Czy zobaczymy jeszcze jedną tematyczną potańcówkę przed końcem serialu?

Claire    16 grudzień 2016    21
Portal TVLine opublikował nowy spoiler dotyczący ostatniego sezonu Pamiętników Wampirów.


Fani Pamiętników Wampirów zawsze kochali potańcówki. Czy zobaczymy jak Stefana i Caroline tańczą w tym sezonie? - SterolineTVD

Zacznijmy od dobrych wiadomości: producentka wykonawcza Julie Plec dobrze wie, jak bardzo fani doceniają dobry taniec. Teraz te złe: „Myślę, że mogę w końcu przyznać się do porażki – nie byliśmy w stanie wcisnąć tematycznej potańcówki przed końcem serialu, z czego jest mi bardzo przykro”, mówi Plec. „Ale mamy nadchodzący bal Miss Mystic Falls i oczywiście nasz najsłynniejszy taniec został tam odtworzony”.



tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spoileryKategoria:VampireDiaries > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (21)
kolina - 2 styczeń 2017 o 19:11:21 - (85 dni temu)

Tak w ogóle, wybory miss mają być w 8x09
http://vampirediaries.wikia.com/wi ki/The_Simple_Intimacy_of_the_Near_Touch

kolina - 24 grudzień 2016 o 1:12:09 - (95 dni temu)

@Nyn, według timeline z wiki, od obu wyborów nie minął nawet rok (te z s1 były w lutym, a z s4 w listopadzie 2010r) http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Timel ine

Nynaeve - 24 grudzień 2016 o 0:36:19 - (95 dni temu)

A Caro wygrala w 1 sezonie a w 4 przekazywala korone. To od 1 do 4 sezonu minal tylko rok? Plec pewnie bedzie chciala przypomniec April bo to taka wazna postac przeciez ;p

Nikki02 - 24 grudzień 2016 o 0:28:40 - (95 dni temu)

@nyn Po jej wyborach minęło już z 5-6 lat -_-

Nikki02 - 24 grudzień 2016 o 0:27:36 - (95 dni temu)

Wesołych świąt!

flyhigh123 - 23 grudzień 2016 o 23:31:10 - (95 dni temu)

Może trochę za wcześnie, ale wesołych świąt wszystkim i oby Wam nigdy nie brakło paliwa do hejtowania :***

Nynaeve - 23 grudzień 2016 o 22:29:23 - (95 dni temu)

Ciekawe czy pojawi sie April by przekazac korone Miss? Ale po jej wyborach to juz chyba kilka lat minelo.

Adria - 23 grudzień 2016 o 22:05:14 - (95 dni temu)

co Wy, Najlepsza Miss MF Ever dostanie kolejny taniec i bedzie steroid gwałcący kolejną scenę DE.

Nikki02 - 23 grudzień 2016 o 16:06:19 - (95 dni temu)

*żadnego

Nikki02 - 23 grudzień 2016 o 16:05:59 - (95 dni temu)

Zaczynają obrzydzać mi delene. Jeszcze tylko bonenzo i już nie będzie dla mnie rzadnego fajnego shipu

TVD_TO - 23 grudzień 2016 o 16:05:31 - (95 dni temu)

Nie będzie żadnej potańcówki. O nie! Tylko nie to!

reden9595 - 23 grudzień 2016 o 15:58:27 - (95 dni temu)

To był wspaniały moment Deleny. Oni wszystko rujnują

crazolka - 23 grudzień 2016 o 14:38:05 - (95 dni temu)

Wybory Miss Mystic Falls... Teraz... Naprawdę?!

Nikki02 - 23 grudzień 2016 o 14:21:49 - (95 dni temu)

Moje serce! Krwawi! Nie zobaczę tanecznego pocałunku Steroshitu! Więc moje życzenie świąteczne się nie spełni. -_- Normalnie pójdę się zrzucić z mostu

Nynaeve - 23 grudzień 2016 o 0:06:50 - (96 dni temu)

No dla Plec to na pewno będzie super zabawne.

Cassandra - 22 grudzień 2016 o 23:29:13 - (96 dni temu)

Oni + żart? Błagam Cię.

hopeless_penguin - 22 grudzień 2016 o 23:17:29 - (96 dni temu)

O nie, to oni nie żartowali z tą Miss Mystic Falls? ;//

Nynaeve - 22 grudzień 2016 o 22:43:15 - (96 dni temu)

Tez uwazam ze to bedzie Sybil bo niby kto inny? I pewnie zatanczy z Damonem. Ja pierdole...

Cassandra - 22 grudzień 2016 o 22:05:33 - (96 dni temu)

O nie. Teraz faktycznie możesz przyznać się do porażki! Na tematyczną potańcówkę czekałam najbardziej w tym serialu!
Swoją drogą, czemu mam wrażenie, że nową Miss Mistycznej Wsi zostanie Sybil? XD

patixx - 22 grudzień 2016 o 21:56:17 - (96 dni temu)

Ja to na tym balu juz widzę Kath w maską z truskawką <3

Dabien - 22 grudzień 2016 o 21:44:23 - (96 dni temu)

Och nie. Stefan i Caroline nie zatańczą na tematycznej potańcówce. Ide umrzeć, bo moje życie się skończyło.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: