Zwiastun 8.08-'' We Have History Together''

Nynaeve    10 grudzień 2016    132
Stacja CW opublikowała zwiastun odcinka 8.08 -''We Have History Together''.




Damon: Cześć, jestem Damon.
PIĄTEK, 13 stycznia
Damon:
I mam problem z agresją.
Ludzie: Witaj, Damon.
"PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW" WRACAJĄ
Stefan:
Cii...
KOŃCOWE ODCINKI
Damon:
Daj mi szansę na odkupienie.
Stefan: Pracuję dla diabła. Nie muszę grać uczciwie.
OSTATNIEGO SEZONU
Sybil:
Muszę dać upust emocjom.
Caroline: Przestańcie!


* Tytuł "We Have History Together" jest cytatem z wypowiedzi Eleny Gilbert z odcinka 1.01- Pilot, gdzie Elena spotyka Stefana na cmentarzu.

Oto ta scena:



tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, spoilery, zwiastun, 8.08Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (132)
Adria - 28 grudzień 2016 o 22:09:49 - (85 dni temu)

"dobry ziomek Stefan zdjął bratu pierścień, by mógł się opalić.." ;p

#idealny Steffy #wina Damona

Nynaeve - 28 grudzień 2016 o 21:15:09 - (85 dni temu)

Obejrzałam sobie ten zwiastun jeszcze raz i ta lekarka to chce podnieść te żaluzje, żeby spalić Damona. On pewnie nie ma pierścienia. Pewnie Steffy go tak urządził.

Cassandra - 21 grudzień 2016 o 15:38:16 - (92 dni temu)

To się nie trzyma kupy...

Nynaeve - 21 grudzień 2016 o 15:27:55 - (92 dni temu)

Wychodzi na to, że on był potężniejszy ;p

Cassandra - 21 grudzień 2016 o 15:15:51 - (92 dni temu)

Zauważyłam, że ten cały Cade wg fabuły bez przyczyny stał się wszechmogącym diabłem i panem jakiegoś tam piekła, które też wzięło się znikąd... Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli Sybil i Seline też były medium takim jak Cade to po śmierci też mogłyby się stać tak potężne jak on... Oczywiście z dupy, bo dla potęgi Cade'a nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia.

Nynaeve - 21 grudzień 2016 o 13:52:21 - (92 dni temu)

Dla mnie to już przegięciem było jak po śmierci wracali z Drugiej Strony z w tym samym ciele nienaruszonym np. Damon i Elena spłonęli w tym wybuchu, a z drugiej strony normalnie sobie wracają w nowym-tym samym nienaruszonym ciele.

To chyba wychodzi na to, że ten Cade z powrotem wsadza te ich dusze do ciał i wtedy one ożywają.

gary - 21 grudzień 2016 o 1:36:45 - (93 dni temu)

Czy tylko dla mnie dziwne jest że Cade może przywrócić do życia zabitego Stefana czy też Damona? No bez przesady ale to już podchodzi pod samego Boga i znowu z dupy dostajemy coraz to nowszych Badass'ów a w następnym odcinku dostaniemy pewnie matkę Teresę albo żółwie ninja które przez dłuższy czas żyli w kanałach i obserwowali wszystko z ukrycia.

djbasstronic - 20 grudzień 2016 o 17:02:19 - (93 dni temu)

@sassycassie do reszty to jest zrobiony lektor IVO, 8 sezon jest oryginalnym

Dabien - 20 grudzień 2016 o 17:02:12 - (93 dni temu)

Nie tylko Ian odchodzi, odchodzą wszyscy, bo serial się kończy po 8 sezonie.

djbasstronic - 20 grudzień 2016 o 16:56:48 - (93 dni temu)

Gdzieś ostatnio czytałem, że Ian odchodzi lecz mi wszelkich pogłosek serial powróci z 9 sezonem. Jak to w końcu jest? Oglądam na bieżąco ale nie mam czasu dokładnie śledzić informacji więc niech mnie ktoś oświeci

Nynaeve - 19 grudzień 2016 o 16:53:40 - (94 dni temu)

No juz Seline pozalowala i chce byc dobra i byc czlowiekiem. Sybil pewnie na koniec padnie, bo ona raczej dobra nie chce byc. Damon powinien wydlubac suce oczy.

harry92 - 19 grudzień 2016 o 8:09:08 - (94 dni temu)

Zwykle w tym okresie jest tak, że czarny charakter zaczyna żałować, że nie jest człowiekiem i w odcinku 9-10 dołączy do drużyny światłości aby walczyć z Cadem

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 22:39:05 - (95 dni temu)

Wydaje mi się, że ten wątek kiedy Sybil mu miesza w mózgu to już chyba zamknięto.

Jess - 18 grudzień 2016 o 21:50:48 - (95 dni temu)

Co do lektora to chyba jest z Netflixa, bo tam odcinki pojawiają się co sobotę z napisami i lektorem, z tygodniowym opóźnieniem, z tego tak wynika: https://www.nflix.pl/netflix-polska-8-sezo n-serialu-serialu-the-vampire-diaries-pami etniki-wampirow-2009-dostepny/

Dabien - 18 grudzień 2016 o 21:23:28 - (95 dni temu)

@Nynaeve bo to chyba nie będą prawdziwe wybory Miss tylko Sybil znów będzie grzebać Damonowi w głowie, zmieni kolejny moment ważny dla niego i dla Eleny.

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 21:06:08 - (95 dni temu)

Ja też mówię,że to nie Bonnie. Wystarczy sobie zatrzymać na tym momencie i się jej przyjrzeć dobrze.

A tak przy okazji obstawiam, że Sybil będzie nową Miss Mystic Falls. Juz polazla do liceum i jest zdjęcie zza kulis w takiej sukni z epoki. Co prawda na wybory Miss się nie nadaje, ale w odcinku chyba 1x22 w Dzień Zalożyciela Caro i Elena w takich sukniach z epoki jechaly przez miasto.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 20:48:36 - (95 dni temu)

No to jest jakaś ciemnoskóra laska albo to tak światło pada, ale to nie jest Bonnie, nawet nie podobna.

sassycassie - 18 grudzień 2016 o 20:43:33 - (95 dni temu)

Nie wiedziałam, że jest lektor do reszty sezonów :o Dzięki :)

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 20:40:53 - (95 dni temu)

Mówię o momencie 0:20 i 0:21 mierzy puls, a potem ją gryzie.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 20:36:43 - (95 dni temu)

On gryzie dwie laski, jedną jakąś czarną, ale to nie Bonnie, a druga to pielęgniarka

msbeti - 18 grudzień 2016 o 20:33:54 - (95 dni temu)

@nynaeve, ale to są dwie różne sceny, dwie różne osoby. Nawet ubrane są inaczej.

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 20:17:45 - (95 dni temu)

Ja już po sluchaniu lektora na DVD mam dość. Wolę z napisami.

@msbeti Stefan najpierw maca jej szyję, a potem ją gryzie. Dla mnie ot jest jakaś Azjatka.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 20:11:21 - (95 dni temu)

Sprawdziłam, faktycznie jest lektor, mocno tragiczny też nie jest, bywały gorsze, ale źle się ogląda, przywyczaiłam się do oglądania TVD z napisami lub w oryginale.

djbasstronic - 18 grudzień 2016 o 18:53:17 - (95 dni temu)

Nie ma tłumaczenia z początku gdy jest przypomnienie poprzednich odcinków ale jak już się zacznie to jest oryginalny lektor

djbasstronic - 18 grudzień 2016 o 17:55:57 - (95 dni temu)

http://freedisc.pl/lidia70,d-2180798,pamie tniki-wampirow-sezon-8
tu są dostępne odcinki z oryginalnym lektorem

Jess - 18 grudzień 2016 o 17:51:26 - (95 dni temu)

A na nFilmHD nie było wszystkich sezonów? Bo oni chyba zaczęli puszczać niemal równolegle z premierą amerykańską. Albo Netflix dodał lektora.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 17:45:46 - (95 dni temu)

@djbasstronic gdzie niby jest dostępny ten lektor

djbasstronic - 18 grudzień 2016 o 17:38:59 - (95 dni temu)

WAŻNE PYTANIE, poza tematem. O ile mi wiadomo to Polska telewizja zakończyła TVD po 3 sezonie i kolejnych nie kupowała. Dlaczego więc każdy odcinek sezonu 8 jest dostępny z telewizyjnym Polskim lektorem, Januszem Koziołem? :D

msbeti - 18 grudzień 2016 o 16:47:06 - (95 dni temu)

Ja nie mówię o tej co gryzie, tylko o tej co tak jakby jej badał tętno... To są raczej dwie różne osoby, no i jak dla mnie jedna z nich to Bonnie.

hopeless_penguin - 18 grudzień 2016 o 16:46:26 - (95 dni temu)

To nawet nie Plec. Jak wróci to jej fanki zrobią taki szum, że za jeden odcinek będzie bardziej chwalona niż całą reszta za dwa sezony.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 16:33:10 - (95 dni temu)

@Nynaeve szkoda mi tej pozostałej siódemki głównych aktorów, która została, bo zostaną zepchnięci na dalszy plan przez Nine. Nina powinna zostać postawiona tak samo jak Trevino czy McQueen i przedstawiona jako gwiazda gościnna. Ale nie, Julie wyniesie Nine na wyżyny, to jej się dostaną wszelkie brawa. Tak samo jak na TCA po 6 sezonie, gdzie reszta darowała sobie nawet przybycie na impreze mimo tego, że dostali nagrode, bo i tak nie doszliby do słowa. Nina była najważniejsza.

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 16:08:12 - (95 dni temu)

Elena moze nie przycmi za to Dobrev spije smietanke na zakonczenie serialu i bedzie sie najwiecej madrowala w wywiadach chociaz nie bylo jej dwa sezony.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 15:31:40 - (95 dni temu)

Nawet jak wróci to nie przyćmi, bo zostanie wciągnięta w przygotowania do June Wedding, będzie się zachwycać bliżniaczkami i opierdoli Damona za to, że zostawił Bonnie.

hopeless_penguin - 18 grudzień 2016 o 15:25:18 - (95 dni temu)

Ja z wątków Eleny jedyne, co pamiętam to jak oberwała żyrandolem, pieprzyła o ludzkiej rodzince i zapominała o Damonie (co było debilne btw). No i w jednym odcinku Kai ją porwał. Poza tym wszystko kręciło się wokół Caroline, Steroida i Kai'a. Już chyba Bonnie było więcej niż Eleny.
Rozumiem, że ktoś chce ją z powrotem, ale nie walcie argumentów, że ma wrócić, by przyćmić Caroline i Steroida XDD.

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 14:37:12 - (95 dni temu)

A tak przy okazji wcześniejszych wypowiedzi to ta laska ze zwiastuna co ją gryzie Stef to jakaś Azjatka jest, a nie Bonnie.

Dabien - 18 grudzień 2016 o 14:35:51 - (95 dni temu)

Każdy wątek w 6 sezonie ( no może poza wątkiem Bonnie w więziennym świecie) był zrobiony na odwal się, byle jak. Julie gdyby chciała to zrobiła odcinki tylko o Caroline i Stefanie. Chyba większość to zauważyła skoro tylu się po 6 sezonie zwinęło z serialu, bo po co mają robić na tło dla Steroshitu ( Nina, Trevino, McQueen, szeryf Forbes wywalono po to, by Steroshit wyznał sobie uczucia nad jej trumną, Malarkey też chciał się ponoć zwijać, ale go Caroline Dries przekonała, że ma dla Enzo interesujący wątek w 7 sezonie).

Nynaeve - 18 grudzień 2016 o 14:31:32 - (95 dni temu)

Bo szykowali grunt dla Caroline jako postaci pierwszoplanowej kobiecej. Chociaż na początku 6. sezonu wątek Eleny byl ważny.

harry92 - 18 grudzień 2016 o 14:26:24 - (95 dni temu)

@hope, dokładnie! Przez cały 6 sezon wydawało mi się, że Elena jest postacią drugoplanowa. Dopiero w 6x21-22 dostała wątek przyciągający uwagę.

hopeless_penguin - 18 grudzień 2016 o 13:08:09 - (95 dni temu)

W s6 jakoś była Elena, a i tak wszystko kręciło się wokół Caroline i Steroshita.

nikki02 - 18 grudzień 2016 o 12:20:38 - (95 dni temu)

Ja też bo ona była główną żeńską postacią a to oznacza mniej steroline i mniej Caroline! A ogólnie też taka zła nie była <3

Piotrosiaaaa - 18 grudzień 2016 o 0:46:18 - (96 dni temu)

Tęsknie za Elką

Nynaeve - 17 grudzień 2016 o 18:37:21 - (96 dni temu)

A mnie ona przypomna mloda ksiezniczke Leie z Gwiezdnych Wojen. Takie mam pierwsze skojarzenie jak ja widze. Ma identyczne oczy a i z twarzy jest podobna.

Dabien - 17 grudzień 2016 o 16:43:50 - (96 dni temu)

Ta lekarka jest podoba do tej łowczyni z zeszłego sezonu wg mnie.

Lexi123 - 17 grudzień 2016 o 16:38:54 - (96 dni temu)

@Vivienne Może rzeczywiście w takim znaczeniu miałoby to sens.
I mi też ta panna przypomina Bonnie, Elena to na pewno nie jest.

Nynaeve - 17 grudzień 2016 o 13:38:39 - (96 dni temu)

Dla mnie to ta lekarka to jest tak samo podobna do Eleny jak ta lowczyni czyli wcale. Ktos rzuca tekst a ludzie na sile sie podobienstwa dopatruja. Dopoki w necie nie przeczytalam ze ona jest niby podobna do Eleny to nawet mi to przez mysl nie przeszlo.

Vivienne - 17 grudzień 2016 o 13:37:09 - (96 dni temu)

Ja na telefonie oglądałam i na tym ujęciu co jej puls bada broda i zarys ust do Elki podobne, potem miga i nie byłam pewna - sprawdziłam na kompie i fakt bardziej BonBon przypomina — ale po naturalnej śmierci mojej pierwszej teorii spiskowej nie chciałam snuć drugiej ;)

msbeti - 17 grudzień 2016 o 13:05:17 - (96 dni temu)

Przyjrzałam się tej lasce co mówisz, że podobna do Elki, i jak dla mnie to Bonnie. Usta, brwi, twarz, wszystko podobne ;p Kompletnie nie widzę tam nic z Eleny :D

harry92 - 17 grudzień 2016 o 12:56:29 - (96 dni temu)

Caroline jest chyba zdesperowana, lata do liceum aby wyrwać jakiegoś ucznia. Stefana brak a cipa swędzi, Matta przecież nie dotknie, bo to 'przyjaciel', Enzo zajęty.

Vivienne - 17 grudzień 2016 o 12:43:49 - (96 dni temu)

a i muszę dopisać, że z tego zwiastuna najbardziej podoba mi się scena jak Damon jest na terapii - przypomina stare dobre TVD i starego Damona - boska XD

Vivienne - 17 grudzień 2016 o 12:37:21 - (96 dni temu)

Cześć wszystkim ;D
Ja tam też słyszę "vent" - ona ma układ ust od "w/v" zaczynający się w tym ostatnim słowie i to jeszcze z takim akcentem - może to jest w znaczeniu "Elenę trzeba przewietrzyć" - czyli otworzyć trumnę, obudzić ją? - to by miało sens - przecież jakieś czary mary robią z tym ogniem w zygzak - albo "odpowietrzyć" w sensie spalić ;p - też by pasowało - w końcu Sybil przez wspomnienia o Elce została pozbawiona serca i odepchnięta przez Damona - w sensie nie podupczyła, a że - jak widać ma wiele wspólnego z Caro tzn. 2 suki - to na pewno Damonowi i Elce tego nie daruje w każdym możliwym życiu po kres wieczności XD
Ja tam uważam - że jak to jest już przeskok po roku, to że Stefan chce się wywekslować z układu z Cadem i wrócić do Caro, a nie że mu się ripachowwanie spodobało - no way - no, no no!!! - no Stefan świętojebliwy never - on jest jak Will Turner z PzK (sorry fly - też na to wpadłam - nie małpuję - co najwyżej zgadzam się w pełni ;) - cały ten sezon jest zresztą inspirowany PzK - syreny i te tam inne marynistyczno - piekielno - krakenowe motywy) - najpierw miał swoją "ostatnią niedzielę i wieczerzę i święta itp. itd." z Caro - jak Will przed obowiązkową służbą na Latającym Holendrze, a teraz będzie próbował się wyrwać z mocy diabła i pewnie to Cade coś kombinuje (jakiś kruczek w umowie - ups ;) - to "musi oszukiwać i grać nieczysto" (łoj! jaki żal ;p jak to na jego bielutkim sumieniu zaciąży) - moim zdaniem to Damon nie chce zakończyć współpracy, bo "cały czas boi się piekła", a Stef coś wymyśla, żeby ich "wyratować" - nawet wbrew Damonowi - uśpił go werbeną, a to w szpitalu to pewnie też kroplówka z werbeną - nowoczesna wersja piwnicoceli w Domu S.(tak kiedyś Kaia trzymali - na usypiaczach - żeby nie bruździł ;p) - bo Damon nie wygląda na chorego, tylko na oszołomionego - a ta laska przy oknie jest podobna do Elki (ludzie na internetach już to wyłapali i trąbią, że to nowa Elena, lub wersja Elki ;O)pewnie celowo, żeby w nim sumienie i wspomnienia obudzić (a może to haluny jego - bo w końcowej scenie już mniej podobna, albo mnie się zdaje)- od razu zamiast o strachu przed piekłem zaczął pieprzyć o odkupieniu - nie wiem co gorsze ;p - w tym czasie - po spacyfikowaniu Damona - Stef hiroł ze swoim superfryzem może się zająć naprawianiem świata i powrotem do Caro i małpiatek
Wgle - jak oglądałam ten zwiastun, to w pierwszym momencie myślałam, że ta laska, co Stef jej puls wymacuje, żeby się napić, to Elka - bo ma podobny podbródek, układ ust i makijaż oczu - jak śpi i jest to w migawce, to prawie się wydaje, że to Elka - a on z takim pietyzmem podchodzi to tego picia - to by sugerowało, że chciał się napić ze "źródła życia" i potem do tego samego zmusić Damona, dlatego go trzyma pod osłabiającą kroplówką i z rekolekcjami w tle - niestety po zatrzymaniu obrazu widać, że laska choć podobna do Elki jest czarna/mulatka - więc moja teoria upada - nie mam pomysłu co to i po co ;ppp ;(((
i na koniec Stefan morduje tę doktorkę/pielęgniarkę co to miała też elkę przypominać - i nie wygląda jakby "dojadał/dopijał" ofiarę Damona, który się uwolnił i ją "letko napoczął" - więc już nie wiem co jest grane ;p
I to Cade płonie w piekle - why?
Namieszane, a poza tym - czy sceny są po kolei? - zawsze były - w takim razie zupełnie nie umiem poskładać tej historii ;p
wiem, że głupie, ale koniecznie gdzieś chciałam wylać swoje wątpliwości - nie wiem, czy pomoże mi to w przedświątecznych porządkach, ale na pewno odsunęło je w czasie ;0
pozdrawiam wszystkich przedświątecznie XD

Nynaeve - 16 grudzień 2016 o 20:09:43 - (97 dni temu)

Teraz będzie tak jak powiedział Cade - Stefanowi Rippah tak się spodobało, że nie chce zrezygnować po roku, więc pozbył się Damona. Ciekawa jestem co mu zrobił, że Damon w szpitalu pod kroplówką jest? Nie skapnęli się, że on jest martwy?

sassycassie - 16 grudzień 2016 o 19:00:01 - (97 dni temu)

Aaa @msbeti dzięki, nie ogarnęłam ;p

msbeti - 16 grudzień 2016 o 17:45:04 - (97 dni temu)

Wygląda normalnie, jakby mu werbenę wstrzykiwał ;p Może teraz będzie na dowrót, Damon ten dobry, a Stefan Rippah <3

sassycassie - 16 grudzień 2016 o 17:43:47 - (97 dni temu)

Co Stefan robi Damon'owi w 0:08 sekundzie? Dziwnie to wygląda XD

hopeless_penguin - 15 grudzień 2016 o 22:49:42 - (98 dni temu)

ja w końcówce słyszę tylko "vent"

Nikki02 - 15 grudzień 2016 o 22:23:00 - (98 dni temu)

Ludzie, skończcie już ten temat

Lexi123 - 15 grudzień 2016 o 21:05:20 - (98 dni temu)

Jakby było vent to byłoby bez sensu znaczenie. A went przez 'w' nie może być bo to forma przeszła i przy need w ogóle się nie klei. Dziwnie ona to mówi. Zobaczymy w tłumaczeniu odcinka o co tam tak naprawdę chodziło :D

Nynaeve - 15 grudzień 2016 o 20:36:00 - (98 dni temu)

Ja tam cały czas słyszę "Elena need to vent" albo "end".

Lexi123 - 15 grudzień 2016 o 20:06:42 - (98 dni temu)

Dla mnie ona tam mówi "Elena needs to fetch" fetch oznacza sprowadzić ale nie wiem w kontekście co to mogłoby znaczyć w tym zdaniu, tak na logikę to że Elena musi zostać sprowadzona jako że potrzebuje być sprowadzona, ale nie jestem pewna ;)

Nynaeve - 15 grudzień 2016 o 18:54:42 - (98 dni temu)

Te kropki to uzywaja zawsze do efektow specjalnych jak twarz wampira sie zmienia. Niekoniecznie musi on umierac.

ByB - 15 grudzień 2016 o 17:57:48 - (98 dni temu)

Zdjęcie z 12 sierpnia więc nie wiem czy o to ci chodziło, ale innego nie widzę

ByB - 15 grudzień 2016 o 17:55:13 - (98 dni temu)

@love1994 jeśli chodzi ci o to zdjęcie o które myślę to było z 8x02 jak Damon zdjął jej pierścień i się przypalila

love1994 - 15 grudzień 2016 o 17:40:55 - (98 dni temu)

siemanko wszystkim :D Czy tylko ja widziałam na instagramie Candice parę dni temu jak dodała zjecie z planu gdzie ma pełno "kropek " czarnych na sobie , oni (scenarzyści ?) ich używają do tych efektów specjalnych jak któryś z wampirów umiera ..

hopeless_penguin - 15 grudzień 2016 o 11:27:30 - (98 dni temu)

Ja to bym chciała, żeby się zabili, żeby uwolnić się od tych wszystkich debili ;D. W sensie, żeby zabijali sie z tą myślą i właśnie to chcieli osiągnąć, ale Plec pewnie prędzej Caroline zabije niż tak się stanie ;D.

Nynaeve - 15 grudzień 2016 o 10:56:47 - (98 dni temu)

Moim zdaniem Ian i Kat wyrwali się z tym, że odchodzą, bo już wiedzieli, że to ostatni sezon.
Jeśli chodzi o Kat Graham to ją jako wiedźmę mogliby wpasować w TO. Mogłaby np. pojechać tam by odzyskać magię. Ale jakoś na dłuższą metę tego nie widzę, bo w NOLA siedzą istoty, którym się podoba bycie tym kim są i akceptują to co jest z tym związane, a Bonnie jako dobra nie chciałaby tam być. No chyba, że jako jedyna koleżanka Caroline ;p
Damon by tam pasował ze swoim podejściem do wampiryzmu, ale nie pasuje tam, żeby mu dać jakikolwiek wątek. Pierwotni go nienawidzą, a i przebywanie w pobliżu wilkołaków, Pierwotnych i wiedźm zawsze kończyło się dla niego źle. Ja zawsze liczyłam na mały crossover z Damonem w TO i nawet JoMo, w którym wywiadzie mówił, że nagabywał o to Plec, ale dostał odpowiedź, że Damon nie ma po co jechać do NOLA. Jak nie mieli pomysłu na jeden odcinek z Damonem to o większym wątku można sobie pomarzyć. Zresztą jeśli miałabym wskazać kogokolwiek kto na 100% kopnie w kalendarz w tym sezonie TVD to jest to Damon. Przecież musi uzyskać redemption, a za jego pomysł by uratować Małpiaty przed diabłem i przy okazji wyrwać coś dla siebie podziękowania zebrali Stefan, Matt i Sybil. Matt, który nie zrobił nic i Sybil, która przedstawiła pomysł Cade'owi by uratować swoją dupę i zemścić się na siostrze. Czyli uratowanie małpiąt nie liczy się na poczet redemption. Pewnie dopiero to mu zaliczą jak najpierw będzie błagał o przebaczenie Caro za to, że z przyjemnością dawała mu dupy i nawet jak już wiedziała, że źle pił jej krew i hipnotyzował ją by nie szczekała o tym na prawo i lewo to jeszcze pytała Stefana kiedy Damon do niej wróci. Oraz oprócz przeprosin musiał będzie umyć jej nogi i wypić wodę. I na koniec umrzeć.
A co do Iana to nie posiada się z radości, że kończy pracę nad tym serialem. Pewnie liczy, że jego specyficzne "fanki" pt. "You must be with Nina. Nikki is a bitch" odpierdolą się od niego raz na zawsze. Osobiście uważam, że jeszcze kilka lat go będą dręczyć. Poza tym on już się cieszy na to, że będzie produkował filmy. Jego wytwórnia nawiązała współpracę z Warner Bros. i już poszedł news, że będzie robił film dla CW. Oprócz tego ma swoją fundację, więc ma co robić.

Z tego co czytała to Paul Wesley też będzie robił nowe filmy/seriale, więc nie wiem czy mu się do uda pogodzić z graniem w TO. Chociaż może i tak, ale uważam, że bracia Salvatore nie przeżyją tego sezonu. Oby tylko umarli z godnością, a nie z debilnych powodów jak "zrobiliśmy tyle złego temu miastu, że musimy umrzeć." Więcej złego zrobili inni i jakoś nie czują takiej potrzeby.

Nikki02 - 15 grudzień 2016 o 8:44:36 - (98 dni temu)

Ian nie przejdzie to TO bo on już i tak po 8 sezonie chciał odejść i Kat też więc Bon i Damon na 95% nie pojawią się a poza tym dwóch Salvatore w NOLA to za dużo i to już nie będzie serial o pierwotnych.

Adria - 14 grudzień 2016 o 22:07:02 - (99 dni temu)

Jak Stefan zostanie nową królową ciemności Klausa i będą razem władać NOLA, to przysięgam że nie tylko zacznę oglądać TO.. ja nadrobię wszystkie sezony.^^

hopeless_penguin - 14 grudzień 2016 o 21:37:58 - (99 dni temu)

@Nyn popieram ;D

Nynaeve - 14 grudzień 2016 o 21:00:44 - (99 dni temu)

Jestem za tym ze wszyscy oprocz Defanow umieraja a Defany jada do NOLA.

mrau145 - 14 grudzień 2016 o 20:23:36 - (99 dni temu)

Jak dla mnie Defany powinny umrzeć, ewentualnie wszyscy inni poza Defanami. Byle odizolować braci od tej bandy idiotów z Mystic Falls.

kolina - 14 grudzień 2016 o 16:39:38 - (99 dni temu)

A może wymordują wszystkich poza Rickiem i dzieciakami xd

Dabien - 14 grudzień 2016 o 12:15:20 - (99 dni temu)

Najlepiej by było gdyby Caroline umarła, reszta może przeżyć.

hopeless_penguin - 14 grudzień 2016 o 11:20:15 - (99 dni temu)

Najlepiej by byłona odwrót - wszyscy oprócz Defana umierają ^^. Ale to Plec...

Nynaeve - 14 grudzień 2016 o 9:57:20 - (99 dni temu)

Moim zdaniem zaden z braci happy endu nie doswiadczy. Chyba ze takiego w rozumieniu Plec czyli bracia kopna w kalendarz z poczuciem ze tym samym uszczesliwili wszystkich. Ma byc slodko-gorzki koniec wiec pewnie wszyscy oprocz Salvatorow ocala swoje dupska.

Annie1602 - 14 grudzień 2016 o 9:53:21 - (99 dni temu)

Nyn ,,tajemnicę'' :D A ja uważam, że Steroline skończy się happy endem i ani Care, ani Stef nie dołączą do obsady TO. Może kiedyś dadzą jakiś mały, gościnny występ i nic więcej.

Nynaeve - 14 grudzień 2016 o 0:02:59 - (100 dni temu)

A to nie wiedziałam, że tak ostatnio gadała. Może wreszcie Plec jej zdradziła tę tajemnicę, że przechodzi do TO.

ByB - 14 grudzień 2016 o 0:02:07 - (100 dni temu)

Candice nic nie powiedziała ostatnio ze lubi kc. W niedzielę na panelu powiedziała że nie ma szans na kc a Dla caroline na pewno nie będzie crossovera (nic nie wiadomo o tym czy ewentualnie w następnym sezonie TO będzie chociaż wątpię). Właściwie nie pamiętam żeby candice kiedyś mówiła że lubi kc, jak to powiedziała w niedzielę klas i caroline nie byli planowani ale było dużo tych has hasztagow i zrobili im jedna scenę na koniec. To że lubi/lubiła fw i sc to tak, ale o kc nic nie słyszałam. Z jej i Paula panelu można wywnioskować że sc skończy razem.

Adria - 13 grudzień 2016 o 22:55:42 - (100 dni temu)

Ale podobno na ost. konwencie już gadała, że idealny koniec dla Caro to Klaus, więc wygląda na to, że szykuje sobie grunt. ;/ to jest chore, na jednym wdechu gadac wykluczające się pierdoły, by sie podlizać i fanom TVd i TO i komu tam jeszcze. Plec robi z niej idiotkę, a ona daje z siebie tę idiotkę robić. Szkoda.

Nynaeve - 13 grudzień 2016 o 22:54:15 - (100 dni temu)

Candice nie shippuje KC. Cały czas mówi o nich źle. Teraz tylko Steroline shippuje.
W sumie to trudno mieć do niej pretensje, pewnie w kontrakcie ma też promowanie serialu, więc nie będzie srała we własne gniazdo. Plec już to za nią zrobiła ;p

Nikki02 - 13 grudzień 2016 o 22:45:31 - (100 dni temu)

Co to to tak!

Annie1602 - 13 grudzień 2016 o 22:31:38 - (100 dni temu)

Ale mozna jej pozazdrościć

Nikki02 - 13 grudzień 2016 o 22:24:34 - (100 dni temu)

@Adria Pewnie laska chcę całować największych przystojniaków

Annie1602 - 13 grudzień 2016 o 22:17:44 - (100 dni temu)

ale dziwicie się jej, laska chce mieć robotę, szkoda, ze nie shipuje Caro z Cadem...Byle z kim, byle robota.

Adria - 13 grudzień 2016 o 20:58:23 - (100 dni temu)

jaki Forwood, ludzie.. Candice shipuje jednocześnie SC i KC, o TC pewnie nawet nie pamięta. ;(

julka_2805 - 13 grudzień 2016 o 19:02:13 - (100 dni temu)

Ja też usłyszałam Elena need to end xDD Ale okazuje się, że to feeling.. Ale ja tam nic takiego nie slyszę XD Przewrażliwienie czy syrenka próbuje sie w akcie zemsty dobrac do dupska Elki?

harry92 - 13 grudzień 2016 o 18:29:36 - (100 dni temu)

to byłoby już zeszmacenie totalne postaci Tylera, nawet jeżeli wydostanie się z tego piekła. niech nawet tej suki nie dotyka bo się zarazi głupotą.

Nikki02 - 13 grudzień 2016 o 18:00:07 - (100 dni temu)

Czyli nie ma już nadziei na Forwood ? Pewnie będzie jeszcze jeden przeskok w Tvd o rok poza tym bo muszą jakoś przenieść Caro do TO

Dabien - 13 grudzień 2016 o 17:54:20 - (100 dni temu)

Wiedzą wszyscy, bo przecież Damon zasuszył się koło Eleny, a poza tym poza Tylerem Enzo jeszcze wiedział

joker - 13 grudzień 2016 o 17:52:33 - (100 dni temu)

Tak się zastanawiam...Tyler tylko wiedział gdzie trumna z elena? Nie pamiętam bo przewijałam dużo scen 7 sezonu.

kolina - 13 grudzień 2016 o 17:29:22 - (100 dni temu)

Brakuje mi klimatu pierwszych odcinków TVD

A zwiastun nawet fajny, chociaż liczyłam na to, że zamieszczą w nim wspólne krwawe sceny Defana...

Dabien - 13 grudzień 2016 o 17:00:18 - (100 dni temu)

@hopeless oby nie dawali scen w Paryżu, mimo iż lubie Bonenzo, bo wyjdą tak beznadziejne jak scenu z 7x01 w Amsterdamie, kręcone gdzieś w Atlancie lub przed greenscreenem co nawet nie będzie wyglądać jak Paryż. Skoro jest roczny przeskok w czasie to raczej do tej pory powinni wrócić z tego Paryża.
@sylwia333 nie wiem czego Cię dziwi ich brak, skoro od początku sezonu byli chyba tylko w dwóch zwiastunach, nawet na zdjęciach promocyjnych ich nie dają.

hopeless_penguin - 13 grudzień 2016 o 16:41:11 - (100 dni temu)

Jak będę w TVD musiała oglądać happy wakacje w Paryżu zamiast złego Defana to przerzuce się na sceny z yt, tego nawet ja nie zniose XD.

sylwia333 - 13 grudzień 2016 o 16:29:49 - (100 dni temu)

podobno ma być przeskok czasowy
na początku zdziwiłam się że niema Bonanzo ale przypomniało mi się że Enzo miał zabrać Bonnie do Paryża ma nadzieje że pokażą sceny z wycieczki
Ps, od kont Stefan oświadczył się Caro myślę że Enzo też by mógł się oświadczył Bonnie są to ostatnie odc i mam nadzieje że niedługo to nastąpi

harry92 - 13 grudzień 2016 o 16:13:04 - (100 dni temu)

Przez te wasze komentarze z ta kulka nie moge powstrzymać śmiechu w autobusie xD

crazolka - 13 grudzień 2016 o 16:09:06 - (100 dni temu)

W książce to przynajmniej było wyjaśnione dlaczego tam ciągną wszystkie postacie supernaturalne, bo tak się krzyżowały się linie mocy czy coś w ten deseń.

Nikki02 - 13 grudzień 2016 o 15:42:09 - (100 dni temu)

@Cassandra Pleck to potrafi!

paulina1234 - 13 grudzień 2016 o 15:29:38 - (100 dni temu)

Mina Caroline mówi, że może chodzić o Elenę, ale ostatnie słowo nie brzmi jak "end". Posłuchajcie sobie w zwolnionym tempie.

Cassandra - 13 grudzień 2016 o 14:27:17 - (100 dni temu)

Jak można było tak spieprzyć taki fajny serial...

Nikki02 - 13 grudzień 2016 o 14:24:24 - (100 dni temu)

@Mikito wejdź na yt w zwiastun i może pod tym w opisie będzie

Noele - 13 grudzień 2016 o 13:25:03 - (100 dni temu)

Nina nie chce wrócić to wzięli Alexandrę Chando ? Jeszcze tylko Victorii Justice brakuje :D

Mikito - 13 grudzień 2016 o 13:01:15 - (100 dni temu)

Hej wszystkim, jestem świeża na tej stronce i nie bardzo wiem, gdzie tu pytać. Stwierdziłam, że pod postem najlepiej ;) Ktoś może wie, jaki utwór jest w tym promo?

Buffy - 13 grudzień 2016 o 12:26:46 - (100 dni temu)

Nie łapię, przecież Damon wyrwał jej serce w ostatnim odcinku, więc jak to możliwe?

flyhigh123 - 13 grudzień 2016 o 8:50:40 - (100 dni temu)

Przeczytałam "jak kapusta", tylko ta kobieta później jakoś nie pasowała :(((

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 22:18:17 - (101 dni temu)

Ale Plec coś ostatnio powiedziała, że Mistic Falls wabi wszystkich jak rozpustna kobieta czy jakoś tak ;p

Adria - 12 grudzień 2016 o 21:52:40 - (101 dni temu)

Silas wypił jej krew i dalej tam siedział. ;p
Marcos mógł zgarnąć sobowtóry i pojechać do ładniejszego miejsca. ;p

Ale nie, wszyscy do MF. ;D W Teen Wolfie chociaż wyjaśnili, że BH to "latarnia morska" dla supernaturali po ożywieniu Nemetonu.

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:48:49 - (101 dni temu)

Sybil to kretynka. Przyczepiła się do tych z MF, bo nikt inny nawet z nią gadać nie chce. Pasożyt społeczny.

Nikki02 - 12 grudzień 2016 o 21:45:27 - (101 dni temu)

@Adria heretycy łazili wszędzie tam gdzie Lily więc tam siedzieli grzecznie na dupie i czekali na jej rozkazy

flyhigh123 - 12 grudzień 2016 o 21:42:08 - (101 dni temu)

Silas przynajmniej miał jakiś cel w życiu, czego nie można raczej powiedzieć o Sybil ;/

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:36:50 - (101 dni temu)

Marcos to tam przylazł, bo tam były sobowtóry Stefan i Elena.
Silas chciał wyżłopać krew Katherine i się zabić.

Adria - 12 grudzień 2016 o 21:28:41 - (101 dni temu)

Silas też tam siedział na dupie, jakby było po co. A to na bank nie była jego ojcowizna.

Marcos się na MF uparł wgl nie wiadomo, czemu.

Lily, no ok, to był jej dom, ale heretycy?

flyhigh123 - 12 grudzień 2016 o 21:23:55 - (101 dni temu)

Ja tam bym wolała, żeby on jej nie zaliczył, jeszcze by się zaraził czymś :( Albo może ona się zmienia w glonojada w sytuacjach intymnych :(

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:22:29 - (101 dni temu)

Nie zaliczył to się nie liczy. Ostatnio przeleciał Krystal.

A co do tej kulki to ja już od początku się śmieje co to za kulka jest ;p

flyhigh123 - 12 grudzień 2016 o 21:19:52 - (101 dni temu)

Mam bardzo złe skojarzenia z tą kulą, ale jest wczesna godziną, niepełnoletni czytają.

Dobrze wiedzieć, że Damon potrafi jeszcze cokolwiek wyrwać. Co prawda Sybil to kretynka, ale zawsze coś. Może znowu będzie mężczyzną?

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:18:03 - (101 dni temu)

Ona chyba wreszcie zdecydowała, że Damon może byc jej facetem czy posuwaczem raczej. I sługusem oczywiście. Chciała się z nim całować, ale nie wyszło. To teraz tradycyjnie będzie szkodzić jego znajomym. I ona pewnie chce jeszcze od niego tę kulę co mu kazała przynieść od ojca Matta. A chyba Damon jej tego nie dał.

flyhigh123 - 12 grudzień 2016 o 21:14:44 - (101 dni temu)

No nie rozumiem właśnie, ale w sumie jak Bex uderzyła na wczasy, to raz a dobrze - było grubo. Poza tym może faktycznie jakieś przywiązanie do ojcowizny XD A Sybil co, ani nikt jej tam nie lubi, ani wody nie ma, ani kogo wyrywać za bardzo - nudy.

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:11:44 - (101 dni temu)

Bo tam ich ziemia ojczysta jest. Znaczy tych z MF. Nawet Damon się pultał, że Ric i Matt nie zakopali go w rodzinnej ziemi.

Adria - 12 grudzień 2016 o 21:09:15 - (101 dni temu)

fly, a czemu Rebekah tam siedziała? ;p

Tylko Finniaszek i Kol uciekli z tego pierdziszewa, no ale oni byli potworami bez rodzinnych uczuć i obce im było ciepło ogniska. Znaczy, nim Kol nie zasilił ciepła ogniska w domostwie Gilbertów swoim ciałem.^^

inka980 - 12 grudzień 2016 o 20:27:14 - (101 dni temu)

Ja tam słyszę 'feeling I need to vent'

flyhigh123 - 12 grudzień 2016 o 20:07:32 - (101 dni temu)

Tam jest "I need to vent", na youtube Amerykanie też tak twierdzą.

Pewnie procentowo w odcinku będzie mniej scen Defana, niż scen Caroline z Sybil. Swoją drogą, czemu oni wszyscy zostają na tej wsi, zwanej Mystic Falls, laska jest nieśmiertelna, może jakąś wycieczkę by sobie zrobiła czy cokolwiek, żeby nadrobić czas w jaskini :/

crazolka - 12 grudzień 2016 o 20:05:44 - (101 dni temu)

Całkiem niezły ten zwiastun. I scena Steleny <3

Nikki02 - 12 grudzień 2016 o 19:56:12 - (101 dni temu)

Poza wątkami z Caroline, zapowiada się ciekawie ;)

hopeless_penguin - 12 grudzień 2016 o 19:02:00 - (101 dni temu)

Czemu mam niemiłe przeczucie, że pokazali wszystkie (albo większość) sceny Defana? ;/

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 18:53:29 - (101 dni temu)

Oni tam poszli wykończyć tych ludzi. Tak jak kazał Cade teraz szukają takich, którzy chcą się poprawić.

patixx - 12 grudzień 2016 o 18:51:28 - (101 dni temu)

Damon jak Bonnie na terapie poszedł hahahahahah

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 18:42:44 - (101 dni temu)

Może, że "Elena musi odejść" w sensie umrzeć. Ja to tak zrozumiałam.

msbeti - 12 grudzień 2016 o 18:39:53 - (101 dni temu)

Ja cały czas słyszałam "I need to vent", ale jak napisałyście o Elenie, to teraz jej imię słyszę i już kompletnie nie ma sensu to zdanie ;p

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 18:35:34 - (101 dni temu)

Co najmniej sto razy odtwarzałam ten moment z sybil... No serio, czy ta laska mogłaby wyraźniej mówić. Ja nie posługuję sie angielskim codziennie ...

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 18:29:02 - (101 dni temu)

Wydaje mi się, że teraz Sybil chce dotrzeć do Eleny i ja zabić za to co zrobił jej Damon. To byłoby logiczne.

Halo ludzie piszcie w komentarzach co mówi Sybil, bo tłumaczący nie wiedzą ;p

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 18:24:12 - (101 dni temu)

Ale fajnie by było jakby było ''Elena need to end'' niech wreszcie ja ruszą jakoś,w koncu już nie długo koniec.

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 18:23:13 - (101 dni temu)

air nie, ale chodzi, że musi dać upust emocjom

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 18:22:29 - (101 dni temu)

Dla mnie Sybil mówi "Elena need to end" albo "I need to end" ewentualnie went. Ja tam nie słyszę żadnego "air".
Ale niech się inni wypowiedzą.

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 17:39:24 - (101 dni temu)

Ależ Damon ma minę na avku :D Dobrze, że chciaż TVD ma fajne zwiastuny :D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: