Zdjęcia promujące z 8.07 - "The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You"

patixx    4 grudzień 2016    28
Portal Spoilertv opublikował zdjęcia do 7 odcinka 8 sezonu ''The Vampire Diaries'' pt. The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You''.













8.07, The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You , zdjęcia promująceKategoria:VampireDiaries > Zdjęcia


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (28)
Diablicaaaa161 - 10 grudzień 2016 o 14:11:21 - (252 dni temu)

Ojciec Matta ma pozę jak na zdjęciu, gdy miał się pierwszy raz pojawić w sezonie "Ziemianie, przybywam w pokoju" ~Adria

Nefin - 7 grudzień 2016 o 22:19:52 - (254 dni temu)

Sybil z każdym odcinkiem podoba mi się coraz bardziej. Wizualnie ;p

kolina - 7 grudzień 2016 o 1:46:07 - (255 dni temu)

Stefan bawi się w ocjowanie, Caroline ma fochy, Damon znowu komuś grozi, czyli wszytsko po staremu. Chyba daruję sobie oglądanie tego odcinka w nocy.

Adria - 6 grudzień 2016 o 21:45:30 - (255 dni temu)

Stefan całą kasę wydał na pierścionek i remont rezydencji. ;p Zostały mu grosze, to się w lumpeksie zaopatrzył. Klaus zamurowany, to nie przysłał zwyczajowo nowych ciuchów.

maladict - 6 grudzień 2016 o 21:29:30 - (255 dni temu)

Wszyscy się elegancko odstawili, tylko Stefan w swetrze z lumpeksu :)
Po stroju widać, gdzie ma te święta spędzane z Caro.

Adria - 6 grudzień 2016 o 21:09:13 - (255 dni temu)

ona się tak dziwnie przegina jak stoi obok Damona, plus odcinana pod biustem sukienka plus brak biustu = ciąża ;p Też kiedyś patrząc na jej fotkę w miniaturce dostałam zawału, bo wyglądała bardziej na ciężarną niż Hejli w s1. ;p

Nynaeve - 6 grudzień 2016 o 21:05:51 - (255 dni temu)

Na tym zdjęciu gdzie są razem Damon z Sybil to wyglądają jak dwa debile. Zwłaszcza on, a jej brzuch wystaje jakby była w ciąży za to cycków brak zupełny. Już pominę to, że ona jako postać jest kretynką, więc nie pasują do siebie.

Adria - 6 grudzień 2016 o 20:51:43 - (255 dni temu)

z Kaia też by zrobili zakochaną cipeczkę zaraz, dobrze, że zginął, zanim to nastąpiło.
Jeszcze pozbył się wcześniej Elki, znaczy był najskuteczniejszym villainem w TVD.

reden9595 - 6 grudzień 2016 o 19:15:11 - (255 dni temu)

Sybil niestety dołączy do postaci,marzących o kapciach i wspaniałym domku ;D My potrzebujemy wrogow z jajem a nie takiej szmiry. Kai wracaj! Byłeś obłędny.

Claire - 6 grudzień 2016 o 18:39:33 - (255 dni temu)

Damon i Sybil ładnie razem wyglądają. Szkoda, że tak zjebali jej wątek i zrobili Damonowi sieczkę z mózgu, bo przydałaby mu się jakaś fajna laska.

reden9595 - 6 grudzień 2016 o 16:27:00 - (255 dni temu)

Dabien -W końcu Caroline to gwiazda według Julie. Jej nie może zabraknąć i jej fascynującego związku ze Stefanem..

crazolka - 6 grudzień 2016 o 16:15:38 - (255 dni temu)

Steroid pod jemiołą ,Stefan z małpiatami... cuuudnie.

Dabien - 6 grudzień 2016 o 15:01:33 - (256 dni temu)

Czego we wszystkich zdjęciach promocyjnych musi być Caroline? Poza 4 odcinkiem nie było żadnego gdzie by nie była.

patixx - 6 grudzień 2016 o 14:35:56 - (256 dni temu)

Fajne fotki choć zadziwia mnie na nich Sybil

Nynaeve - 6 grudzień 2016 o 11:17:19 - (256 dni temu)

Jeremy też żyje, a jakoś co chwila wypominają Damonowi, że go zabił. Podwójne standardy?

Tomcat - 6 grudzień 2016 o 10:34:12 - (256 dni temu)

na pewno nie napisal bo czym ma sie chwalic jak damon nie szczelil w kalendarz ;)

Nynaeve - 6 grudzień 2016 o 10:16:28 - (256 dni temu)

W tym odcinku pewnie będzie ciąg dalszy robienia bidulki z Sybil. Taką ma smutną minę jak wiesz tę bombkę. Pewnie poleci tekst, że ona nigdy nie miała prawdziwych świąt, tak jak Katherine nigdy nie była na zakończeniu roku szkolnego. Chlip, chlip.
Dlaczego małpiąt nie ma przy stole? Pewnie Damon nie jest dla nich odpowiednim towarzystwem. Małpki na pewno podziękują Stefanowi, że je uratował. Że Damon zrobił to samo to już mniejsza z tym.

P.s. Ciekawe czy Ric już napisał Elenie w pamiętniku jak sprytnie i spektakularnie zajebał jej faceta.

Nikki02 - 6 grudzień 2016 o 0:00:39 - (256 dni temu)

Candice pomimo wszystko jest całkiem ładna, ale tą fryzurą zjebali jej wygląd

reden9595 - 5 grudzień 2016 o 23:27:53 - (256 dni temu)

Candice jest coraz brzydsza a te wlosy.. Po jakiego grzyba starego Donovana tutaj trzymaja? Kolejna bezuZyteczna postac.

XKagomeX - 5 grudzień 2016 o 22:59:45 - (256 dni temu)

KURWA KIEDY W KOŃCU POJAWI SIĘ ELENA KATHRINE ITP.BO MNIE CHYBA COŚ STRZELI -,-

Nynaeve - 5 grudzień 2016 o 22:09:40 - (256 dni temu)

A czy Sybil może coś zrobić Caroline? Dlaczego ona molestuje tylko Damona i Enzo?
A Nathalie i Zach pewnie od tego odcinka zaczęli coś ten teges skoro są parą. Pierwszy raz są razem na planie.
Niech Damon da nauczkę szMattowi i zabije jego starego. Pójdzie do piekła, bo porzucił syna. Ale pewnie zaraz wyskoczy Stefan z tekstem: "Elena ci tego nie daruje" Ale na pewno daruje szMattowi i Ricowi, że zajebali Damona, bo chcieli się na kimś wyżyć.

Adria - 5 grudzień 2016 o 22:08:01 - (256 dni temu)

1. "jestem trochę wstawiona ajerkoniakiem."

2. "przyjęcie MUSI się udać, jak prom, gradułejszyn i wszystko inne. MUSI."

3. "Cześć, jestem Ripper. Oderwę wam główki, jak jeszcze raz przeszkodzicie mi w seksach z mamusią"

4. "moja tirówka chciała poczuć w święta ciepło domowego ogniska"

5. "moje skarby!"
"kurwa, wyluzuj matka!" *gdzie jest Cade, czemu nas zostawił, to wina tej debilki Lizzie, mówiłam, bierzmy go i uciekajmy..*

6. "co to znaczy, że dziewczynki nie zjadły skórek od chleba?!"

7. "jak się pocałujemy pod jemiołą i zmałpujemy delenę, to może będzie jednak JUNE WEDDING, Stefanie"
"spierdalaj"<1 3>
8. "nie lubię ajerkoniaku, wolę krew Donovanów"

9. "this dinenr is not awkward, not at all"

10. "synu, co my tu robimy?"
"cicho, starcze, trzymam się roli osiem sezonów, nie spierdol tego"

11. "ta bombka wybuchnie za cztery... trzy..."

flyhigh123 - 5 grudzień 2016 o 22:07:16 - (256 dni temu)

Nikki, ale wyszlaś z kibla, to znaczy, że jesteś mocna psychicznie :p

Caroline pewnie powiesiła tę jemiołę przed sekundą nad Stefkiem, który się tego nie spodziewał. W imię gwałcenia scen innych pairingów, w tym przypadku Deleny XD

Nikki02 - 5 grudzień 2016 o 21:59:44 - (256 dni temu)

Jak uroczo, pocałunek pod jemiołą. Po obejrzeniu tego zdjęcia po raz pierwszy nie wychodziłam z kibla do czasu gdy wymioty się nie skończyły. Jeśli już teraz mam depresję to co będzie po obejrzeniu odcinka ? A widzieliście zwiastun ? Yght...

flyhigh123 - 5 grudzień 2016 o 21:57:27 - (256 dni temu)

Oooo nie, ktoś chce zabić ojca Donovana, jak ja to przeżyje!!!???

Po zdjęciach widać, że Ric i Caroline są dla siebie stworzeni, dobrali się kolorystycznie. To o czymś świadczy.

CZEMU SYBIL Z DAMONEM ŁAZI TAK POD RĘKĘ????

Nynaeve - 5 grudzień 2016 o 21:36:54 - (256 dni temu)

Bo ona tak wyskoczyła do nich jak jakaś Baba Jaga co chce je zjeść. A te dzieciaki to ubrane są jak stare baby guwernantki.

hopeless_penguin - 5 grudzień 2016 o 21:35:38 - (256 dni temu)

Widzicie minę blondynki kiedy stoi w drzwiach z małolata numer dwa i Alariciem i patrzy na Caroline? ;D

Nynaeve - 5 grudzień 2016 o 21:35:04 - (256 dni temu)

Steroid pocałuje się pod jemiołą, a Stefan spotka swoje dzieciątka przyszywane ;p Sweet. Nie mogę się doczekać ;)

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: