Zdjęcia promujące z 8.08 - "We Have History Together"

Claire    5 styczeń 2017    72
Portal SpoilerTV opublikował zdjęcia promujące do 8 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries'' pt. "We Have History Together".
















tvd, zdjęcia promujące, 8.08Kategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (72)
kolina - 13 styczeń 2017 o 0:40:49 - (216 dni temu)

Chyba nie bardzo :D

flyhigh123 - 12 styczeń 2017 o 20:13:21 - (216 dni temu)

*coś złego*

Działa?

Nefin - 12 styczeń 2017 o 15:21:49 - (216 dni temu)

Napiszcie coś złego to się zlecą :'D

Dabien - 12 styczeń 2017 o 14:22:34 - (216 dni temu)

I gdzie są fani Niny, gdy jej nie hejtujemy?
Ślicznie jej w tych włosach, tak dojrzalej wygląda.

Nynaeve - 12 styczeń 2017 o 12:49:18 - (216 dni temu)

Też zauważyłam,że ta jej fryzjerka ją obcięła tak jak sama jest obcięta. Tylko Nina musi pamiętać, że o takie włosy trzeba dbać, bo jak będzie chodziła w prostych zaczesanych gładko to będzie to zmiana na gorsze. Cały urok to to "roztrzepanie" na głowie.

hopeless_penguin - 12 styczeń 2017 o 12:42:39 - (216 dni temu)

Strasznie mi się ta fryzura kojarzy z fryzem Julianne ;p. Mimo wszystko bardzo ładnie wygląda ;D.

Adria - 12 styczeń 2017 o 12:35:09 - (216 dni temu)

Wg mnie Nina mogłaby się ściąć na łyso i włożyć worek jutowy zamiast sukienki, a i tak byłaby jedną z najładniejszych aktorek ;p Niby szkoda, bo miała super włosy, ale czasami taka zmiana jest odświeżająca. Na pewno fryzurka jej pasuje - zresztą, ładnemu we wszystkim ładnie. ;D

existentialcrisis - 12 styczeń 2017 o 12:21:40 - (216 dni temu)

Według mnie wygląda niesamowicie w krótszych włosach. Bardzo jej pasują i wygląda bardziej kobieco. ;) Duży plus za tą zmianę, wyszła jej na dobre.

kolina - 11 styczeń 2017 o 23:26:51 - (217 dni temu)

Jak przed chwilą zobaczyłam jej instagrama, byłam w szoku. Na niektórcyh zdjęciach w góle jej nie poznałam.

Kacpeer18 - 11 styczeń 2017 o 22:39:03 - (217 dni temu)

Widzieliście ze Nina włosy ścięła? XD co sądzicie?

kolina - 11 styczeń 2017 o 21:59:22 - (217 dni temu)

Wampirki, łapcie Defanową scenkę ^^ https://www.youtube.com/watch?v=7r1veTRJY5 Y

Zuzika - 10 styczeń 2017 o 13:03:35 - (218 dni temu)

A ja mam 37 i kto mi zabronić oglądać O!!

Adria - 10 styczeń 2017 o 12:31:27 - (218 dni temu)

@harry - owszem, tylko że my nie będziemy wychodzić z domu, tylko siedzieć na forach i Fb, które wtedy będą już platformami tylko dla moherów. Młodzież będzie mieć rzeczywistość wirtualną a'la Second Life, a my będziemy po nich jeździć, że niewychowani, bo caps lockiem piszą i na co komu second life, za naszych czasów był tylko tumblr.^^

Nynaeve - 10 styczeń 2017 o 10:52:31 - (219 dni temu)

To jest przeróbka, a ten profil na insta prowadzą jakieś Nian zjeby wklejające fotomontaże z Ianem, Niną i dziećmi.

harry92 - 10 styczeń 2017 o 8:05:40 - (219 dni temu)

Pijana Plec macie tutaj
https://www.instagram.com/p/BO1QR7xgii Y/

harry92 - 10 styczeń 2017 o 7:08:34 - (219 dni temu)

Jestem z wami. Ten koleś w lustrze mnie tak irytuje, że bez hejtu nie da rady. :/
Będziecie na starość jak te babcie co pod blokami hejtuja sąsiadki :D

hopeless_penguin - 9 styczeń 2017 o 19:55:26 - (219 dni temu)

@Adria ja przed porządnym shejtowaniem siebie w lustrze z domu nie wychodzę ;DD.

kolina - 9 styczeń 2017 o 19:50:05 - (219 dni temu)

Widzę, że Sybil postanowiła teraz zabawić się w nauczycielkę. Za złą odpowiedzieć biedak staje się dla niej lunchem?

Adria - 9 styczeń 2017 o 13:13:09 - (219 dni temu)

@hopeless - hejtujemy też siebie nawzajem i samych siebie! hejtowanie tylko innych robi się nudne. ;D

hopeless_penguin - 9 styczeń 2017 o 0:35:12 - (220 dni temu)

@_hopeless_ wykazałabyś się większą kreatywnością.

_hopeless_ - 9 styczeń 2017 o 0:02:37 - (220 dni temu)

Ileż tu hejtu... Ale nie powinnam się dziwić. Ten fandom przedstawia tylko jedną, ogromną nienawiść do innych.

Nikki02 - 8 styczeń 2017 o 23:39:45 - (220 dni temu)

@diablica Ja też jestem nastolatką. A zwisa mi czy Nina wróci czy nie, a jeśli wróci to będzie tylko wielkie szczęście że wróciła i wyznawania miłosne deleny

Diablicaaaa161 - 8 styczeń 2017 o 19:57:42 - (220 dni temu)

Jestem mniejszością, bo jestem tutaj nastolatką, bo mam naście lat i jestem na tej stronie od niedawna i ja nie kojarzę, żebym miała ból dupy, żeby Nina wracała itd.

reden9595 - 8 styczeń 2017 o 19:42:19 - (220 dni temu)

Zgadzam się z Dabien :)
Wiekszość na stronie to osoby w wieku studenckim a nawet o wiele wyżej. Nie przeczę ze pewnie nastolatki też tu się udzielają jednakże głównie tutaj sa dorosłe osoby i ja także się do nich zaliczam. Czemu wyrażanie swojej opinii to od razu hejt? Używasz słów których terminologi nie pojmujesz :) Każdy przedstawił swój punkt widzenia,Jesteś tak blisko z Nina ze akurat wiesz ze rozstanie z Ianem miało na to wpływ? Przepraszam ty pewnie z nią prowadzisz codziennie prywatne konwersacje :) Zwracam honor! Z TYM statkiem wygrałaś. A co nastolatek to twoja biedna Nina wiecznie zachowuje się jak rozwydrzona nastolatka. Wystarczy zaobserwować jej fotki i ambitne filmiki na instagramie.To czy ona wróci wiedzą tylko producenci ,ale i tak mi to lata. Jej wątek praktycznie w szóstym sezonie nie istniał. Niech wstawią zastępcza aktorkę i po prostu skonczą Delene.

Dabien - 8 styczeń 2017 o 19:41:19 - (220 dni temu)

@Nynaeve Belzebub tak jak Tomcat ma informacje z pierwszej ręki, od samej Niny.

Nynaeve - 8 styczeń 2017 o 19:35:53 - (220 dni temu)

@belzebub A te niezaprzeczalna prawde ze Nina odeszla przez rozstanie z Ianem i nawet wiesz jakie padly tam slowa to masz z pudeleka czy z kozaczka? A moze bardziej swiatowe zrodlo, ale ten sam poziom CelebDirtyLaundy? A moze Nina zwierzyla ci sie na Asku?

Dabien - 8 styczeń 2017 o 19:27:05 - (220 dni temu)

@Belzebub większość osób na tej stronie nie jest już nastolatkami, większość zapewne jest starsza wiekiem, niektórzy to nawet dwukrotnie, więc nie wyzywaj od głupich nastolatek

AdaMada - 8 styczeń 2017 o 19:18:21 - (220 dni temu)

Belzebub, a ty skąd masz informacje, że pijane Plec i Dobrev ustaliły powrót tej drugiej do TVD? Z pudelek.pl? ;)

Diablicaaaa161 - 8 styczeń 2017 o 19:15:46 - (220 dni temu)

Dla mnie Caro serio nawet nawet, jedynie krótsza spódnica. Sybil też ładnie.

hopeless_penguin - 8 styczeń 2017 o 19:14:34 - (220 dni temu)

@Belzebub jaki ty masz problem, ze w każdej wypowiedzi nazywasz nas "głupimi nastolatkami"? Jesus, to przykre XD.

Belzebub - 8 styczeń 2017 o 18:55:57 - (220 dni temu)

ehhh... i jaki ma sens dyskusja z Tobą? Szkoda klawiatury. Pozdro.

Dabien - 8 styczeń 2017 o 18:43:39 - (220 dni temu)

Ocho chyba rośnie konkurencja dla Tomcat.

Belzebub - 8 styczeń 2017 o 18:27:34 - (220 dni temu)

@Dabien gdyby talent tutaj nie miał nic do rzeczy, to Nina nigdy nie otrzymałaby angażu w projekcie o nazwie The Vampire Diaries. Nie gadaj głupstw. To raz.

Dwa - wszyscy doskonale wiedzą, że odeszła z serialu przez relację z Ianem, bo po prostu laska się załamała, gdy ten ją zostawił. Jeszcze bardziej dobiło ją to, że związał się z jej psiapsiółą. Nie odeszła przez przez to, że chciała się rozwijać. Choćby nie wiem jak mówiła, że było inaczej. Prawda jest jedna i niezaprzeczalna. I powiedziała wprost - odchodzę, mam dość, nie chcę brać dłużej udziału w tym projekcie. I nikt do niej nie może mieć o to pretensji. Jest dorosłą osobą, aktorką, i może robić co chcę. Żadne głupiutkie nastolatki nie mają prawda jej mówić co ma robić. Ja ją szanuję za to. Te wasze wyobrażenia, że ona ma w nosie VD to naprawdę żenada. Skąd o tym wiecie? Pudelek.pl? Zajmijcie się sobą, swoim życiem i dajcie sobie spokój z hejtowaniem jej, bo nie ona jedyna, nie ostatnia, która odeszła z jakiegoś serialu. Tylko, że tutaj mamy serial dla nastolatek i to nastolatki głównie odpowiadają za tą "drame". No cóż... serial to "teen drama", więc idealnie pasuje, niestety.

Trzecia rzecz. Plec jaka jest każdy widzi. Gada "trzy po trzy", pieprzy głupoty i wyimaginowane rzeczy. A jakiegoś "emocjonalne umowy" (dżentelmeńskie?) to serio, ale nawet się słuchać/czytać tego nie da. Nie zdziwiłbym się, gdyby nic takiego nigdy nie było miejsca, a po prostu obie (Plec i Dobrev) gadały najebane na jakimś statku (w końcu była jakaś pożegnalna wyprawa) czy w pubie i po prostu Nina coś powiedziała w stylu "będę tęsknić, szkoda, że tak wyszło, może za kilka lat będę się czułą inaczej i inaczej na to spojrzę", a Plec wzięła to jako super-hiper obietnice, w której Dobrev twierdzi, że wróci. Pieprzenie dwóch najebanych kobiet i wyszło z tego co wyszło.

Dabien - 8 styczeń 2017 o 16:20:22 - (220 dni temu)

@belzebub to dzięki TVD Nina doszła gdzie doszła, jej talent miał tu mało do rzeczy, zadziałała promocja i popularność serialu, a Nina teraz udaje, że nie ma z TVD nic wspólnego. Fanów też zyskała dzięko TVD, więc powiedz jeśli Nina nie pojawi się w finale to czy to nie będzie obraza dla fanów? Nikt tu akurat nie obwinia Plec, chyba tylko za to, że dała tak się wyrolować i próbuje robić z widzów idiotów, że niby nic nie wiedzą. Najlepiej dla niej by było powiedzieć od razu prawdę czy wraca czy nie, przede wszystkim nie cierpieli by z tego powodu inni aktorzy, którzy non stop muszą odpowiadać na pytanie czy Nina wróci czy nie

Belzebub - 8 styczeń 2017 o 15:59:07 - (220 dni temu)

@Dabien wszystko doskonale wiedzą? A to Ci nowina. Wystarczy spojrzeć posty w innych tematach, gdzie głupiutkie nastolatki obrażają czy to Plce, czy to Nine, że niby nie szanują fanów etc..

Dabien - 8 styczeń 2017 o 14:37:56 - (220 dni temu)

@Belzebub wszyscy tytaj doskonale wiedzą, że producencie od dawna wiedzą, czy Nina wróci czy nie. Nie jesteśmy amerykańskimi nastolatkami, ktorym można wcisnąć wszystko.

Btw. Grube nielotne hejterki od dzisiaj jesteśmy pelikanami.

Belzebub - 8 styczeń 2017 o 14:01:29 - (220 dni temu)

Widzę, że w postach wiele wojny, kłótni, obelg, odnośnie powrotu Niny do serialu. Radzę wszystkim tutaj przystanąć chwilę, przeglądnąć internet i zastanowić się. Łykacie te wszystkie brednie od Plec jak małe pelikany. Nie lepiej samemu trochę pomyśleć?

Julie Plec wczoraj napisała na Twiterze jasno: razem z Kevinem rozpoczynają pisać scenariusz finału. Co z tego wynika? Ano to, że oni już doskonale wiedzą, czy Nina Dobrev wraca, czy też nie. Rozpoczęliby pisanie scenariusza do odcinka, gdyby nie wiedzieli o tak ważnym fakcie? Nie. Powiem więcej. Oni to o jej powrocie/niepowrocie wiedzą od kilku-kilkunastu tygodni. I oni i aktorzy. Wszystkie te brednie, które wygadują w wywiadach, że nie wiedzą, wynikają z umowy jaką mają z wytwórnią i stacją. Po prostu nie mogą zdradzać takich rzeczy wcześniej. Gdy nadejdzie czas, wszyscy się o tym dowiedzą.

Cieszę się, że w końcu kilka rzeczy zostanie tutaj zrozumianych przez nastolatki, które mają problem z samodzielnym myśleniem. Nie przesadzam. W końcu jaki normalny, dorosły człowiek, ma problem z rozróżnieniem ludzi o imieniu Ian i Elena z postacią Damona i Eleny. Pozdrawiam.

maladict - 7 styczeń 2017 o 23:44:24 - (221 dni temu)

Ostatnie zdjęcie:
Damon: - Nie, nie i nie ! Nie pójdę do szkoły ! (wali głową w kawarniany stolik) - Nie nauczyłem się na klasówkę z historii !

Stefan (wzorowy uczeń): - Jak mogłeś !? Znowu zaniżysz nam średnią. Naprawdę nie pamiętasz co wydarzyło się w 1800 i w 1803 roku ?!

Nikki02 - 7 styczeń 2017 o 23:15:13 - (221 dni temu)

Ohh...Epic Love steroline! Całe Tvd to historia miłości Steroshitu!!

Adria - 7 styczeń 2017 o 23:13:01 - (221 dni temu)

jaka stelena? co to za ship? Stefan od zawsze kochał Caro! ;p

Dabien - 7 styczeń 2017 o 23:08:36 - (221 dni temu)

Od dwóch sezonów nie ma nic o Stelenie. Przecież to Steroline miłością od 1x01 a tu ze Steleną wyskakują.

sassycassie - 7 styczeń 2017 o 23:00:48 - (221 dni temu)

No tak '' We have history together'' fajny Stelenowy cytat znowu pójdzie na tytuł odcinka, w którym nie będzie nic o Stelenie.

Adria - 7 styczeń 2017 o 21:49:35 - (221 dni temu)

aa, fakt. W sumie to po nim Rick przylazł.

flyhigh123 - 7 styczeń 2017 o 21:03:32 - (221 dni temu)

Przecież Stefan go zaorał z datami na pierwszej lekcji. Było coś takiego.

Adria - 7 styczeń 2017 o 21:00:36 - (221 dni temu)

@fly - Tanner uczył też historii...? ;p

Nawet jeśli tam jest lato, to jebną zaraz jakiś zimowy event jak w s4. ;D Plec czas nie przeszkadza w fabule. W s2 i s3 mieliśmy co chwila pełnię księżyca...

flyhigh123 - 7 styczeń 2017 o 20:54:31 - (221 dni temu)

Caro ma chyba jakieś dziwne buty, bo wyglądają na takie ciężkie zimowe. Chociaż cholera wie, jaka tam teraz jest pora roku. Bóg raczy wiedzieć.

Mam opóźniony zapłon i teraz do mnie dotarło, że "We have history together" będzie się odnosiło do Sybil jako nauczycielki tego zacnego przedmiotu. To na pewno będzie wspaniały odcinek wobec tego. Może chociaż skończy tak jak pierwszy nauczyciel historii, jakiego widzieliśmy w TVD #marzenia

Nynaeve - 7 styczeń 2017 o 20:44:24 - (221 dni temu)

Jak nie lubię Caroline tak też uważam, że wygląda ładnie na tych fotkach. Nie chodzi mi o strój tylko o jej twarz. Bardzo młodo i świeżo.
Natomiast fryzura Sybil jest fatalna.

Co do Stefa i Damona to Stefan chyba wstrzyknął mu werbenę. Tak to przynajmniej wygląda na zwiastunie.

zuhiszcz - 7 styczeń 2017 o 19:43:09 - (221 dni temu)

Caroline ślicznie wygląda, pierwszy raz chyba w tym sezonie. Dopiero jak zjechałam na dół, zobaczyłam, że ją tak hejtujecie. Aż parsknęłam śmiechem, bo mi się naprawdę podoba, rozumiem nie każdemu może to podpasować, ale tylu hejtów to ja nawet na pudelku nie widziałam.
O, jedyne co mogłaby zmienić, to długość spódnicy. Ale ja już chyba skupiam się na nie tym co trzeba. Więc, wracając, nic ciekawego tu nie widzę. Ta szatynka wygląda na pierwszą lepszą laskę, Sybil znowu coś odpierdala, tylko mnie zastanawia co się odjebało na ostatnim zdjęciu.

gawi123 - 7 styczeń 2017 o 18:34:50 - (221 dni temu)

Wiecie zaczelam ogladac od noea serial i doszlam do wniosku ze stefi to jednak hipokryta nie z tej ziemi
Nie pobrudzil sobie rak brudna robota (jedyny heroiczny czyn to misja ratunkowa w sprawie brata s2). Czarna robota nalezala do brata. A Elena w s1-3 to tez niezla byla niby wielka milosc do stefiego a tylko jak pojawial sie najmniejszy problem to uciekala to damona blagajac o pomoc. Co ja mowie ze w 1-3 caly czas tak robila. A Damon jak to Damon mial wyjebane co inni o nim mysla nie dbal o to czy ktos mu podziekuje za to poraz setny uratowal komus dupsko. Z calego serialu nie kupuje tylko tej jego przyjazni z bonnie.

Nynaeve - 7 styczeń 2017 o 14:07:00 - (221 dni temu)

Ja to się dziwię, że ludzie nie napiszą do Plec np. na instagramie czy gdzieś tam o tych wszystkich nielogicznych rzeczach chociażby w tym sezonie. No kurwa jak może być tak, że Sybil wymazuje mu wszystko o Elenie i pada nawet tekst, że on nie wie kim jest ta dziewczyna, a za kilka minut Stefan i szMatt nawijają mu o Elenie i on wie o kogo chodzi. Ale ludzie wolą do niej pisać: Daj Klaroline, daj Steroline!

Dabien - 7 styczeń 2017 o 13:24:18 - (221 dni temu)

To miałoby bardziej ręce i nogi, gdyby Damon pamiętał, że Elena była dziewczyną Stefana, że przewijała się przez jego życie, ale nie pamiętał, że ją kochał i nie rozumiał, dlaczego tak go wszyscy straszą, że Elena mu nie wybaczy,

reden9595 - 7 styczeń 2017 o 11:49:23 - (221 dni temu)

Najgorszy villan w historii TVD. Marcos już wypadał lepiej niż to pseudo H2O. Brak konkretnego planu ,intrygii. Zabawia się jedynie z Salvatorami w szkołe i bale. Co to za wiocha? A pomysł ze wspomnieniami byłby dobry gdyby nie taki mały detal. Damon wie kto to Elena.

Nikki02 - 6 styczeń 2017 o 22:30:47 - (222 dni temu)

Sukces! Wyszłam z kibla po zobaczeniu tych zdjęć blondi w tych ciuchach jak laska po trzydziestce. A już myślałam że ja do takiego wieku z kibla nie wyjdę -_-

Adria - 6 styczeń 2017 o 21:11:24 - (222 dni temu)

Ten kontrast, haha ;D Steffy nadal się ubiera jak 17-latek, a Caroline jak stara baba. xD

Caro nie dobiła do 18-tki, w 3x11 ma o to ból dupy. A potem Klaus prawie ją zabija (klaroline takie epic!!!) i już jej to nie przeszkadza, że utknęła na 17. jakie to przeznaczenie, nawiasem - Elka nie utknęła na 17tu jak Stefan, a Caro tak, steroline forever<3

flyhigh123 - 6 styczeń 2017 o 20:50:41 - (222 dni temu)

Nie mogę na to patrzeć. Po prostu nie mogę.

sassycassie - 6 styczeń 2017 o 19:49:48 - (222 dni temu)

Na pierwszym zdjęciu ma podobną fryzurę, ale na reszcie to jakaś grzyweczka.

sevendays - 6 styczeń 2017 o 19:47:42 - (222 dni temu)

Damon ma fryz z pierwszego sezonu?

crazolka - 6 styczeń 2017 o 19:42:58 - (222 dni temu)

Cade'a jako dyrektora.

inka980 - 6 styczeń 2017 o 19:16:20 - (222 dni temu)

Sybil nauczycielką historii, czego się jeszcze spodziewać?

Annie1602 - 6 styczeń 2017 o 19:01:12 - (222 dni temu)

No własnie, jeszcze w tym garniturze jakos wygladała jak bylo przyspieszenie, a teraz coraz gorzej. Jakby miała 40 iles lat

sassycassie - 6 styczeń 2017 o 18:47:17 - (222 dni temu)

Ale wkurza to, że jak Caro ma dzieci, wcześniej miała pracę, dom ze Stefanem i zbliżający się ślub to robią z niej na siłę taką dorosłą. Nie można lepiej jej ubrać? Nie zapominajmy też, że ma chyba 17 (?) lat.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 14:00:53 - (222 dni temu)

Z tego co pamiętam to odzyskali widełki na syreny. Dlaczego Sybil nadal się panoszy?

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 13:59:50 - (222 dni temu)

Ale z twarzy ładnie wygląda na tych zdjęciach. Gdyby to nie Caro to całkiem przyjemnie się na nią patrzy. A Sybil na tym zdjęciu za Caroline ma minę jak kurwiszon.

Dabien - 6 styczeń 2017 o 13:34:37 - (222 dni temu)

Czy w tym sezonie nie było odcinka gdzie Caroline nie byłaby na zdjęciach promocyjnych?

patixx - 6 styczeń 2017 o 13:32:29 - (222 dni temu)

No co jak co ale jak patrze na 3 zdjęcie no to widzę ten zabójczy uśmiech Stefana którego mi brakuje. <3 <3

Claire - 6 styczeń 2017 o 13:30:59 - (222 dni temu)

Caro ma okropny outfit. Ma figurę jak kloc i tu to widać. A Sybil wyglądałaby lepiej bez tej wstążki.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 13:26:59 - (222 dni temu)

Sybil w tym swoim łachu na guwernantkę wygląda jeszcze gorzej. Brzydko jej w czarnym kolorze.

sassycassie - 6 styczeń 2017 o 13:19:57 - (222 dni temu)

Dają Caroline cały czas jakieś długie spódnice i to ją mega postarza.

hopeless_penguin - 6 styczeń 2017 o 13:14:30 - (222 dni temu)

Stałoby im się coś, jakby odpuscili zdjęcia z Caro?

crazolka - 6 styczeń 2017 o 12:30:14 - (222 dni temu)

Widać, że będzie sporo Rippah.
Caro w tym ,,nauczycielskim'' (?) stroju wygląda strasznie staro.
Ostatnie zdjęcie takie trochę WTF.

Fatima - 6 styczeń 2017 o 12:22:13 - (222 dni temu)

Mi w tym serialu zależy już tylko na jednym - by związek Enzo i Bonnie trwał do końca serialu, kończąc się happy endem. Reszta moze być sponiewierana :D

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 11:35:34 - (222 dni temu)

Ostatnie zdjęcie najlepsze. Damon mógłby tak przeleżeć cały 8. sezon i to byłby dla niego lepsze.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: