Nowe plakaty promujące 8 sezon TVD

Nynaeve    10 grudzień 2016    23
W sieci ukazały się nowe plakaty promujące 8 sezon "Pamiętników wampirów" oraz półfinałowy odcinek.






tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, oficjalne zdjęcia promujące 8 sezon TVDKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (23)
Alison_Moranis - 18 grudzień 2016 o 18:54:58 - (243 dni temu)

Kocham Michaela <3

crazolka - 13 grudzień 2016 o 17:13:34 - (248 dni temu)

Ten z Michaelem spoko ,ale z Ianem jakiś dziwny.

Buffy - 13 grudzień 2016 o 12:28:29 - (249 dni temu)

W takim razie przepraszam, gdybym wiedziała byłabym nieco wyrozumialsza, a tak to lipa.
@Annie1602

Kama - 13 grudzień 2016 o 0:51:32 - (249 dni temu)

Plakaty obleci, ale zdjątko Enzo,Damon dwa w jednym podoba mi się bardziej.:)

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:08:50 - (249 dni temu)

Plakat z ojcem Matt z podpisem: "Nie chciałem już dłużej czyścić kibli" ;p

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 21:08:07 - (249 dni temu)

Jak dla mnie nie są takie złe. Zwłaszcza w porównaniu z tym co już nie raz zaprezentowali.

Adria - 12 grudzień 2016 o 21:06:44 - (249 dni temu)

Wy się cieszcie, że z ojcem Matta nie ma. ;p

ja już wolę, jak niezbyt kombinują, bo jak zaczynają kombinować, to wygląda jak mokry sen wielbiciela painta. -_-

inka980 - 12 grudzień 2016 o 20:55:43 - (249 dni temu)

Brzydkie.

Dabien - 12 grudzień 2016 o 20:14:55 - (249 dni temu)

Plakaty z Enzo i Damonem są tylko dlatego, że Ian i Michael opublikowali je na swoim Instagramie, pewnie są też z resztą.

hopeless_penguin - 12 grudzień 2016 o 19:50:51 - (249 dni temu)

W sumie powinnam się cieszyc, że nie dali Caroline zamiast Damona ;p

Dabien - 12 grudzień 2016 o 19:41:50 - (249 dni temu)

Zapomniałaś, że Matt to najważniejsza postać w serialu.

hopeless_penguin - 12 grudzień 2016 o 19:36:13 - (249 dni temu)

Really? z Zachiem? Już Sybil by się bardziej nadawała xd.

Dabien - 12 grudzień 2016 o 19:19:21 - (249 dni temu)

Jest jeszcze plakat z Zachiem.

hopeless_penguin - 12 grudzień 2016 o 18:59:54 - (249 dni temu)

Nie dość, że ich wątek jest dość nudny, to mam wrażenie, jakby byli tacy oderwani od reszty. Niby mają ten sam cel itd. ale myślę o Boenzo i o całej reszcie jakoś tak oddzielnie? W sensie, odruchowo tego nie łączę.

patixx - 12 grudzień 2016 o 16:39:08 - (249 dni temu)

Takie tam .. wcześniejsze były lepsze :) np ten pogrzebowy

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 16:36:59 - (249 dni temu)

Jestem obecnie jedyną osobą, która publikuje.

Buffy - 12 grudzień 2016 o 16:36:06 - (249 dni temu)

Annie1602 - No dobra ale to nie tylko ty prowadzisz stronę, prawda?

TVD_TO - 12 grudzień 2016 o 16:22:43 - (249 dni temu)

Plakat w strojach pogrzebowych bardziej przypadł mi do gustu.

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 16:06:00 - (249 dni temu)

Sama zauważyłam, ze odkąd jest bonenzo jakos oni mało ich scen i sa takie małe ciekawe.

hopeless_penguin - 12 grudzień 2016 o 16:01:57 - (249 dni temu)

W sumie to nie wiem, czemu na plakatach jest akurat Enzo. W ostatnich odcinkach jego i Bonnie byłodość mało. Chyba, że tylko mi sie wydaje.

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 15:58:31 - (249 dni temu)

Słabe plakaty i tyle. Ostatnio chociaż się postarali. @Buffy Wybacz, ale od soboty mnie nie było i dopiero wróciłam, a nie miałam szans na opublikowanie czegokolwiek.

Buffy - 12 grudzień 2016 o 15:46:44 - (249 dni temu)

Wy tam śpicie czy co? Dawniej to posty były dodawane regularnie, nie dość że ludzie podsyłają wam informacje na bieżąco to jeszcze trzeba tyle czasu czekać na publikacje.

Dabien - 12 grudzień 2016 o 15:04:57 - (250 dni temu)

Michael fajnie wyszedł, Ian taki troche przymulony. Dobrze, że przestali kombinować z dziwnymi strojami, fryzurami i pozami, tylko zaczęli robić normalne plakaty.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: