Spoilery o dalszych wydarzeniach w serialu + nowe zdjęcie

Nynaeve    4 styczeń 2017    55
Portal TVLine opublikował pierwsze zdjęcie promujące odcinek 8.08- ''We Have History Together'' oraz kilka spoilerów dotyczących dalszych wydarzeń w ostatnim sezonie serialu.


ZIMOWE ZAPOWIEDZI: PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW

Po pierwsze: Producentka wykonawcza Julie Plec "nie ma żadnych nowych informacji" na temat potencjalnego powrotu Niny Dobrev przed końcem serialu w marcu, cytujemy, że "dostępność" jest główną przeszkodą. To, co może, jednakże obiecać to bezzwłoczne "zabawne napięcie w relacji [braci]. W miarę jak Stefana bardziej kusi ciemność, która go otacza, Damon stanie się bardziej sfrustrowany tym jaką drogą upadku Stefan chce podróżować." Relacja Stefana z Caroline także będzie "dogłębnie testowana", prowadzi do kilku "mrocznych, smutnych, mocnych momentów" dla zaręczonej pary. Tymczasem, Matt i jego ojciec będą kontynuować pracę nad swoją relacją ("albo przebaczą sobie, albo pójdą dalej we właściwym kierunku"), A Bonnie zda sobie sprawę, że "wciąż jest w niej magia - chodzi tylko o to, w jaki sposób może ona uzyskać do niej dostęp."


DATA POWROTU: Piątek, 13 STYCZNIA.








tvd, 8 sezon, spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (55)
Zuzika - 13 styczeń 2017 o 9:46:28 - (6 dni temu)

Jeszcze żyję, ale załamka totalna. To ja cierpliwie czekałam ( Serial zaczęłam oglądać w tym roku, też hurtem - w miesiąc czy 1,5)żeby się nie rozdrabniać co tydzień, a tu takie rozczarowanie. Z każdym kolejnym odcinkiem miałam coraz głupszą minę ;) Co się stało z tym filmem? Gdzie pierwsze sezony, gdy najpierw włączałam komputer po pracy, a potem zdejmowałam dopiero buty i kurtkę?

Adria - 12 styczeń 2017 o 15:42:01 - (7 dni temu)

@Zuzika, respect, możesz od dzisiaj gadać jak Katherine "I'm Zuzika, I'm a survivor". ;D Cały s8 to zapewne byłaby dawka śmiertelna jak promieniowanie w Hiroszimie w dniu 0.

flyhigh123 - 12 styczeń 2017 o 15:05:58 - (7 dni temu)

Kobieto, powinnaś się cieszyc, że żyjesz po takiej dawce, przecież ten sezon zaraza wszystkimi możliwymi chorobami :///

Zuzika - 12 styczeń 2017 o 14:42:54 - (7 dni temu)

Wczoraj obejrzałam serię 8 hurtem, miałam zaczekać do końca sezonu i wtedy obejrzeć, ale nie wytrzymałam. Mega rozczarowanie ;/

Nynaeve - 11 styczeń 2017 o 20:04:30 - (8 dni temu)

Pewnie nie zniżą się do naszego poziomu, by z nami dyskutować :/

flyhigh123 - 11 styczeń 2017 o 19:49:37 - (8 dni temu)

:((((

Łaknę gównoburzy jak kania dżdżu, nie róbcie mi tego :((((

hopeless_penguin - 11 styczeń 2017 o 19:44:29 - (8 dni temu)

Właśnie też czekam, a tu dupa. Nigdy nie mieli porządnych argumentów, ale przynajmniej sie starali XD

reden9595 - 11 styczeń 2017 o 19:32:03 - (8 dni temu)

Chyba jednak nie będzie dyskusji ;/ A tak czekałam na obronców genialnego serialu ... Prawda jest taka ze opinie negatywne są jak najbardziej na miejscu. Serial ten zamienił się w absurdalna telenowelę a bohaterowie to zupełnie inne osoby niż kiedyś.

flyhigh123 - 11 styczeń 2017 o 19:25:45 - (8 dni temu)

Czemu nikt nie odpisuje? :< Gdzie ta płomienna dyskusja? :<

harry92 - 11 styczeń 2017 o 16:18:58 - (8 dni temu)

@Belzebub sorry, ale jak możesz przepadać za laską, która co tydzień ma innego i wystawia gołe dupsko na instagramie. Karsashianki też lubisz? Wyzywasz wszystkich a sam swoimi komentarzami nic nie reprezentujesz.

Nynaeve - 11 styczeń 2017 o 10:25:47 - (8 dni temu)

@Belzebub Serio nie rozumiem takich ludzi jak ty czy @delena7 którzy wchodzą tu tylko po to, żeby wytykać użytkownikom, że śmieli napisać, że coś im się nie podoba. Szkoda, że jakoś nie widzę waszych wypowiedzi co się wam tak podoba, że z takim bólem czytacie krytykę tego serialu. Nie bez powodu serial traci drastycznie oglądalność i zapewniam cię, że to nie z tego powodu, że jest coraz lepszy. Wybacz, ale nie każdy łyka nielogiczne głupoty wymyślane przez scenarzystów jak np. w jednym odcinku masz Sybil wymazującą Damonowi z głowy, że w ogóle poznał kiedykolwiek Elenę, a na koniec odcinka on gada o niej ze Stefanem i Mattem jakby wiedział kim ona jest. To mam pochwalić według ciebie? I to jest tylko jeden przykład z wielkiej ilości. Albo np. przez 6. sezonów mówią nam, że bracia Salvatore są dla siebie najważniejsi i zawsze staną za sobą murem gdyby któremuś groziło niebezpieczeństwo śmierci, a w 7. sezonie dowiadujemy się, że Damon miał Stefana w dupie tak naprawdę. To mamy chwalić? Ogólnie chyba 2 lub 3 ostatnie sezony to jest zaprzeczanie i niszczenie tego dobrego co wypracowano w tym serialu przez lata. Mielenie starych wątków z braku pomysłów na nowe. To mamy chwalić? Dla mnie to co tego robią w tym serialu to jest przede wszystkim brak szacunku dla tej resztki fanów, która pozostała z różnych powodów (przede wszystkim pewnie z sympatii do aktorów i niegdyś postaci).
@Belzebub i @delena7 skoro jesteście tu po to by bronić honoru tego serialu to zapraszam do dyskutowania na ten temat, a nie czepiania się ludzi na forum, że im się coś nie podoba. Oni przynajmniej w przeciwieństwie do was podają słuszne argumenty.

Dabien - 10 styczeń 2017 o 13:29:34 - (9 dni temu)

@Belzebub chyba mam prawo podzielić, swoją opinią na jakiś temat, nawet jeśli jest to negatywna krytyka. Są też rzeczy ba tej strobie które chwalimy, jest ich mniej ale są. Nie umiem pozytywnie skrytykować ostatnich zachowań Niny, bo są one łagodnie mówiąc dziecinne. Kiedyś ją chwaliłam, ale te czasy minęły i najprawdopodobniej juz nie wrocą. Nie jestem osobą, która ślepo jest wpatrzona w swojego idola, jeśli robi coś czego nie pochwalam to o tym mówię. Nie bronię Ci lubić Niny, ale jak już bronisz jej zachowania to podawaj przynajmniej konkretne argumenty.

Belzebub - 10 styczeń 2017 o 12:29:01 - (9 dni temu)

@Dabien za to Tobie hejtowanie Dobrev, Plec i wszystkich dookoła z VD przychodzi z niesamowitą łatwością. Skończ już to swoje dogadywanie i dokazywanie, bo czytać się tego nie da. Łatwo wytykać innym co robią, jak o kimś mówią, ale na wiesz co - popatrz najpierw na swoje posty i na to, jak TY się wypowiadasz.

Nie jesteś fanką Dobrev? Ok, spoko, każdy ma swoje zdanie na jej temat. Jednak nie dziw się, że istnieją takie osoby, które lubią ją w roli Eleny i chętnie ją chcą widzieć na ekranie.

Dabien - 9 styczeń 2017 o 6:11:55 - (11 dni temu)

Dziwne, by fani Niny nie pisali, że za nią nie tęsknią. Tam panuję taki kult Niny, że spróbowałabyś napisać, że nie tęsknisz to zwyzywali by Ciebie i twoją rodzinę trzy pokolenia wstecz, spamowali i zgłaszali konto.

Love_BloodSC - 9 styczeń 2017 o 0:42:36 - (11 dni temu)

https://twitter.com/NatalieAbrams/status/8 18144412656140288?lang=pl
W komentarzach sie jaraja ze wraca. Mi tam ta wypowiedź nic nie mówi, bo nie tęsknię za Nina

Love_BloodSC - 9 styczeń 2017 o 0:39:59 - (11 dni temu)

Też coś widziałam na tt o tym że mają powiedzieć o Ninie i TO. Już chyba nie na tego postu z datą więc może ktoś sobie tak palnął ta datę, ale coś tam piszą że ma Mark pedowitz (ten szef CW chyba?) ma się wypowiedzieć, ale na tt to cały czas te portale różne informacje piszą więc nie wiadomo jak czy coś powiedzą

Nynaeve - 8 styczeń 2017 o 22:53:21 - (11 dni temu)

A kto by chciał jej słuchać? Jeśli Dobrev pojawi się na planie to i tak będzie wiadomo. No chyba, że Plec chce zrobić wielką sensację i sama ogłosić.

Dabien - 8 styczeń 2017 o 22:36:48 - (11 dni temu)

Julie zrobi konferencje prasową.

inka980 - 8 styczeń 2017 o 22:28:21 - (11 dni temu)

Czy będzie 5 sezon to powiedzą w maju, a czy Nina wraca to pewnie się od nich nie dowiemy, prędzej jakaś informacja wycieknie, albo zdjęcie z planu

Adria - 8 styczeń 2017 o 22:25:04 - (11 dni temu)

Nyn ;D
ale ona całe życie się utrzymywała kurwieniem się. ;p Tak że jej ludzkie życie to pewnie nic nowego nie wprowadzało, poza tym, że kiedyś sobie wybierała bogatych, a w 5x01 zadowalała się wlochatymi tirowcami. ;p

Dabien - 8 styczeń 2017 o 22:17:59 - (11 dni temu)

@ByB a skąd to wiesz?

ByB - 8 styczeń 2017 o 22:01:51 - (11 dni temu)

Jutro mają ogłosić czy Nina wraca i czy będzie 5 sezon więc wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że nie pomyliłam dat i chodzi o jutro

Nynaeve - 8 styczeń 2017 o 20:54:33 - (11 dni temu)

A mnie się nawet początki jej jako człowieka nie podobały., Wyglądała jak ostatnia flura i jak ją pokazali na początku w tej czapeczce z daszkiem przy drodze to od razu pomyślałam, że zarabiała na siebie najstarszym zawodem świata. No bo przecież nie była nigdzie zatrudniona, a żyć za coś musiała. Albo grzebała w śmietnikach (co by tłumaczyło jej wygląd wtedy) albo dawała dupy za jedzenie.

Adria - 8 styczeń 2017 o 20:35:40 - (11 dni temu)

Pomysł na Kath skończył się po 3x09. Pomogła wtedy Damonowi i Stefanowi, co było trochę OOC, ale w sumie fajnie pokazywało, że ona jest bardziej złożoną postacią, niż się wydaje. Natomiast jej wątek w s4 był zupełnie nietrafiony, na kalijah może się i miło patrzyło, ale bylo ono nielogicznie prowadzone. S5 i ludzka Kath? początki były fajne, ale jej obsesja na punkcie Stefana i katoelena pogrzebały tę postać dokumentnie, niestety. Sama śmierć Kath była ok i w jej stylu, tyle dobrego.

Lexi123 - 8 styczeń 2017 o 19:35:54 - (11 dni temu)

Według mnie to czy Nina wróci do serialu albo nie wróci jest już dawno wiadome. A wiadomo że ani ona ani nikt inny z obsady ani tym bardziej producenci takich informacji nie będą udzielać w tej chwili. Myślę że przez to jazda po samej Ninie, bohaterach, aktorach, producentach itp jest bezsensowna bo to i tak nic nie zmieni poza tym że jak się wejdzie na tą stronę to roi się od niepotrzebnych hejtów.
A dziennikarze wiadomo że zawsze będą pytać pozostałych aktorów o jej powrót bo wiedzą że jest to bardzo pożądana informacja, tym samym dolewają tylko oliwy do ognia co również nadaje pikanterii całej sprawie.

Mortycja - 8 styczeń 2017 o 15:24:37 - (11 dni temu)

@nyn info o Kath to dla mnie nowość, eh, mi jej postać przestała pasować dopiero w 5 sezonie - tego wpychania na siłę nie zauważyłam ale może fakt, że ją po prostu lubiłam przyćmił resztę. ^^ A to napisałaś o Dobrev to się całkowicie zgadzam. ;)

Nynaeve - 8 styczeń 2017 o 13:26:25 - (11 dni temu)

Ale wina jest też po stronie Dobrev, bo najpierw obiecała Plec, że wróci by zamknąć wątek Eleny, a teraz leci w ch...

Co do Katherine to ona do 3 i 4 sezonu to już była wepchnięta na siłę na stęki fanów. Gdzieś czytałam, że w ogóle to mieli ją zabić na koniec 2. sezonu i tylko ze względu na fanów tego nie zrobili.

Mortycja - 8 styczeń 2017 o 11:41:09 - (11 dni temu)

To, że pytają o Nine innych aktorów jest faktycznie może być irytujące dla aktorów ale powód jest prosty Plec nie uśmierciła Eleny stąd wyczekiwania co z tym zrobią. Mimo że ta postać razem z braćmi to centrum tego serialu i moim zdaniem Kath też bo fakt upodlili jej postać na koniec ale przez 4 pierwsze sezony była istotna w intrygach TVD, to zgadzam się z tym, że mogli Elkę uśmiercić na koniec sezonu 6 skoro było wiadomo, że Dobrev odchodzi. No cóż teraz do końca serialu będziemy dostawać "spoilery" w których Plec nadal będzie wspominać o Ninie mówiąc, że nie ma czasu zagrać ale i tak o niej będzie gadać żeby wzbudzić zainteresowanie, żenujące a jednak typowe dla Plec :P

buba - 8 styczeń 2017 o 1:02:40 - (12 dni temu)

Dlatego właśnie szkoda, że nie uśmiercili Eleny w serialu od razu, gdy Nina odeszła. Może wtedy Damon dostałby jakiś ciekawy wątek i już nic nie musiałoby się kręcić wokół tego, co powie Elena, jak się obudzi za 60 lat :/ Też nie zazdroszczę aktorom, że muszą w kółko odpowiadać na pytania o Ninę. Pewnie Plec specjalnie trzyma widzów w niepewności co do powrotu Eleny pod koniec serialu, żeby była jako taka oglądalność i szum wokół - bądź co bądź podupadającego już od jakiegoś czasu - TVD. Ale moim zdaniem lepiej by wszyscy na tym wyszli, gdyby Elenę po prostu uśmiercili i nie byłoby tej całej zabawy w kotka i myszkę z Niną.

Dabien - 7 styczeń 2017 o 21:32:26 - (12 dni temu)

Każdego by to frustrowało, oni odwalają czarną robotę a Nina nie robi nic, a mimo to dalej jest gwiazdą serialu, a reszta służy jej za tło.

Nynaeve - 7 styczeń 2017 o 21:14:39 - (12 dni temu)

Iana też w jakimś wywiadzie pytali czy ona wraca i powiedział tylko, że nie wie. Na pewno obsada już o tym rozmawiała, bo Kat powiedziała właśnie żeby pytali Ninę, a nie wszystkich z obsady.

Dabien - 7 styczeń 2017 o 21:03:50 - (12 dni temu)

Jeszcze bardziej wkurzające dla aktorów jest to, że Nina olała serial i aktorzy najprawdopodobniej wiedzą, że ona nie wróci, a i tak to jest najbardziej porządany temat, nie ich postacie czy oni sami tylko Nina, dlatego tak zaczęli reagować. Podczas każdego wywiadu na Comic Conie padało to pytanie, czy Nina wraca czy cieszyliby się z jej powrotu. Pare miesięcy temu podczas q&a Michaela jak zobaczył kolejne pytanie o powrót Niny przestał odpowiadać na pytania i po prostu opowiadał o sobie.

Nynaeve - 7 styczeń 2017 o 20:47:39 - (12 dni temu)

Kat Graham powiedziała, że jak chcą wiedzieć czy Nina wraca to niech się jej pytają, a nie wszystkich aktorów z aktualnej obsady. Wcale się nie dziwię, że się wkurzyła. To ona udzielała wywiadu na swój temat i o swojej postaci, a oni ją pytają o inną aktorkę. Pewnie to już były któryś raz z kolei i nie wytrzymała.

ByB - 7 styczeń 2017 o 19:29:14 - (12 dni temu)

Szczerze mówiąc jest mi obojętne czy Nina wróci, ale wolałabym żeby nie wracała, ale nie tam ze jej nie lubię czy coś, jest ni obojętna, tylko mam wrażenie że jako wróci to cały szum skupia się na niej (co jest oczywiste) i wszyscy aktorzy ich praca i ich postacie spadną na drugi, jakby nie trzecie plan, bo wszyscy będą się jarac że 'gwiazda' wróciła -.- Chyba nawet któryś z aktorów (Kat?) mówiła w wywiadzie, że właśnie wszyscy pytają oba nine jak ona nie występuje, a o jej postać czy inne z serialu nikogo nie interesują, bo tylko nina, elena, nina, elena

reden9595 - 7 styczeń 2017 o 18:16:41 - (12 dni temu)

Serial dzięki braku Elenie mógł zyskać powiew świeżosci,niestety zmarnowano to. Nadal poziom jest tragiczny i nie zmierza ku lepszemu. Po co Ninka,skoro stroi fochy? Absolutny brak profesjonalizmu . Dla mnie to Salvatorowie są najważniejsi a nie Elena a już na pewno nie Kath która wyparowała dawno.

Mortycja - 7 styczeń 2017 o 18:00:14 - (12 dni temu)

@claudia jak dla mnie serial bez Eleny nie jest lepszy. Kath/Elena to dwie istotne bohaterki tego serialu razem Salvatorami reszta była otoczką teraz się to zmieniło i nie na lepsze ;)

Claire - 7 styczeń 2017 o 16:14:43 - (12 dni temu)

Jak królowa nie chce, to niech nie wraca, tylko mogła to powiedzieć od razu, a nie wymyślili jakąś magiczną śpiączkę. Postać Eleny zasługuje na coś lepszego niż to. A jak ma wrócić na 15 minut ostatniego odcinka, to też niech się nie fatyguje.

Nynaeve - 7 styczeń 2017 o 14:10:53 - (12 dni temu)

Jak nie podpisała umowy to nie musi się na nic godzić. Chodzi tylko o jej chęć zrobienia tego dla fanów, której raczej brak. Nina się zachowuje tak jakby nigdy nie była częścią tego serialu. Nawet nie pozwoliła sobie zadać pytania o TVD przez dziennikarza.

hopeless_penguin - 7 styczeń 2017 o 10:15:38 - (12 dni temu)

co to w ogóle znaczy "kobiecznie potrzebna"? Plec ma napisać scenariusz z Elka i wysłać Ninie, a ona powinna się zgodzić bo teraz, skoro jest w scenariuszu to jest "koniecznie potrzebna"? xd

sassycassie - 7 styczeń 2017 o 0:24:54 - (13 dni temu)

Ale Nina ma w dupie fanów i nie trzeba tego nawet udowadniać. Ona wypiera z siebie ten serial jak tylko może, żeby nie być z nim kojarzona.

claudixx - 6 styczeń 2017 o 23:49:42 - (13 dni temu)

Poza tym cieszycie się przecież, że jej nie ma w serialu bo serial niby jest bez niej lepszy. To co tak sracie, że jej nie ma. Nie rozumiem kompletnie haha

claudixx - 6 styczeń 2017 o 23:44:53 - (13 dni temu)

Ludzieee... jak tak czytam czasami te wasze wypowiedzi to mi się aż czasami ten serial nie chce oglądać. Przecież gdyby im Nina była koniecznie potrzebna to by na pewno wróciła, na koniec sezonu 7 wróciła jak ją potrzebowali, ale niestety tylko jako głos xd może na razie nie jest im koniecznie potrzebna i tak przeciągają bo szykują coś wielkiego na koniec (mam nadzieje) a nie że Nina nie chce wrócić... wątpię jakoś w to. I nie pisze tego jako jej jakaś chora psychofanka. Jestem fanką Niny ale potrafię odróżnić serial od rzeczywistości i nie sądzę że Nina jest taką wielką gówniarą za jaką ją uważacie żeby miec w dupie wszystkich fanów serialu. Nina nigdy nie powiedziała że NIE WRÓCI I KONIEC KROPKA!

flyhigh123 - 6 styczeń 2017 o 20:35:27 - (13 dni temu)

Moja wiara w Plec jest na tym poziomie obecnie, że jak ona mówi, że coś będzie zabawne, to mam ochotę zarezerwować sobie miejsce na urazówce, żeby móc uzyskać szybką pomoc po tym, jak będę przez cały odcinek walić czołem o blat biurka w ramach fejspalmowania.


Nyn, to jest robienie z ludzi kretynów, ale może w USA to łykają. Albo to jest jakaś absurdalna próba budowania jakiegoś napięcia, nic mnie już nie zdziwi w tym serialu i jego promowaniu, bo to akurat leży i kwiczy na każdym poziomie.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 19:49:04 - (13 dni temu)

Moim zdaniem na jej odejście wpłynęła chęć jak to określiła kiedyś "bycia drugą Angeliną Jolie". Natomiast to co jej fanki robią z żoną Iana to raczej ją mało interesuje. Nie chcę być źle zrozumiana - niech sobie robi tę karierę, ale ona po prostu nie szanuje fanów i twórców serialu, który zrobił z niej gwiazdę. Słaby jest dla mnie argument, że ona nie ma czasu wystąpić w ostatnim sezonie TVD, gdy widzę, że nic nie robi oprócz kolejnych imprez ze znajomymi. Bo na planach tych swoich nowych filmów bywa raczej krótko. Spokojnie mogła zagrać w drugiej połowie 8. sezonu TVD, a Plec zesrałaby się z radości. Niech nie pociskają fanom, że ona nie ma czasu, bo to jest robienie z ludzi kretynów.

Mortycja - 6 styczeń 2017 o 15:30:29 - (13 dni temu)

@nyn mi się wydaje, że to przez ich prywatne relacje właśnie i nachalność fanów życzących śmierci żonie Iana itd. oczywiście pewnie Ninie też uderzyła sodówa ale myślę, że to głównie prywatne relacje Iana i Niny wpłynęły na jej odejście. Pewnie się mylę ale takie są moje domysły i tym bardziej mnie wkurza brak Elki jako głównej bohaterki serialu bo za Niną nie przepadam :P

buba - 6 styczeń 2017 o 15:21:48 - (13 dni temu)

Trzeba było uśmiercić Elenę, gdy Nina odchodziła z serialu, wszystkim by to na dobre wyszło. Nie byłoby gadania w każdym odcinku "jak Elena zareaguje, gdy się obudzi i dowie, że to czy tamto", nie byłoby bezsensownych dłużyzn, kiedy inne postacie piszą listo-pamiętniki dla Elki, nie musieliby też błagać o powrót rozkapryszonej Niny, która z jakiegoś powodu ma wielki problem z dograniem kilku scen (chociażby ze zwykłej przyzwoitości - w końcu tyle osób na nią liczy). Przez ten pomysł z nieumarłą Eleną w trumnie cały wątek Damona jest totalnie bez sensu, bo ani nie może ruszyć do przodu, ani przez 60 lat siedzieć i czekać, w dodatku każdy mu o niej przypomina i patrzy na ręce ("bo co by powiedziała Elena..."). To chyba była najgorsza decyzja scenariuszowa ever.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 15:17:14 - (13 dni temu)

Ale to nie ich prywatne relacje zaważyły na tym, że Dobrev nie wróciła. Przecież oni jeszcze dwa lata po rozstaniu grali parę i nie było problemów. Tylko Nince sodówka uderzyła, ma się za wielką gwiazdę, która do TVD nie wróci. Ona się zachowuje jakby nigdy nie miała z tym serialem nic wspólnego.

Co do Deleny to też uważam, że ich wątek powinien być zakończony w odcinku 6x22.

Mortycja - 6 styczeń 2017 o 14:46:44 - (13 dni temu)

No ale właśnie to jest smutne, że dzieci mylą Nine i Iana z Eleną i Damonem plus mam w dupie ich prywatne relacje. Nina powinna wrócić i dokończyć ten wątek a jeśli nie chcieli dawać już Eleny albo producenci wiedzieli, że dla Niny 6 sezon był ostatnim i ni ch*** nie wrócić to powinni ją uśmiercić, a wątek Damona poprowadzić inaczej.
Ja oczekuję powrotu Eleny jak dla mnie może być to podmieniona aktorka [zamiana ciał już została wprowadzona więc nie widzę problemu], chce mieć zakończenie wątku swojej ulubionej pary i chcę by Damon wrócił do swojej normalnej nieprzygłupiej formy jaką teraz prezentuje. Ian i Nina stworzyli fajny wątek na ekranie mam w dupie co łączyło ich poza. Gdyby 6 sezon był "końcem" ich wątku przynajmniej widzowie mieliby poczucie zakończonego wątku ale niee wsadzili postać Elki w trumnę a Damonowi od tego momentu przypisywali najgorsze wątki w historii całego serialu [w moim odczuciu ofc.] więc teraz jako widz, który musiał to znosić oczekuje zakończenia wartego tych wszystkich lat oglądania ich wątku nawet bez Niny tylko z jej dublerką żeby pannie poszło w pięty. xd

Fatima - 6 styczeń 2017 o 13:48:38 - (13 dni temu)

100 % się zgadzam ;) nie rozumiem zachwytu nad jej osobą.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 12:33:12 - (13 dni temu)

@Fatima Psychofani Niny twierdzą, że to Ian jest tym złym, bo chciał poważnego związku. No cóż może Nina i jej fanki wolą facetów, którzy traktują ją tylko jak materac. Ian nie chciał się przebierać za misia pandę albo tygryska czy żyrafę, więc nie spełniał jej wymogów. A ten cały Austin co z nim była ostatnio się przebierał i i tak mu to się na wiele nie zdało ;p Ale to wszyscy są źli, za słabi na Ninkę.
Niech nie wraca, bo na ostatni odcinek to nawet nie ma po co.

crazolka - 6 styczeń 2017 o 12:25:14 - (13 dni temu)

Brzmi całkiem spoko.

Fatima - 6 styczeń 2017 o 12:20:04 - (13 dni temu)

Pamiętacie jak kiedyś pisałam że pewnie rozpieszczona Nina która (bezpodstawnie) uważa sie za wielką gwiazdę bo dostałą rólkę u boku Diesela, nie skorzysta z propozycji Plec?
Wszyscy psychofani Damona i Eleny którzy nie potrafią odróżnić rzeczywistości od fikcji, zrobili z Nikki tą złą, bo jakim prawem jest w związku z ich Damonem jak Damon jest Eleny ;).
Prawda jest taka jak kiedyś określiła osoba z otoczenia Iana i Niny. Nina chciała wiecznie tylko zabawy i 0 poważnych decyzji, a Ian jest od niej o wiele starszy i wymagał czegoś innego ( m.in zaręczyn->ślubu).
Nina tego nie chciała, więc Ian powiedział ze do siebie nie pasują i dał sobie z dzieciakiem spokój. A to ze Nikki jest bardziej poukłądana i Ian miał prawo znaleźć nową miłość, to dzieci 13+ juz tego nie ogarniaja. :)

Kacpeer18 - 6 styczeń 2017 o 11:37:02 - (13 dni temu)

Jak Nina nie wróci to stracę do niej jakąkolwiek sympatie jaka mi została.

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 11:16:39 - (13 dni temu)

Bo to jest oddzielnie wypuszczone zdjęcie ze spoilerami. Dlatego jest osobno.
Jak Plec mówi, że coś jest zabawne to na pewno nie będzie śmieszne :/

patixx - 6 styczeń 2017 o 11:14:32 - (13 dni temu)

Fajnie ze Bonnie być może w następnych odc odzyska magie. To była by dla mnie bomba bo uwielbiam ją gdy ma tą moc. A co do zdjęć to czy nie powinno byc ich więcej ? Na instagramie pojawiła się masa zdjęć z 08x8 wiec jedno zdjęcie to słabo.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: