Zapowiedź odcinka 8.06 -''Detoured On Some Random Backwoods Path To Hell''

Annie1602    2 grudzień 2016    10
Stacja CW opublikowała materiał, w którym producentka Julie Plec zapowiada odcinek 8.06 pt.''Detoured On Some Random Backwoods Path To Hell''.



tvd, zapowiedź, inne, 8.06Kategoria:VampireDiaries > Zwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (10)
sassycassie - 3 grudzień 2016 o 16:23:32 - (115 dni temu)

Najlepiej kraść sceny z pierwszego sezonu jak się nie ma pomysłu...

crazolka - 3 grudzień 2016 o 12:54:34 - (115 dni temu)

Caro z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej wkurzająca.

patixx - 3 grudzień 2016 o 12:32:41 - (115 dni temu)

Jakoś w tych urywkach są bardziej interesujące mi stare odcinki

Cassandra - 3 grudzień 2016 o 0:49:23 - (116 dni temu)

Jakim cudem gość z takim doświadczeniem życiowym jak Stefcio i będący swego czasu dość rozgarniętym gościem może się zadawać z kimś takim jak Caroline? Już o ślubie i bachorlandii nie wspomnę.

Nynaeve - 2 grudzień 2016 o 23:48:02 - (116 dni temu)

Cytując Caroline: "Nie jest łatwo być idealną". Chlip :(

hopeless_penguin - 2 grudzień 2016 o 23:41:55 - (116 dni temu)

Teraz będzie, że wszyscy ci źli uwzięli się na biedną Caroline, kiedy ona byłą tylko idealna :((

Nynaeve - 2 grudzień 2016 o 23:36:58 - (116 dni temu)

Podobno ma być jakaś ostra kłótnia między Riciem a blondyną. Mam nadzieję, że jej powie, że skoro wybrała ruchanie zamiast bezpieczeństwa dzieci to niech wypierdala z ich życia na zawsze.

hopeless_penguin - 2 grudzień 2016 o 23:29:41 - (116 dni temu)

Bawi mnie to ich pewne "I'm gonna kill you"/"I'm gonna kill him" XDD. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę jak dwie ameby umysłowe - które po bawieniu się z syrenkami, wampirami, diabłami i nie wiadomo czym jeszcze, są zdziwione faktem, że to nie jest bezpieczne dla ich dzieci - próbują zabić syrenę albo ponad półtorawiecznego wampira XDD.

Nynaeve - 2 grudzień 2016 o 23:20:00 - (116 dni temu)

Widac jaka Caro jest dojrzala. Zamiast probowac dojsc ze swoim facetem do porozumienia zeby nikomu z najblizszych im osob nie stala sie krzywda to panienka grozi zabiciem jego brata i z fochem oddaje zareczynowy pierscionek. Stefan chyba sie szaleju nacpal skoro po tym chce z nia dalej byc. Ona go potrzebuje tylko do ruchania, bo wedlug niej na tym polega zwiazek. Jak jest dobrze to sie rzniemy a jak zle to.oddaje pierscionek.

flyhigh123 - 2 grudzień 2016 o 23:12:26 - (116 dni temu)

Stefan, uciekaj póki możesz. Lepszej okazji nie będzie!!!

Mam nadzieje, ze Paul nadal jakakolwiek fajna dynamikę temu odcinkowi. Wiadomo, że z gówna bata nie ukrecisz, ale może będzie chociaż kilka fajnych ujęć. Obejrzę to dopiero w niedziele. Mam czas, żeby się nastawic psychicznie :p

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: