Somerhalder wspomina o "dziwnej parze" w zimowej premierze TVD

Nynaeve       19
Portal TVLine opublikował wywiad z Ianem Somerhalderem na temat wyreżyserowanego przez niego odcinka 8.08 -"We Have History Together", którego emisja odbędzie się dziś w nocy.Piątkowe "Pamiętniki wampirów" są trzecim -i ostatnim-odcinkiem reżyserowanym przez Iana Somerhaldera i obiecuje on mnóstwo "mocnych" występów w jego wielkim pożegnaniu.

"Nasz serial słynie trochę ze wciskania wielu historii w trwający 44 minuty odcinek, więc świetne w tym jest to, że miałem szansę pozwolić by kilka wątków, współistniało wzajemnie," mówi Somerhalder portalowi TVLine. "Dla mnie, proste jest wzięcie kamer, postawienie ich na wprost tych aktorów i znalezienie w tej historii chwili na oddech. Ponieważ jestem aktorem- jestem jednym z nich, ich rówieśnikiem, ich bratem- chciałbym sądzić, że dostałem występy, które może nie każdy mógłby mieć."

Przeczytajcie, by dowiedzieć się, czego możecie oczekiwać po ostatnim odcinku z Somerhalderem w roli reżysera:

* Oprócz tego, że Sybil uczy obecnie w Mystic Falls High School — co jak zaznacza Somerhalder jest "bardzo złe" - zła syrena, również "zmusza naszą ukochaną Caroline by, wejrzała w głąb siebie i zmierzyła się z pewnymi realiami, dotyczącymi Stefana, na które nie była przygotowana. I ona robi to w bardzo kuszący i intrygujący sposób." Somerhalder opisuje aktorki jako "dziwną parę, nawet wizualnie. Obie są oszałamiającymi osobami, ale wyglądają tak różnie, że jest naprawdę świetnie mieć je obie na tym samym obrazku."

* Jeśli chodzi o braci Salvatore, Somerhalder ujawnia, że "Damon zaczyna przejawiać przebłyski człowieczeństwa" w tym tygodniu, nakłaniając Stefana by zakwestionował zaangażowanie swojego brata w misję Cade'a. "On także posuwa się trochę za daleko, co doprowadza do tego, że jego brat doznaje fizycznej szkody; Damon kończy w łóżku szpitalnym." To jeszcze nie wszystko. Jak zwykle, Somerhalder obiecuje, "Jest wiele momentów, kiedy bracia są całkiem zabawni."

* I są jeszcze panowie Donovan. "Matt jest ukochaną postacią, i to takie interesujące widzieć tego chłopca, który stał się teraz mężczyzną zmagającym się z powrotem swojego ojca," zaznacza Somerhalder. "On wciąż stara się dowiedzieć, dlaczego jego ojciec go porzucił, i naprawdę zaczyna dochodzić do tego w tym tygodniu." Dodaje, że Zach Roerig "zagrał swoją pięknie swoją historię" i że kilka jego ulubionych momentów zawiera "manieryzm Matta, gdy patrzy na swojego ojca i zastanawia się, 'Naprawdę jestem taki jak ten człowiek?"
 - zdjęcie zza kulis kręcenia.

tvd, 8 sezon, spoilery, 8.08Kategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
sevendays - o - (0 sekund temu)

Ukochany szMatt <3

Mortycja - o - (0 sekund temu)

Matt jest ukochaną postacią <3 wzruszyłam się!

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Jak dla mnie to "ukochana Caroline" to była ironia z jego strony. A jeśli chodzi o Matta raczej chwalił Zacha.

Adria - o - (0 sekund temu)

no ale mówienie o "kochanej Caroline" i zachwycanie się Mattem to już przesada. Mógł pominąć milczeniem i skupić się na innych kwestiach.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

@Adria Nie dość, że mu łaskawie pozwoliła wyreżyserować to jeszcze ma akurat teraz nadawać na serial? Trochę głupio by było.

Claire - o - (0 sekund temu)

Słodkie to zdjęcie jest :)

Adria - o - (0 sekund temu)

Julie chyba napisała Ianowi te kwestie, nie wierzę, że on tak z własnej woli. ;/ Pewnie mu powiedziała, że wyreżyseruje tylko, jeśli będzie grzeczny w wywiadach..

flyhigh123 - o - (0 sekund temu)

A mógł na korytarzu, człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce. Ludzi pan generalnie.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

No to chyba ma problem z płodnością skoro tak ostro dmucha Nikki i jeszcze nic nie ma. Facet ma pecha. Nie no ostatnio mówił, że przed zakończeniem TVD nie planują raczej.

Dabien - o - (0 sekund temu)

@Nyn Ian się o dziecko przecież stara więc korzysta z każdej wolnej chwili

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Dobrze, że nie od razu w pokoju Niny XD

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

@fly A na początku związku Nikki i Iana to jeszcze pisali, że Nina nie może wytrzymać, bo Ian i Nikki w każdej przerwie od filmowania rżną się na planie w jego pokoju. Niezawodny CelebDirtyLaundry.com daje takie newsy.

patixx - o - (0 sekund temu)

No ale muszę przyznać ze przy jego odc czuję cos więcej niz to co zawsze

patixx - o - (0 sekund temu)

Matt jest ukochaną postacią hahahhaha

Gone_Girl - o - (0 sekund temu)

,,Matt jest ukochaną postacią, i to takie interesujące widzieć tego chłopca, który stał się teraz mężczyzną zmagającym się z powrotem swojego ojca'' Naprawdę bardzo interesujące.

flyhigh123 - o - (0 sekund temu)

"Nasz serial słynie trochę ze wciskania wielu historii w trwający 44 minuty odcinek, więc świetne w tym jest to, że miałem szansę pozwolić by kilka wątków, współistniało wzajemnie,"

O Boże, jaka wspaniała, celnie wbita szpileczka, jak ja to szanuję <333333333


MACIE WY ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA ŻE WRZUCACIE TAKIE ZDJĘCIA PRZECIEŻ NINIE PEWNIE JEST PRZYKRO IAN ZŁAMAŁ JEJ SERCE PO CO ON PRZYPROWADZA TO BABSKO NA PLAN PEWNIE PRZEZ TO NINA JESZCZE NIE WRÓCIŁA DO SERIALU!!!!!!!!!!!!!!111111HJSDKHDFJSKEHFS DKJHFCKJSDC X

Dabien - o - (0 sekund temu)

Somerhalder sie naćpał chyba czegoś.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Może to ironia była ;p

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

"naszą ukochaną Caroline" umarłam.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2021 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.