Scena z 8.08 - ''We Have History Together''

Claire    11 styczeń 2017    13
Na portalu YouTube pojawiła się scena z 8 odcinka 8 sezonu The Vampire Diaries pt. "We Have History Together".


Damon: Odkąd dostał nową pracę, jest trudny, przemądrzały.
Stefan: Jest po prostu zazdrosny, bo jestem lepszy w znajdowaniu nowych klientów. Na przykład, kto według was jest najgorszą osobą w tym pokoju? Meg czy Elizabeth? Obie powiedziałyście dość okropne rzeczy. Jestem pewny, że przy odpowiedniej sytuacji, jedna z nich dokonałaby złego wyboru.
Damon: To nieistotne. Nie sądzę, że się nadają. Elizabeth, cicho. Ty też Meg.
Stefan: A co z tobą? Gdybyś miał wybrać jedną osobę, która umrze, kto by to był? Meg czy Elizabeth?
Mężczyzna: Czekaj, przestań.
Stefan: Co jeśli wybór byłby między tobą a Meg? Chciałbyś, żeby Meg umarła? Odpowiedz na pytanie szczerze.
Mężczyzna: Tak. Chciałbym, żeby umarła zamiast mnie.
Stefan: Co jeśli i Meg, i Elizabeth musiałyby umrzeć, abyś ty przeżył?
Mężczyzna: Więc chciałbym, żeby obie umarły.
Damon: Co jeśli weźmiemy wszystkich. Wybierz pomiędzy sobą i tymi ludźmi.
Mężczyzna: Chcę żyć. Nie obchodzi mnie, żadne z nich.
Stefan: Myślę, że usłyszałem wystarczająco.
Damon: Tak, ja też.




PS. Fajny tytuł "Mamy wspólną historię" aktualnie przypomina mi moją ostatnią historię tylko, że z moim autem kupionym w komisie, które psuło się na dłuższych trasach, ale mechanik blachownia naprawił wszystko fachowo i do dziś nic się nie psuje. Dlatego jak coś się psuje to polecam dobrego mechanika.

tvd, 8.08, scenaKategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (13)
Adria - 13 styczeń 2017 o 22:33:26 - (976 dni temu)

aa, czyli to oni zabijają? a ja myślałam, że właśnie na żywca przynoszą Cade'owi, który ich unicestwia i ma fajne moce, więc mógłby pozbyć się nawet Pierwotnych. Ale widzę, że jak zwykle na za wiele liczyłam co do czarnego charakteru. ;p

TVD0231 - 13 styczeń 2017 o 16:48:12 - (976 dni temu)

Wie ktoś kiedy i gdzie będzie można oglądnąć s08e08? Może być po angielsku :)

hopeless_penguin - 13 styczeń 2017 o 14:48:29 - (976 dni temu)

Ale ubijanie Klausa było bardzo dużo shitu temu XD.

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 14:16:17 - (976 dni temu)

Teraz to im kazał dostarczać takich co byli źli, ale chcą się naprawić. A co do Pierwotnych to mieliby problem z ich zabiciem. Poza tym teraz nie wiadomo, gdzie są ich ciała, bo Hayley ich wozi w trumnach w ciężarówce. Nie ma ich w NOLA. Freya przeniosła ich dusze gdzie indziej to i tak by nie poszli do piekiełka Cade'a.
Mnie to dziwi, że nikt nie próbował ubić tego diabła, chociażby tak dla zobaczenia co się stanie. Jak Klausa to próbowali zabić 500 razy i szukali sposobów, a tego nawet paluszkiem nie tknęli. Przecież nawet nie było mówione, że nie można go unicestwić.

Adria - 13 styczeń 2017 o 13:48:27 - (976 dni temu)

A czy oni muszą diabołowi dostarczać ludzi? Czy to mogą być wampiry? Bo jak tak to powinni pojechać do NOLA i zgarnąć wszystkich Pierwotnych, Hejli, Marcela i resztę. ;p

flyhigh123 - 13 styczeń 2017 o 13:30:58 - (976 dni temu)

U Stefana się jeszcze przebija ta poza świętego męczennika i dlatego może takie durne pytania zadaje :p

Annie1602 - 13 styczeń 2017 o 11:23:24 - (976 dni temu)

Elena by się za wszystkich poświęciła :)

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 1:26:37 - (977 dni temu)

Stefan

kolina - 13 styczeń 2017 o 0:39:27 - (977 dni temu)

No chyba że znajdzie się ktoś, kto chętnie by się poświęcił xd

Adria - 12 styczeń 2017 o 20:57:28 - (977 dni temu)

na takiej zasadzie każdy idzie do piekła. ;/

patixx - 12 styczeń 2017 o 20:49:59 - (977 dni temu)

STEFAN JEJU

inka980 - 12 styczeń 2017 o 20:16:40 - (977 dni temu)

To samo pomyślałam. I zaczęłam się zastanawiać, że może ze mną jest też coś nie tak.

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 20:09:47 - (977 dni temu)

Panowie przesadzają, większość ludzi wybrałaby własne życie, a nie jakiś obcych osób z klubu panowania nad przemocą. Te laski też wybrałyby siebie, a nie jego.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: