Zdjęcia promujące 8.13-"The Lies Are Going To Catch Up With You"

Annie1602    7 luty 2017    103
Portal Spoilertv opublikował zdjęcia promujące 8.13 pt."The Lies Are Going To Catch Up With You".









tvd, 8.13, "The Lies Are Going To Catch Up With You", zdjeciaKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (103)
I_always_win - 11 luty 2017 o 12:53:24 - (434 dni temu)

MÓJ KAI NO WAAAAAAAY <3

kolina - 10 luty 2017 o 20:44:33 - (434 dni temu)

Chyba w tym z świata Dziękczynienia z s7

teamEdwart - 10 luty 2017 o 17:50:28 - (434 dni temu)

elo szMatty!
W którym odcinku była mowa o Sammym ?

kolina - 10 luty 2017 o 1:54:00 - (435 dni temu)

scena do najnowszego odcinka
https://www.youtube.com/watch?v =rtNWvpcyvhk

Malachai95 - 9 luty 2017 o 22:10:44 - (435 dni temu)

@delena7 moim zdaniem warto, swietny serial..ja 3 sezony obejrzalem w 2 miesiace. Duzo sie dzieje, swietna gra aktorow, trzyma w napieciu. Ogolnie czasu nie zmarnujesz wedlug mnie ale wiadomo sa gusta i gusciki :)

Nynaeve - 9 luty 2017 o 22:09:10 - (435 dni temu)

Dla mnie najlepszymi czarnymi charakterami byli Silas z 4. sezonu, Klaus z 2 i 3 oraz Katherine z sezonu 2.
Kai mnie wkurwiał. Poza tym on też miał swoją fazę Kai/Luke.

delena7 - 9 luty 2017 o 21:54:15 - (435 dni temu)

@malachai95 własnie ja nie oglądam, warto zacząć?

Malachai95 - 9 luty 2017 o 20:46:17 - (435 dni temu)

Tak z innej beczki, oglada ktos Originals?

PanCroft - 9 luty 2017 o 20:33:08 - (435 dni temu)

A moje takie trio najlepszych złych postaci to Katherine, Klaus i Kai ^^

Malachai95 - 9 luty 2017 o 20:21:18 - (435 dni temu)

Tak jak Kai mowil w 6 sezonie ; ja zawsze wygrywam ;p

patixx - 9 luty 2017 o 20:01:23 - (435 dni temu)

nikki02 - jak dla mnie tez KAI najlepszy chyba ze wliczamy w to Kath <3 - on wszystko wygra

timikrak - 9 luty 2017 o 19:14:00 - (435 dni temu)

co ten Kai taki elegancki wrócił z tego piekła :P

nikki02 - 9 luty 2017 o 19:00:21 - (435 dni temu)

Kai był najlepszym czarnym charakterem w Tvd. Chyba też wole żeby umarł niż był takim...zawsze poszkodowanym szMattem czy zakochanym w blondi debilem Rickiem ;)

hopeless_penguin - 9 luty 2017 o 15:09:36 - (436 dni temu)

Nyn lepiej, zeby zabil go Kai niz taki szMatt albo Rick :pp

mysticgirl - 9 luty 2017 o 15:07:59 - (436 dni temu)

Zabawniej będzie jak pojawi się Kai i powie im, że tak naprawdę nie połączył Eleny z Bonnie tylko to było zwyczajne jakieś zaklęcie albo istnieje jakaś luka i wtedy Bonnie, której magia wróciła zrobi czary mary, hokus pokus i witamy Gilbert w świecie żywych :)

Nynaeve - 9 luty 2017 o 13:47:27 - (436 dni temu)

Jeśli już to pewnie będzie chciał zabić Damona, bo to w końcu on upierdzielił mu łeb. Moim zdaniem załatwią go w tym odcinku, w którym się pojawi. Potem to już jest w opisie tylko, że to Cade spierdziela z trumną Eleny. Nie zauważyłam też, żeby Chris był gdzieś obecny na planie podczas kręcenia ostatniego odcinka, a większość tych co się mają pojawić była widziana.

mysticgirl - 9 luty 2017 o 13:45:38 - (436 dni temu)

Byłoby super gdyby pojawiła się Jenna!

mysticgirl - 9 luty 2017 o 13:44:02 - (436 dni temu)

Zapewne Kai wydostanie się z piekła i będzie chciał zabić dziewczynki lub Alarica, czy coś, ale moim zdaniem powinni już zostawić Go w tym piekle i nie wyciągąć starych brudów :)

orydzynals - 9 luty 2017 o 13:40:15 - (436 dni temu)

coś nie było nic słychać, żeby Candice się pojawiła na planie do TO a 4 sezon dawno skończony. Jak będzie 5 to na bank ją wpierdolą XD

anetiii19 - 9 luty 2017 o 10:22:16 - (436 dni temu)

Może lepiej dla Stefana jak umrze przynajmniej oszczędzą mu życia w tym małżeństwie z Caro. Zakład że Caro zagra w Originals jak zabiją Stefka będzie łatwiej nie będzie trzeba wymyślać historyjki gdzie jest. A Paul raczej by nie chciał tam grać.

ByB - 9 luty 2017 o 0:34:51 - (436 dni temu)

Jenna dzisiaj na planie była, ale nie wiem czy na tym pożegnaniu czy coś nagrywala

flyhigh123 - 8 luty 2017 o 20:22:41 - (436 dni temu)

Może po prostu kolejny aktor skończył wczoraj zdjęcia? Bo generalnie ostatni dzień zdjęciowy był dzisiaj, chyba już tylko w studiu nagrywali pojedyncze sceny.

Malachai95 - 8 luty 2017 o 20:13:10 - (436 dni temu)

@delenaforever22 Plec ten post dzisiaj wrzucila, Enzo ma wrocic na final..wiec raczej chodzi o kogos innego.

delenaforever22 - 8 luty 2017 o 20:07:19 - (436 dni temu)

a ta śmierć kogoś wyjątkowego- to nie chodziło o Enzo?

flyhigh123 - 8 luty 2017 o 20:02:23 - (436 dni temu)

Spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało, może jednak...

crazolka - 8 luty 2017 o 19:56:21 - (436 dni temu)

@Szulu - no ,bo Caro to Caro :/

Szulu - 8 luty 2017 o 19:48:47 - (436 dni temu)

Poza Caro, nawet szMatt umarł.

Dabien - 8 luty 2017 o 19:45:36 - (436 dni temu)

Ku#wa każdy w tym serialu umarł.

Malachai95 - 8 luty 2017 o 19:38:55 - (436 dni temu)

Jeremy tez umarl, Damon i Stefan to samo, Vicky i Tyler rowniez....

Nynaeve - 8 luty 2017 o 19:28:04 - (436 dni temu)

A Alaric wrócił? Przecież umarł w 3 sezonie?????

awawaw - 8 luty 2017 o 19:22:16 - (436 dni temu)

Ja mam tylko jedno pytanie jak Kai wrócił????? Przecież Damen urwał mu głowę!!!!!!

Malachai95 - 8 luty 2017 o 19:06:17 - (436 dni temu)

@inka980 o nie wiedzialem, dzieki.

inka980 - 8 luty 2017 o 18:59:54 - (436 dni temu)

Po prostu skończyli nagrywać wczoraj jego sceny, dlatego mu dziękowała.

Malachai95 - 8 luty 2017 o 18:54:53 - (436 dni temu)

Mi sie wydaje ze Matt zginie bo cos tam Plec pisala ze dziekuje mu za te 8 lat i ze kazdy go kocha blabla :p

hopeless_penguin - 8 luty 2017 o 18:16:10 - (436 dni temu)

Ale byly spoilery, że Stefan umrze.

hopeless_penguin - 8 luty 2017 o 18:15:47 - (436 dni temu)

Jak wyjątkowy to może szMatt ;D

Nynaeve - 8 luty 2017 o 18:08:45 - (436 dni temu)

Damon nigdy nie byl dla Plec kims wyjatkowym wiec odpada ;p

Malachai95 - 8 luty 2017 o 17:59:50 - (436 dni temu)

Plec pisala na Twitterze ze pozegnali kogos wyjatkowego, jak myslicie kto kopnie w kalendarz? Ja stawiam na Damona.

Diablicaaaa161 - 8 luty 2017 o 16:29:14 - (436 dni temu)

Patrzę na miniaturkę - nie wierzę, wchodzę, a tu takie zaskoczenie <3 Żeby tylko chociaż Kaia nie spierdolili.
@Hopeless - ja również jestem chętna to zobaczyć XDD

orydzynals - 8 luty 2017 o 14:54:21 - (437 dni temu)

Na hybrydy werbena i tojad działają tak samo przecież

hopeless_penguin - 8 luty 2017 o 14:05:25 - (437 dni temu)

Chce spotkania Kaia i malpiat XD. Ofc tylko jeśli to będzie Kai, a nie jego spieprzona wersja :(

Iamgonnahate - 8 luty 2017 o 13:46:37 - (437 dni temu)

Jasne, ale czy nie powinno na niego jakby najmniej przez wampirzą stronę? Tak jak na hybrydy najmniej boleśnie działała werbena

harry92 - 8 luty 2017 o 13:16:57 - (437 dni temu)

jak ten dzwon działa na małpiaty to na niego też zadziała.

Iamgonnahate - 8 luty 2017 o 13:04:20 - (437 dni temu)

Fajnie, że głowa Kaia jest na swoim miejscu, mnie jednak zastanawia jako jaka postać nadprzyrodzona wrócił. Czarownik czy heretyk? Jako wampir boi się Alarica?

Brad - 8 luty 2017 o 10:36:36 - (437 dni temu)

Damon kopie za diamentami.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 22:04:58 - (437 dni temu)

Ten gośćiu na 3 zdjęciu to jakiś klient baru. Bezimienna postać. To nie jest Matt.

vankof - 7 luty 2017 o 21:35:41 - (437 dni temu)

Jeśli Kai wrócił tzn. że będzie się działo, jestem ciekawa co tym razem wymyśliła Plec.

flyhigh123 - 7 luty 2017 o 21:28:01 - (437 dni temu)

Zbyt ciemne włosy.

Nikki02 - 7 luty 2017 o 21:22:56 - (437 dni temu)

Na trzeciej fotce bardziej mi profil pasuje też do szMatta. Co do odcinka nie mogę się doczekać ;)

flyhigh123 - 7 luty 2017 o 21:10:22 - (437 dni temu)

Jest to jakaś wizja. Tylko w tych więziennych światach oni byliby sami. Jak szybko dostałabyś pierdolca będąc z kimś sam na sam w dniu świstaka? :D

Chociaż to było w S6, Plec teraz stworzy alternatywny świat z tęczą i krainą wiecznej szczęśliwości. Co z tego, że gdzieś tam w 201X roku Cade będzie palił ludzi żywcem XD

patixx - 7 luty 2017 o 21:08:45 - (437 dni temu)

https://www.youtube.com/watch?v=dlr1_x_5n9 c

Jeżeli nie widziałeś wbijaj :) - juz jutro albo pojutrze o śmierci Enzo

Adria - 7 luty 2017 o 20:50:14 - (437 dni temu)

jeśli Damon trzyma to asce-coś tam, to Kaia wyślą z powrotem do 1994. ;(

opcjonalnie jakoś wykombinują, że Elka ożyje w innym wymiarze i Damon wraz z jej trumną zawędrują do 1994 i będą żyli w domu Gilbertów. Który tam przecież istnieje. <3

sassycassie - 7 luty 2017 o 20:32:01 - (437 dni temu)

Ja się zastanawiam jak oni to zrobią, bo przecież Damon urwał mu głowę. Jeny mój mózg nie wytrzymuje, strasznie kombinują.

hopeless_penguin - 7 luty 2017 o 20:18:24 - (437 dni temu)

@lavenda1234 mam to samo :p

Annie1602 - 7 luty 2017 o 20:13:17 - (437 dni temu)

To jie Matt, ani Enzo, może jakiś statysta

Kama - 7 luty 2017 o 20:11:20 - (437 dni temu)

Profil bardziej pasuje mi do Matta.

Agaa - 7 luty 2017 o 20:07:40 - (437 dni temu)

To jest Kai i Rick

Kama - 7 luty 2017 o 20:05:04 - (437 dni temu)

Na trzecim zdjęciu, stoją Kai i szMatt???(tak mi się wydaje) Jeśli to on, to jak Kai śmie atakować dziedzica MF szMatta.:)
Damon trzyma w dłoniach urządzenie do przenoszenia między światami i wspomina dobre chwile z Bonnie. :)
Stefan oberwał, bo krzywo kopie i kantów nie wyrównuje hehe.


lavenda1234 - 7 luty 2017 o 20:01:39 - (437 dni temu)

Mam mieszane uczucia co powrotu kaia jednocześnie się ciesze a jednocześnie się boje żeby Julie czegoś głupiego nie wymyśliła z postacią kaia.

Annie1602 - 7 luty 2017 o 19:56:17 - (437 dni temu)

Spokojnie oni je tak edytuja i będzie tam tylko nian

sassycassie - 7 luty 2017 o 19:54:24 - (437 dni temu)

Nina dodała zdjęcie na ig z Ianem i Nikki a faneczki już zaczynają pisać 'czy Nikki nie może się chociaż raz trzymać od nich z daleka? Chcemy selfie Niana' XDD

Malachai95 - 7 luty 2017 o 18:37:24 - (437 dni temu)

Wiadomo, mam tylko nadzieje ze Plec nie spieprzyla postac Kaia,bo dla mnie to najlepszy czarny charakter jaki sie pojawil w serialu poza Katherine.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 18:31:21 - (437 dni temu)

O tym połączeniu Damona i Eleny to już całkiem debilizm. Damon umierał kilka razy i jakoś się nie obudziła.
A co do wspólnych scen Damona i Eleny to równie dobrze mogą być już martwi i pojawić się na tych samych zasadach co np. Vicki, Tyler. Podobno Ian, Nina i David Anders (John Gilbert) kręcili też sceny razem w domu Gilbertów. Interpretować można to różnie skoro niby domu Gilbertów już nie ma, a John jest martwy.

orydzynals - 7 luty 2017 o 18:29:38 - (437 dni temu)

no wiecie, dużo osób kręci ze sobą sceny a niekoniecznie w serialu nadal są żywi, więc to że Ian kręcił z Niną to nie znaczy wcale, że Damon nadal żył

Malachai95 - 7 luty 2017 o 18:21:57 - (437 dni temu)

@hopeless_penguin ja czytalem ze podobno Damon jest polaczony z Elena a nie Bonnie, dlatego Elena sie obudzi jak Damon umrze bo sa polaczeni, ale to plota bo przeciez Ian i Nina krecili razem scene pod domem Gillbertow.

hopeless_penguin - 7 luty 2017 o 18:19:27 - (437 dni temu)

Ale to nie chodzi o tych co pisali, że Damon umrze zanim Eleba wróci? A niedługo potem dali zdjęcie z Ianem i Nina zza kulis finałowego odcinka? :)

Malachai95 - 7 luty 2017 o 18:15:22 - (437 dni temu)

@Nynaeve okej dzieki za odpowiedz, ludzie na twitterze w sumie tez trafili ze Stefan zabije Enzo, ze Stefan zostanie czlowiekiem i ze Kai wroci. Ciekawe czy z tym trafili.

PanCroft - 7 luty 2017 o 18:10:50 - (437 dni temu)

@Buffy - Może trochę wyrozumiałości, co ? Taki problem normalnie odpowiedzieć na pytanie bez żadnych złośliwych komentarzy ? A może miałaś na myśli inny czarny charakter ? Damessa się wielce oburzyla.

orydzynals - 7 luty 2017 o 18:09:38 - (437 dni temu)

o boze mam tylko nadzieję, że nie zrobią nagle z Kaia pizdy która się będzie przed wszystkimi płaszczyć i błagać o wybaczenie. póki co to się bardzo cieszę, że wrócił, nawet jak na chwilę :D

Nynaeve - 7 luty 2017 o 18:09:38 - (437 dni temu)

* w ostatnich 15 minutach finałowego odcinka miało być.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 18:08:50 - (437 dni temu)

@Malachai95 bo @Buffy przeczytała na twitterze. Tylko tam co chwila zmieniają zdanie. Damon i Stefan to dwie najważniejsze postaci w tym serialu i jakoś nie chce mi się wierzyć, że zginą wcześniej niż w 15 ostatnich minutach odcinka. A potem jeszcze ktoś zdąży ubić Kaia, bo raczej mało prawdopodobne, że po takim czymś pozwolą mu żyć.

Malachai95 - 7 luty 2017 o 18:01:23 - (437 dni temu)

Skad ta pewnosc ze Kai zabije Damona? Przeciez podobno krecili ujecia z Elena i Damonem w finalowym odcinku?

sevendays - 7 luty 2017 o 17:57:32 - (437 dni temu)

Boszsze nie ma Caroline??? CUD <3

Buffy - 7 luty 2017 o 17:52:35 - (437 dni temu)

@PanCroft - Na głupie pytania tak się odpowiada, pod postem w którym są zdjęcia czarnego charakteru ty pytasz kto też może zabić Damona, no logiki trochę.

Dabien - 7 luty 2017 o 16:38:24 - (437 dni temu)

@patixx Bonnie raczej teraz nie przejmuje się Kai'em.

patixx - 7 luty 2017 o 16:29:40 - (437 dni temu)

ciekawo jak wróci i co na to bonnie

PanCroft - 7 luty 2017 o 15:54:49 - (437 dni temu)

*można

PanCroft - 7 luty 2017 o 15:27:12 - (437 dni temu)

@Buffy , a Ty potrafisz normalnie odpowiadać na pytania ? Pamiętaj - Kto pyta, ten nie błądzi ;) Tutaj odezwać się nie mroźna.

inka980 - 7 luty 2017 o 15:08:19 - (438 dni temu)

A Niny już nie ma w Atlancie, do Chin na promocje leci :p

inka980 - 7 luty 2017 o 15:02:56 - (438 dni temu)

Jakoś się musi dowiedzieć, bo ma go postrzelić.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 14:55:03 - (438 dni temu)

Ten cały Dorian przecież nie wiedział kto albo co za tym stoi i teraz nagle go oświeciło?

inka980 - 7 luty 2017 o 14:47:28 - (438 dni temu)

Jutro chyba kończą. A Stefana pewnie uderzył Dorian. Caroline ma ukrywać lrzed nim jakąś tajemnice z jego życia więc pewnie chodzi o tego Doriana i jego rodzinę.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 14:34:36 - (438 dni temu)

Ponoć była dziś na planie. Ja nie wiem to oni skończyli kręcić czy nie?

flyhigh123 - 7 luty 2017 o 14:27:02 - (438 dni temu)

Stefan pewnie kopie grzadki pod idealny ogródek Caro przy jej rezydencji :p jeslo faktycznie Jo wroci, chociaż nie widzialam nigdzie nic takiego, to bedzie to sprytne, bo jesli Caro wyjedzie do NOLA to nikt jej nie zarzuci, ze dzieci porzuciła.

Adria - 7 luty 2017 o 14:24:24 - (438 dni temu)

Tytul odc mógłby byc do Stefana i tajemnic z Dorianiem. Ale prawdopodobnie tytul, jak zwykle, jest zupełnie losowy.. ;p

Nynaeve - 7 luty 2017 o 14:14:43 - (438 dni temu)

Zapomniałam dopisać, że patrząc na tytuł odcinka to ciekawe czy nie okaże się, że ta cała klątwą łącząca Bonnie i Elenę to nie jest jakaś bzdura wymyślona przez Kaia.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 14:13:33 - (438 dni temu)

Moim zdaniem Kai nie dożyje finału. W sumie o starym wrogu jest tylko w opisie tego odcinka.

A to, że Damon umrze na koniec to ja już mówię od kilku lat. Też mi spoiler.

Buffy - 7 luty 2017 o 14:06:12 - (438 dni temu)

PanCroft - Ty tak serio? Caroline go uśmierci, no litości wiadomo że Kai.

PanCroft - 7 luty 2017 o 13:13:50 - (438 dni temu)

A kto ma niby uśmiercić Damona ? ;)

Buffy - 7 luty 2017 o 12:19:22 - (438 dni temu)

No to wiadomo że plotki się potwierdzają, Stefan człowiekiem, Kai wraca, to wiemy kto uśmierci Damona, to oczywiste.

crazolka - 7 luty 2017 o 11:13:48 - (438 dni temu)

Hmm ,ciekawe kto przyłoży Stefowi.
Kai! Tęskniliśmy <3

delena7 - 7 luty 2017 o 10:45:18 - (438 dni temu)

Kai <3 wreszcie jakis dobry zły charaktet.

Nynaeve - 7 luty 2017 o 10:35:34 - (438 dni temu)

Bardziej mnie ciekawi co to za niespodziewany znajomy przyłożył Stefanowi. Może Enzo zwiał z piekła razem z Kaiem? I co on tam kopie? Swój grób?

ByB - 7 luty 2017 o 10:22:42 - (438 dni temu)

Jo też ma być podobno w finale, bo ktoś ją na planie widział. Ciekawe co bym dziecia powiedziały, że kim ona jest?

Nynaeve - 7 luty 2017 o 10:17:30 - (438 dni temu)

Kai pojawi się tylko po to, żeby Alaric miał na nim swoją revenge za Jo. Nie chcę oglądać Dalarica - niech nie robią z nich na siłę przyjaciół. Nigdy tego nie kupowałam, a Ric to fałszywy gnój.

ByB - 7 luty 2017 o 9:56:48 - (438 dni temu)

W tym odcinku stefan ma dostać chyba od Doriana jeśli dobrze pamiętam i ma wylądować w szpitalu i cod tam stefan będzie gadał że zabił rodzinę temu chłopakowi

Adria - 7 luty 2017 o 9:55:07 - (438 dni temu)

Stef dostal w zęby czy umorusany krwią jako znów wampir?

Malachai <3 Zajeb malpiatki i Caro, kochanie!

flyhigh123 - 7 luty 2017 o 9:47:18 - (438 dni temu)

Moze płacze ze śmiechu, tego sie trzymajmy.

Annie1602 - 7 luty 2017 o 9:37:58 - (438 dni temu)

No już nie przesadzajmy. Tam jakoś sie świeci, może rick trzyma w ręku coś, co krzywdzi/sprawia ból Kai, dlatego tak sie krzywi.

harry92 - 7 luty 2017 o 9:30:12 - (438 dni temu)

Rick grozi że nie zaprosi go na piżama party małpiat ;p

Dabien - 7 luty 2017 o 9:18:52 - (438 dni temu)

Kai płacze, bo mu Ric czymś grozi. To chyba pierwsze zdjęcie gdzie nie ma Caroline.

harry92 - 7 luty 2017 o 8:17:08 - (438 dni temu)

Widzisz belzebub? Kaiowi odrąbali łeb jak indykowi, a tu sobie chodzi jak gdyby nigdy nic. Jak to możliwe? Głowa mu urosła nowa?

harry92 - 7 luty 2017 o 8:12:33 - (438 dni temu)

Świetnie Kai płacze - czyli pizdeczka z Lukiem w sobie. Czyżby Damon na ostatnim zdjęciu trzymał strzykawkę z czymś, ciekawe co to może być...
ciekawe od kogo Stefan dostał w ryj? ;D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: