Zwiastun 8.07- "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You"

Annie1602    6 grudzień 2016    18
Pojawił się zwiastun 7 odcinka 8 sezonu The Vampire Diaries pt. "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You".




Stefan: Dzisiaj będziemy robić to, co robią ludzie w Boże Narodzenie.
W PIĄTEK
Damon: Hoł, hoł, hoł!
Alaric: Zabiłem cię.
Damon: Boże Narodzenie ożywia.
PODCZAS TYCH ŚWIĄT
Damon: Dzisiaj jeden szczęśliwy, mały elf otrzyma bilet do piekła.
Caroline: Ajerkoniaku? Spokojnie, nie miałam czasu go zatruć.
DELEKTUJCIE SIĘ SMAKIEM
Caroline: Nie zabijesz nikogo.
Damon: Ja tylko odłamałem kawałek chleba.
RAZEM Z RODZINĄ
Caroline: Damon jest żywy, a Stefan martwy. Wesołych Świąt! Mam prezenty.

tvd, pamiętniki wampirów, 8 sezon, zwiastun, 8.07Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (18)
Nynaeve - 8 grudzień 2016 o 22:18:00 - (319 dni temu)

@hopeless_penguin Ona w większości scen tak wygląda i tak się zachowuje ;p

Lexi123 - 8 grudzień 2016 o 20:50:46 - (319 dni temu)

Ostatnia scena jest najlepsza ;D

kolina - 8 grudzień 2016 o 19:56:27 - (319 dni temu)

Ale śmieszek z tej Caroline

hopeless_penguin - 8 grudzień 2016 o 15:05:06 - (319 dni temu)

Btw Caroline na zdjęciu wyglada jakby uciekła z psychiatryka.

sylwia333 - 7 grudzień 2016 o 15:45:31 - (320 dni temu)

Dabien to sprawdzona informacja

Dabien - 6 grudzień 2016 o 21:26:35 - (321 dni temu)

@Annie1602 chyba to jest lepsza opcja niż branie udziału w tej szopce. Angielska wikia i tumblr podpowiadają, że ponoć w 7 odcinku ma się pojawić gość imieniem Lawrence i Bonnie i Enzo mają go szukać.

Annie1602 - 6 grudzień 2016 o 21:16:13 - (321 dni temu)

A moze bonnie i enzo postanowili spedzic wigilie pod kołdrą :D

Dabien - 6 grudzień 2016 o 20:47:40 - (321 dni temu)

Caroline zapewne strzeliła focha na Bonnie, że nie szukała małpiatek i nie zaprosiła ich na Wigilię.

Nynaeve - 6 grudzień 2016 o 20:21:31 - (321 dni temu)

Właśnie też się zastanawiam, bo ten ich wątek polegający na randkowaniu i opieraniu się Sybil już się zaczyna robić nudny.

sylwia333 - 6 grudzień 2016 o 19:58:58 - (321 dni temu)

gdzie w tym wszystkim Bonnie i Enzo

kadom93 - 6 grudzień 2016 o 19:12:53 - (321 dni temu)

Damon mówi "Christmas just got merry", ja bym to chyba dał jako "Magia Świąt", bo ciężko to dokładnie odzwierciedlić.

crazolka - 6 grudzień 2016 o 16:17:40 - (321 dni temu)

Ostatnia scena wymiata XD

Annie1602 - 6 grudzień 2016 o 14:43:58 - (321 dni temu)

Czyli chyba dobrze zrozumialam :) ze to przez boże narodzenie on żyje. Dzięki, Nyn.

Buffy - 6 grudzień 2016 o 14:43:07 - (321 dni temu)

Ostatnia scena całkiem fajna to taki przebłysk dobrej Caroline z sezonów 2-3 oraz troszkę z 6 jak wyłączyła człowieczeństwo.

patixx - 6 grudzień 2016 o 14:37:51 - (321 dni temu)

Ostatnia scena Caroline rozwala

Nynaeve - 6 grudzień 2016 o 14:23:45 - (321 dni temu)

Damon mówi "Christmas just got mar it". Chodzi o to, że Boże Narodzenie zepsuło to co zrobił Ric. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.

flyhigh123 - 6 grudzień 2016 o 13:51:34 - (321 dni temu)

A o ile bardziej zabawna byłaby ta scena, gdyby to Caroline padła trupem <3