Życzenia Świąteczne i Noworoczne

VampireDiaries    24 grudzień 2016    65
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku składamy najserdeczniejsze życzenia.


Zdrowych i wesołych,
pięknych i kolorowych Świąt,
Ciepłej rodzinnej atmosfery,
bez żadnej afery,
mnóstwo słodkości,
nieskończenie wiele miłości,
prezentów wysypisko,
żebyście mieli wszystko,
i bezproblemowego wskoku
do Nowego Roku.

Życzy VampireDiaries.pl




W prezencie +100 litrów krwi dla wszystkich.




Kategoria: >


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (65)
Nynaeve - 1 styczeń 2017 o 21:03:37 - (86 dni temu)

Mogłaby nie zdążyć jej wypruć z kołnierzyka ;p

Dabien - 1 styczeń 2017 o 21:02:38 - (86 dni temu)

@fly Bonnie pomyliła Illiadę z Odyseją, nie wymagaj od niej, by wiedziała o Cichociemnych.

flyhigh123 - 1 styczeń 2017 o 21:00:32 - (86 dni temu)

Szkoda, że nie zaszytą w kołnierzyku jak Cichociemni truciznę.

Dabien - 1 styczeń 2017 o 20:43:25 - (86 dni temu)

http://68.media.tumblr.com/217c471e9ee0bcf 1a3cbfe61aec87556/tumblr_inline_oj1dq6p4tr 1thlmkz_500.jpg
chyba Bonnie będzie nosić tą fiolkę w naszyjniku.

Nikki02 - 31 grudzień 2016 o 17:46:45 - (87 dni temu)

Jak ma wrócić Nina to pewnie na góra dwa odcinki. Więc teraz będzie drama a gdzieś w 14-15 odcinku się przemieni.

Dabien - 31 grudzień 2016 o 0:29:18 - (88 dni temu)

To chyba jedyny sposób, by obie żyły. Jak już przemienią Bonnie to raczej zrobią to w ostatnich odcinkach więc może nie będą się na konsekwencjach przemiany tak skupiać.

Nynaeve - 31 grudzień 2016 o 0:15:48 - (88 dni temu)

Znowu będzie wampirza drama. Placek pewnie podchwyciła od fanów pomysł, że jak Bonnie umrze chwilowo by dopełnić przemianę to Elena się obudzi.

ByB - 30 grudzień 2016 o 23:42:43 - (88 dni temu)

No okay, może z tą nienawiścią masz rację. Ale ja i tak sobie jej nie wyobrażam jako wampira. Może zmienię zdanie jakieś ja zobaczę już jako wampirem

Dabien - 30 grudzień 2016 o 22:47:52 - (88 dni temu)

@ByB jakby z Bonnie zrobili wampira z prawdziwego zdarzenia ( takiego co jest w stanie wykorzystać swoje wampirze moce do walki i samoobrony i poradzić sobie bez niczyjej pomocy, bo w przypadku Eleny i Caroline to zawiodło )to nie miałabym nic przeciwko.
Argument, że tyle lat nienawidziła wampirów też jest trochę inwalidą, bo przestała okazywać swoją nienawiść do nich gdzieś w czwartym sezonie, bo zobaczyła, że wampiry też potrafią czynić dobro i zaakceptowała naturę swoich przyjaciół

Nynaeve - 30 grudzień 2016 o 22:41:06 - (88 dni temu)

Wampir i człowiek to taki związek na dłuższą metę nie ma sensu.Nawet świnia Piggy Lexi o tym wiedziała. Tylko Stefan się upierał, że Elena ma pozostać człowiekiem.

Dabien - 30 grudzień 2016 o 22:36:40 - (88 dni temu)

To raczej pewne, że rozważa, bo inaczej nie składałaby Enzo obietnic, że go nigdy nie zostawi. Wiedziała raczej w co się pakuje wchodząc w związek z wampirem. Jedno jest pewne, że Caroline zapewne rozdmucha tę sprawę, bo nie spodoba jej się, że Bonnie ma przed nią sekrety.

ByB - 30 grudzień 2016 o 22:35:19 - (88 dni temu)

Wątpię żeby bonnie została wampirem teraz, ale może faktycznie się zastanawia. Ale tak jak powiedziałam wcześniej nie wydaje mi się żeby bez powodu to pisali w opisie. Osobiście bym wolała żeby została człowiekiem, tyle lat nienawidzila wampirów, a teraz chce zostać jednym z nich. Trochę chore. W ogóle mam wrażenie że od czasu powtoru enzo wątek bonnie i Enzo opiera się tylko na ich związku, niby tam szukają czegoś czy coś ale większość czasu i tak jest poświęcony ich związkowi. Lubię bonenzo ale by mogli mieć więcej scen z resztą.

Nynaeve - 30 grudzień 2016 o 22:20:28 - (88 dni temu)

Możliwe, ale w opisie jest dane do zrozumienia, że być może Bonnie rozważa przemianę. Raczej bez powodu by tak nie napisali. Tak mi się wydaje.

Adria - 30 grudzień 2016 o 22:00:29 - (88 dni temu)

Raczej Enzo wcisnął jej tę fiolkę siłą, jakby coś jej się stało i umierała, wtedy jego krew ją uleczy.

Dabien - 30 grudzień 2016 o 20:55:09 - (88 dni temu)

Julie raczej by czegoś takiego sama nie wymyśliła, było w pewnym momencie głośno o Jolie i jej rozwodzie z Pittem więc się zainspirowała (czyt. Na chama zerżnęła).

Nynaeve - 30 grudzień 2016 o 20:10:19 - (88 dni temu)

Tak, bo Jolie na pewno ogląda produkcje Plec ;p
Chociaż pewnie by się dogadały, bo obie są pierdolnięte.

Dabien - 30 grudzień 2016 o 19:49:37 - (88 dni temu)

Na jednym z blogow na tumbrl jakaś dziewczyna pisała, że Julie chce się przypodobać Angelinie Jolie, która po ślubie z Billy'm Bob'em Thronton'em nie nosiła obrączki, tylko fiolkę z jego krwią.

hopeless_penguin - 30 grudzień 2016 o 19:36:29 - (88 dni temu)

TVD zaskoczyć? Cofnęliśmy się w czasie czy co?

Nynaeve - 30 grudzień 2016 o 19:33:03 - (88 dni temu)

Jej podejscie sie zmienilo jak liczyla na wskoczenie na wampirzego Damonowego penisa.
Z tymi zlymi wampirami bym nie przesadzala bo to jednak byli jej przyjaciele: Elena, Caroline, Stefan. Dziwne ze na najwiekszego przyjaciela wybrala sobie tego zlego Damona.

msbeti - 30 grudzień 2016 o 19:29:40 - (88 dni temu)

No i nie wiem czy coś może być na rzeczy... Jeśli faktycznie miałaby zostać wampirem, to myślę, że chcieliby tym zaskoczyć widzów. Pewnie tylko robią duże "halo", żeby podbić oglądalność, a de facto nic wielkiego się nie stanie ;p

msbeti - 30 grudzień 2016 o 19:27:50 - (88 dni temu)

Bez przesady, jeszcze nic nie jest pewne. Poza tym miłość i przyjaźń może zmienić nastawienie człowieka... Logiczne, że jak znała same "złe" wampiry to ich nienawidziła, a teraz jest zakochana w wampirze, więc na pewno jej podejście się zmieniło ;p

Dabien - 30 grudzień 2016 o 19:00:11 - (88 dni temu)

Nie jest powiedziane, że zostanie wampirem, tylko Caroline tak się zastanawia, bo Bonnie nosi ze sobą fiolkę z krwią Enzo. Jak Bonnie ma takie plany, to zapewne Caroline się sfocha, że jej nie powiedziała, tak jak było z seksem z Jerem.

ByB - 30 grudzień 2016 o 18:53:14 - (88 dni temu)

Bonnie (Kat Graham) returns from Paris wearing a vile of Enzo’s (Michael Malarkey) blood making Caroline (Candice King), wonder if she will become a vampire. Fragment opisu. Nie wiem czy wampirem, ale skoro takie coś już pada w opisie odcinka to coś musi być na rzeczy

Claire - 30 grudzień 2016 o 18:39:03 - (88 dni temu)

Kolejna hipokrytka. Najpierw nienawidzi wampirów, potem z nimi sypia, a na koniec sama nim zostanie.

Nynaeve - 30 grudzień 2016 o 18:02:56 - (88 dni temu)

No to jest raczej oczywiste skoro chce byc z Enzo.

patixx - 30 grudzień 2016 o 17:47:15 - (88 dni temu)

COOOOOO BONIE WAMPIREM ?

ByB - 29 grudzień 2016 o 23:57:06 - (89 dni temu)

Widział ktoś opis 8x09? Bonnie teraz będzie wampirem? Szczerze wątpię, że wampirem, ale coś czuję że znowu jakąś syrena albo czymś nowym, jak tak ostatnio gadala że jest jak syreny i Cade. Może jakiś nowy gatunek?

Adria - 29 grudzień 2016 o 21:44:16 - (89 dni temu)

żeby im potem wujek Eliasz specjalnego pokoju nie zrobił, red room.. ;D

Nynaeve - 29 grudzień 2016 o 21:29:45 - (89 dni temu)

Jakiej patoli? To jest patchworkowa rodzina, bardzo szczęśliwa. Małpiaty są bardzo szczęśliwe, że mamusia zwiała do wujka Stefana, a on im zrobił w swoim domu specjalny pokój.

Adria - 29 grudzień 2016 o 21:27:38 - (89 dni temu)

no niestety, nie zdziwiłabym się, jakby Julie dziurawiła Kingom kondomy. ;D bo podejrzanie łatwo wrzuciła tę ciążę w serial.

niemniej mogli zwyczajnie zatrudnić dublerkę, jak na początku s7, i nie byłoby problemu, s7 mógłby nie robić z Caro, Ricka i Stefana jakieś jebanej patoli.

Nikki02 - 29 grudzień 2016 o 14:48:24 - (89 dni temu)

Jedyna mądra decyzja w tym sezonie to wywalenie tych dzieci :D

Nynaeve - 29 grudzień 2016 o 13:00:00 - (89 dni temu)

A ja myślę, że chodziłaby z brzuchem albo miała dublerkę. Plec aż się ślini na wątek o ciąży. Tak na chama wepchnęła w Caro te bliźniaczki, a teraz się ich pozbyła, bo pewnie widzi, że ludziom się nie podoba Steroshit z bachorami Rica to wymyśliła, że Ric wyjedzie z dziećmi.

Dabien - 29 grudzień 2016 o 12:44:45 - (89 dni temu)

Tylko dzięki układzikom Candice i Julie są bachory i Carick. Julie zgodziła się, by Candice paradowała z brzuchem po planie i dalej miała pracę, a Candice będzie wychwalała wszystko co Pleckowa zrobi w serialu. Mnie ciekawi, czy gdyby inna aktorka zaszła w ciąże np. Kat Graham to czy Bonnie paradowałaby z brzuchem po serialu. Szczerze to wątpie. Prędziej by ją wywalili z serialu na pare odcinków lub całkiem na stałe.

nikki02 - 29 grudzień 2016 o 11:57:26 - (89 dni temu)

Ja myślę że Klaroline teraz byłoby czymś z czegobym się cieszyła ;) W obliczu bliźniaczek, Caricka (?), steroline i haylijah. No bo jeszcze rozumiem - urodziła ale niech im kurwa nie wmawia że jest ich starą bo tak nie jest. Haylijah pomimo że jest najgorszym co było w TO to...ok, mogą się zakochać. Steroshit jest akurat patologią przez Caricka i bachory a tak to może ten pojebany ship byłby choć odrobinę lepszy. Ale nie...ciąże Candice wmieszamy w serial o wampirach i blondynie wciśniemy chory związek, z gościem, który był jej nauczycielem. Zastanawiam się teraz czy to jest ten sam serial o wampirach, czarownicach itp. itd. Co 7-8 lat temu czy jakaś słaba parodia grana przez słabych aktorów z patyczkami przyczepionymi do zębów. A co do hejtu - robię to bo: chcę,mogę i lubię.

Adria - 28 grudzień 2016 o 22:54:45 - (90 dni temu)

@harry - a potem obejrzałam parę odcinków z udziałem Hejli i sceny klaroline... ;p

harry92 - 28 grudzień 2016 o 22:38:05 - (90 dni temu)

@Ada i jeszcze nie dość, że hejtuje to pluje jadem ;ppp. Co ten serial z ciebie zrobił :). Byłaś kiedyś taką miłą, grzeczną dziewczynką.

flyhigh123 - 28 grudzień 2016 o 21:37:28 - (90 dni temu)

Na Ślunsku się dostaje paczkę wungla i rózgę, to prawda. Same rzeczy przydatne dla hejterów. Wunglem się człowiek ogrzeje, a rózgą można dokonywać samobiczowania i udawać, że się ma bogate życie w sypialni.

Adria - 28 grudzień 2016 o 21:24:42 - (90 dni temu)

@harry - może u Ciebie we Wro się dostaje węgiel od MOPS-u na święta. ;ppp ja gruby hejter ogrzewam się własnym tłuszczem oraz wewnętrznym ogniem hejtu ;D

hopeless_penguin - 28 grudzień 2016 o 20:50:21 - (90 dni temu)

Ja osobiście po s6 miałam nadzieję, że s7 będzie lepszy - i początkowo taki był, potem skończyłam s7, bo nie chciałam tak rzucać w połowie, a s8 znoszę, bo jest to ostatni i skoro umęczyłam się z tymi dwoma poprzednimi, to bez sensu rzucać teraz, skoro sami kończą ;p.
No i jestem gruba i nielotna, więc zazdroszczę Candice i oglądam, żeby móc ją hejtować - to główny powód :DDD.

Nynaeve - 28 grudzień 2016 o 20:45:48 - (90 dni temu)

A mnie wkurza jak producentka obraża widzów psując ten serial.

Po raz enty odpowiem na pytanie czemu jeszcze oglądam:

1. Ponieważ występuje tak kilku aktorów, których lubię (niekoniecznie za ich rewelacyjną grę aktorską), a pewnie długo nigdzie ich już nie zobaczę.
2. Ponieważ jest to ostatni sezon i chcę wiedzieć jak się skończy.
3. Ponieważ kiedyś (powiedzmy do 5. sezonu włącznie) był to dobry serial. Jeden z moich ulubionych.
4. Ponieważ myślałam, że ostatni sezon będzie miał lepszy poziom ze względu przynajmniej na rzekomy powrót producenta Kevina Williamsona. Ale to był chyba tylko chwyt reklamowy, bo ten sezon jest straszny. To jest jakaś k*rwa parodia.
5. Więcej grzechów nie pamiętam.

Humamaczacza - 28 grudzień 2016 o 20:22:24 - (90 dni temu)

Ehhh...
Czytając te komentarze to...

Kurde jeśli tak bardzo uważacie że ten serial się "stoczył" po 5 czy 6 sezonie to czemu go dalej oglądacie?
Ja jestem wielką fanką tvd, jaram się jak jest nowy odcinek, każdy odcinek mi się bardzo podoba i nie widzę w tych filmach nic okropnego..
Jeśli uważacie że ten serial to już same dno ( jak najbardziej cenię waszą opinię) to po co go dalej oglądacie?
Nie mam was na celu obrazić czy coś :)
Po prostu wkurza mnie jak pod większą ilością postów "obrażacie" TEN SERIAL...

Nynaeve - 28 grudzień 2016 o 19:43:05 - (90 dni temu)

Dla mnie zjebał się od sezonu 6. a 7-8 to już ostatecznie.

harry92 - 28 grudzień 2016 o 9:15:46 - (90 dni temu)

Fajnie się pali węglem który dostaliscie na święta? Hejterzy? Nie no żartuje. Ten serial się zjebał od 4 sezonu, bo wtedy zamienił się w fanservice głupich amerykańskich dzieci...

Adria - 27 grudzień 2016 o 21:50:57 - (91 dni temu)

@harry - wolę już wieczność samotnie niż z trójką tych zjebanych hipokrytów. ;p

Nikki02 - 27 grudzień 2016 o 21:50:38 - (91 dni temu)

Ja z początku serialu myślałam że finał będzie spektakularny a tu takie gówno

Nynaeve - 27 grudzień 2016 o 20:14:56 - (91 dni temu)

A ja nie mogę uwierzyć, że ten ostatni sezon jest tak strasznie beznadziejny.

Nikki02 - 27 grudzień 2016 o 18:52:56 - (91 dni temu)

Ja też pamiętam jak z 8 lat temu zaczynałam to oglądać ;)

damilena3 - 27 grudzień 2016 o 17:39:35 - (91 dni temu)

Nie mogę uwierzyć, że to ostatni sezon :(

sevendays - 27 grudzień 2016 o 15:05:14 - (91 dni temu)

Always & forever ;)

harry92 - 27 grudzień 2016 o 6:31:07 - (91 dni temu)

Oczywiście Ada jak to mówią jakieś randomowe postacie nikomu znane 'always&forever'

Adria - 26 grudzień 2016 o 22:27:38 - (92 dni temu)

Ja tam będę hejcić do końca świata i jeden dzień dłużej, tak że zapraszam do wspólnej wieczności ;D

harry92 - 26 grudzień 2016 o 22:22:50 - (92 dni temu)

ale z was scourge xD
że co tydzień po emisji odcinka admin zamknie stronę? dalej będziemy hejcić i przerzucimy się na TO. albo po emisji napiszemy wspólne ff dalsze losy czy coś. ^^

patixx - 26 grudzień 2016 o 15:33:10 - (92 dni temu)

Wesołych Świąt wszystkim dziękuje /za krew / nasze ostatnie zimowe święta :(

Nynaeve - 25 grudzień 2016 o 16:34:06 - (93 dni temu)

Również życzę wesołych świąt!

reden9595 - 25 grudzień 2016 o 13:36:09 - (93 dni temu)

poźnie życzenia,ale cóż ;D Wesołych swiąt wszystkim!

sassycassie - 24 grudzień 2016 o 22:52:41 - (94 dni temu)

Wesołych Świąt <3

sevendays - 24 grudzień 2016 o 22:38:19 - (94 dni temu)

Wesołego karpia;)

Nikki02 - 24 grudzień 2016 o 20:56:35 - (94 dni temu)

Wesołych świąt!

Kama - 24 grudzień 2016 o 17:50:52 - (94 dni temu)

Najpiękniejszych niezapomnianych chwil , życzeń spełnienia, dużo uśmiechu ,wspaniałych prezentów . dla całej załogi TVD - Admina Redaktorów oraz dla wsystkich forumowczow. ;D :):)

Dabien - 24 grudzień 2016 o 15:31:24 - (94 dni temu)

Wesołych świąt ;*

Szulu - 24 grudzień 2016 o 14:56:53 - (94 dni temu)

Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt!

TVD_TO - 24 grudzień 2016 o 12:23:15 - (94 dni temu)

Życzę wszystkim spokojnych i radosnych Świąt! :)

hopeless_penguin - 24 grudzień 2016 o 11:32:15 - (94 dni temu)

Wesołych Świąt :*
Ciepła domowego ogniska wszystkim ;DD

crazolka - 24 grudzień 2016 o 10:13:30 - (94 dni temu)

Wesołych Świąt wszystkim! :)

Annie1602 - 24 grudzień 2016 o 9:50:42 - (94 dni temu)

Wesołych Świąt! To chyba nasze ostatnie święta z tvd :( szkoda

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: