Prezes stacji CW na temat finału TVD i powrotu Dobrev

Nynaeve    12 styczeń 2017    44
Portal Deadline.com opublikował wypowiedzi prezesa stacji CW, Marka Pedowitza na temat finału "Pamiętników wampirów" i powrotu Dobrev.


Są dwa wielkie pytania odnośnie do pozostałych pięciu odcinków od dawna emitowanego w CW dramatu "Pamiętniki wampirów", który zakończy się po 16 odcinku 8 sezonu: Jak serial się zakończy oraz czy Nina Dobrev wróci?

Prezes stacji CW Mark Pedowitz był umiarkowanie optymistyczny odnośnie do ponownego połączenia głównego trio: Dobrev, Iana Somerhaldera i Paula Wesleya. Na TCA, nie potwierdził czy Dobrev wróci, czy też nie do serialu stworzonego przez Julie Plec i Kevina Williamsona.

"Julie, Kevin, studio i stacja CW obiecują fantastyczny finał serialu," powiedział podczas sesji stacji CW na TCA. Zapytany o rozwianie "niepewności odnośnie do powrotu Dobrev", zaprzeczył by jakiekolwiek były, ale ponownie odmówił powiedzenia czegokolwiek poza tym, co mówił za pierwszym razem, czyniąc aluzję, że zdołano dogadać się z Dobrev.

Aktualnie kręcone są odcinki 13-14, zmierzając do finału.

W sierpniu, Pedowitz powiedział, że "trwają rozmowy" z Dobrev dotyczące jej pojawienia się w ósmym i ostatnim sezonie. "Bardzo chcielibyśmy ją mieć - była wielką i integralną częścią sukcesu tego serialu," powiedział wtedy.




tvd, spoilery, powrót dobrev, 8 sezonKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (44)
holly1703 - 18 styczeń 2017 o 17:59:52 - (1007 dni temu)

Swego czasu Pamiętniki były moim ulubionym serialem. Przestałam go oglądać kiedy uśpili Elenę. Tak naprawdę właśnie na tej postaci opierała się cała historia. To co jest emitowane teraz to jeden wielki żart. Z naprawdę fajnego serialu zrobili straszną szmirę, po zakończeniu której pozostanie ogromny niesmak. Trzeba wiedzieć kiedy coś zakończyć i nie robić debili z widzów. Tyle w temacie.

kolina - 14 styczeń 2017 o 1:06:06 - (1012 dni temu)

Albo planuje jeszcze w jakiś rozsądny sposób wyjaśnić. Rozsądny dla niej, of kurs ;D

Nynaeve - 14 styczeń 2017 o 0:07:41 - (1012 dni temu)

Czyli ma widzów za debili.

Lexi123 - 13 styczeń 2017 o 22:27:20 - (1012 dni temu)

To prawda że wymazanie Damonowi pamięci nie było zbyt efektowne bo on nadal pamiętał Elenę i też się nad tym zastanawiałam jak to w ogóle możliwe ale może liczyli na to że nikt tego nie ogarnie :D
Rzeczywiście to jest bardzo mało prawdopodobne a nawet to prawdopodobieństwo jest minusowe ale śmiesznie by było jakby sie tak jednak okazało.
Co by nie było jestem bardzo ciekawa kolejnych odcinków i w ogóle jak to wszystko sie potoczy :)

Nikki02 - 13 styczeń 2017 o 20:55:52 - (1012 dni temu)

I szczerze? To były jedne z lepszych odcinków 7 sezonu tvd. Bez Candice

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 19:53:46 - (1012 dni temu)

Raz, że by nie wpadła, a dwa, że musiałaby z aktorami podpisać nowe kontrakty na nagranie dodatkowych scen, bo nikt za darmo by tego nie robił. Z tego co pamiętam jak Candice była w ciąży to Plec coś mówiła, że tak wszystko ustawili, żeby się jej czas na ekranie zgadzał tak jakby normalnie grała cały czas, a przecież miała przerwę na kilka odcinków.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 19:42:40 - (1012 dni temu)

Poza tym, naprawdę ktoś się łudzi, że kobieta, która wymazuje Damonowi Elenę, a on 5min później sobie o niej rozmawia, wpadłaby na coś takiego? XD

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 19:18:31 - (1012 dni temu)

Wczesniej juz pytano Plec czy ma jakies zapasowe sceny z Elena ktore nie zostaly wyemitowane i powiedziala ze nie ma nic takiego.

Claire - 13 styczeń 2017 o 18:28:55 - (1012 dni temu)

Julie dopiero teraz pisze finał, więc wątpię @Lexi123.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 18:06:05 - (1012 dni temu)

No akurat Nina publikuje wszystko xd.

Dabien - 13 styczeń 2017 o 18:04:00 - (1012 dni temu)

@Lexi Julie dopiero teraz napisała finałowy odcinek, więc raczej nie nagrali.
To widać, czy ktoś utrzymuje ze sobą kontakt. Nina i Kat były na kilku tych samych imprezach i nawet do siebie nie podeszły wg relacji osób trzecich. Robią sobie zdjęcia z innymi celebrytami, tylko nie z sobą.

Lexi123 - 13 styczeń 2017 o 17:20:17 - (1012 dni temu)

Śmiesznie by było jakby sie okazało że końcowe sceny z Eleną są już dawno nakręcone jak Nina jeszcze była zaangażowana w tvd w pełni i później tylko zmontują odpowiednio odcinek :D Nie ważne jakie będzie zakończenie, czy Nina będzie czy nie to i tak będą osoby którym sie nie będzie to podobać. A dyskusja nad tym czy oni utrzymują ze soba kontakt czy nie jest bezsensowana bo nikt tego nie wie oprócz nich, nie wszystko trzeba zawsze publikować w Internecie.

crazolka - 13 styczeń 2017 o 15:48:38 - (1012 dni temu)

Aaaaaa który raz już o tym wspominają...

Dla mnie obojętnie czy wróci ,czy nie.

Dabien - 13 styczeń 2017 o 15:17:14 - (1012 dni temu)

Nigdy nie widziałam, żeby Kat mówiła, że szanuje Ninę, mówiła tylko, że się przyjaźnią i były współlokatorkami w pierwszych sezonach. Teraz nie widać, by coś zostało z tej przyjaźni. Reszta też jakoś nie mówi za dużo. Davis ostatnio odpowiedział na pytanie, czy tęskni za Niną, że Alaric napewno tęskni za Eleną.

izzzy - 13 styczeń 2017 o 15:03:31 - (1012 dni temu)

Ten serial znudził mnie już kilka dobrych sezonów temu, ale oglądałam wiadomo. To wciąga, jest chłam ale chcesz wiedzieć jak się skończy skoro tyle czasu kibicowało się poszczególnym postaciom. Jeden odcinek tygodniowo - luz czas się znajdzie. Po każdym odcinku byłam zawiedziona. Gdy "uśpili" Elenę miałam dosyć nie dlatego że była jakąś moją ulubioną postacią, bo nie była ale dlatego, że ciągnięcie słabego serialu jeszcze bez głównej bohaterki to jest przesada. Gdzieś przeczytałam, że niedługo ostatni odcinek. Ciekawi mnie jak ta historia się skończy, przez wzgląd na pierwsze 3 sezony. Obejrzałam więc 1 odcinek sezonu, by mniej więcej wiedzieć co się dzieje. I WTF??? Syreny, Caroline rodzi dzieci Jo. To jest tak słabe, że oczom nie wierzę. Oglądając odcinek raz na tydzień możne tego nie dostrzec. Dla mnie to jest szok jak nisko można upaść.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 14:46:27 - (1012 dni temu)

Zdjęcia na ig wyznacznikiem szacunku, dobrze wiedzieć ;DD.

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 13:37:08 - (1012 dni temu)

Tylko wtedy jak wstawiali te zdjęcia to jeszcze jej sodóweczka nie pierdzielnęła tak mocno w móżdżek. Teraz ani oni z nią ani ona z nimi nie utrzymuje kontaktu.
Dziwne, że bywają na tych samych galach i nawet sobie z nimi Nina nie cyknie jednej fotki, a ma z tych gal mnóstwo selfie z innymi celebrytami.

claudixx - 13 styczeń 2017 o 12:32:36 - (1012 dni temu)

Ja bym się bardzo cieszyła jakby Nina wróciła, bo też nie wyobrażam sobie bez niej finału i jakoś nie widzę tego podziału, że Nina zdobywa większą chwałę a reszta to postaci ledwo zauważalne przez fanów. Przecież to jest totalna bzdura! Kat i Iana mogą wkurzać te ciągłe pytania o Dobrev, ale tu chodzi też o to że wszyscy chcą sie dowiedzieć co jest na końcu i pewnie nikt nic nie może powiedzieć, bo szykują coś wielkiego na koniec :) Ja bym się ucieszyła nawet gdyby wróciła na 10 minut pod koniec odcinka. A cała obsada sądzę, że bardzo szanuje Ninę, gdyby tak nie było to chyba nie wstawialiby tylu zdjęć z nią na instagramie jak jeszcze uczestniczyła na planie, jak się wygłupiają, śmieją, całują. No chyba że te wszystkie zdjęcia są na pokaz... w co ja bardzo wątpię.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 11:50:38 - (1013 dni temu)

Chodziło mi o to, że ma odzyskać człowieczeństwo i zacząć myśleć samodzielnie ;p. Po raz pierwszy chyba w tyn sezonie :/.

Wg mnie Nina przyczyniła się do tego tylko, dlatego, że złożyła Plec tę głupią obietnicę. To Plec i twórcy sobie wymyślili, że pożegnają ją, uśpią, a potem przywróca, żeby zgarnęła całą tę "chwałę" mimo, że zrobiła to już w s6.

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 10:57:35 - (1013 dni temu)

W odcinku 8.10 to on ma stracić mózg. Ogólnie fajnie by było jakby umarł, bo dość go już zeszmacili w tym i poprzednim sezonie. No i biedna Nina mogłaby wrócić, bo przecież wiadomo, że to przez niego nie może biedactwo. Sterroryzował ją, bo chciał poważnego związku, a ona chciała tylko bzykania. Takie są ponoć wieści z tego statku ;p

Moim zdaniem obie i Plec i Dobrev są winne tej sytuacji, bo każdy logicznie myślący człowiek wie, że rzucenie ochłapu w ostatnim odcinku nie jest żadnym dobrym rozwiązaniem. No, ale Plec się w tym specjalizuje np. rzucając ochłapy fanom Klaroline i Bamona. I o dziwo im się to podoba, więc co tu dużo gadać.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 10:30:52 - (1013 dni temu)

I żeby nie było, nie winie za tę sytuację Niny (chociaż mogła powiedzieć, kiedy odchodziła, ze już nie wróci ;p) tylko Plec.

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 10:29:35 - (1013 dni temu)

Damon nie ma odzyskaćmózgu w następnym odcinku?

Gdyby Elene zabili, nie byłoby żadnego z tych problemów. Nina/Elena otrzymała swoje pożegnanie (cały odcinek). A teraz jeszcze Ian, Paul i Kat muszą się z nią dzielić swoim.

Zuzika - 13 styczeń 2017 o 9:33:05 - (1013 dni temu)

W sumie logiczne, Damon jest teraz w takim stanie ;P, że tylko Elena może go przywrócić ;)

inka980 - 13 styczeń 2017 o 0:23:22 - (1013 dni temu)

Albo będzie tylko w scenach z przyszłości.

Kacpeer18 - 13 styczeń 2017 o 0:17:09 - (1013 dni temu)

Jeśli juz wróci, bedzie musiała nosić perukę XD Chyba że Sybil ma jakis ukryty talent fryzjerski i przed pobudką zabawi się w fryzjerkę.

betina - 12 styczeń 2017 o 23:42:18 - (1013 dni temu)

Co by Nina nie zrobiła, to i tak dla części osób będzie źle, a to niedobrze, że nie wróciła, bo olała fanów, a to, że chce zabłysnąć. Nie należę do jej fanek, ale jej postać zasługuje na to, żeby zakończyć wątek. Owszem, pewnie większość uwagi skupi się koło niej, ale tak działo się przez 6 sezonów, więc to chyba normalne. Ja osobiście nie wyobrażam sobie finału bez Eleny.

inka980 - 12 styczeń 2017 o 21:51:36 - (1013 dni temu)

A było gdzieś podane, w którym odcinku ma następna postać umrzeć?

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 21:42:39 - (1013 dni temu)

Jest jeszcze jedno wielkie pytanie do Plec: Czemu to tak zjebałaś?

patixx - 12 styczeń 2017 o 20:55:18 - (1013 dni temu)

Mnie tylko ciekawi to w jaką stronę pójdzie koniecccccc

flyhigh123 - 12 styczeń 2017 o 20:28:33 - (1013 dni temu)

Są dwa wielkie pytania odnośnie do pozostałych pięciu odcinków od dawna emitowanego w CW DRAMATU "Pamiętniki wampirów"


Panie, jakie to jest dobre XDDDDDDDDDDD I SEE WHAT YOU DID THERE!!!!

Kiniaxx - 12 styczeń 2017 o 20:26:51 - (1013 dni temu)

Ale ja się pytam po co niby ma być Nina w finale. Bez niej będzie lepiej. Chłopaki jak i Graham są bardzo niedoceniani, mimo, że zrobili kawał dobrej roboty. Moim zdaniem postać Bonnie zdecydowanie rozkwitła kiedy nie było Eleny. Defan został zjebany po całości, aż mi przykro to pisząc, ale no oczekiwałam więcej. Ciekawe co zrobią aby najlepsza Ninka mogła się pojawić. Finał zostanie także zjebany, w końcu to Plec go wyreżyseruje. Nina dostała wszystko po 6 sezonie, dostała swoje 5 minut zasług, bo no o prawda, że zasłużyła ale no bez przesady. Nie potrzeba jej powrotu do TVD, aby finał był dobry. A dziennikarzom się w głowach już poprzewracało z tymi pytaniami...

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 20:07:37 - (1013 dni temu)

Dla mnie rozczarowaniem jest cały ten sezon.

inka980 - 12 styczeń 2017 o 19:49:13 - (1013 dni temu)

Możliwe, że Elena pojawi się na ostatnie 10 min, bo ona swoje pożegnanie już dostała. Chociaż nie będę ukrywać wtedy swojego rozczarowania.
Na razie to media cały czas o nią pytają, sama Nina na razie nie jest winna. Zobaczymy jak się zachowa później.

Dabien - 12 styczeń 2017 o 19:38:56 - (1013 dni temu)

@Lexi Nina dostała należną jej chwałę, gdy odchodziła z serialu, więc teraz należy ustąpić miejsca innym. Bo widać, że aktorom jest przykro, bo tracą swój czas, bo muszą ciągle opowiadać o Ninie i jej powrocie, a nie o sobie i swoich postaciach. Kat gdyby była rotweilerem to na hasło Nina rzucała by się do gardeł. Ian jak ostatnio udzielał wywiadu to odpowiadał rozbudowanymi zdaniami, a jak padło pytanie o Ninę to odpowiadał później lakonicznie.

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 19:35:16 - (1013 dni temu)

Ona juz swoja chwale zebrala jak odchodzila. Za dwa ostatnie sezony nic sie jej nie nalezy. I niestety nikt nie doceni pracy Wesleya, Somerhaldera czy Graham, bo juz teraz nawet ich dziennikarze pytaja tylko czy Nina wroci. Wszystko skupi sie na jej powrocie. A dla mnie jeden odcinek niczego nie wyjasni. Pozostawienie Eleny przy zyciu zablokowalo tylko watki Damona na 2 sezony. Sorry ale mmie rzucenie ochlapu na koniec serialu nie zadowala. Pewnie i tak przez caly odcinek bedzie asystowac Caro przy jej slubie.

Claire - 12 styczeń 2017 o 19:30:44 - (1013 dni temu)

Z jednej strony chciałabym zobaczyć Elenę, bo przez 6 sezonów serial kręcił się wokół niej, ale z drugiej ta postać zasługuje na coś lepszego niż 10 minut w finale, więc powinni ją po prostu zabić niż rzucić nam ochłapy. No i w 100% popieram Dabien, jeśli chodzi o samą Ninę.

hopeless_penguin - 12 styczeń 2017 o 19:29:14 - (1013 dni temu)

Paul i Ian też grali głównych bohaterów i to przez 8, a nie 6. I nie chodzi o to, żenie będą w ogóle docenieni a to, żebędątak czy siak stali w cieniu Dobrev, mimo że ona pojawi sie na głupie 10min, co jest strasznie nie fair.

Lexi123 - 12 styczeń 2017 o 19:25:49 - (1013 dni temu)

Chciałabym żeby Nina jednak pojawiła się chociaż przez te 10 minut w tym sezonie. Inaczej wątek Eleny nigdy nie zostanie dokończony a nie ukrywajmy była ona główną postacią. I to nie jest też tak że ta "chwała" (@Dabien) się Ninie zupełnie nie należy, w końcu przez większość sezonów jej bohaterka była główną postacią, ba, w pewnym momencie grała dwie role jednocześnie przez prawie większość czasu (pomijąc sceny z dublerami) więc nie czepiajmy się, a to też nie jest tak że pozostali z obsady nie są doceniani, owszem są, a przynajmniej przeze mnie. Każdy tam odwala kawał roboty, a najwięcej ludzie "których na ekranie nie widać" :)

hopeless_penguin - 12 styczeń 2017 o 19:25:23 - (1013 dni temu)

Ja to byłam od początku za tym, żeby ją zabić. Tak czy siak mówi się tylko o Ninie i to od dwóch sezonów. Jakby nie zostawili tej "otwartej furtki" i wykorzystali potencjał serialu bez niej (Defan :() to pewnie sytuacja wyglądałaby inaczej.

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 19:22:52 - (1013 dni temu)

Zgadzam sie z Dabien.
Co innego jakby byla przez kilka odcinkow.

inka980 - 12 styczeń 2017 o 19:18:02 - (1013 dni temu)

Finał bez Eleny to nie finał. Tym bardziej, że jest cały czas wspominana.

Dabien - 12 styczeń 2017 o 19:14:16 - (1013 dni temu)

Wiem, że zaraz zostane zjedzona, ale dla mnie fantastycznym finałem będzie jak Nina nie wróci. Jakoś nie mam ochoty jej już oglądać w tym serialu, ani potem czytać jako to ona nie jest zajebista bo znalazła czas by nakręcić 5 minut odcinka. A później będzie błyszczeć w chwale która wcale jej się nie należy. Szkoda mi pozostałych, którzy odpierdolą całą robotę i dostaną tylko wzmiankę drobnym druczkiem na końcu artykułów.

hopeless_penguin - 12 styczeń 2017 o 18:55:23 - (1013 dni temu)

Jakby po takiej odpowiedzi, Nina nie wróciła to by zarówno ona, jak i Plec miały prawdopodobnie przechlapane ;D.

inka980 - 12 styczeń 2017 o 18:52:04 - (1013 dni temu)

Pewnie wraca tylko nikt nie potwierdzi. Plec tylko 'I cannot say' Nina tak samo nie może powiedzieć.

Aż jestem zdziwiona, że potwierdziła, że Tylera zobaczymy. Nigdy takich rzeczy nie zdradzała.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: