Wyniki oglądalności 8.07- "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You"

Kama    10 grudzień 2016    13
Portal SpoilerTv opublikował wstępne wyniki oglądalności 7 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries.''


Najnowszy odcinek obejrzało 1.05 miliona widzów (wskaźnik 0,4 w grupie demo), czyli tak samo, jak poprzednio. Dla przypomnienia, 6 odcinek 8 sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów 1.05 miliona widzów (0,4 w grupie demo).


tvd,8.07 - ''The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You'',ogladalnośćKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (13)
Nikki02 - 15 grudzień 2016 o 18:29:04 - (35 dni temu)

Nie strasz!

Nynaeve - 15 grudzień 2016 o 14:21:48 - (35 dni temu)

Jak skoczy oglądalność to jeszcze Plec zadecyduje kolejny sezon robić ;p
Tym razem jako "Pamiętniki Caroline - perfekcyjnej wampirzycy".

kolina - 14 grudzień 2016 o 16:40:24 - (36 dni temu)

@hopeless, nad tym, że jestem ślepa i omijam info przy zdjęciu xd

hopeless_penguin - 13 grudzień 2016 o 19:33:29 - (37 dni temu)

@kolina "Portal SpoilerTv opublikował wstępne wyniki oglądalności 7 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries.''" nad czym się tu zastanawiać? XDDD

kolina - 13 grudzień 2016 o 17:30:38 - (37 dni temu)

Zawsze mnie zastanawiało skąd te dane bierzecie ;)

Dabien - 13 grudzień 2016 o 3:29:06 - (38 dni temu)

@Adria haha tak samo mówił mój kolega po maturze z matmy którą napisał na 32 %

Adria - 12 grudzień 2016 o 21:05:03 - (38 dni temu)

"jest chujowo, ale stabilnie" ;D

crazolka - 12 grudzień 2016 o 19:58:23 - (38 dni temu)

No, nieźle, nieźle :)

Nikki02 - 12 grudzień 2016 o 19:53:45 - (38 dni temu)

Boże, nie było innego zdjęcia ??!

Lexi123 - 12 grudzień 2016 o 18:04:43 - (38 dni temu)

Uważam że jest bardzo dobrze jak na 8 sezon ^^