzeć tobie ani Bonnie w twarz. Cholera, muszę zjechać.

tvd, pamiętniki wampirów, 8.12, what are you, Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
I_always_win - 11 luty 2017 o 12:56:41 - (1037 dni temu)

jesli to Stefan bedzie tym pokrzywdzonym w finale sezonu to bede serio zła.. :)

crazolka - 11 luty 2017 o 11:01:49 - (1038 dni temu)

Stefan zachowuje się jak tchórz.
@Always_bad - A co się dziwić Bonnie ,skoro Stefan zabił miłość jej życia?

Nynaeve - 10 luty 2017 o 22:26:33 - (1038 dni temu)

Czy ja wiem? Widziałam go lepiej grającego. Akurat w tej scenie tak sobie.

harry92 - 10 luty 2017 o 22:06:19 - (1038 dni temu)

Ej, ale zgodzicie się, że Paul zajebiście tutaj zagrał.

Nynaeve - 10 luty 2017 o 21:34:05 - (1038 dni temu)

@Always_bad Akurat. Jeszcze tak nie było, żeby ktoś żywił długo urazy do Stefana.

@Dabien A kto by o tym pamiętał, że Damona zabili? Przecież nawet niektórzy nie pamiętają, że cały odcinek był o tym, że Damon żałuje tego co zrobił ;p

Dabien - 10 luty 2017 o 21:29:57 - (1038 dni temu)

@Always_bad Bonnie ma w tym wypadku ma jak najbardziej prawo rzucać wyzwiskami w Stefana. A Damona przecież też cały 5 odcinek wyzywali, przecież Alaric i Matt go zabili za to.

Adria - 10 luty 2017 o 21:26:43 - (1038 dni temu)

Caroline klasycznie, zamiast zrozumieć go, omówić problem - MA BYĆ TAK JAK ONA CHCE, ZNACZY WRACAJ, BONNIE JAKA BONNIE, KTO TO JEST ENZO. ;p

Always_bad - 10 luty 2017 o 21:22:27 - (1038 dni temu)

Tylko trzeba zauważyć , że wszyscy wybaczyli Damonowi , że zabił Tylera , a znając życie to cały odcinek Bonnie , będzie sypała wyzwiskami w stronę Stefana.. Sam fakt , że Stefan jest teraz czlowiekiem zmienia jego podejście , nie zachowuje się jak ciota , jego czlowiczenstwo wróciło , stał się człowiekiem ,wszystko co zrobił dotychczas , wraca .. To po prostu nim wstrzasnelo ..

Nynaeve - 10 luty 2017 o 21:22:14 - (1038 dni temu)

Było widać, bo nie chciał robić złych rzeczy i powiedział Cade'owi, że nie będzie dla niego pracował dalej. Uratował dupę szMattowi i powstrzymał go przed rozpierniczeniem miasta. I jeszcze na koniec dostał zjeb od szMatta, za to, że to Stefan go zauroczył. Co oczywiście jak zwykle było winą Damona.

Annie1602 - 10 luty 2017 o 21:18:56 - (1038 dni temu)

Pewnie dlatego ze nie miał zbytnio na to czas, ale jak znajdą chwilkę, to pewnie zobaczymy samobiczowanie, ale nie takie jak u greya, ehmm przyjemne w sensie... ale bolesne -nawiązując do dzisiejszej polskiej premiery :D

Claire - 10 luty 2017 o 21:09:54 - (1038 dni temu)

Sorry, zapomniałam o tym odcinku XD No dobra, czuł się winny, głęboko w jego podświadomości znajdował się Tyler, ale jak wrócił do normalności to już tego nie było widać. Nikogo nawet to nie obchodziło.

Annie1602 - 10 luty 2017 o 21:05:12 - (1038 dni temu)

Oczywiście, ze Damon czuł i nadal czuje sie winny, to bez dyskusji, płonął żywym ogniem w swoim umyśle, wiedział o Tylerze i o innych, których skrzywdził, więc nie oszukujmy się.

Nynaeve - 10 luty 2017 o 20:45:54 - (1038 dni temu)

Nie o to chodzi, że jest potworem, ale zaraz jak Stefan coś odwali to jest odbicie piłeczki, a Damon? Jak widać Damon jeszcze bardziej przeżył to co zrobił i pisanie w tej chwili, że Damon nie żałuje to jest żałosna forma obrony.
Kiedy niby Damon zapomniał, że zabił Tylera? To ciekawe skąd Tyler był w jego głowie jako jego ofiara. Co to w ogóle za bzdety?

Claire - 10 luty 2017 o 20:41:55 - (1038 dni temu)

Nie podoba mi się zachowanie Stefana i fakt, że ucieka. Zachowuje się jak ciota w tym momencie. Ale czuje się winny, a gdy Damon włączył uczucia to nawet nie pamiętał, że zabił Tylera. Ale to Stefan jest potworem, jasne.

patixx - 10 luty 2017 o 20:38:27 - (1038 dni temu)

Jak dla mnie paul nie poradzi sobie z tym
link to nowego mojego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=h9CKxv RUx2M

Nynaeve - 10 luty 2017 o 20:37:28 - (1038 dni temu)

@Claire Tak jasne. Damon nigdy nie czuje się winny. A dopiero co Stefan nabijał się z Damona, że go załamało to co zrobił. Uwielbiam takie argumenty z dupy. Nie mam co napisać na obronę Stefana to czepnę się Damona. A nóż ktoś do mnie dołączy i zmienimy temat.

inka980 - 10 luty 2017 o 20:34:39 - (1038 dni temu)

Żal mi się go zrobiło.

Claire - 10 luty 2017 o 20:31:34 - (1038 dni temu)

Przynajmniej czuje się winny w przeciwieństwie do Damona.

Dabien - 10 luty 2017 o 20:14:57 - (1038 dni temu)

Według mnie ta scena pokazuje, jakim trzórzem jest Stefan. Zabił Enzo, a teraz nie jest w stanie stawić czoła Bonnie, tylko ucieka.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: