Zdjęcia promujące 8.12-'' What Are You?''

Nynaeve    1 luty 2017    16
Portal Spoilertv.com opublikował zdjęcia promujące odcinek 8.12- ''What Are You?''











tvd, 8.12, what are you?, zdjecia promujace Kategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (16)
Diablicaaaa161 - 6 luty 2017 o 18:26:24 - (675 dni temu)

Syrenka nawet, nawet.

crazolka - 6 luty 2017 o 13:54:18 - (675 dni temu)

@sevendays - SzMatter Falls XD
@vankof - tak ,ale to będą retrospekcje.

Lexi123 - 4 luty 2017 o 21:45:56 - (677 dni temu)

Ojejku powrócą do tych pięknych sukien! Strasznie mi sie one podobają i fajnie jest je zobaczyć.. ostatni raz juz chyba ^^

vankof - 4 luty 2017 o 18:00:35 - (677 dni temu)

A Syl nie została przypadkiem spalona? Wysłana do piekła czy coś?

Vivienne - 3 luty 2017 o 23:23:40 - (678 dni temu)

I ten foch Ricka ;/ - "zabiłem cię, a ty żyjesz - no weź" ;/// ;p "Dalaric" ;ppp

Vivienne - 3 luty 2017 o 23:19:14 - (678 dni temu)

@ sev <3333 XD
Dzwonnik z szMatter Falls ;)))

czarnulka (słodziutka) przypomina Emily Bennet, ale to nie ta aktorka - skądś ją kojarzę, ale nie mogę przypomnieć - piątkowe zaćmienie ;p ;)

syrenka bokiem wygląda nawet, ale en face jak rozklepana płastuga ;p i ta kiecka tak tanio wygląda - gdzie jej do kreacji Kath - widać, że już laskę kładą - nie ma co w koszty się pchać, jak koniec ;/ i szMatt jeszcze bardziej niedorobiony - saga kuźwa praSzmattów a nie TVD ;p

i byłaby nadzieja na zdechnięcie szMatta - ale nie ma co liczyć - przeżyje wszystkich - jak karaluch ;p ;/

Adria - 3 luty 2017 o 22:50:50 - (678 dni temu)

Najwazniejsze retrosy w s8: praszmatty na wlościach i niedoruchana syrenka..

Nynaeve - 3 luty 2017 o 21:51:57 - (678 dni temu)

Dziedzic, k*rwa!

sevendays - 3 luty 2017 o 20:35:12 - (678 dni temu)

SzMatt i jego dziedzictwo! Dzwonek! Dzwonnik z szMatter Falls! Yeah!

Dabien - 3 luty 2017 o 20:30:38 - (678 dni temu)

Ta laska to pewnie jakiś przodek Bonnie.

hopeless_penguin - 3 luty 2017 o 20:22:23 - (678 dni temu)

Mnie się wydaje, że to aska co grała w Arrow.

crazolka - 3 luty 2017 o 19:03:05 - (678 dni temu)

@inka980 - no właśnie :/
Ta kobieta na 5 zdjęciu wygląda jak Emily Bennett ,ale może to tylko moje złudzenie.

inka980 - 3 luty 2017 o 16:10:30 - (678 dni temu)

Mógłby grać swojego przodka, ale powinni trochę bardziej go ucharakteryzować ;/

kolina - 3 luty 2017 o 16:02:16 - (678 dni temu)

Mam nadzieję, ze to ich podobieństwo to przypadek, a nie powrót do sobowtórów...

Nynaeve - 3 luty 2017 o 13:42:27 - (678 dni temu)

Kelley w tej stylizacji wygląda jak plastik.
Zastanawiające, że przodek szMatta wyglądał identycznie jak on?
Teraz Damon pewnie jeszcze będzie przpraszał Rica za to, że Sybil porwała mu dzieci i że Damon wymyślił by on i Stefan pracowali dla Cade'a za małpiate.

patixx - 3 luty 2017 o 13:07:01 - (678 dni temu)

az mi się kat przypomniała jak wychodziła z wozu :D <3

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: