Julie Plec ostrzega przed kolejną "bolesną" śmiercią w nadchodzących odcinkach

Claire    28 grudzień 2016    73
Portal TVLine opublikował nowe spoilery dotyczące finałowego sezonu ''Pamiętników Wampirów.''


Mamy nadzieję, że nie zmarnowaliście całych swoich łez na Tylera Lockwooda, ponieważ wkrótce będzie miał towarzystwo w niebie.

Kiedy TVLine zapytało, czy Tyler jest ostatnią główną postacią, z którą będą musieli pożegnać się fani przed końcem serii 10 marca, producentka wykonawcza Julie Plec odpowiedziała tylko „nie”. Zapytana o więcej informacji, zaoferowała tylko proste przymiotniki jak „bolesne” i „okropne”.

Podczas gdy śmierć zawsze była związana z Pamiętnikami Wampirów, czy naprawdę możemy pozwolić sobie na stratę kolejnych ulubionych postaci? (W zależności od tego, gdzie w linii czasowej wypadnie nadchodzący crossover Alarica z The Originals, możemy założyć, że jest jedynym pewniakiem, który przeżyje serię).

Skoro mowa o śmierci, możemy spodziewać się od Stefana rzezi, teraz gdy jako najnowszy sługa Cade'a wyłączył swoje uczucia.

„Stefan nigdy nie radził sobie z pokusami, gdy był w trybie rozpruwacza,” przypomina Plec. „Wiemy z przeszłości, że Stefan ma granice i to będzie zadanie Damona, by kontrolować swojego brata i upewnić się, że pozostanie na dobrej stronie tej granicy. Jeśli ją przekroczy, jest ryzyko utraty go na zawsze”.

tvd, spoilery, 8 sezonKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (73)
Adria - 11 styczeń 2017 o 22:19:26 - (217 dni temu)

so turn it off, fly. just turn it all of...

flyhigh123 - 11 styczeń 2017 o 19:19:02 - (217 dni temu)

June wedding wyrzuciłam ze świadomości, dzięki, że mi przypomniałaś #please make it stop #it hurts

Adria - 11 styczeń 2017 o 14:28:50 - (217 dni temu)

i "June wedding", fly, nie zapominaj o tym. I "save munchkins" ;p

flyhigh123 - 11 styczeń 2017 o 13:50:57 - (217 dni temu)

To był ten wspaniały czas, gdy hasłami przewodnimi TVD było "save Elena" i "ask Bonnie". Jakbym wiedziała, że później będzie "cure" i "Damon's fault"...

Nynaeve - 11 styczeń 2017 o 10:10:57 - (218 dni temu)

Trochę przesada. Większość z tego filmiku pochodzi z kilku odcinków 3. sezonu. Ale znowu to daje Bonnie jakieś wątki, bo jej związek z Jerem był mało fascynujący, że tak powiem.

flyhigh123 - 7 styczeń 2017 o 19:34:54 - (221 dni temu)

Ten serial w sumie bez magicznej Bonnie nie ma sensu - po tym, jak przez X sezonów mottem każdego bohatera i każdej sytuacji było "Got a problem? Ask Bonnie!". Aż dziw, że oni jeszcze żyją tymi swoimi nędznymi żywotami bez jej pomocy i marnują tlen na tej planecie.

Filmik poglądowy: https://www.youtube.com/watch?v=CldauPjZ4h 8

Adria - 6 styczeń 2017 o 21:03:44 - (222 dni temu)

jeszcze matka Bonnie zabierze się do spin offa z Rickiem i małpiatymi, haha.

Fatima - 6 styczeń 2017 o 12:10:21 - (222 dni temu)

@Nyanaeve to oczywiscie był sarkazm z tym "no bo co powiem dzieciom..." bo Stefan lubi rolę cierpiętnika i dla niego bylaby to sprawa honoru :) hahaha

Nynaeve - 6 styczeń 2017 o 10:37:37 - (223 dni temu)

Wyczytałam na IMDb, że w odcinku 8.12 ma się pojawić matka Bonnie i jakaś wiedźma z XIX wieku. Pewnie będą pomagać Bonnie odzyskać magię. Albo na jej pogrzeb ;p

Dabien - 5 styczeń 2017 o 20:43:33 - (223 dni temu)

Ja bym z chęcią zobaczyła, jak Bonnie sponiewierałaby Sybil.

azathara - 5 styczeń 2017 o 20:30:36 - (223 dni temu)

Mam nadzieje że nie Bonnie ,Benzo to chyba jedyny fajny związek ;(

Nynaeve - 5 styczeń 2017 o 20:26:20 - (223 dni temu)

Odebrali Bonnie magię tylko po to, żeby nie mogła nic zrobić Sybil.

Dabien - 5 styczeń 2017 o 20:19:02 - (223 dni temu)

Pewnie będzie musiała wybierać, albo magia albo Enzo.

Nynaeve - 5 styczeń 2017 o 20:11:56 - (223 dni temu)

W najnowszym spoilerze jest, że Bonnie się zorientuje, że jednak może odzyskać magię, a jej przemiana by to raczej zniweczyła na zawsze.

TVD_TO - 5 styczeń 2017 o 19:45:47 - (223 dni temu)

Czyżby szMatt? Marzenia...

sassycassie - 5 styczeń 2017 o 18:13:16 - (223 dni temu)

Mi się wydaje, że chodzi o Bonnie. Od razu jak usłyszałam komentarz Kat podczas wywiadu byłam przekonana, że coś się dzieje z jej postacią. Ale w takim razie myślę, że nie zostałaby wampirem, bo wtedy to nie byłaby taka wielka śmierć, bo przecież zaraz by się obudziła, a Plec nie o to chodzi.

Dabien - 5 styczeń 2017 o 14:50:36 - (223 dni temu)

Btw. Czy na tym zdjęciu Candice wygląda jak w ciąży?

Adria - 5 styczeń 2017 o 12:12:52 - (223 dni temu)

jak uwielbia trójkąty, to niech da klefarebekah, Caroline może sobie zdechnąć.

hopeless_penguin - 5 styczeń 2017 o 11:29:22 - (224 dni temu)

Jak uwielbia trójkąty to niech da Klaroline kogoś innego do kompletu, to Caroline - kto by nie chciał jej przelecieć? ;p

Nynaeve - 5 styczeń 2017 o 0:56:51 - (224 dni temu)

On przejdzie razem z Caro do TO i będzie trójkąt Klaus/Caro/Stefan. Plec uwielbia trójkąty.

hopeless_penguin - 4 styczeń 2017 o 22:07:40 - (224 dni temu)

Stefana i tak wyeliminują, jeśli Candice przejdzie do TO, a Paul nie. Pozostaje nadzieja, że umrze razem z Damone, i nie z takiego głupiego powodu jak poświęcenie, szczególnie dla małpiatek.

Adria - 4 styczeń 2017 o 21:39:10 - (224 dni temu)

Cade też o tym marzy. Skrycie każe malpiatym rysować malowidła, że on i małpiatki obok państwa młodych przy głównym stole, a Sybil i Damon w kącie na karnym jeżyku...

Nynaeve - 4 styczeń 2017 o 21:21:24 - (224 dni temu)

Na pewno każdy marzy by być na Sterolinowym weselichu. Gówno się znacie ;p

flyhigh123 - 4 styczeń 2017 o 21:14:18 - (224 dni temu)

JEGO TRUD SKOŃCZONY </3

sevendays - 4 styczeń 2017 o 21:09:24 - (224 dni temu)

Czy Dżuli nie wie, że śmierć jest lepsza od June Wedding? Śmiercią nic tu nie ugra. Jakie łzy? Ten szczęśliwiec/szczęścia nie będzie musiał/a siedzieć przy głównym stole!!! Tyle wygrać!!!
Tyler jest już wolny od June Wedding !!! Tylko pozazdrościć!

Nynaeve - 4 styczeń 2017 o 20:05:19 - (224 dni temu)

Co powie dzieciom? Że nie był wtedy sobą.

Diablicaaaa161 - 4 styczeń 2017 o 19:37:52 - (224 dni temu)

A mnie się wydaję, że tu nie chodzi o braci. Może Matt albo Bonnie. W Caroline z bólem serca wątpię, bo przecież musi jeszcze do NOLA pojechać.

Fatima - 4 styczeń 2017 o 19:28:15 - (224 dni temu)

Kto ma link do wywiadu Kat? Bo nie widziałam tej szopki :D
Myślę, że Bonnie zostanie wampirem (bo w koncu chciała miec swoje "forever " z Enzoł ;) )
Wtedy wróci Eelena skoro Bonnie umrze jako człowiek- ale znając rozkapryszoną Nine - tylko na ostatni odcinek ;)
Myślę że bolesną śmiercią będzie śmierć Stefana który narobi tyle złego jako Rozpruwacz, ze nie bedzie potrafił z tym żyć (bo co powie dzieciom Karoliny gdy te dorosną.... ; ) hhaha ).


Estrellax3 - 4 styczeń 2017 o 18:44:35 - (224 dni temu)

Może Jeremy ?

Adria - 4 styczeń 2017 o 16:24:19 - (224 dni temu)

Nyn, ale chyba warto poświęcić jeden z odcinków, byleby dziwka zdechła i nie zmartwychwstała? ;p

@Dabien - KC'si to jak się pojawił SC, zaczęli nawet niektórzy być mili dla forwoodowców, bo przyznawali, że TC w porównaniu z SC to cudowny ship. ;D

Dabien - 4 styczeń 2017 o 16:20:30 - (224 dni temu)

@Lavenda1234 Alaric nie umrze to już potwierdzone bo ma pojawić się w TO.
A nawet jak by umarł to bachory musiały by wychowywać się same, bo raczej mamusia byłaby średnio zainteresowana wychowaniem, skoro penis wujka Stefana byłby w pobliżu.

Nynaeve - 4 styczeń 2017 o 16:20:00 - (224 dni temu)

Mnie tam nie byloby szkoda Matta. Niech wreszcie zemrze hipokryta pierdolony.
Ja zabija Caro to bedzie bonusowy odcinek na oplakiwanie jej.
Jak Alaric z Mattem zajebali Damona to nawet nie pokazali jak go zakopuja. Zaloze sie ze obaj naszczali mu na grob.

Dabien - 4 styczeń 2017 o 16:17:44 - (224 dni temu)

@Adria to chyba byłby jedyny moment, Gdzie fani klaroline i steroidu trzymaliby się razem, bo nie ma Caroline nie ma szans na żaden z tych paringów.

Lavenda1234 - 4 styczeń 2017 o 16:15:48 - (224 dni temu)

Alaric żeby Caroline mogła wychowywać bachory.

Adria - 4 styczeń 2017 o 15:57:28 - (224 dni temu)

Ale wyobraźcie sobie ten bezcenny ból dupy najzagorzalszych klarotardów, co to są pewni, że Caro przechodzi do TO, jak ona zdechnie tuż przed końcem, podczas June Wedding. ;D;D;D

Dabien - 4 styczeń 2017 o 15:42:54 - (224 dni temu)

Raczej nie wprowadzą nowych, bo już nowych bohaterów, skoro kończy sie serial. Śmierć Bonnie nie była by już straszna i bolesna po dwóch próbach. Raczej to chodzi o któregoś z braci albo o Caroline ( chociaż dla mnie to będzie radosna śmierć niż bolesna ) ale śmierć pozostałych raczej nie wzbudziłaby takich emocji, zwyczajnie każdy umierał już tyle razy, że to byłoby nudne.

Lexi123 - 4 styczeń 2017 o 15:04:14 - (224 dni temu)

W sumie racja, ale Matt jest tutaj tak długo i szkoda by było jakby go uśmiercili a w zamian powprowadzali kolejnych nowych bohaterów, pff.

Nynaeve - 4 styczeń 2017 o 14:59:03 - (224 dni temu)

W TO też był tylko jeden liczący się człowiek: Cami, a i tak ją ubili. Jeszcze Leah Pipes śmiała się, że jej postać w TO jest odpowiednikiem Matta z TVD.

Lexi123 - 4 styczeń 2017 o 14:57:36 - (224 dni temu)

Według mnie to może być Bonnie, na pewno nie Caroline i na pewno nie Alaric. Matta raczej też nie uśmiercą, bo w końcu musi być ten jedyny bohater z człowiekowatych co przeżył wśród wampirów. A dla braci Salvatore według mnie będzie happy end. Więc obstawiam Bonnie :)

betina - 4 styczeń 2017 o 13:32:37 - (224 dni temu)

Moim zdaniem chodzi o Damona, Stefan pewnie po zakończeniu pamiętników przejdzie do TO, dziwne by było gdyby odłączył się od brata.

Nikki02 - 3 styczeń 2017 o 23:47:32 - (225 dni temu)

Yyy...Może szMatt ?

Dabien - 3 styczeń 2017 o 22:50:55 - (225 dni temu)

Czy ktos jeszcze pamięta Jeremiego?

LoveMikaelson - 3 styczeń 2017 o 22:49:37 - (225 dni temu)

Ja ibstawiam Jeremiego

Nikki02 - 3 styczeń 2017 o 22:37:56 - (225 dni temu)

Ja mam nadzieję na Caroline, piękne marzenia. Szkoda że nie realne.

Nynaeve - 3 styczeń 2017 o 22:03:42 - (225 dni temu)

Poza tym są zdjęcia Iana zza kulis kręcenia 8. sezonu do odcinka 8x13 włącznie także przykro mi, ale Damon jeszcze pożyje :/

hopeless_penguin - 3 styczeń 2017 o 21:56:47 - (225 dni temu)

Śmierci na 5min by tak nie zapowiadali, już zarówno Stefan jak i Damon umierali na kilka godzin xd

Nynaeve - 3 styczeń 2017 o 21:51:09 - (225 dni temu)

Co w z tym Damonem? Przecież wiadomo, że Damon jeśli umrze na stałe to dopiero na końcu serialu. No chyba, że to ma być taka śmierć na 5 minut, ale wydaje mi się, że w spoilerze chodzi o śmierć ostateczną.

crazolka - 3 styczeń 2017 o 21:49:35 - (225 dni temu)

Ja mimo wszystko obawiam się, że to może być Damon.
Ale w sumie skoro ma być taka ,,bolesna'' to może jest cień nadziei, że będzie to Caroline...?

Nynaeve - 3 styczeń 2017 o 21:47:19 - (225 dni temu)

A mnie to w sumie zwisa. Jak bolesna to może Matty? Plec z pewnością jest przekonana, że wszyscy za nim zapłaczą.

Dabien - 3 styczeń 2017 o 21:36:29 - (225 dni temu)

Ja mam nadzieje na Caroline, pliss pliss.

Claire - 3 styczeń 2017 o 21:27:40 - (225 dni temu)

Może Julie wyznaje zasadę do trzech razy sztuka i Bonnie umrze tym razem na dobre xd

hopeless_penguin - 3 styczeń 2017 o 21:23:14 - (225 dni temu)

Bonnie nie zabiją, o ile Nina nie wróci. Chyba, że będą nam wkręcać, że Kai kłamał nagle ;/

Dabien - 3 styczeń 2017 o 21:10:10 - (225 dni temu)

Raczej jak Bonnie umrze to tylko po to, by się w wampira przemienić, raczej niczej nie robiliby takiej dramy wokół jej potencjalnej przemiany.

patixx - 3 styczeń 2017 o 21:05:20 - (225 dni temu)

@Adria ta śmierć była beznadziejna
A jeśli to będzie Bonnie bo pewnie tak będzie to poleje się przed moim komputerem wodospad xd

Adria - 3 styczeń 2017 o 20:58:46 - (225 dni temu)

oczywiście, Tyler nie może być nawet "dużą śmiercią" ;/

flyhigh123 - 3 styczeń 2017 o 20:50:36 - (225 dni temu)

Ta wypowiedź powinna się pojawić caps lockiem gdzieś tutaj na głównej stronie XD

Ciekawe, kiedy do Plec dotrze, że jesteśmy na tym etapie, że śmierć kogokolwiek już ludzi nie rusza, bo i tak wszyscy są przekonaniu, że ta osoba zmartwychwstanie, albo że w sumie lepiej jej w zaświatach, bo nie jest dalej pieprzona raz za razem. Pewnie nie dotrze, co ja gadam.

Claire - 3 styczeń 2017 o 20:42:24 - (225 dni temu)

"Who the fuck wrote this? This is garbage." XD

hopeless_penguin - 3 styczeń 2017 o 20:40:35 - (225 dni temu)

@Dabien i Caroline ;p

@PrincessDie Kat w jednym wywiadzie powiedziała, że jak czyta scenariusz do tvd to pyta się kto napisał taki chłam czy coś w tym stylu xd

PrincessDie - 3 styczeń 2017 o 20:39:27 - (225 dni temu)

oj to pewnie będzie Bonnie na bank
a o co chodzi dokładnie z tym ze Kat pojechała po TVD?

hopeless_penguin - 3 styczeń 2017 o 20:39:08 - (225 dni temu)

Odbiegając trochę od tematu - ja nie płakałam za Tyler'em XD. Lubiłam go, ale jak zobaczyłam tę śmierć to pierw miałam wtf na twarzy, a potem uderzyłam się dłonią w czoło xd. TVD nie wywołało moich łez już jakoś od 6x05, przykre, bo ja się popłakałam nawet jak jeden gość w serialu dostał B+ z egzaminu XDD.

Claire - 3 styczeń 2017 o 20:37:15 - (225 dni temu)

No ale Ian i Paul pozwalali sobie na to, bo wiedzieli, że Julie i tak by ich nie zwolniła, bo są głównymi postaciami i bez nich nie byłoby tego serialu. A Kat pierwszy raz tak pojechała po TVD.

Dabien - 3 styczeń 2017 o 20:31:23 - (225 dni temu)

Ian i Paul od kilku lat jeżdżą po TVD i jakoś Julie nic im nie robi, Nina udaje, jakby TVD w ogóle nie istniało, a Julie dalej ją uwielbia i wychwala pod niebiosa. Raczej każdy kończy swoją przygodę z TVD skoro serial się kończy, więc to może być każdy poza Riciem.

Claire - 3 styczeń 2017 o 20:21:19 - (225 dni temu)

Może to naprawdę Bonnie, dlatego Kat tak zjechała TVD w ostatnim wywiadzie, bo i tak w serialu jest już martwa i Julie jej nic nie zrobi.

Annie1602 - 3 styczeń 2017 o 20:18:10 - (225 dni temu)

A mi się zdaje, że to Bonnie. W końcu kat i tak kończy swoją przygodę z tvd.

Cassandra - 3 styczeń 2017 o 20:11:13 - (225 dni temu)

A ja boję się, że to będzie Damon... Mogłabym poświęcić Matta lub Caroline. Wtedy nie pojawiliby się w TO.

patixx - 3 styczeń 2017 o 19:50:13 - (225 dni temu)

No mogę aleja chcem nowych odc z nią <3

Dabien - 3 styczeń 2017 o 19:42:17 - (225 dni temu)

@patixx to obejrz stare odcinki to ją zobaczysz.

patixx - 3 styczeń 2017 o 19:41:15 - (225 dni temu)

Dobra tak ja muszę Kath zobaczyc <3

Nynaeve - 3 styczeń 2017 o 19:39:43 - (225 dni temu)

Jak nie będzie Dobrev to i Katherine nie będzie. Chyba, że Plec sklei jakieś stare sceny.

patixx - 3 styczeń 2017 o 19:38:50 - (225 dni temu)

Juz wiedzę jak Stefan jako rozpruwacz wbija do trumny Eleny i rozrywa ją na kawałki a po chwili uruchamia swoje człowieczeństwo i jest wielki dramat wiec chce on zabić Cade i w taki sposób zobaczymy Katherine która niestety odeszła.

Dabien - 3 styczeń 2017 o 19:38:28 - (225 dni temu)

A mnie się wydaje, że ta bolesna i przerażająca śmierć będzie Eleny. Zaraz kończą kręcić serial, a po niej ani widu ani słychu. To by rozwiązało problem.

Nynaeve - 3 styczeń 2017 o 19:34:52 - (225 dni temu)

Może zarąbią Elenę i skończy się drama powrotu Dobrev do serialu.

patixx - 3 styczeń 2017 o 19:23:48 - (225 dni temu)

Czułam i wiedziałam to ze śmierć Tylera nie była tą o której była mowa <3 i na szczęście bo jakoś uczuć we mnie nie wzbudziła. Teraz czekam na pełen łez odcinek poza finałem i ostaniami odcinkami. Nie mogę się doczekać kto zostanie przykryty płachtą śmierci.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: