Dyskusja na temat 8.07 - ''The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You''

Annie1602    9 grudzień 2016    144
Już dziś o godzinie 20:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 2:00 w nocy) na niedostępnym w Polsce kanale CW zostanie wyemitowany 7 odcinek 8 sezonu The Vampire Diaries noszący tytuł '' The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You''.


Właśnie w tym miejscu przez cały czas możecie komentować przebieg wydarzeń w epizodzie, wyrazić wszystkie swoje odczucia oraz wrażenia.


Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastun;
* scena;
* zdjęcia promujące;
* zapowiedź;

Nadal nie możesz się otrząsnąć po odcinku? Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!

Na stronachTVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 7 odcinek 8 sezonu.


tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, dyskusja, 8.07Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (144)
maladict - 13 grudzień 2016 o 23:26:54 - (72 dni temu)

Jaki ten Damon szybki ! Nie dość, że piorunem wyniósł zagrożoną Sybil z rezydencji, to jeszcze zdążył po drodze zgarnąć ich zimowe okrycia. O wszystkim chłopak pomyśli :)))

Annie1602 - 12 grudzień 2016 o 18:05:27 - (73 dni temu)

a ja poproszę jeszcze 9 sezon :D Chciałabym zobaczyć co jeszcze Plec moze wymyśleć :F

Lexi123 - 12 grudzień 2016 o 18:03:37 - (73 dni temu)

Ja osobiście uważam że powinni skończyć na sezonie 5, bo w 5 sezonie to jakoś każdy odcinek mi się podobał. Teraz jest słabiej ale nie mówię że jest totalnie źle, po prostu troszkę gorzej :D
@Nikki02 I tak! Tak właśnie będzie, jeśli te postacie przejdą jednak. Choć po cichu liczę, że nawet gdy tak się stanie to tylko na chwilę (nadziejo nie umieraj xd).

Adria - 12 grudzień 2016 o 14:22:47 - (73 dni temu)

jak im sie konczyly pomydly,to mogli nie robic s8. ani s7 nawet xD

Nynaeve - 12 grudzień 2016 o 9:28:04 - (74 dni temu)

A ktore te momenty byly fajne?

Nikki02 - 12 grudzień 2016 o 1:34:55 - (74 dni temu)

*skurki

Nikki02 - 12 grudzień 2016 o 1:34:30 - (74 dni temu)

I wtedy serial o pierwotnych stanie się kolejnym nudnym Tvd z narzekającą na skutki od chleba blondi tylko że tym razem Klausowi. Kiedyś lubiłam KC ale teraz sądzę że Klaus zasługuje na kogoś lepszego!

Lexi123 - 11 grudzień 2016 o 23:33:28 - (74 dni temu)

Ej nie przesadzajcie. Były momenty w tym sezonie dobre, nie można też mówić że cały sezon był zły. Nie są to odcinki z sezonu 2 czy 3 ale nie dziwmy się bo przez tyle sezonów to i nam by się pomysły wykończyły. Mi sie nie podoba tylko to że postaci z tvd chcą przerzucić do to, a ja uważam że nie powinni mieszać i robić z dwóch seriali jednego ( bo de fakto tak sie pewnie stanie).

flyhigh123 - 11 grudzień 2016 o 23:23:38 - (74 dni temu)

Raczej będzie koszmarne, bo póki co cała fabuła S8 nic dobrego nie zwiastuje :(

Nikki02 - 11 grudzień 2016 o 23:19:19 - (74 dni temu)

Ale znając Pleck nie będzie też najlepsze

kolina - 11 grudzień 2016 o 23:05:09 - (74 dni temu)

@harry92, trochę kupy by się nie trzymło, gdyby zapomniał...

@Nyn, oby to nowe nie było jakieś koszmarne...

Nynaeve - 11 grudzień 2016 o 22:47:44 - (74 dni temu)

To nie jest planowane zakończenie, bo przecież jakiś czas temu był wywiad z Plec i Williamsonem (na tej stronie też był), gdzie dali do zrozumienia, że zakończenie jest inne niż planowali. Po tym jak Plec zakombinowała to już się nie dało zrobić tego co zaplanowali co ponoć było takie zajebiste, że aż się popłakali.

Szulu - 11 grudzień 2016 o 22:43:15 - (74 dni temu)

Nie przesadzajmy. Gdywypbracia nie wypuścili tych wampirów z grobowca Kath nie dowiedziałaby się o istnieniu Eleny.

Adria - 11 grudzień 2016 o 22:13:16 - (74 dni temu)

aha, fuck logic. a jak on i Caro będą Elkę za 70 lat odwiedzać, to co jej powiedzą? noo, byłaś w śpiączce 70 lat?

harry92 - 11 grudzień 2016 o 21:58:46 - (74 dni temu)

Powiedział "this my story" czyli to historia Stefana, on ją będzie pamiętał (o ile przeżyje).

kolina - 11 grudzień 2016 o 21:53:57 - (74 dni temu)

@Claire, nawet nie kracz. Jaki miałby wtedy sens cały serial? Co z pierwszymi wypowiedzanymi przez Stefana słowami?

flyhigh123 - 11 grudzień 2016 o 21:51:31 - (74 dni temu)

Taak, i to na pewno jest to słynne, planowane od stu lat zakończenie, bankowo.

Lexi123 - 11 grudzień 2016 o 21:42:09 - (74 dni temu)

@Nynaeve Rzeczywiście, masz rację. Jejku a te sceny z Sybil i Caroline w kuchni odpychały sztucznością, aż nie chcę myśleć że będą miały więcej scen razem :( I też mi się wydaje że Elena dostanie w prezencie cudowne życie bez braci Salvatore, to byłoby straszne ale cóż poradzić.

Nikki02 - 11 grudzień 2016 o 21:09:17 - (74 dni temu)

Ale co jak co byłabym wściekła na Plec

Nikki02 - 11 grudzień 2016 o 21:07:44 - (74 dni temu)

To by takie złe nie było dabien

Claire - 11 grudzień 2016 o 21:02:55 - (74 dni temu)

Dabien tak, ale to było przed "I know the risk but I have to know her". A jeśli Julie naprawdę wyskoczy z jakimś cofaniem się w czasie i wymazaniem z życia Elki Salvatorów to pozwę ją o jakieś odszkodowanie za te wszystkie zmarnowane lata.

Dabien - 11 grudzień 2016 o 20:59:17 - (74 dni temu)

Gdyby nie Stefan to Elka by nie przeżyła wypadku.

Claire - 11 grudzień 2016 o 20:58:30 - (74 dni temu)

Gdyby nie Stefan to Elkę zabiłby ten przydupas Anny z pierwszego sezonu.

flyhigh123 - 11 grudzień 2016 o 20:30:35 - (74 dni temu)

Już zgwałcili wszystkie świętości w tym serialu, więc dlaczego nie mieliby też zgwałcić tej jednej ostatniej? :(

Nynaeve - 11 grudzień 2016 o 20:23:20 - (74 dni temu)

Jemu chyba chodziło o to, że Stefan zapoczątkował ten łańcuch zdarzeń, bo wkroczył w jej życie i na siłę można by powiedzieć, że gdyby nie zdradził jej, że adoptowali ją Gilbertowie to nie pojawiłaby się w MF Isobel, która była psiapsiółą Katherine i poinformowała ją o Elenie. Już nie pamiętam dokładnie jak to wszystko było, ale chyba jakoś tak. Wszystko niby fajnie, ale to Damon spotkał Elenę pierwszą i ponoć jak sam powiedział w odcinku 5x22 rozważał z nią przyszłość od kiedy ją pierwszy raz zobaczył. Równie dobrze mogło być tak, że gdyby już odkrył, że Katherine zrobiła go w chuja to zacząłby zarywać do Eleny. No, ale jednocześnie pewnie wcześniej Bennetowe zamknęłyby go na zawsze w grobowcu.

Już wcześniej pisałam, że te wywody Cade'a to pierdolenie w bambus naciągane na siłę. A poza tym to wszystko coraz bardziej zaczyna mi śmierdzieć tym pomysłem Somerhaldera na zakończenie, bo to on pierdzieli od dłuższego czasu w wywiadach jak to Damon i Stefan zniszczyli życie Elenie i powinni umrzeć. Plec spodobał się ten pomysł i go realizuje.

I jeszcze jedno co rzuciło mi się w pamięć w tym odcinku to tekst Stefana, że nie może cofnąć tego, że poznał Elenę. I tak się zastanawiam czy oni nie planują, że to odkupienie będzie polegało na wymazaniu z jej życia braci Salvatore. Co już całkiem będzie jakimś okropieństwem i debilizmem.

crazolka - 11 grudzień 2016 o 20:14:29 - (74 dni temu)

@harry92 - dokładnie!!!

kolina - 11 grudzień 2016 o 20:13:18 - (74 dni temu)

Liczyłam na to, że w promo do 8x08 będzie wspólnie mordujący Defan ;(

hopeless_penguin - 11 grudzień 2016 o 19:59:36 - (74 dni temu)

Plec musi zgnoić Stelenę, bo teraz Steroid, a przecież nie może być dziewczyny, którą Stefan kochał bardziej niż Caroline.

flyhigh123 - 11 grudzień 2016 o 19:50:22 - (74 dni temu)

Jeśli już Cade miał coś wypominać Stefanowi w stosunku do Eleny to chyba powinno to być to, że Elena zakochała się nie w Stefanie-wampirze, ale w Stefanie-człowieku. Biedna nie miała świadomości, w co się pakuje, a później to już była trochę musztarda po obiedzie. Już pomijając całą gadkę, że on jest taki świetlisty, a jego brat to zło wcielone. Ta z pozoru niewinna manipulacja była największą winą Stefana od początku ich związku i w sumie ugryzła go później w dupsko bardzo boleśnie (ostatecznie wylądował przez to z Caroline, więc to chyba wystarczająca kara za jego grzeszki w stosunku do Eleny).

Wiadomo, że gdyby Stefan i Damon nie pojawili się w życiu Eleny, to ona i tak by zginęła - albo zabiłaby ja Kath, albo Klaus, albo jakiś randomowy wampir. No chyba że patrzymy na to z perspektywy życia wiecznego - umarłaby wtedy jako niewinna istotka i dostąpiłaby zbawienia, a przez to, co się wydarzyło odkąd w jej życiu pojawili się bracia, to ma zarezerwowany kocioł ze smołą u Cade'a na chacie. Wtedy ta przemowa Cade'a miałaby jakiś sens.

harry92 - 11 grudzień 2016 o 19:21:28 - (74 dni temu)

Aha odnośnie gadki Cade'a w sprawie Eleny.
Gówno prawda, ze Stefan zmarnował jej życie. To była tylko i wyłącznie jej decyzja. ile razy on ją odpędzał dla "jej własnego dobra"?. Zresztą to co pisała o Stefanie w pamiętniku:
"For once, I don't regret the day before it begins. Because I know I will see him again."
czy to jest zrujnowanie życia? Druga sprawa, to Elena miała świadomość tego syfu jaki był wokół niej. Przykład 2x09, scena na ganku jak obwiniała siebie o zmarnowane życie innych (chodzi mi tutaj o sprawę z Klausem i rytuałem). Poza tym gdyby nie bracia to zdechłaby znacznie szybciej (Elijah albo Klaus by ja zabrali)
A jeżeli chodzi o przemianę w wampira to też była tylko jej decyzja aby utonąć w tym aucie, zabicia Connora, kelnerki.
Więc pierdolenie, że Stefan i Damon zmarnowali jej życie robi się już nudne.

mrau145 - 11 grudzień 2016 o 19:06:50 - (74 dni temu)

Nie no nie chce przeskoku w czasie. Przynajmniej nie teraz. Tak czekałam na złe Defany, a ich sceny będą działy się poza ekranem i zobaczymy ich dopiero jak Damon się nawróci? Oby nie. Chociaż kogo ja oszukuje.
I mam nadzieje, że Stefanowi pomoże odzyskać człowieczeństwo Damon/Elena no ktokolwiek (nawet Matt) byle nie była to Caroline.

Ultraviolence - 11 grudzień 2016 o 19:03:14 - (74 dni temu)

Bardzo podobał mi się moment gdy Damon wyrwał serce tej ohydnej syrence i ta jego mina po rozdaniu prezentów od Caroline :)

Szulu - 11 grudzień 2016 o 18:17:57 - (74 dni temu)

Cidkawe o co Sybip ta kula. I czemu ona ją chciała od Petera? Przecież Damon jej powiedział, że ją ma ale nie odda.

crazolka - 11 grudzień 2016 o 18:13:01 - (74 dni temu)

Cieszy mnie powrót mojego Rippah <3

Dabien - 11 grudzień 2016 o 18:06:17 - (74 dni temu)

Czyli Caroline i Sybil z braku zajęcia będą się wzajemnie denerwowały przez najbliższy rok, a Caroline nawet nie ogarnie jej widelcem, bo Bonenzo zabrało go do Paryża. Nie wierze, że to powiem ale aż mi jej szkoda.

Buffy - 11 grudzień 2016 o 18:02:47 - (74 dni temu)

@harry92 - Ktokolwiek to napisał - ma racje, szkoda że te dwa razy pogrzebały Stelenę raz na zawsze, bo oznacza to czas przeszły, sad.

harry92 - 11 grudzień 2016 o 17:14:53 - (74 dni temu)

Ktoś napisał, że to Stefana "i loved her" odnoście Eleny na tym korytarzu miało więcej chemii niż jakakolwiek scena SC.

Nynaeve - 11 grudzień 2016 o 16:53:12 - (74 dni temu)

@Lexi123 Sybil nie umarła na zawsze, bo zawarła z Cadem układ, że zostawi jej nieśmiertelność. W zwiastunie 8x08 Sybil już żyje. Teraz będzie się droczyć z Caro, bo jak wiemy w tym sezonie Caro nie żadnego sensownego wątku.
A tak przy okazji Plec była wiele razy krytykowana za to, że ciągle kogoś zabija i wskrzesza. Olała tę krytykę jak każdą, ale w tym sezonie to już sama siebie przechodzi pod tym względem. Co chwila ktoś umiera i ożywa.
Jeśli o mnie chodzi to uważam, że teraz ten obiecany przeskok w czasie to będzie owy rok co to mają bracia pracować dla Plecariusa aka Cade'a. I jak widać w zwiastunie Damon pewnie włączy człowieczeństwo, a Steffy tak jako powiedział Cade nie będzie chciał skończyć z ripperowaniem. Czyli mielenia starych wątków ciąg dalszy. Sybil już zapowiedział, że chce zabić Elenę i wracamy do starego schematu.

Lexi123 - 11 grudzień 2016 o 16:45:05 - (74 dni temu)

Też czekam na powrót Eleny i Kaia, zresztą teraz jak Damon zabił Sybil to nie wiem co mogłoby się jeszcze dziać, jako że ona była siłą napędową tego sezonu praktycznie. Pozostał jeszcze ten cały Cede, władca piekieł czy kim on tam naprawdę jest, ale nie sądzę żeby zrobili z niego jakąś znaczącą postać dla pozostałych bohaterów poza Stefanem i Damonem. Więc no, również liczę na to że Kai albo Katherine albo śpiąca królewna Elena ożywią nieco ten sezon :D

Mortycja - 11 grudzień 2016 o 16:18:15 - (74 dni temu)

Damon wyrywający Sybil serce, yeah! Scena z łańcuszkiem mogła pozostać stelenowa ale już od dwóch sezonów wiemy, że twórcy postanowili właśnie ten moment wykorzystać jako "moment, w którym Elena zakochała się w Damonie i wiedziała, że te uczucia pozostaną z nią na zawsze" więc może ktoś pomyślał, że to będzie okay jeśli wykorzystają to teraz z Damonem. - nie podoba mi się to i współczuje fanom S&E, że tak niszczą ich momenty bo D&E miała wiele własnych, które mogłyby być lepsze od właśnie tego naszyjnika ale cieszę się, że jakieś wspomnienia do niego wróciły.

W sumie to chciałabym po prostu żeby Damon przypomniał sobie wszystko - niech już będzie sobą bo to jaki jest teraz i te ciągłe bieganie za Sybil robi się nużące.

Co do zakończenia serialu i spekulacji, że S&E będzie endgamem - no way, serio, no way! mam nadzieję, że tak się nie stanie.

A tak dodatkowo na koniec: Caroline to najgorsza postać całego serialu, nie wiem kiedy to się stało i jak to się stało ale scenarzyści przypisują jej takie teksty, że słuchanie jej wywodów grozi rozwojem raka u każdego oglądającego xd "Wiem, że Damon z przyszłości będzie prosił o moje wybaczenie" myślę, że prędzej Eleny wybaczenie niż kogokolwiek z nich ale okay Caro wie lepiej o.O już nie wspomnę o poprzednim odcinku bo nawet nie chciało mi się go komentować "Stefan obiecałeś mi ślub" - nie ważne, że oddałeś się w ręce diabła dla moich dzieci. -.- Alaric chyba dostał obuchem w głowę, o ile od pierwszych odcinków wracała jego "stara poczciwa forma" tak teraz powraca ten dziwny twór, którego nie chce mi się oglądać: zabicie Damona i jego zachowanie w tym odcinku przeszło ludzkie pojęcie. Cały serial składa się teraz z bohaterów hipokrytów i już sama nie wiem jak reagować na ich postawy/ czyny/ zachowania/ skoro scenarzyści nawet ich nie tłumaczą ani "nie dają" bohaterom chwili refleksji nad ich zachowaniem. Wiadomo hipokryzja może być nieodłączną cechą jakiejś postaci ale obecnie wszyscy są tak samo zapatrzeni w siebie i nawet nie czują się winni za to co robili przez całe życie [odwołuje się do serialowego oczywiście]. Eh, no właśnie.

Nikki02 - 11 grudzień 2016 o 14:11:40 - (74 dni temu)

Niee. Ja chcę delene

julka_2805 - 11 grudzień 2016 o 12:22:18 - (75 dni temu)

Właśnie mnie coś olśniło... Cade pokazał Stefanowi jakieś tam wspomnienie z Eleną.. Elena wróci i pomoże odzyskac człowieczeństwo Stefanowi, ten stwierdzi, że zawsze ją kochał i baj baj june wedding XD
mimo, że Delena to zycie

_Delena_X - 11 grudzień 2016 o 12:10:14 - (75 dni temu)

Jedyne na co moge teraz czekac to powrot Eleny i (spojler) Kaia, moze ozywi nieco ten serial, bo poki co to wieje nuda

Piotrosiaaaa - 11 grudzień 2016 o 8:58:19 - (75 dni temu)

Mega odcinek. Licze na to że Bon Bon odzyska moce *-*

Dabien - 11 grudzień 2016 o 8:40:12 - (75 dni temu)

No nie, jak Bonnie odzyska moc, to cały misterny plan, w p*du, bo ciągle i wszędzie pisze że już jej raczej nie odzyska.

Nynaeve - 11 grudzień 2016 o 2:15:47 - (75 dni temu)

W styczniu.

kolina - 11 grudzień 2016 o 0:31:07 - (75 dni temu)

A teraz kolejny odcinek za tydzień czy dopiero w styczniu?

sevendays - 11 grudzień 2016 o 0:30:59 - (75 dni temu)

Powiem tylko trzy słowa: RIPPPAHHH IS BACK!!!!
Plec nie spierdol tego!!!

PanCroft - 10 grudzień 2016 o 23:33:42 - (75 dni temu)

No no :D Plec wymysli cokolwiek, by Bonnie ją odzyskala :P

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 23:23:14 - (75 dni temu)

Raczej odzyska skoro te widełki zaczęły na nią działać.

PanCroft - 10 grudzień 2016 o 23:13:55 - (75 dni temu)

Bardzo fajny odcinek ! :D I scenka jak dziewczynki rozpakowywaly swoje prezenty...Jakos tak wtedy uśmiech pojawił mi się na twarzy :) PS: Bardzo interesuje mnie to czy Bonnie ponownie odzyska swoją magię w jakiś tam sposób:)

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 22:57:47 - (75 dni temu)

W tym sezonie retrospekcje są beznadziejne.
Ciekawa jestem kim jest ta laska ze zwiastuna co ma Damona pod kroplówką. I on mówi by mu dała szansę na odkupienie.
Może Damon stał się człowiekiem, a ta laska to anioł? Skoro mamy diabła to i anioł może się pojawić. Nic mnie już nie zdziwi.

flyhigh123 - 10 grudzień 2016 o 22:54:52 - (75 dni temu)

Aha, no i oczywiście ostatnie 24 godziny Stefana na wolności przypadły akurat na Boże Narodzenie, how convinient. Mimo że wcześniej ani nie było gadki, że idą święta, pogoda była super i wszyscy zasuwali w swetrach po dworze. To samo było rok temu - najpierw impreza organizowana przez Lily i wiosenna aura, a później jej pogrzeb w zawiei śnieżnej.

flyhigh123 - 10 grudzień 2016 o 22:52:47 - (75 dni temu)

Caro, która tydzień temu chciała zabijać Damona, dzisiaj prawie się zeszczała w majtki ze strachu w jego obecności XDDDD To też było udane. I te jej sceny z Sybil, bleeeeh.

Odcinek w sumie do zapomnienia, retorsy słabe, atmosfera jakaś nie taka. Damon miał jakieś przebłyski, ale dalej chodzi z tą łuskatą wywłoką pod rękę, więc słabo. Jedynie końcówka daje jakieś nadzieje, ale skoro ma być przeskok w czasie, to pewnie zbyt długo się Defanami nie nacieszę ;/

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 22:48:53 - (75 dni temu)

Jeszcze jeden rewelacyjny tekst z tego odcinka Caro do Damona dając mu prezent:
"Wiem, ze w przyszłości będziesz mnie prosił o wybaczenie"
O Dżizas! Fani Caro popuścili na bank ;p

I to by było na tyle.

anetiii19 - 10 grudzień 2016 o 22:34:43 - (75 dni temu)

Odcinek nie powala na kolana nie lubię tych świątecznych odcinków same flaki z olejem. Najgorsze w tym wszystkim była ich ta wspólna kolacja i ojczulek Matta to po prostu oczy można było sobie wydłubać. Ciężko znaleźć coś pozytywnego.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 20:46:40 - (75 dni temu)

Lepiej, że to była Seline niż Lexi i mam nadzieje, że ona się nie pojawi.

flyhigh123 - 10 grudzień 2016 o 20:43:58 - (75 dni temu)

Jak Seline wyłaziła z tych krzoków to przez chwilę się bałam, że to Lexi. Aż mnie ciarki przeszły i chciałam uciekać z krzykiem.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 20:38:47 - (75 dni temu)

Defan w aucie był często w 2x08, 3x21, 5x04.

Adria - 10 grudzień 2016 o 20:21:29 - (75 dni temu)

nie pokazali Lexi w Monterey? CZUJĘ SIĘ ZAWIEDZIONA ;(

Co do Paryża, to Klaus wymieniał bodaj Tokio i Paryż. ;p dobrze, że Caro się nie odzywała, bo pewnie by spytała "a w którym to stanie?"

Defan w aucie był już w 2x08, jak jechali ocalić Elkę z rąk Rose, Trevora i Eliasza. <3

Dabien - 10 grudzień 2016 o 19:56:14 - (75 dni temu)

Paul wygląda jak jakiś menel, wcale nie wygląda męsko. Były słabe te retrosy, spodziewałam się czegoś lepszego. Natomiast wnoszę, by częściej pokazywać Michaela bez ubrań, bo ma bardzo seksowne ciało. Odcinek nawet spoko, tylko zwolniłabym tego scenarzyste, bo teksty były słabe.

sassycassie - 10 grudzień 2016 o 19:45:37 - (75 dni temu)

Scena w tym odcinku z naszyjnikiem była fajna, ale to że jest to symbol Deleny? No raczej nie. To Stefan jej go dał żeby ją chronić.
Ale co do odcinka to bardzo fajny i co lepsze nie był nudny jak dla mnie ;p Najgorsze chyba były retrosy ze Stefanem, jakoś mi się nie podobały, a Stefi z brodą wygląda tak staro, masakra xd

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 18:30:00 - (75 dni temu)

Ciekawe jak oni je dobierają. Strzelam, że mają na karteczkach zapisane fajne cytaty i losują na każdy odcinek ;DD

Dabien - 10 grudzień 2016 o 17:29:26 - (75 dni temu)

Tylko Hello Brother i You decided i was worth saving pasowały do odcinka, reszta ani troche.

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 17:20:01 - (75 dni temu)

Włąśnie, Williamson wrócił - zapomniałam ;DD
Tak w sumie to te tytuły chyba nijak się mają do odcinków, a szkoda.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 17:02:08 - (75 dni temu)

To jest dopiero drugi Stelenowy cytat na 8 odcinków, więc bym nie przesadzała z tymi wszystkimi tytułami ;p
Aczkolwiek kto wie skoro Williamson (fan Steleny) wrócił i zrobił z Damona postać trzecioplanową to może i na koniec będzie Stelena.

Nikki02 - 10 grudzień 2016 o 16:53:41 - (75 dni temu)

Sybil dała Cadowi Stefana, Damona i zostawiła swoją siostrę a za to jest wolna i nadal nieśmiertelna. Tak to vpchyba było?!

n_stelena_m - 10 grudzień 2016 o 16:49:46 - (75 dni temu)

Hej, możecie mi wytłumaczyć, dlaczego Sybil nie umarła? Przecież miała deal z Cade'm. Ostatnio nawet Seline o tym gadała, ze nie może być śmiertelna i umrzeć, bo siostrzyczka ją wykluczyła w swoim planie. A jednak w nastepnym odcinku jest normalnie żywa. Co przegapiłam? :)

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 16:24:00 - (75 dni temu)

Po prostu Stelena ma najładniejsze cytaty ;p

Buffy - 10 grudzień 2016 o 15:59:15 - (75 dni temu)

Zwiastun odcinka dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zEuZ0yiU_3 Q.

Buffy - 10 grudzień 2016 o 15:58:09 - (75 dni temu)

Kolejny odcinek będzie się nazywał - "We have history together" (scena Elena & Stefana ze cmentarza, 1x01). Prawie wszystkie tytuły są związane ze Steleną lmao to podejrzane ale nie żeby mi się nie podobało.

crazolka - 10 grudzień 2016 o 15:27:56 - (75 dni temu)

Odcinek bardzo fajny.

Nikki02 - 10 grudzień 2016 o 14:57:11 - (75 dni temu)

Nie, Klaus chciał pokazać Caroline świat a nie konkretnie Paryż <3

Dabien - 10 grudzień 2016 o 14:51:10 - (75 dni temu)

@Claire ale Klaus raz tylko wspomniał, że chce ją zabrać, a w przypadku Bonnie i Enzo to o Paryżu non stop jest wspominane, więc to nie do końca zerżnięcie.

Claire - 10 grudzień 2016 o 14:37:48 - (75 dni temu)

Dabien, Enzo zabiera Bonnie do Paryża, a Klaus chciał zabrać tam Caroline XD

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 14:34:00 - (75 dni temu)

Cała ta akcja ze wspomnieniami to chyba największy absurd w tvd ever.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 14:29:49 - (75 dni temu)

Julie już nie ma pomysłu na prowadzenie Steroshita, więc zrzyna od innych par. Bonenzo chyba nie ma takich rażących ściągnięć od innych, ale Steroline zaręczyny, a teraz Delenie naszyjknik od Steleny strasznie. Szkoda, że już Julie nie pamięta o podstawie tego serialu

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 14:25:28 - (75 dni temu)

Ale ten naszyjnik już dawno nie jest Stelenowy. Żeby nie było nie lubię sceny z 3.01 jak Damon daje jej ten naszyjnik i nie podobało mi się, że wtedy się w nim zakochała. Damon dał jej wtedy ten naszyjnik żeby jej zrobić przyjemność, a nie że to jest od niego coś. Nie rozumiem czemu zrobili z tego coś delenowego. Delena miała swoje fajnie momenty i nie potrzebuje pożyczać od Steleny. No ale Plec przecież w tym sezonie wszystko pożycza.
Ogólnie jestem ciekawa skąd on się teraz znalazł, bo ostatnio Elena miała go jak rzuciła nim w Bex w 3 sezonie w tych jaskiniach i potem o tym naszyjniku nikt już nie słyszał.
Debilizmem jest to, że niby ten naszyjnik pobudził jakieś wspomnienia. Nie miało prawo tak być. Damon miał Elenę wymazaną, że nigdy jej nie poznał. Jak to działało w praktyce to wiemy. Nadal wiedział kim ona jest, ale że teraz sobie coś przypomniał, bo go zobaczył to jest debilizm totalny. No chyba, że compulsion syren działa jakoś wadliwie.
Ten sezon oglądam z niesmakiem i teraz to już tylko dlatego, że grają tam Ian i Paul, których pewnie za często po TVD nie zobaczę. Jestem pewna, że zakończenie mnie rozczaruje i nawet już przestało mnie to interesować.

Claire - 10 grudzień 2016 o 14:10:30 - (75 dni temu)

Hope, można, ale lepiej po raz kolejny zniszczyć wspomnienia o Stelenie i dowalić fanom ;p Julie praktykuje to od kilku sezonów.

Cassandra - 10 grudzień 2016 o 13:17:56 - (76 dni temu)

Ricu, Ty cudownie lojalny człowieku!

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 13:14:09 - (76 dni temu)

Claire o tym samym pomyślałam przy tej scenie ;p. Delena miała tyle scen, że mogli dać coś innego... ;/

Claire - 10 grudzień 2016 o 13:03:09 - (76 dni temu)

Nie podoba mi się to, że Julie znowu przypisała symbol Steleny (naszyjnik) Delenie.

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 12:45:24 - (76 dni temu)

Tytuł tego fragmentu na yt sugeruje, że Damon sobie właśnie o niej "przypomniał" XDDDD

Claire - 10 grudzień 2016 o 12:43:16 - (76 dni temu)

I nie czaję jednej rzeczy. Damon nadal ma wyłączone uczucia? Bo miał flashbacki z Eleną, której powinien nie znać, więc o co chodzi?

Claire - 10 grudzień 2016 o 12:40:01 - (76 dni temu)

Defan w aucie, pierwsza scena jak Stefan przybył do tego obozu, to jak Damon wypomniał Mattowi, że zabił Penny, ta scena z prezentami ;p

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 12:35:13 - (76 dni temu)

Jedyny fragment jaki mi się podobał to Damon przy dawaniu prezentów i Defan w aucie ;p. Nie było najgorzej, ale było tak cholernie nudno, że jprdl.

Claire - 10 grudzień 2016 o 12:32:24 - (76 dni temu)

A mnie odcinek się podobał, był nawet trochę zabawny. Fajnie oglądało mi się Stefana, Damona i Sybil, reszta beznadziejna.

kolina - 10 grudzień 2016 o 11:00:30 - (76 dni temu)

Dobra, przeskakałam cały odcinek i najgorzej nie jest. W Camaro Damon i Stefan od razu skojarzyli mi się z Deanem i Samem. Salvatorowie kiedykolwiek jeździli razem w jednym samochodzie?

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:57:36 - (76 dni temu)

A ja nie chce. Jak maja zginac to z jakiegos dobrego powodu a nie takiego debilimu bez ladu i skladu.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:44:03 - (76 dni temu)

@Hopeless to by było zbyt piękne, pewnie będzie June wedding jako ostatnia scena

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 10:39:19 - (76 dni temu)

Nyn, ja tam chcę, żeby oni się zabili. Ch*j mnie obchodzi czemu, byleby to zrobili i niech ich ostatnia scena będzie defanowa.

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 10:37:50 - (76 dni temu)

To było tak cholernie nudne, że nawet nie wiem, co napisać. Jprdl to było tylko 40 minut, a czuję się jakbym straciła 3h co najmniej.
Nawet retrosy Stefana beznadziejne. Masakra. Jak dobrze, że teraz przerwa świąteczna.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:36:02 - (76 dni temu)

I kolejna głupota co mówi Cade, że Stefan ściągnął Elenę na mroczną stronę. Przecież gdyby Stefan nie wkroczył w jej życie to i tak pojawiłaby się Katherine, która miała ofiarować ją Klausowi za siebie. Po to Katherine pojawiła się w MF. Kolejny debilizm i wszystko naciągane na chama. Coś czuje, że to debile zakończenie wymyślone przez Somerhaldera dojdzie do skutku. Stefan i Damon zabiją się bo pojawili się w życiu Eleny i ściągnęli ją na złą stronę.
A Matty w nagrodę za swoją dobroć ją zapłodni osiem razy i będą żyli długo i szczęśliwie. Zaraz się zrzygam.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:29:44 - (76 dni temu)

Gdyby usłyszała co Damon zrobił, pewnie byłaby dumna z Rica i Matta, że go zabili

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:26:34 - (76 dni temu)

To, że Caroline jest idealna to prawda objawiona i podana do wierzenia, ale teraz również do grona idealnych dołączyli Ric i Matt

kolina - 10 grudzień 2016 o 10:26:19 - (76 dni temu)

Swoją drogą, ciekawe jakby zareagowałaby Elena, gdyby po przebudzeniu okazało się, że Damona nie ma.

kolina - 10 grudzień 2016 o 10:25:02 - (76 dni temu)

@Nyn, pewnie gdyby Damon umał na dobre, też nikogo by to nie obeszło

kolina - 10 grudzień 2016 o 10:23:54 - (76 dni temu)

Bo w końcu Caroline nosiła dzieciaki, a potem je wychoywała, jak może nie być idealna?

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:23:10 - (76 dni temu)

Ja się domyślałam, że sprawa zabicia Damona zostanie olana. Przecież ważniejsze jest czemu stary Donovan opuścił rodzinę i syrenka Seline chce być znowu dobra i chce by Ric jej przebaczył. To są ważne tematy, a nie, że Ric i Matt zajebali Damona bez powodu.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:22:37 - (76 dni temu)

Zaczyna się robić idealnych nie tylko z Caroline, ale też i z Rica i Matta.

kolina - 10 grudzień 2016 o 10:19:51 - (76 dni temu)

Jprld, teraz zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle jest sesns oglądać. Po tym jak Ric odwalił taką szopkę, a pozostali zignorowali fakt, że Damon też przyczynił się do ratowania dzieciek. Co mnie zastanawia czy zrobił to, by uratować własne cztery litery czy jednak jego człowieczeństwo zaczyna szeptać mu co robić....

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:19:41 - (76 dni temu)

O Damonie to już nawet nie wspomnę, bo on jest nikim przecież.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:17:11 - (76 dni temu)

Ciekawe czy Finn Mikaelson i Penny powiedzą to samo?

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:16:23 - (76 dni temu)

I najlepszy tekst Matta tego wieczoru, że nikogo nie zamordował. To jest po prostu chore.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:14:44 - (76 dni temu)

@Nyn czy Damonowi kiedykolwiek za cokolwiek podziękowano, były wyjątki, ale Caroline i Ric nigdy mu nie podziękowali, choć tyle dla nich zrobił. Stefan i Matt zebrali laury, choć tak naprawdę nic nie zrobili. Pomysł był Damona, a Enzo musiał się nacierpieć, by Stefan mógł się dowiedzieć, gdzie są małpiaty.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:11:02 - (76 dni temu)

Przecież Stef nigdy nie był zły, to zawsze wina kogoś innego. Dalej jestem ciekawa na co Sybil ta kula od ojca szMatta, bo Damon chyba jej nie oddał.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:10:03 - (76 dni temu)

@gawi123 Damon jest p*zdą od połowy 7. sezonu. Piszę to jako osoba, której jest ulubioną postacią od zawsze. W tym sezonie wcale mogłoby go nie być, bo i tak nic konkretnego nie robi. Łazi tylko za Sybil jak debil.
Widzę też, że cała zasługa ratowania małpiatek została przypisana Stefanowi chociaż to był pomysł Damona i on tak samo oddał się w ich miejsce diabłu. Bez względu na to jakie miał motywy. Gdyby tego nie wymyślił to małpiaty już by śmigały szukając ofiar do Cade'a.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 10:05:31 - (76 dni temu)

A no wiadomo. Tak myślałam.

I też widzę, że Stefan Ripper nie był zły. Tak powiedziała Seline. To pewnie wszystko gen jego matki jest winien ;p

gawi123 - 10 grudzień 2016 o 10:03:42 - (76 dni temu)

Mowcie sobie co chcecie ale jak dla mnie to Damoj,mimo tego że szmaca go okrutnie na kazdy mozliwy sposób, byl jest i będzie najlepsza postacią serialu. Koncowa scena boska. Piekny,morderczy usmiech Stefcia i to .merry christmas brother,merry christmas. Damon wymiata. No nie mozna zapomniec tez o naszej blond ulubienicy,ktora nie omieszkala wypomniec Damonowi że w niedalekiej przyszlosci bedzie musial pasc do jej nóg i plaszczyc się blagajac o wybaczenie. Ric chuj zajebany i tyle.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 10:00:22 - (76 dni temu)

@Nynaeve coś tam gadali przy stole. Potem grali w grę "Najgorsza rzecz jaką zrobiłeś w życiu " i Ric powiedział, że to było nieupewnienie się, że Damon nie żyje, ale wszyscy bardziej byli zaiteresowani historią Donovanów

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:58:21 - (76 dni temu)

No z pewnością to byłby wielki grzech ;p Zawsze przebieram nogami w oczekiwaniu aż zobaczę jego parchatą gębę. A co z moim pytaniem?

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:53:35 - (76 dni temu)

Ojciec Matta to jedna z najważniejszych postaci w tym sezonie, grzech byłoby go zabijać.
@Nyn w sumie to nie głupie to co napisałaś. Straciła magię gdy Enzo z Damonem poszli w mordercze tango z syrenką, może tak tęskniła za nim, że to przyblokowało jej magię. Teraz Enzo wrócił to może czarować.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:52:09 - (76 dni temu)

Mam jedno pytanie, bo nie mam czasu teraz oglądać: czy była jakakolwiek rozmowa, akcja związana z zabiciem Damona przez Rica i Matta w poprzednim odcinku?

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:50:49 - (76 dni temu)

To tak samo powinien działać na wampiry. One też mają zdolności parapsychiczne.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:44:35 - (76 dni temu)

@kolina nic powiedziane nie było. Chyba, że odzyskała tylko o tym jeszcze nie wie. Mówiła, że jej babcia mówiła, że czarownice i osoby wykazujące zdolności parapsychiczne są jakąś więzią połączeni, dlatego widelec zadziałał również na nią i na bliźniaczki.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:43:24 - (76 dni temu)

@kolina Tak będą zabijać.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:43:09 - (76 dni temu)

By uratować ojca szMatta. No k*rwa! Na ch*j go znaleźli?!

Co do Bonnie to pewnie to nie jest przypadek, że teraz zadziałał na nią widelec, bo pewnie odzyskuje moc. Oczywiście bez powodu. Pewnie miłość ją uleczyła.

kolina - 10 grudzień 2016 o 9:42:41 - (76 dni temu)

A jak zwiastun kolejne odcinka? Coś zdradzono odnośnie misji Defana?

kolina - 10 grudzień 2016 o 9:40:16 - (76 dni temu)

Widelec działa na Bonnie? Odzyskała moc czy coś się w niej zmieniło? Mogę już nie pamiętać dokładnie, ale ostatnio (gdy Ric użył widelca pierwszy raz) na Bonnie chyba nie działał.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:34:50 - (76 dni temu)

Właśnie też mi się to kupy nie trzymało. Po prostu musieli coś wymyśleć, by odwrócić uwagę Enzo, by Damon mógł uratować syrenę i wynieść ją na rękach niczym rycerz w lśniącej zbroi.
Rozwalił mnie zwiastun zwłaszcza pierwsza scena.

harry92 - 10 grudzień 2016 o 9:29:29 - (76 dni temu)

na poczekaniu wymyślili z tym widelcem. Jak w 8x02 czy 03 łapali Sybil i Alaric grzmotnął widelcem to jakoś Bonnie nic nie było, a stała obok nich dosłownie.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:29:05 - (76 dni temu)

Widelec był potrzebny by ojca szMatta uratować, bo przegrał w gre " Na najgorszą rzecz jaką w życiu zrobiłem ". Syrenka teraz nie ma obstawy w postaci Damona, więc mogą ją zneutralizować.

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:22:03 - (76 dni temu)

A na ch*j im teraz widelec jak syrena już nie potrzebuje nikogo, żeby jej dostarczał nieudaczników do piekła? Jak będzie chciała znów zrobić numer z telefonem to widelec i tak nie pomoże.

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:17:34 - (76 dni temu)

@Nyn w tym odcinku szukali widelca więc tacy do końca bezużyteczni to oni nie byli.

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 9:12:26 - (76 dni temu)

Mnie to się marzyło, żeby Stefan im coś zrobił, als pewbie zbyt defanowe dla Julie :/

Nynaeve - 10 grudzień 2016 o 9:10:37 - (76 dni temu)

I co z tego, że jej wyrwał skoro zachowała swoje moce i zaraz ożyje. Zresztą jest w zwiastunie kolejnego odcinka.
Widzę, że na Bonenzo nadal nie ma pomysłu. Teraz będą po Paryżach jeździć?
Oczywiście Damon nic nie zrobił ani Mattowi ani Ricowi?

Dabien - 10 grudzień 2016 o 9:03:51 - (76 dni temu)

A tego to nie wiem trzeba do stycznia czekać. I tak moja ulubiona scena to jak Sybil chciała się z Damonem przelizać, a on wyrwał jej serducho.

harry92 - 10 grudzień 2016 o 8:55:06 - (76 dni temu)

Jezu, jak ona tymi łapami nakładała tego tuńczyka to przypomniała mi się scena ze strasznego Filmu 2 :P

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 8:48:16 - (76 dni temu)

Ale fajny zabijający Drfan bez człowieczeństwa czy dwie cipy co są na zawołanie diabła? ;D

Dabien - 10 grudzień 2016 o 8:30:42 - (76 dni temu)

Tak, Hopeless twoja marzenia się spełniły.

hopeless_penguin - 10 grudzień 2016 o 8:20:19 - (76 dni temu)

Jej, Defan bez człowieczeństwa?

Dabien - 10 grudzień 2016 o 3:13:43 - (76 dni temu)

Tak w skrócie. Stefan wyłączył człowieczeństwo, Damon wykopał Sybil w wielkim stylu, widelec został znaleziony i działa na Bonnie, Seline chce być człowiekiem, ojciec Matta przyznał się dlaczego go zostawił, małpiatki mówią do Stefana wujku, Bonenzo jedzie do Paryża.

Selenka - 10 grudzień 2016 o 2:09:54 - (76 dni temu)

Damon nawet dla Stefka zero litości hah

mrau145 - 10 grudzień 2016 o 0:32:43 - (76 dni temu)

w supernatural już była, jako dziewczyna nastoletniego Dena

Nikki02 - 10 grudzień 2016 o 0:12:33 - (76 dni temu)

Ale niestety - Pleck tak kocha blondi że może gdy TVD i TO się skończą da Caro do nwm może supernatural lub Arrow ?!

harry92 - 9 grudzień 2016 o 23:55:58 - (76 dni temu)

Gdyby pozbyć się blondyny to nie byłoby szans na te trzy gówniane shipy.

Nikki02 - 9 grudzień 2016 o 23:40:07 - (76 dni temu)

Ale gdybym ja powiedziała że kocham Klaroline, Bamona i Caricka to wy wszyscy od razu byście mnie zaczęli hejtować że lubię coś czego wy nie lubicie ( a nie powiem że KC byłyby rajem w obliczu steroshitu i caricka)

flyhigh123 - 9 grudzień 2016 o 22:50:21 - (76 dni temu)

"Hejt" jest jednym z tych neologizmów, który powinien zostać definitywnie zaorany. Człowiek nawet w internetach przecinka w nieodpowiednim miejscu nie może postawić, bo zaraz będzie, że "hejtuje".

patixx - 9 grudzień 2016 o 22:04:05 - (76 dni temu)

No no widzę duży hejt

Adria - 9 grudzień 2016 o 21:27:30 - (76 dni temu)

powinien je zamordować. one na pewno są złe. ;p

Nynaeve - 9 grudzień 2016 o 20:37:13 - (76 dni temu)

Mnie to zwisa. Żałuję, że ten sezon w ogóle powstał.

flyhigh123 - 9 grudzień 2016 o 20:29:02 - (76 dni temu)

Jestem na tym etapie, że wolę oglądać Stefana z dzieciakami, niż z Caroline. Mogło być gorzej. To mogło być zdjęcie pod jemiołą, bleh.

Annie1602 - 9 grudzień 2016 o 20:16:39 - (76 dni temu)

Wzięłam pierwsze lepsze jakie miałam na kompie :)

hopeless_penguin - 9 grudzień 2016 o 19:54:08 - (76 dni temu)

To zdjęcie to tak specjalnie? ;D

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: