Oficjalny opis 8.10 - "Nostagia's A Bitch"

inka980    6 styczeń 2017    16
Portal SpoilerTV.com opublikował opis dziesiątego odcinka ósmego sezonu pt. "Nostagia's A Bitch".

BICIE DZWONU - Sybil (gościnnie Nathalie Kelley) dokonuje zemsty na Damonie (Ian Somerhalder) przez umieszczenie go w stanie katatonicznym. Caroline (Candice King) i Bonnie (Kat Graham) wchodzą do umysłu Damona i napotykają kilka znajomych twarzy z przeszłości, tylko po to, by odkryć, że Stefan (Paul Wesley) jest kluczem do losu Damona. Jest to wyścig z czasem, gdyż zarówno Sybil, jak i jej siostra Seline (Kristen Gutoskie) walczą o jego kontrolę.


Zach Roerig również występuje.

Reżyseria: Kellie Cyrus
Scenariusz: Brett Matthews
Premiera: 27.01.2017 r.


Tytuł odcinka pochodzi z poniższej sceny:



tvd, 8 sezon, spoilery,8.10Kategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (16)
Alexia80 - 14 styczeń 2017 o 20:21:40 - (1065 dni temu)

Czytając komentarze na tym forum mam wrażenie, że nikt tu się nie stosuje do jego regulaminu. "Świńska twarz" to nie oszczerstwo? Tutejszym użytkownikom najwyraźniej brak kultury słowa.

Nikki02 - 13 styczeń 2017 o 20:43:14 - (1066 dni temu)

@Adria Lubiłam Rose,ale jeśli teraz wróci w takiej wersji to niech jej nie niszczą ;)

Adria - 13 styczeń 2017 o 13:47:09 - (1066 dni temu)

Możliwe, że trzeba się cieszyć, że nie ma Rose, bo ja bym np. nie zniosła Rose, która daje Damonowi potępiającą gadkę o moralności, a przy okazji wspomina, że kibicuje steroline. ;/

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 13:41:39 - (1066 dni temu)

Może Lauren ma teraz wyższą stawkę za występ, bo gra w hitowym The Walking Dead i Plec na nią nie stać. Ale myślę, że po prostu woli dać "ulubienicę" fanów Lexi no i Vicki. Przecież wszyscy za nią tak tęsknią. O Rose to pewnie nawet nie pomyślała. W końcu ona była team Damon.

flyhigh123 - 13 styczeń 2017 o 13:33:05 - (1066 dni temu)

A jak się do umysłu Eleny wszyscy wpakowali pod koniec S6? Przecież Plec juz od dawna ma wywalone na takie szczegóły.

sylwia333 - 13 styczeń 2017 o 12:07:56 - (1067 dni temu)

Jak to Caroline i Bonnie wchodzą do umysłu Damona
przecież Bonnie nie jest wampirem
chyba że w odc 9 Bonnie przemieni się ale to by znaczyło powrót Eleny

Adria - 13 styczeń 2017 o 12:02:54 - (1067 dni temu)

Ale może np. Lauren (Rose) nie chce grać w tym shitcie, kto wie. ;D Ciężko jej się dziwić zresztą, jakby co.

Niemniej lepiej nie dawaliby nikogo niż Vicki, bo serio - czy ona kiedykolwiek kogokolwiek obchodziła, ewentualnie ktokolwiek czekał kiedyś na jej powrót? nawet Dżer ją olał, nie wspominam o fanach. xD

Nynaeve - 13 styczeń 2017 o 9:32:00 - (1067 dni temu)

Oczywiście trzeba kolejny raz dać Vicki, bo to przyjaciółka Candice. Ciekawe kto chce ją oglądać? Plec tak jak już kiedyś naobiecywała znajomych twarzy, a potem dała Vicki i wujka Johna. Wcale mnie nie zdziwi jak zobaczymy świńską gębę Lexi w głowie Damona. I pewnie mamuśkę Lily. A z osób naprawdę ważnych dla Damona nie zobaczymy nikogo.

kolina - 13 styczeń 2017 o 0:46:12 - (1067 dni temu)

Vicky? A co wspomnienie o niej mogłoby robić w główie Damona? Znaczy wiem, że to on zabawiał się z nią i przemienił ją w 1x06, ale tak jakiegoś połączenia pomiędzy nimi nie widzę.

LoveMikaelson - 12 styczeń 2017 o 20:24:06 - (1067 dni temu)

Tą znajomą twarzą ma być Vicky

flyhigh123 - 12 styczeń 2017 o 20:17:49 - (1067 dni temu)

Caro chyba się zeszcza z zazdrości. Jak to tak, ktoś śmie jej Stefana tykać. Jeszcze taki brudas, a feee.

Skoro to Caro udaje się na misję "ratunkową" w odmęty umysłu Damona (śpij słodko, aniołku <*> RIP <*>), to czy to znaczy, że Stefek dalej jest w trybie rozpruwacza? Zawsze lepsze, żeby włączył uczucia dla brata niż np. z powodu rozczulenia laurką od bliźniaczek albo projektem sukni ślubnej. Ale i tak zbyt wielkich oczekiwań nie mam.

inka980 - 12 styczeń 2017 o 18:20:47 - (1067 dni temu)

*Jest to wyścig z czasem za dzwonem* coś mi ucięło, jeśli można to proszę o dopisanie ;p

patixx - 12 styczeń 2017 o 16:33:01 - (1067 dni temu)

Ciekawe xd

crazolka - 12 styczeń 2017 o 16:12:56 - (1067 dni temu)

@Adria - Wiadomo

Wow ,ten pierwszosezonowy Damon...

hopeless_penguin - 12 styczeń 2017 o 16:11:17 - (1067 dni temu)

Przynajmniej bedzie Defan <3
Ale i tak, Damon (*) Jeszcze nigdy mu chyba tak nie wspolczulam.

Adria - 12 styczeń 2017 o 16:09:09 - (1067 dni temu)

Blondie musiała wejść do mózgu Damona, by odkryć, że #defan to najważniejsza relacja w serialu? pff.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: